DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Midzomeravondmarathon 22-07-2023

UITSLAG ZOMERAVONDMARATHON   DIEVER 22-07-2023
10 KM.          
1e Roland Vos Assen 0.37.26 1e man
2e Jordy Pasman Nieuwleusen 0.38.34 2e man
3e Evert Moes Smilde 0.38.38 3e man
4e Gerald Hoogeveen Bolsward 0.40.11 4e man
5e GertJan Tichelaar Oldebroek 0.40.15 5e man
6e Jasper Sierdsma Noordwolde 0.41.36 6e man
7e Corien Wegkamp Twist 0.41.44 1e vrouw
8e Charissa Zijlstra Leeuwarden 0.43.36 2e vrouw
9e  Roel Westert Ruinerwold 0.45.40 7e man
10e Quinten Hofstede Zwolle 0.45.54 8e man
11e Gerrit Hofstede Zwolle 0.46.14 9e man
12e Siem Hiemstra Appelscha 0.46.19 10e man
13e Angela Hofstede Zwolle 0.46.53 3e vrouw
14e René Deems Wolvega 0.49.05 11e man
15e Romke Faber Oudehorne 0.49.13 12e man
16e Jelmer Tolman Oosterwolde 0.49.27 13e man
17e Egon Boerema Tuk 0.50.14 14e man
18e Heijo Dieterman Scheemda 0.50.17 15e man
19e Lucia van der Bij Bolsward 0.50.50 4e vrouw
20e Marieke Scholing Zuidwolde 0.51.02 5e vrouw
21e Inge Klein Emmen 0.52.04 6e vrouw
22e GertJan Brussee Nunspeet 0.52.16 16e man
23e Guido de Bie Hengelo 0.52.39 17e man
24e Gertjan Ubels Staphorst 0.52.54 18e man
25e Erik Rijnders Vroomshoop 0.53.24 19e man
26e Marjon Dieterman Winschoten 0.53.50 7e vrouw
27e Anja Prins Zuidwolde 0.53.55 8e vrouw
28e Marja Zwanenburg Sneek 0.53.57 9e vrouw
29e Duco Zijlstra Lekkum 0.54.23 20e man
30e Jacha v.d.Zandt Steenwijk 054.56 10e vrouw
31e Sytze Westerveen Appelscha 0.55.15 21e man
32e Cindy Boerema Tuk 0.55.53 11e vrouw
33e Egbert Geertsma Groningen 0.57.21 22e man
34e  Marco van Zetten Emmeloord 0.57.39 23e man
35e Carolien Meloni Appelscha 0.58.12 12e vrouw
36e Domien  Mulder Joure 0.58.12 24e man
37e Irma Gropstra Hoogersmilde 0.59.30 13e vrouw
38e Jessica Schokkerkamp Diever 1.02.31 14e vrouw
39e Harry Zwanenburg Sneek 1.03.06 25e man
40e Mattie/Diva de Boer Appelscha 1.04.03 15e vrouw
41e Wytske v.d.Kooi Burgum 1.04.30 16e vrouw
42e Piet Kerstholt Groningen 1.04.47 26e man
43e Jeanette Schram-Moll Wolvega 1.04.57 17e vrouw
44e Ankie Moll Grorredijk 1.04.57 18e vrouw
45e Marga Tijink Hoogeveen 1.07.25 19e vrouw
46e Harma Kooi Warffum 1.09.05 20e vrouw
47e Jan Wieringa Usquert 1.09.05 27e man
48e Rian Piek Noordwolde 1.11.28 21e vrouw
49e Eelkje de Vries Nieuwehorne 1.17.14 22e vrouw
           
20 KM          
1e Ruben Draaijer Assen 1.14.47 1e man
2e Grant de Munnik Groningen 1.18.07 2e man
3e Tim Baas Den Haag 1.19.39 3e man
4e Rob v.d.Graaf Hoogeveen 1.19.57 4e man
5e Wim Ritsema Dieren 1.21.44 5e man
6e Peter Mijsberg Vorstenbosch 1.23.39 6e man
7e Rond van Lubek Zuidwolde 1.25.27 7e man
8e Alfred Donker Haren 1.25.51 8e man
9e Stefan Hoogvliet Utrecht 1.27.23 9e man
10e Sanne Scheltes Assen 1.29.34 1e vrouw
11e Kelly Bouman Nunspeet 1.31.43 10e man
12e Sjoerd Knoop Assen 1.32.27 11e man
13e Marlous van Duijn Apeldoorn 1.32.48 2e vrouw
14e Thomas Driessen Apeldoorn 1.33.05 12e man
15e Antien v.d.Vegt Zuidwolde 1.33.05 3e vrouw
16e Ronald Oostingh Zwolle 1.34.37 13e man
17e Rosalie Koops Assen 1.34.58 4e vrouw
18e Niels Fennema Kollum 1.38.07 14e man
19e Alienka Huft Hoornsterzwaag 1.38.03 5e vrouw
20e Marloes Kremer Oldeholtpade 1.38.03 6e vrouw
19e KlaasJan v.d.Kooi Burgum 1.38.27 15e man
20e PieterJan Kooi Loppersum 1.39.49 16e man
21e Meine Hoitsma Meerstad 1.42.26 17e man
22e GeertJan Kemme De Wijk 1.43.45 18e man
24e Dieuwke Blaauw Oudehaske 1.44.34 7e vrouw
25e George De Roo Dwingeloo 1.52.37 19e man
26e René Makowski Holzwickde 1.53.31 20e man
27e Rink Post Appelscha 1.53.38 21e man
28e Sylvia Talen Meppel 1.57.27 8e vrouw
23e Haye Nicolai Donkerbroek 1.43.52 22e man
29e Alexandra Suter Brussel 1.58.27 9e vrouw
30e Gina Biervliet Groningen 1.59.17 10e vrouw
31e Jan van Hoffen Exloo 2.01.21 23e man
32e Arnold v.d.Holst Exloo 2.01.21 24e man
33e Hans Verhoef Dwingeloo 2.02.03 25e man
34e Ruben Prinsen Groningen 2.04.14 26e man
35e Nicole Boelens Groningen 2.04.14 11e vrouw
           
30 KM          
1e Joey Hendriks Hoofddorp 1.46.33 1e man
2e Steven Oostindie Nijensleek 2.03.43 2e man
3e Ylona Kruis Ijsbrechtum 2.21.56 1e vrouw
4e Peter Doniné Staphorst 2.32.37 3e man
5e Edwin Boersen Voorthuizen 2.40.57 4e man
6e Fabienne Ipema De Groeve 2.44.07 2e vrouw
7e Peter Ipema De Groeve 2.43.07 5e man
8e Arjan Reit Wedde 2.47.44 6e man
9e Corry Buma Sneek 2.52.33 3e vrouw
10e JanJohan ten Have Onstwedde 2.55.49 7e man
11e Erik Pakes Roden 2.58.16 8e man
12e Martijn Dashorst Heerenveen 3.02.10 9e man
13e Björn Zwart Elim 3.04.49 10e man
           
42.2 KM          
1e John Roobol Assen 3.14.38 1e man
2e Sjirk Overal Kiel-Windeweer 3.41.01 2e man
3e Teun Hunneman Wapse 3.43.03 3e man
4e Roel Kleine Hoogeveen 4.22.25 4e man
5e Cees Dijkstra Appelscha 4.22.25 5e man
6e André Boom Haarlem 4.22.45 6e man
7e Gerrie Boersma Twijzel 4.23.20 7e man
8e Martijn Hoek Nieuw-Roden 4.26.02 8e man
9e Friso Termeer Utrecht 4.30.33 9e man
10e Corine Dieterman Scheemda 4.33.40 1e vrouw
11e Cees 125e Bouma Biddingshuizen 4.36.39 10e man
12e Jan Andel Vissenaken 4.48.16 11e man

 

Contact

Algemene vragen:
dieversportief@outlook.com

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie