DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Brinkloop 29-08-2023

plaats naam woonplaats leeftijd categori tijd
10 km          
1e Folkert Visser Burgum 27 1e mse 00:36:19
2e Pieter de Jong Oosterwolde 63 1e m60 00:50:41
3e Jannes Bouwmeester Beilen 69 2e m60 00:53:33
4e Jan Boon Dokkum 56 1e m50 00:55:25
           
7½ km          
1e Henk Kemster De Bult 72 1e m70 00:47:08
           
5 km naam woonplaats leeftijd m/v tijd
1e Gerko Floor Meerstad 43 1e m40 00:17:50
2e Hielke Jonker Jubbega 21 1e mse 00:17:58
3e Jeroen Vochteloo Assen 29 2e mse 00:19:05
4e Nils Fennema Kollum 31 3e mse 00:19:31
5e Gert Jan Tichelaar Oldebroek 65 1e m60 00:19:35
6e Jan de Valk Grolloo 52 1e m50 00:20:16
7e Joeri Gorter Oosterwolde 29 4e mse 00:20:20
8e Sietze Huizinga Grijpskerk 27 5e mse 00:20:28
9e Andries Faber Beilen 35 6e mse 00:20:38
10e Paul de Vries Beilen 52 2e m50 00:22:51
11e Tsjetty Visser Burgum 26 1e vse 00:22:54
12e Gerrie van Barneveld Assen 59 3e m50 00:23:05
13e Herman Gruppen Havelte 60 2e m60 00:23:17
14e Dik Zantingh Hoogeveen 60 3e m60 00:23:33
15e Bente Daleman Dwingeloo 10 1e vjun 00:23:35
16e Tjeerd Dirk Huizenga Grootegast 57 4e m50 00:23:39
17e Stephan Keekstra Dokkum 32 7e mse 00:23:45
18e Machiel Diever Nijeveen 50 5e m50 00:23:48
19e Cor Klok Diever 54 6e m50 00:24:11
20e Tim de Boer Oosterwolde 18 8e mse 00:24:14
21e Bert Koster Wijster 56 7e m50 00:24:20
22e Jan Willem v/d Molen Donkerbroek 50 8e m50 00:24:20
23e Guus Hoekstra Donkerbroek 50 9e m50 00:24:27
24e Erik Rijnders Vroomshoop 48 2e m40 00:24:36
25e Sytze Westerveen Appelscha 38 9e mse 00:25:21
26e Alex Schonewille Hoogeveen 56 10e m50 00:25:34
27e Eric Zoet Oostendorp 45 3e m40 00:25:36
28e Henri Bouknegt Nijeveen 54 11e m50 00:25:55
29e Thijs Otten Diever 8 1e mjun 00:25:58
30e Lenze Klein Appelscha 63 4e m60 00:26:23
31e Esther Grondstra Hoogeveen 35 1e v35 00:26:40
32e Michael Scheper Ruinen 33 10e mse 00:26:44
33e Ron Otten Dwingeloo 55 12e m50 00:27:05
34e Pieta van der Wal Damwoude 25 2e vse 00:27:29
35e Roelof van Goor Diever 44 4e m40 00:27:45
36e Wilfred Rodenhuis Beilen 61 5e m60 00:27:54
37e Susanne Diever Nijeveen 49 1e v45 00:28:02
38e Bert Middelbos Nijeveen 61 6e m60 00:28:36
39e Aiden v d Herik Diever 9 2e mjun 00:29:03
40e Tryntsje de Jong Rottevalle 52 2e v45 00:29:12
41e Piet Kerstholt Groningen 76 1e m70 00:29:24
42e Joke Nicolai Oosterwolde 59 1e v55 00:29:32
43e Ben Eerland Diever 9 3e mjun 00:30:55
44e Sebastian Zokhir Diever 10 4e mjun 00:30:58
45e Martin opde Weehgh Assen 73 2e m70 00:31:01
46e Maarten van Rooijen Diever 51 13e m50 00:31:48
47e Henk Daling Hoogeveen 77 3e m70 00:32:19
48e Bauke Keekstra Dokkum 62 7e m60 00:33:53
49e Geert Veenstra Rottevalle 66 8e m60 00:34:12
           
2½ km          
1e Axelle Hoeve Diever 8 1e vjun 00:11:46
2e Gerrit Vellinga Burgum 25 1e mse 00:12:08
3e Amir Zwiers Dwingeloo 8 1e mjun 00:12:39
4e Trijnie Zanting Hoogeveen 57 1e v55 00:14:00
5e Cas Eerland Diever 7 2e mjun 00:14:47
6e Peter Eerland Diever 38 2e mse 00:14:47
7e Elyas Zakhir Diever 8 3e mjun 00:14:47
8e Martijn Mulder Diever 41 3e mse 00:15:15
9e Mees van Goor Diever 7 4e mjun 00:15:35
10e Tijn Doorten Wapse 10 5e mjun 00:16:11
11e Jorien Boers Wapse 35 1e v35 00:16:11
12e Sem Mulder Diever 9 6e mjun 00:25:31
13e Kick Mulder Diever 6 7e mjun 00:25:31
14e Moeder Mulder Diever 35 2e v35 00:25:31

 


Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie