DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Brinkloop 25-07-2023

uitslag 4e Brinkloop Diever 25-7-2023  
10 km        
1e Wilko Bakker Joure 0.33.56 1e man
2e Theo Trul Assen 0.38.04 2e man
3e Mark de Leeuw Ruinerwold 0.38.12 3e man
4e Jordi Stam Diever 0.38.21 4e man
5e Frank Klont Beilen 0.41.53 5e man
6e Nynke De Lange Wapserveen 0.46.45 1e vrouw
7e Marc Cozijnsen Beilen 0.45.39 6e man
8e Jannes Bouwmeester Beilen 0.53.47 7e man
9e Geert Woltjer Wijster 0.55.01 8e man
10e Elias v.d.Plicht Leiderdorp 0.00.00 9e man
         
7.5 km        
1e Ramon v.d.Veen Oosterwolde 0.32.06 1e man
2e Joeri Corter Oosterwolde 0.33.11 2e man
3e Niels Fennema Kollum 0.34.11 3e man
11e George de Roo Dwingeloo 0.38.06 8750 m.
         
5 km        
1e Folkert Visser Burgum 0.17.04 1e man
2e Remco de Valk Drachten 0.17.30 2e man
3e Martin Nijboer Rouveen 0.17.36 3e man
4e Johan Bloemert Staphorst 0.18.16 4e man
5e Harmen Veerman Rouveen 0.18.35 5e man
6e KlaasJan Kisteman Rouveen 0.18.41 6e man
7e Sietze Huizinga Grijpskerk 0.19.01 7e man
8e Cornelis Zijlstra Franeker 0.19.06 8e man
9e GertJan Tichelaar Oldenbroek 0.19.18 9e man
10e Stefan Boot Steenwijk 0.20.41 10e man
11e Andres Faber Beilen 0.21.04 11e man
12e Ronny de Boer Rouveen 0.21.13 12e man
13e Sierk Spits Zutphen 0.21.20 13e man
14e Richard den Brok Veenhuizen 0.21.27 14e man
15e Maxim Hoeve Diever 0.21.40 15e man
16e Dennis Koning Diever 0.22.01 16e man
17e Robert Jan Schoenmaker Kallenkote 0.22.04 17e man
18e Tsjetty Visser Burgum 0.22.15 1e vrouw
19e Gerrie v.Barneveld Assen 0.22.46 18e man
20e Roelof Sondaar Wanneperveen 0.22.58 19e man
21e Jacco de Lange Wapserveen 0.23.06 20e man
22e Eline de Haan Meppel 0.23.11 2e vrouw
23e Cor Klok Diever 0.23.20 21e man
24e Berry Koerts Smilde 0.23.35 22e man
25e Jeroen Eerlan Diever 0.23.44 23e man
26e Klaas Bangma Oude Willem 0.23.58 24e man
27e Albert Zijlstra Elsloo 0.23.58 25e man
28e Machiel Diever Nijeveen 0.23.58 26e man
29e Gerrit Mulder Harderwijk 0.24.01 27e man
30e Jels Kramer Appelscha 0.24.01 28e man
31e Ylonka Bakker Westerbork 0.24.13 3e vrouw
32e Gert Brusse Nunspeet 0.24.15 29e man
33e Mariska Hofman Westerbork 0.24.31 4e vrouw
34e Taeke Boersma Grootegast 0.24.40 30e man
35e Rene Stel Stadskanaal 0.24.40 31e man
36e Guus Hoekstra Donkerbroek 0.24.40 32e man
37e Erik Rijnders Vroomshoop 0.25.00 33e man
38e Sytze Westerveen Appelscha 0.25.06 34e man
39e Mark Been Dwingeloo 0.25.14 35e man
40e Erik Zoet Elburg 0.25.28 36e man
41e Roelof van Goor Diever 0.25.46 37e man
42e Dennis Bakker Meppel 0.26.11 38e man
43e Domien Mulder Joure 0.26.35 39e man
44e Klaas Luten Ruinerwold 0.26.55 40e man
45e Anne Dijkshoorn Eesveen 0.27.00 41e man
46e Susanne Diever Nijeveen 0.27.10 5e vrouw
47e Nathan Berenschot Smilde 0.27.30 42e man
48e Alex Schonewille Hoogeveen 0.27.36 43e man
49e Ben Eerland Diever 0.27.44 44e man
50e Aiden v.d.Herike Diever 0.27.47 45e man
51e Sebastian Zakhir Diever 0.27.48 46e man
52e Peter Eerland Diever 0.28.01 47e man
53e Annet Zwiep Beilen 0.28.35 6e vrouw
54e Wilfred Rodenhuis Beilen 0.28.49 48e man
55e Bert Middelbos Nijeveen 0.28.50 49e man
56e Jenny v.d.Linde Nijeveen 0.28.58 7e vrouw
57e Merijn van Goor Diever 0.29.32 8e vrouw
58e Piet Kerstholt Groningen 0.30.44 50e man
59e George Zakhir Diever 0.30.46 51e man
60e Jantine Ruiterkamp Diever 0.31.02 9e vrouw
61e Cor Hoogeveen Appelscha 0.31.02 52e man 
62e Wim van Es Diever 0.31.12 53e man
63e Janke de Haan Vledder 0.32.15 10e vrouw
64e Maarten v. Rooijen Diever 0.33.23 54e man
65e Marje van Stien Hoogersmilde 0.33.52 11e vrouw
66e Anneke Bos Drijber 0.33.52 12e vrouw
67e Jennien oostra Wapserveen 0.34.00 13e vrouw
68e Renate Otten Wapserveen 0.34.00 14e vrouw
69e Geke Schulting Noordwolde-z. 0.34.30 15e vrouw
70e Alie Luitjes Bovensmilde 0.35.17 16e vrouw
71e Janny Weurding-Janssen Beilen 0.35.23 17e vrouw
72e Stefan Brinks Westerbork 0.00.00 55e man
         
2.5 km        
1e Josefien v.d.Veen Amsterdam 0.10.20 1e vrouw
2e Hugo de Lange Wapserveen 0.11.16 1e man
3e Axelle Hoeve Diever 0.11.49 2e vrouw
4e Damian Groenescheij De Wijk 0.12.39 3e man
5e Levi De Kaste Diever 0.12.53 4e man
6e Manon Groenescheij De Wijk 0.13.07 3e vrouw
7e Marjan Groenescheij De Wijk 0.14.45 4e vrouw
8e Gijs Daleman Diever 0.14.47 5e man
9e Mees van Goor Diever 0.15.04 6e man
10e Margriet v.d.Zwan Wijster 0.15.12 5e vrouw
11e Elyas Zakhir Diever 0.15.15 7e man
12e Josefien van Goor Diever 0.15.21 6e vrouw
13e Kick Mulder Diever 0.15.40 8e man
14e Sem Mulder Diever 0.15.41 9e man
15e Sander v.d.Kooi Diever 0.15.42 10e man
1250 m. Isolde Bouman Nunspeet 0.6.44 1e vrouw
         
reactie Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.      

 

Contact

Algemene vragen:
dieversportief@outlook.com

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie