DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

  • Test4
  • test2
  • Test1
  • Test3

Uitslag Brinkloop 26-7-2016

Uitslag Brinkloop 26-7-2016        
           
Afstand  10 km        
           
47 Aantal deelnemers     5 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Bas   Hollegien Emmeloord 0:33:40
2 Andrea   Deelstra Dwingeloo 0:36:05
3 Tjeerd   Popkema Urk 0:36:05
4 Maurits   Hoonhorst Zwolle 0:38:11
5 Willem de Haan Garyp 0:38:45
6 Fjodor van der Sluijs Gasselte 0:39:18
7 Henk   Veenstra Gorredijk 0:40:16
8 Freek   Koffeman Urk 0:40:50
9 Thomas   Straathof Marknesse 0:41:02
10 Peter   Gnodde Urk 0:41:03
11 Tom   Best Noordwolde 0:42:08
12 David   Markvoort Ees 0:42:18
13 Richard   Oude Riekerink Dinxperlo 0:43:22
14 Alco   Sybrandy Meppel 0:43:32
15 Freek   Schonewille Drachten 0:44:10
16 Hester   Salverda Oudemirdum 0:44:26
17 Edwin   Keizer Heerenveen 0:45:24
18 Peter   Tims Urk 0:45:24
19 Tiny de Vries Urk 0:45:48
20 Stefan   Woudwijk Emmeloord 0:45:55
21 Meine   Hoitsma Kollum 0:46:01
22 Niels   Pluim Wolvega 0:46:11
23 Ralph   Arkema Zuidlaren 0:46:40
24 Jan   Post Smilde 0:46:49
25 Peter   Laaache Rouveen 0:46:55
26 Klaasjan van Lenthe Rouveen 0:47:26
27 Jels   Kramer Appelscha 0:47:50
28 Jacob   Strijbosch Smilde 0:48:31
29 Erik   Horst Haren 0:48:32
30 Arnout van Loenen Haren 0:48:40
31 Willem   Koning Assen 0:48:53
32 Emiel   Bijkerk Zwolle 0:49:02
33 Fedde   Beiijert Ureterp 0:49:34
34 René   Tissingh Meppel 0:49:43
35 Erwin   Scheve Zwolle 0:49:57
36 Eric   Jansen Zwolle 0:50:05
37 Sebastiaan van Dijk Hoogersmilde 0:51:20
38 Jan   Smit Heerenveen 0:52:30
39 Feye Jab v/d Meulen Lelystad 0:53:27
40 Haye   Nicolay Donkerbroek 0:58:14
41 Marion   Hoogeveen Hoogeveen 0:58:29
42 Foppe van Dijk Nijetijne 0:59:48
           
Uitslag Brinkloop 26-7-2016        
           
Afstand  5 km        
           
83 Aantal deelnemers     2 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Jens   Dijkstra Emmeloord 0:17:23
2 Ilan   Palstra Workum 0:17:33
3 Folkert   Visser Burgum 0:17:36
4 Jordi   Stam Diever 0:17:42
5 Rolf ten Heuvel Havelte 0:19:21
6 Koert van Buuren Diever 0:19:24
7 Thomas   Janssens Assen 0:20:04
8 Rink   Post Appelscha 0:20:10
9 Job ten Heuvel Havelte 0:20:11
10 Thijs   Timmermans Diever 0:20:33
11 Ab   Vos Julianadorp 0:20:34
12 Andres   Faber Beilen 0:20:45
13 Julian van der Veer Hemrik 0:20:58
14 Herman   Gruppen Havelte 0:21:23
15 Klaas   Luten Ruinerwold 0:21:43
16 Marco   Hassing De Blesse 0:22:12
17 Sanne   Scheltes Assen 0:22:14
18 Marco   Dik Zwolle 0:22:17
19 Albert   Zijlstra Elsloo 0:22:27
20 Herber   Molemaker Zwolle 0:22:35
21 Martin van Riesen Hoogeveen 0:22:36
22 Sandra   Middel Jubbega 0:23:00
23 Jannes   Bouwmeester Beilen 0:23:08
24 Bram   Wortelboer Diever 0:23:12
25 Teun   Wortelboer Diever 0:23:12
26 Jowen   Banwarie Aruba 0:23:17
27 Jan   Lip Alteveer 0:23:21
28 Corrine van der Meer Eelde 0:23:41
29 Martin   Santing Hoogeveen 0:23:46
30 Patrick   Houwer Houtingehage 0:23:54
31 Denice   Lucas Hoogeveen 0:23:57
32 Domien   Mulder Joure 0:23:57
33 Johan   Buist Hoollandscheveld 0:24:17
34 Iris   Osinga Heerenveen 0:24:18
35 George de Roo Dwingeloo 0:24:30
36 Julian   Banwarie Aruba 0:24:38
37 Eltjo   Kooi Usquert 0:24:45
38 Jacob   Willemsma Kloosterveen 0:25:00
39 Brigitte   Zwart Pesse 0:25:14
40 Henri   Bouwknegt Nijeveen 0:25:18
41 Alex Jan de Jong Blokzijl 0:25:19
42 Guido   Bouhuis Diever 0:25:23
43 Jan   Wieringa Usquert 0:25:26
44 lora   Willekes Ens 0:25:31
45 Jan   Boessenkool Staphorst 0:25:49
46 Susanne   Diever Nijeveen 0:25:57
47 Meggie   Banwarie Aruba 0:26:09
48 Mieke   Driehuyzen Appelscha 0:26:38
49 Egbert   Geertsma Groningen 0:26:38
50 Johan   Nijstad Ijhorst 0:26:50
51 Peter   Gruben Diever 0:27:03
52 Tessa   Visser Zwolle 0:27:12
53 Annet   Wortelboer Diever 0:27:14
54 Annet   Mettrop Bovensmilde 0:27:53
55 Wim van der Lelie Hijken 0:28:10
56 Jacinta   Lanphen Diever 0:28:26
57 Andres   Houwer Houtingehage 0:28:31
58 Sarah   Brinkkemper Wolvega 0:28:56
59 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:29:18
60 Lianne   Bosma Steggerda 0:29:43
61 Lubbert   Kloosterman De Westereen 0:29:51
62 Harma   Kooi Wieringa Usquert 0:29:51
63 Gerrie   Strijbosch Smilde 0:30:01
64 Thijs van Dijk Dokkum 0:30:21
65 Kelly   Houwer Houtingehage 0:30:44
66 Marjolein van Tiggelen Diever 0:30:56
67 Lisa van Langevelde Barendrecht 0:31:00
68 Richtje   Taal Alkmaar 0:31:15
69   Kok Kampen 0:31:19
70 Jelmer   Koeling Diever 0:31:33
71 Rob   Vinke Borger 0:31:57
72 Janine van der Meer Hoogeveen 0:32:04
73 Han   Kaemingk Hoogeveen 0:32:05
74 Paco   Jansen Koekange 0:32:23
75 Giggy   Jansen Koekange 0:32:23
76 Lars   Jansen Koekange 0:32:23
77 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:32:39
78 Marja van Stein Hoogersmilde 0:33:16
79 Simone van Dijk Borger 0:35:44
80 Janette   Hoogeveen Hoogersmilde 0:36:22
81 Gré   Mulder Hoogersmilde 0:39:09
           
Uitslag Brinkloop 26-7-2016        
           
Afstand  2 1/2 km        
           
22 Aantal deelnemers     4 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Elsa   Rijpstra Oentsjerk 0:08:34
2 Jarno   Betlem Krommenie 0:09:33
3 Dylan   Lucas Hoogeveen 0:09:48
4 Kay van Buuren Diever 0:09:52
5 Kars   Dijkstra Emmeloord 0:09:53
6 Robin   Prent Ruinen 0:10:13
7 Ando  de Ridder Krommenie 0:10:21
8 Ylse   Barkmeijer Akkrum 0:10:36
9 Leon de Boer Diever 0:12:16
10 Stas   Luten Ruinerwold 0:13:10
11 Menno de Boer Diever 0:13:10
12 Raimo   Middelkoop Swifterbant 0:13:18
13 Yvon   Kemperman Almere 0:14:37
14 Ingrid   Oelen Ruinerwold 0:16:39
15 Jade   Luten Ruinerwold 0:16:40
16 Babet   Kramer Appelscha 0:17:22
17 Lennard de Boer Diever 0:17:28
18 Eveline   Middelkoop Swifterbant 0:18:28
19 Duan de Ridder Krommenie 0:22:15

 

Inschrijving Wandel4daagse 2022 geopend

inschrijven

Partners

SVF

 Logo HGEGSVN Groen

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie