DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen 42,2 km recreanten Drents Friese Woldmarathon 2011

 

Uitslag marathon recreatief, zaterdag 26 maart 2011
               
            Afstand 42,195 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Rudiger van den Bossche 251 m50 St. Laureins (B) 3:21:34
2 Vincent   Meers 278 msen Gentbrugge (B) 3:23:59
3 Karl   Bleijenborg 254 m50 Benschop 3:25:10
4 Paul   Koorn 263 m40 Amsterdam 3:26:37
5 Johan van Dijk 245 m50 Vleuten 3:29:51
6 Jeffrey   Laterveer 274 msen Zoeterwoude 3:29:56
7 Edwin   Veldkamp 233 msen Nijverdal 3:31:07
8 Rik van Zwol 214 m50 Schagen 3:31:37
9 Xylander   Kroon 250 msen Deventer 3:31:42
10 Johannes de Boer 212 m40 Heidenskip 3:33:01
11 Peter   Jansen 230 m50 Zwolle 3:35:25
12 Geert   Rens 247 m40 Meerhout (B) 3:39:44
13 Albert de Boer 249 m40 Meppel 3:40:17
14 Jeroen   Schinkel 255 msen IJsselstein 3:41:19
15 Jan   Smith 293 msen Den Helder 3:42:07
16 Andrys   Pasma 294 msen Boksum 3:42:07
17 Marco   Davelaar 241 msen Veenendaal 3:42:46
18 Andries   Tolman 268 m50 Oldeholtpade 3:43:25
19 Koert   Velders 223 m40 Gouda 3:43:36
20 Harry   Dik 275 m60 Delfzijl 3:43:48
21 Gerrie   Boersma 244 m40 Twijzel 3:44:07
22 Dick   Huizing 217 m40 Garmerwolde 3:44:11
23 Jeroen   Tiebie 266 m40 Callandsoog 3:45:36
24 Johan van Splinter 267 m40 Westerland 3:45:36
25 Cris   Simons 291 m40 Haaren 3:46:13
26 Frits van der Lubben 209 m50 Zoetermeer 3:46:15
27 Michel   Vianen 204 m40 Waddinxveen 3:47:09
28 Cor   Meems 228 m50 Heemskerk 3:48:01
29 Ronald   Dorenbos 201 m50 Culemborg 3:48:13
30 Jako   Molanus 289 msen Meppel 3:48:13
31 Ab van der Roest 226 m50 Veenendaal 3:48:46
32 Frits   Soeters 235 m60 Noord-Sleen 3:49:04
33 Albert   Koedam 271 m50 Veenendaal 3:49:37
34 Herman de Boer 225 m60 Den Haag 3:50:04
35 Steven   Walker 283 msen Nordhorn (BRD) 3:50:05
36 Bart   Oranje 232 m40 Zwolle 3:50:29
37 Ren'e   Vondeling 253 m40 Brussel (B) 3:50:34
38 Joos de Bakker 229 msen Amersfoort 3:51:30
39 Shan   HappÚ 220 m60 Amersfoort 3:52:18
40 Peter   Witlox 292 m50 Haaren 3:52:27
41 Inge   Roelandt 237 vsen Bredene (B) 3:53:58
42 Jeroen   Moser 265 m40 Roden 3:54:49
43 Jan van  Marrewijk 281 m40 De Lier 3:55:10
44 AndrÚ   Feenstra 215 m50 Gouda 3:55:34
45 Aede   Bakker 218 m40 Kiel Windeweer 3:55:34
46 Emile   Cornelisse 208 msen Almere 3:55:48
47 Andre   Langejan 231 m50 Kielwindeweer 3:55:56
48 Siebolt de Boer 236 m40 Nijmegen 3:57:40
49 Paul   Schijff 207 m40 Almere 3:57:42
50 Roel   Kleine 242 m40 Hoogeveen 3:59:02
51 Durk   Haitsma 295 m40 Franeker 3:59:27
52 Mark   Duinkerken 234 m40 Delgauw 4:01:04
53 Frans   Oomen 261 m50 Hilversum 4:02:44
54 Jolanda   Akkermans 240 v35 Marknesse 4:03:47
55 Martin   Germing 256 m40 Haren (BRD) 4:03:47
56 Johan   Spieker 290 m60 Laar (BRD) 4:03:47
57 Jovy   Krallmann 257 m40 Haren (BRD) 4:05:25
58 Jos   Cornelissen 202 m50 Aalsmeer 4:06:24
59 Paul de Wit 210 m40 Bergen op Zoom 4:07:09
60 Herman   Euverman 264 m50 Zwolle 4:08:43
61 Theo   Reus 282 m60 Veenendaal 4:09:02
62 Jakob   Hartman 285 m50 Veenendaal 4:09:02
63 Johan   Barnard 286 m50 Den Haag 4:09:17
64 Oscar   Schotman 205 m50 Almere 4:10:09
65 Roger   Loop 287 m40 Den Haag 4:11:21
66 Wouter van Dijk 276 msen Almere 4:12:30
67 Chris van Dijk 277 m50 Almere 4:12:30
68 Idsard   Slager 227 m40 Zeist 4:14:16
69 Cees   Bouma 262 m40 Biddinghuizen 4:14:50
70 Cock   Qualm 248 msen Rozenburg  4:17:08
71 Matty   Lupker 224 v35 Nijmegen 4:19:37
72 Ignar van Haren 260 m50 Nijmegen 4:19:37
73 Wim   Oostindier 258 m60 Groningen 4:21:30
74 Thomas van Til 269 m50 Eelde 4:23:05
75 Chris   Spooren 222 m60 Overpelt (Belgie) 4:23:16
76  Yvonne   Rosenkamp 288 v35 Raalte 4:24:37
77 Winy   Grent 243 v45 Blokker 4:25:33
78 Pieter van Zijl 272 msen Ede 4:29:40
79 Arie   Houdijk 284 m60 Veenendaal 4:29:40
80 Hans   Buis 238 m60 De Rijp 4:30:45
81 Marco   Bol 221 msen Huizen 4:31:24
82 Anton   Schuurman 273 m60 Amsterdam 4:35:26
83 Sjaak   Schipper 216 m60 Groningen 4:39:39
84 Willem   Lugtenburg 211 m50 Brielle 4:44:14
85 Willem   Kramer 206 m50 Apeldoorn 4:44:29
86 Louis   Hufkens 246 m60 Grobbendonk 4:48:32
87 Nico van de Kere 252 m40 Kaprijke (B) 4:48:32
88 Jan   Zondag 270 m60 Leeuwarden 4:50:29
89 Francis   Spoelstra 279 m50 Leiden 4:53:30

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie