DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Midzomeravondmarathon 20 juli 2019 10 km

Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 20 juli 2019
Start 17:00 uur Afstand 10 km.
Uitslag startnr Naam Woonplaats m/v Tijd
1 46 Stefan de Nekker Noordwolde m 0:36:10
2 45 Henri Veldman Bontebok m 0:37:40
3 17 Sebastiaan Post Amsterdam m 0:38:30
4 25 Josien Scheepers Overveen v 0:38:34
5 82 Cees Brouwer Heerenveen m 0:39:27
6 30 Albert Mussche Nieuwleusen m 0:40:17
7 32 Michel Wierbos Nieuwleusen m 0:40:33
8 61 Dennis Brandenburg Steenwijk m 0:40:48
9 81 Ruben Muller Leeuwarden m 0:41:38
10 38 Bennie Akkerman Rouveen m 0:41:48
11 58 Roel Westert Ruinerwold m 0:41:56
12 64 Remco Oudhuis Wieringerwaard m 0:42:54
13 60 Eric Jansen Zwolle m 0:43:07
14 66 Janita Hofstede Meppel v 0:44:39
15 67 Niels Pluim Dieverbrug m 0:44:39
16 33 Corina Wierbos Nieuwleusen v 0:44:45
17 78 René Slagter Roden m 0:44:50
18 39 Kelly Bouman Nunspeet m 0:44:55
19 8 Kalle Siebring Hoorn m 0:47:08
20 24 Christian van Ginkel Ugchelen m 0:47:08
21 47 Jikke van der Berg Nijbeets m 0:47:28
22 79 Laura Baas Utrecht v 0:48:13
23 5 Ayco van der Meer Joure m 0:48:26
24 72 Rinke de Jong Hempers m 0:48:32
25 52 Wiebe de Vries Appelscha m 0:48:59
26 37 Gerda Akkerman Rouveen v 0:49:28
27 15 Gerhard Heutink Genemuiden m 0:49:55
28 57 Jürgen Riesenbeek Emmen m 0:52:24
29 42 Susan Woudwijk-Hesselink Emmeloord v 0:52:58
30 36 Ruurd Veenstra Twijzelerheide m 0:52:59
31 41 Gert Brussee Nunspeet m 0:53:41
32 332 William Schuring Amersfoort m 0:54:08
33 53 Peter Mittendorff Coevorden m 0:54:10
34 21 Mans Veldsink Dedemsvaart m 0:54:21
35 54 Marinus Smeeman Coevorden m 0:55:00
36 73 Peter Heerde Zwolle m 0:55:00
37 71 Sake Lageveen Haulerwijk m 0:55:05
38 77 Linda Timmer Zwolle v 0:55:51
39 50 Feikje Brouwer Midlum v 0:56:09
40 65 Aty Duin Purmerend v 0:56:10
41 23 Esther Hendrikse-Schuurman Steenwijk v 0:56:33
42 29 Ingrid Spijkenisse v 0:56:40
43 722 Wigle Tuinenga Nagele m 0:56:40
44 18 Henny Berends Balkbrug m 0:57:02
45 44 Jan Miedema Joure m 0:57:02
46 68 Marja van der Werf-Zoer Joure v 0:58:06
47 55 Robert Kuipers Coevorden m 0:58:27
48 56 Van Helmantel Ten Boer m 0:58:31
49 49 Johan Klijnstra Gorredijk m 0:59:14
50 59 Inge Helder De Knipe v 0:59:24
51 13 Joy Chiquita Den Haag v 1:01:07
52 76 Janneke Timmer Zwolle v 1:01:19
53 69 Gürbüz Salman Amstelveen m 1:02:47
54 74 Marianne Haijma Berltsum v 1:02:51
55 75 Anneke Regnerus Marrum v 1:02:51
56 62 Nellie Dijkstra St. Annaparochie v 1:03:27
57 20 Alwin van Hassel Appingedam m 1:04:10
58 28 Marjolein Kraak Appelscha v 1:05:09
59 19 Henriette de Jong Amsterdam v 1:05:38
60 43 Lidwien Broenink Joure v 1:07:20
61 35 Plony Epskamp Amstelveen v 1:08:30
62 3 NVT 1:08:53
63 16 Femme de Bruin Leeuwarden m 1:09:04
64 34 Bertus van Kommer Leusden m 1:10:45
65 334 Gregor Stam Almere m 1:12:53
66 27 Erna Euverink Kropswolde v 1:15:14
67 40 Johan van Santen Amersfoort m 1:16:29
68 51 Joran Doornbos Appingedam m 1:17:02
69 48 Theo Runia Leeuwarden m 1:21:35
70 70 Sandra Varkevisser Uithoorn v 1:23:31
71 31 Jippe Bokma Leeuwarden m 1:27:23
72 12 NVT 1:27:41
73 26 Sylvia Tiersma Hoogezand v 1:28:42
74 63 Herman Hoekstra Goutum m 1:28:42
75 14 Gerrit Duits Groningen m 1:48:02
76 80 Catalina Gouverneur Amsterdam v 2:02:37

Contact

Algemene vragen:
dieversportief@outlook.com

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie