DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Boscross 10.5 km

pl Voornaam Voorvoegsel Achternaam Geslacht Plaats tijd
1 Jurgen de Boer 1e m Groningen 00:41:50
2 Marthijn   Huiskes 2e m Hijken 00:41:53
3 Rob  van de  Graaf 3e m Hoogeveen 00:41:56
4 Jeroen   Vochteloo 4e m Assen 00:42:29
5 Kelly   Bouman 5e m Nunspeet 00:42:43
6 Gertjan   tichelaaar 6e m Oldebroek 00:43:26
7 Ronnie   Beugel 7e m Meppel 00:44:27
8 Monica   Keers 1e vr Meppel 00:44:29
9 Jappie   Doller 8e m Oosterwolde 00:44:45
10 Mark   Kerssies 9e m Hijken 00:47:01
11 Theo   Groenendijk 10e m Ravenswoud 00:47:11
12 Harold Jan ten Kate 11e m De Wijk 00:47:16
13 Andres   Faber 12e m Beilen 00:47:19
14 Roel   Westert 13e m Ruinerwold 00:47:37
15 Hillie van der Wal 2e vr Leeuwarden 00:49:16
16 Geert   Aardema 14e m Ravenswoud 00:52:04
17 Brum   Bastiaansen 15e m Utrecht 00:52:12
18 Olaf   Henneveld 16e m Westerbork 00:52:16
19 Arjan   Veldhuis 17e m Emmen 00:52:29
20 Arjan van der Vis 18e m Zwolle 00:53:15
21 Ad van Beilen 19e m Groningen 00:53:53
22 Willemien van der Kruijt 3e vr Meppel 00:53:58
23 Pjotr   Kerssies 20e m Hijken 00:54:40
24 Marcel   Prij 21e m Meppel 00:56:29
25 Peter   Verkaaik 22e m Assen 00:56:29
26 Gert   Brussee 23e m Nunspeet 00:57:12
27 Marcel   Stein 24e m Jutrijp 00:57:56
28 Timo van Vliet 25e m Kootwijkerbroek 00:58:04
29 Anneke   Roffel 4e vr Niebert 00:58:17
30 Samantha van der  Sluis 5e vr Ravenswoud 00:58:34
31 Duco   Zijlstra 26e m Lekkum 00:58:37
32 Theo   Esselbrugge 27e m Meppel 00:59:59
33 Sjuk   Dijkstra 28e m Burgum 01:00:58
34 Jack van Rozen 29e m Oosterwolde 01:01:14
35 Erik   Rijnders 30e m Vroomshoop 01:02:00
36 Annet   Hennink 6e vr Wapserveen 01:02:20
37 Henk   Willems 31e m Beilen 01:02:26
38 Ella  van den Berg 7e vr Oosterwolde 01:02:50
39 Jelle van der Meer 32e m Surhuisterveen 01:02:59
40 Gerwin   van Erkelens 33e m Hoogeveen 01:03:22
41 Jo   Tehupeiory 8e vr Gasselte 01:03:22
42 Siebren   Boerma 34e m Burgum 01:03:32
43 Roos   Boerma-van Betuw 9e vr Burgum 01:03:32
44 Roel   Smit 35e m Diever 01:03:37
45 Egbert   Geertsma 36e m Groningen 01:06:14
46 Frouwkje   Herder 10e vr Ravenswoud 01:06:23
47 Brenda   Hagenbeek 11e vr Meppel 01:07:07
48 A   Moll 12e vr Gorredijk 01:09:09
49 Jeanette   Schram-Moll 13e vr Wolvega 01:09:09
50 Barbra   Vereecken 14e vr Marknesse 01:10:26
51 Nico   Hooisma 37e m Dronryp 01:10:27
52 Ellen   Mulder 15e vr Meppel 01:14:36
53 Neel van Mourik 16e vr Ravenswoud 01:15:20
54 Mattie de Boer 17e vr Appelscha 01:15:30
55 Lucette   Abrahams 18e vr Diever 01:20:22
56 Evanne   Dongstra 20e vr Diever 01:20:22
57 Evelien   Monhemius 21e vr Utrecht 01:23:23
58 Lize   Bokkers 22e vr Nieuwleusen 01:26:27
59 Mirthe   Bootsman 23e vr Rolde 01:33:15
60 Joyce de Haan 24e vr Rolde 01:33:17

 

Contact

Algemene vragen:
dieversportief@outlook.com

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie