DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Brinkloop 8-8-2023

8-8-2023

6e Klok Sanidrome Brinkloop Diever      
           
10 km naam woonplaats gj m/v tijd
1 Steven Oostindie Nijensleek 29 1e mse 00:34:12
2 Jordi Stam Diever 28 2e mse 00:39:29
3 Sem Hiddinga Blokker 22 3e mse 00:41:30
4 jeroen Beekhof Zwolle 31 4e mse 00:44:47
5 Machiel Diever Nijeveen 50 1e m50 00:50:03
6 Peter Rus Buitenpost 60 1e m60 00:50:21
7 Albert Zijlstra Elsloo 71 1e m70 00:50:47
8 Johannes van der Kooi Gytsjerk 56 2e m50 00:51:16
9 Freek Schonewille Drachten 57 3e m50 00:52:31
10 Jannes Bouwmeester Beilen 69 2e m60 00:52:53
11 Francois Haverschmidt Grijpskerk 48 m40 00:00:00
           
7½ km          
1 Remco de Valk Drachten 27 1e mse 00:27:36
2 Dennis Brandenburg Steenwijk 42 1e m40 00:34:27
3 Paul de Vries Beilen 52 1e m50 00:36:55
4 Klaartje Verhagen Oude Willem 39 1e v35 00:45:31
5 Anneke Bos Drijber 62 1e v60 00:50:41
           
5 km          
1 GertJan Wetzerlaer Mainz 37 1e mse 00:15:56
2 Hilbert de Haan Ouwster Nijega 32 2e mse 00:17:31
3 Anno Huizenga Assen 53 1e m50 00:18:18
4 Rob vd Graaf Hoogeveen 60 1e m60 00:18:30
5 Jeroen Doesburg Rolde 47 1e m40 00:18:47
6 Gertjan Tichelaar Oldebroek   2e m60 00:19:06
7 Kasper Kombrink Meppel 42 2 m40 00:19:36
8 Kelly Bouman Nunspeet 44 3e m40 00:19:50
9 GerritJan Moes de Kiel 5 3e mse 00:20:40
10 Andres Faber Beilen 35 4e mse 00:20:42
11 Niels Fennema Kollum 21 5e mse 00:20:45
12 Joeri Gorter Oosterwolde 29 6e mse 00:20:54
13 Pieter Dogger Heerenveen 38 7e mse 00:20:57
14 Jack de Jonge Beilen 53 2e m50 00:21:00
15 Raymen Koggel Ommen 35 8e mse 00:21:11
16 Bertha Bruggenkamp Westertbork 55 1e v55 00:21:14
17 Ismail Esal Beilen 39 9e mse 00:21:18
18 Sierk Spits Zutphen 59 3e m50 00:21:30
19 Ester Bolhuis Groningen 26 1e vse 00:21:53
20 Robert-Jan Schoemaker Kallenkote 21 10e mse 00:21:58
21 Robert Brussee Nunspeet 27 11e mse 00:22:13
22 Gerrie v Barneveld Assen 59 4e m50 00:22:35
23 Eline d Haan Meppel 24 2e vse 00:22:59
24 Henk Tigelaar Smilde 58 5e m50 00:23:00
25 Jan Willem vd Molen Donkerbroek   6e m50 00:23:39
26 Herman Gruppen Havelte 60 3e m60 00:23:43
27 Guus Hoekstra Donkerbroek   7e m50 00:24:18
28 Gert Brusse Nunspeet 59 8e m50 00:24:19
29 Marije Peters Steenwijk 34 3e vse 00:24:25
30 Erik Zoet Nunspeet 45 4e m40 00:24:32
31 Jels Kramer Appelscha 49 5e m40 00:24:33
32 Sytze Westerveen Appelscha 38 12e mse 00:24:57
33 Erik Rijnders Vroomshoop 48 6e m40 00:25:02
34 Henri Bouwknegt Nijeveen 54 9e m50 00:25:50
35 Yvonne vd Gaast Beilen 33 4e vse 00:26:05
36 Wouter v Asperen Diever 22 13e mse 00:26:20
37 Hans Postma Diever 43 7e m40 00:26:41
38 Thijs Otten Diever 8 1e mjun 00:26:48
39 Renee Otten Diever 47 8e m40 00:26:48
40 Jaap-Jan Rus Buitenpost 20 14e mse 00:27:22
41 Susanne Diever Nijeveen 48 1e v45 00:27:30
42 Jasper Klok Diever 24 15e mse 00:27:39
43 Egbert Geertsma Groningen 62 4e m60 00:27:43
44 Bert Middelbos Nijeveen 61 5e m60 00:28:52
45 Piet Kerstholt Groningen   2e m70 00:29:52
46 Grietje Mussche Beilen 48 2e v45 00:30:03
47 Wim van Es Diever   10e m50 00:30:10
48 Niels Bakker Dedemsvaart 37 16e mse 00:30:29
49 Jennien Oostra Wapse 34 5e vse 00:30:29
50 Pieter Lubbinge Nijeveen 66 6e m60 00:32:33
51 Janny Weurding-Janssen Beilen 76 1e v75 00:32:51
52 Sarah Brinkkempen Wolega 28 6e vse 00:34:03
53 Maarten v Rooyen Diever 51 11e m50 00:34:09
54 Jet v Mensvoort Smilde 53 v45 00:00:00
           
2 km          
1 Cornelis Zijlstra Franeker 28 1e mse 00:08:40
2 Aaron Postma Diever 14 1e mjun 00:10:09
3 Sjoerd Noordermeer Hardinxveld-Giesendam 17 2e mjun 00:10:13
4 Bente Daleman Dwingeloo 10 1e vjun 00:10:38
5 Sam Moeke Nijmegen 11 3e mjun 00:11:11
6 Dick Moeke Nijmegen 42 1e m40 00:11:12
7 Nout Postma Diever 12 4e mjun 00:12:04
8 Robert van Es Meppel 28 1e mse 00:12:58
9 Amir Zwiers Dwingeloo 8 5e mjun 00:13:05
10 Noor Moeke Nijmegen 9 2e vjun 00:16:33
11 Els Moeke Nijmegen 41 3e vjun 00:16:33
12 Marit Woutersen Geeuwenbrug 27 1e vse 00:17:09
13 Roos van Rooijen Diever 15 4e vjun 00:19:11
14 Julian van Houten Heerenvorden 15 6e mjun 00:19:11

 

Contact

Algemene vragen:
dieversportief@outlook.com

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie