DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen 21,1 km Drents Friese Woldmarathon 2011

 

Uitslag halve marathon, Zaterdag 26 maart 2011
               
          Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Rink   Post 738 m50 Appelscha 1:25:44
2 Harry   Bos 652 m40 Oldeholtpade 1:25:55
3 Sjick   Dotinga 745 msen Norg 1:26:10
4 Bart   Gerrits 679 msen Hilversum 1:27:24
5 Kees v.d.  Laan 730 msen Heerenveen 1:28:08
6 Freddie   Bouma 692 m40 Steenwijk 1:28:53
7 Keimpe   Reitsma 667 m40 Lelystad 1:30:28
8 Klaas de Haan 722 m50 Steenwijk 1:32:23
9 Kees   Hink 676 msen Groningen 1:34:32
10 Jan   Baan 740 m40 Nijverdal 1:35:00
11 Klaas   Abrahams 687 m50 Hoorn 1:35:36
12 Henny   Berends 748 m40 Balkbrug 1:35:36
13 Rene van Kooten 619 msen Lelystad 1:36:37
14 Albert van Duinen 741 m40 Appelscha 1:38:01
15 Martin   Speelman 707 m40 Westerbork 1:38:26
16 Fedde   Beijert 715 m40 Ureterp 1:38:36
17 Renke   Pettinga 683 v45 Emmeloord 1:39:13
18 Jan Kort   Schipper 709 m40 Annen 1:39:27
19 Hanneke v.d.  Velde 710 v35 Groningen 1:39:27
20 Mario   Olsder 705 msen Steenwijk 1:39:52
21 Ben de Boer 618 m40 Amsterdam 1:39:59
22 Brian    Boelen 720 msen Havelte 1:40:08
23 Geert van Iersel 657 msen Meppel 1:40:08
24 Cees   Groot 671 m40 Edam 1:40:08
25 Ton   Mosch 669 m40 Edam 1:40:47
26 Gerben   Nijzingh 752 msen Vledder 1:41:35
27 Henk de Jager 723 m50 Appelscha 1:41:59
28 Luitzen   Nijdam 742 msen Lippenuizen 1:42:07
29 Siep de Boer 656 m40 Sneek 1:42:08
30 Hermanus   Wever 611 m50 Harlingen 1:42:27
31 Rudy   Miedema 749 m50 Heerenveen 1:42:27
32 Cor   Bult 734 m40 Oosterwolde 1:43:04
33 Alienka   Huft-Brandsma 746 vsen Oldeberkoop 1:43:04
34 Alie   Zwarthoed 658 m50 Volendam 1:43:08
35 Martin op de  Weegh 732 m60 Assen 1:43:08
36 Arnoud   Dokter 610 msen Heerde 1:43:35
37 Gertjan van Emden 670 m50 Dwingeloo 1:44:06
38 Peter de Krijger 724 m40 Syadskanaal 1:44:32
39 Bert   Vlijm 617 m50 Heerde 1:44:44
40 Gerrit   Baan 743 m50 Noorburgem 1:45:50
41 Adrie   Hartholt 663 v45 Appelscha 1:46:04
42 Klaas   Glas 698 m60 Oosterwolde 1:46:25
43 Klaske   Pinxsterhuis 633 v45 Apeldoorn 1:46:45
44 Chris   Verhaagen 751 msen Assen 1:47:07
45 Carla   Boekema 673 v45 Zwolle 1:47:35
46 Marianne   Stukker 695 v35 Zwolle 1:47:42
47 Jakob   Kuiper 612 msen Wezep 1:47:51
48 Tini   Kolij - Zwarthoed 650 v45 Edam 1:47:55
49 Bert   Willems 626 m60 Apeldoorn 1:47:57
50 Fokko   Bosker 668 m50 Lippenhuizen 1:48:14
51 Aiko   Streunding 662 m50 Sleen 1:49:59
52 Peter van Gael 666 m40 Ravels 1:50:36
53 Hans   Nagtegaal 706 m50 Grou 1:50:36
54 Ingrid   t Hart 616 v45 Heerde 1:51:05
55 Henk   Rosendal 677 m40 Leiden 1:51:08
56 Marian   Jellema 712 v35 Lelystad 1:51:22
57 Folkert   Vos 737 m50 Oosterwolde 1:52:02
58 Helene   Geers 632 v45 Apeldoorn 1:52:06
59 Harry   Beenen 739 m40 Meppel 1:52:55
60 Bob   Mijwaard 731 m50 Assen 1:52:56
61 Lieuwe   Werkman 647 m60 Hoogkerk 1:53:18
62 Jeroen   Waanders 728 m40 Zwolle 1:54:00
63 Evert   Schut 735 m50 Drachten 1:54:07
64 Ingrid   Roodink 629 v45 Wenum-Wiesel 1:54:13
65 Cees   Bosselaar 630 m60 Apeldoorn 1:54:13
66 Abraham van Oost 736 m40 Drachten 1:54:20
67 Henk   Feenstra 718 m40 Noodscheschut 1:54:45
68 Jan   Fransen 747 m50 Hasselt 1:54:56
69 Kees   Bozelie 639 m60 Medemblik 1:55:03
69 Marco de Wit 686 msen Utrecht 1:55:03
70 Yvonne   Hogenkamp 624 v45 Nijkerk 1:55:08
71 Henny   Oosterloo 713 v45 Lelystad 1:55:18
72 Arn   Dijkstra 699 m60 Apeldoorn 1:55:23
73 Gerard vd Laan 648 m40 Hoogkerk 1:55:54
74 Thomas   Grimm 690 m50 Berumbur 1:56:35
75 Rolf   Hollwege 691 m40 Berumbur 1:56:35
76 Fokje    Blokstra 672 v45 Emmen 1:56:41
77 Trudy   Sanders 689 v45 Sneek 1:57:28
78 Gerrit   Lahuis 627 m50 Aalden 1:57:31
79 Diederick de Jong 744 m40 Arnhem 1:58:02
80 Wilma   Vianen 623 v45 Waddinxveen 1:58:09
81 Norine   Senior 631   Groningen 1:58:49
82 Nienke   Betlem 613 v35 Voorschoten 1:58:49
83 Hylke   Veenstra 654 m60 Groningen 1:58:59
84 Piet   Bozelie 678 m60 Heiloo 1:59:19
85 Gregor  van Lit 685 msen Utrecht 1:59:23
86 GossÚ vd Heide 628 m40 Wilhelminaoord 1:59:28
87 Patrick   Boelens 664 msen Peize 1:59:37
88 Riekele   Heida 635 m60 Heerenveen 2:00:10
89 Aaldert   Vos 719 m50 Nieuweroord 2:00:21
90 Jan Jaap    Folmer 622 m40 Zuidermeer 2:00:54
91 Rob   Eikelboom 688 msen Darp 2:01:20
92 Caroline vd Goot 640 v45 Heerenveen 2:01:33
93 Hans   Bodewes 701 m60 Oosterhesselen 2:02:11
94 Roelie   Meyering 702 v45 Dalen 2:02:11
95 Tinus   Boelens 665 m60 Hoogkerk 2:02:21
96 Gerard   Oudhuis 729 m50 Coevorden  2:02:29
97 Harco   Kuiper 651 m40 Groningen 2:02:35
98 Riekerd   Koopman 726 m50 Bontebok 2:03:12
99 Karin   Boersma 721 v45 st. Nicolaasga 2:03:30
100 Renaldo   Koopman 725 msen   2:04:23
101 Michel   Bakker 649 msen Heerenveen 2:05:42
102 Lianda van Dam 644 v35 Arnhem 2:06:04
103 Carla  van Boven 645 vsen Zwolle 2:06:04
104 Jaco   Treep 674 m40 Hattem 2:06:04
105 Monique   Jonker 680 v35 Velp 2:06:04
106 Inge   Versluis 727 v35 Ermelo 2:06:04
107 Paul   Bijl 697 M60 Hardenberg 2:07:20
108 Thijs   Likker 704 m60 Coevorden 2:07:20
109 Jolanda de Jong 646 v35 Groningen 2:07:22
110 Klara   Hummel 661 v45 Hoogkerk 2:07:22
111 Albert v.d.  Belt 682 m40 Vledder 2:07:36
112 Aukje   Heida 634 v45 Heerenveen 2:08:54
113 Erik de Vries 681 m40 Assen 2:09:24
114 Gerben   Yedema 602 m50 Leeuwarden 2:09:50
115 Ane de Jong 604 m40 Leeuwarden 2:09:50
116 Jannie  de Jong 642 vsen Wapse 2:11:40
117 Annet   Bennen - de Boer 643 v45 Wapse 2:11:40
118 Ton   Baris 708 m40 Valkenburg  2:11:52
119 Peter v.d. Tol 693 m50 Hengelo 2:12:08
120 Agnes v.d.  Tol 694 v45 Hengelo 2:12:08
121 Siegfried   Weitenberg 603 m50 Leeuwarden 2:12:17
122 Sabina   Oudman 675 v45 Bedum 2:12:40
123 Gradus   Meyering 703 m50 Dalen 2:12:40
124 Ray   Lebert 714 m40 Leeuwarden 2:12:57
125 Ammy   Langenbach 711 v45 Gorredijk 2:13:44
126 Rommy   Bijlsma 716 v35  Hoogeveen 2:16:26
127 Alice   Vos 717 v35 Hoogeveen 2:16:26
128 Etty   Wiersma 750 v45 Hoogeveen 2:16:26
129 Henk   Haverkort 700 m60 Coevorden 2:16:45
130 Joke  de Vries 653 v45 Purmerend 2:22:37
131 Hennie   Munsterman 684 v45 Hoogeveen 2:23:47
132 Esther   Plas 696 v35 Appingedam 2:24:56
133 Reina   Scholtens 608 v45 Zuidlaren 2:26:51
134 Ellen   Wagenaar 609 v45 Zuidlaren 2:26:51
135 Janna   Haak 615 v35 Zuidlaren 2:26:51
136 Ineke vd Hoek 641 v45 Ursum 2:43:21

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie