DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Brinkloop 15-08-2023

15-08-2023 7e Klok sanidrone Brinkloop Diever      
             
plaats naam woonplaats leeftijd catogorie tijd  
10 km.            
1e Folkert Visser Burgum 27 1e mse 00:36:20  
2e Gerko Floor Meerstad 43 1e m40 00:37:27  
3e Theo Trul Assen 41 2e m40 00:38:38  
4e Erik van Deelen Assen 34 2e mse 00:39:04  
5e Jordi Stam Meppel 28 3e me 00:39:25  
6e Theo Groenendijk Ravenswoud 63 1e m60 00:42:56  
7e Kelly Bouman Nunspeet 44 3e m40 00:43:20  
8e Jeroen Beekhof Zwolle 32 4e mse 00:44:25  
9e Wout de Bie Oosterwolde 24 5e mse 00:45:35  
10e Siem Hiemstra Appelscha 57 1e m50 00:47:17  
11e André de Vries Oosterwolde 53 2e m50 00:47:47  
12e Remco Fritz Hoorn 55 3e m50 00:47:50  
13e Tom Lubbinge Ruinen 37 6e mse 00:51:30  
14e Frans Hamstra Makkinga 53 4e m50 00:51:36  
15e Jannes Bouwmeester Beilen 69 1e m65 00:53:20  
16e Ron Otten Geeuwenbrug 55 5e m50 00:58:41  
17e Bert Koster Wijster 56 6e m50 00:58:41  
             
7½ km.            
1e Mark de Leeuw Ruinerwold 35 1e mse 00:28:36  
2e Paul de Vries Beilen 52 1e m50 00:36:44  
3e Marieke Scholing Zuidwolde 25 1e vse 00:38:55 S.R&P.R.
4e Carolien Meloni Appelscha 48 1e v45 00:42:24  
5e Anneke Bos Drijber 62 1e v60 00:51:59  
6e Reina Hes Makkinga 66 v65 00:00:00  
             
5 km.            
1e Hielke Jonker Jubbega 20 1e mse 00:18:12  
2e Martijn Schakelaar Hattem 49 1e m40 00:18:18  
3e Rob van der Graaf Hoogeveen 60 1e m60 00:18:21  
4e Dave Hulzebos Zuidwolde 27 2e mse 00:18:46  
5e Willem Koning Assen 50 1e m50 00:19:00  
6e Gert Jan Tichelaar Oldebroek 65 2e m60 00:19:15  
7e Adriaan Huisman Appelscha 58 2e m50 00:19:49  
8e Andries Faber Beilen 35 3e mse 00:20:30  
9e Jack de Jonge Beilen 53 3e m50 00:20:33  
10e Mark Kerssies Hijken 50 4e m50 00:20:49  
11e Joeri Gorter OOsterwolde 29 4e mse 00:21:12  
12e Nils Fennema Kollum 21 5e mse 00:21:20  
13e Pjotr KerssiesHijken Hijken 16 6e mse 00:21:42  
14e Willem de Roo Diever 32 7e mse 00:21:50  
15e Klaas Jan Hofstee Appelscha 58 5e m50 00:21:52  
16e Sietse Jonker Jubbega 20 8e mse 00:21:53  
17e Richard den Brink Veenhuizen 50 6e m50 00:22:02  
18e Geert Adema Ravenswoud 59 7e m50 00:22:09  
19e Rink Post Appescha 66 3e m60 00:22:11  
20e Jeroen Klapwijk Diever 22 9e mse 00:22:18  
21e Jan Driessen Oosterwolde 66 4e m60 00:22:18  
22e Stefan Boot Steenwijk 41 2e m40 00:22:33  
23e Gerrie van Barneveld Assen 59 8e m50 00:22:44  
24e Alco Sybrandi Meppel 43 3e m40 00:22:47  
25e Rolf de Gier Zuidwolde 55 9e m50 00:22:52  
26e Dennis Koning Diever 35 10e mse 00:22:59  
27e Francois Haverschmidt Grijpskerk 48 4e m40 00:23:09  
28e Eline De Haan Meppel 24 1e vse 00:23:12  
29e Henk Tigelaar Smilde 58 10e m50 00:23:15  
30e Jan Willem v.d. Molen Donkerbroek 50 11e m50 00:23:27  
31e Machiel Diever Nijeveen 50 12e m50 00:23:30  
32e Herman Gruppen Havelte 60 5e m60 00:23:41  
33e Gerrit Mulder Harderwijk 66 6e m60 00:24:04  
34e Roos de Anaij Yde 32 2e vse 00:24:11  
35e Erik Rijnders Vroomshoop 48 5e m40 00:24:41  
36e Guus Hoekstra Donkerbroek 50 13e m50 00:24:48  
37e Adrie Hartholt Appelscha 58 1e v55 00:24:52  
38e Wil-Inge Hulzebos Zuidwolde 51 1e v45 00:24:58  
39e Gert Brussee Nunspeet 59 14e m50 00:25:01  
40e Lennart Dijkveld Stol Wapse 24 11e mse 00:25:06  
41e Dik Zantingh Hoogeveen 60 7e m60 00:25:11  
42e Patrick Gierveld Diever 50 15e m50 00:25:20  
43e Sytze Westerveen Appelscha 38 12e mse 00:25:22  
44e Ruud Bosma Diever 36 13e mse 00:25:39  
45e Dominique Hulzebos Kerkenveld 25 3e vse 00:25:48  
46e Maarten van Rooijen Diever 51 16e m50 00:25:51  
47e Bas Westenbrink Wapse 8 1e mju 00:25:52  
48e Bjorn Dijkveld Stol Wapse 24 14e mse 00:25:53  
49e Henri Bouwknegt Nijeveen 54 17e m50 00:26:03  
50e Klaas Vos Staphorst 69 8e m60 00:26:13  
51e Onno Hiemstra Appelscha 25 15e mse 00:26:15  
52e Domien Mulder Joure 63 9e m60 00.26.20  
53e Alex Schonewille Hoogeveen 55 18e m50 00:26:37  
54e Reza Maghsodi Diever 18 16e mse 00:26:58  
55e Yvonne van der Gaast Beilen 33 4e vse 00:27:04  
56e Jelle Hunnink Alteveer 61 10e m60 00:27:05  
57e Susanne Diever Nijeveen 49 2e v45 00:27:10  
58e Egebert Geertsma Groningen 62 11e m60 00:27:37  
59e Wilfred Rodenhuis Beilen 61 12e m60 00:27:40  
60e Lennard Dijkstra Harlingen 21 17e mse 00:27:46  
61e Reinier Dijkstra Harlingen 19 18e mse 00:27:46  
62e Javen Stock Diever 21 19e mse 00:27:57  
63e Berend Poelarens Poelarends 66 13e m60 00:28:08  
64e Bert Middelbos Nijeveen 61 14e m60 00.28.08  
65e Sta Dijkveld Stol Wapse 21 20e mse 00:28:54  
66e Piet Kerstholt Groningen 76 1e m70 00:28:59  
67e Anne Jan Oosterkamp Diever 25 21e mse 00:29:15  
68e Grietje Mussche Beilen 48 3e v45 00:29:20  
69e Léon Bijker Wapse 17 22e mse 00:29:29  
70e Niek Welhuis Wapse 18 23e mse 00:29:30  
71e Cor Hoogeveen Appelscha 71 2e m70 00:30:20  
72e Willemijn Schaafsma Zuidwolde 45 4e v45 00:30:50  
73e Trijnie Zantingh Hoogeveen 57 1e v55 00:30:51  
74e Mattie de Boer Appelscha 67 1e v65 00:31:17  
75e Arjen Koetsier Wapse 25 24e mse 00:31:30  
76e Leonard Dijkstra Harlingen 17 25e mse 00:31:43  
77e Gert Jan Dijkstra Harlingen 46 6e m40 00:31:44  
78e Martijn Vos Hoogeveen 55 19e m50 00:31:45  
79e Jorn Vos Hoogeveen 20 26e mse 00:31:45  
80 Henk Daling Hoogeveen 77 3e m70 00:32:13  
81e Jennien Oostra Wapse 34 5e vse 00:32:19  
82e Yden Reinders Zwolle 32 6e vse 00:32:19  
83e Janny Weurding Beilen 76 1e v75 00:33:24  
84e Pieter Lubbinge Nijeveen 66 15e m60 00:33:54  
85e Frans Raven Beilen 54 20e m50 00:34:05  
86e Jip Kerssies Hijken 18 mse 00:00:00  
             
2½ km            
1e Remco de Valk Drachten 27 1e mse 00:08:18 S.R.
2e Joël Koning Assen 10 1e mju 00:09:18 S.R.
3e Amir Zwiers Dwingeloo 8 2e mju 00:13:05  
4e Levi de Kaste Diever 12 3e mju 00:14:00  
5e Tije Jorritsma Diever 11 4e mju 00:14:51  
6e Tirza 't Lam Zwolle 27 1e vse 00:15:06  
7e Johan Homan Steenwijk 17 2e mse 00:16:38  
8e Jurne Mulder Heerenveen 15 3e mse 00:16:38  

Contact

Algemene vragen:
dieversportief@outlook.com

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie