DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Drents Friese Woldmarathon 21 km 30-3-2019

Startnummer Voornaam tussenvoegsel Achternaam Woonplaats M/V Eindtijd  
679 Wilfed ten Caat Elim m 01:31:37 1e man
691 Ronald van Lubek Zuidwolde m 01:33:18  
657 Richard   Buls Sleen m 01:33:29  
612 Jan Hein   Bunk Dedemsvaart m 01:36:04  
720 Clement   Waarheid Assen m 01:37:20  
650 Bart   Trip Emmen m 01:38:08  
637 Gregorz   Gajek Poland m 01:38:22  
638 Magdelene   Gajek Poland v 01:38:22 1e dame
603 Rogier   Nolet Breda m 01:38:40  
716 Hans   Westenbrink Nijeveen m 01:39:19  
689 Sebastiaan   Gerards Steenwijkerwold m 01:39:42  
706 Henk   Oldehinkel Dedemsvaart m 01:40:47  
681 Ruben de Aaijer Assen m 01:41:54  
619 Jos van Beek Groningen m 01:41:59  
684 Henk   Renderink Bolsward m 01:42:46  
713 Johannes   Schenk Urk m 01:42:46  
672 Gerard   Telaar Delden m 01:44:12  
673 Gerrit Jan   Rave Assen m 01:44:36  
675 Jan Egge   Hommes Emmeloord m 01:44:57  
611 Jacqueline van Faassen Dedemsvaart v 01:45:15  
676 Richard   Brinkhuis Zwolle m 01:45:23  
655 Martijn   Groeneveld Zalk m 01:45:48  
660 Yorick   Smit Enschede m 01:46:27  
604 Alexander   Overtoom Amsterdam m 01:47:22  
704 Andries   Tolman Oldeholtpade m 01:48:01  
601 Henk   Strating Diever m 01:48:06  
685 Wiebe de Vries Appelscha m 01:48:32  
715 Jarig van der Mossel Minnertsga m 01:48:35  
653 Wout van Wissen Werkhoven m 01:49:05  
654 Sandra   Spronk Werkhoven v 01:49:05  
661 Henk de Jager Appelscha m 01:49:28  
709 John   Eising Assen m 01:50:00  
683 Leon den Hertog Assen m 01:50:15  
658 Greetje   Buist Haren v 01:50:23  
621 Jurjen van Terwisga Sneek m 01:50:45  
695 Henk   Westerkamp Borger m 01:50:46  
707 Roel   Otten Bruchterveld m 01:51:03  
667 Rick   Isidora Sneek m 01:51:20  
682 Gerwin   Kamps Vledder m 01:51:44  
693 Renate   Post Emmen v 01:52:42  
626 Cristiaan van Ginkel Ugchelen m 01:53:03  
670 Ger van Diepen Diever m 01:55:17  
666 Gert van Es Darp m 01:55:33  
609 Geert   Woltjer Wijster m 01:55:37  
642 Tuncay   Isidora Sneek m 01:55:39  
615 Monique   Houtsma Meppel v 01:55:50  
694 Hans   Popken Assen m 01:56:42  
622 Chris   Kouwenhoven Ruinen m 01:56:51  
711 Mirjam   Steuvebrink Eelde v 01:57:12  
646 Hans   Hagen Gouda m 01:57:38  
721 Charlene   Torres Assen v 01:57:56  
641 George de Roo Dwingeloo m 01:58:30  
698 Hannie   Meijering Beilen m 01:58:40  
649 Jan   Bron Zuidhorn m 01:58:51  
662 Bert   Wiltinge Dwingeloo m 01:59:21  
627 Jurrien   Krol Assendelft m 02:01:05  
631 Willie   Sinke Urk v 02:01:13  
618 Marco   Doodeman Amsterdam m 02:01:23  
651 Bob   Riemersma Assen m 02:01:38  
624 Liane   Santing Vledder v 02:02:33  
635 Nick   Santing Meppel m 02:02:33  
640 Diethard   Jansen Zwolle m 02:02:48  
703 Lieuwe   Dijkstra Appelscha m 02:02:53  
680 Rutger van Dijk Groessen m 02:02:58  
712 Inge   Hulsebos Beilen v 02:03:14  
674 Hans van Putten Assen m 02:03:29  
697 Fedde   Beijert Ureterp m 02:03:36  
702 Sjoerd   Koelmans Meppel m 02:04:26  
663 Frens   Hein Dwingeloo m 02:04:57  
652 Annemiek de Boer Nieuwleusen v 02:05:15  
705 Wouter   Knol Nieuwleusen m 02:05:15  
633 Stefan   Markus Wapserveen m 02:05:21  
607 Robbert van Meulem Oostwoud m 02:05:28  
647 Jolien   Schat Groningen v 02:05:51  
628 Roelie   Plantinga Heerenveen v 02:06:06  
692 Gelske   Oud Wapse v 02:06:21  
699 Henk   Booiman Beilen m 02:07:00  
708 Esther   Kerssies Beilen v 02:07:00  
687 Edwin   Sterenborg Harkstede m 02:07:17  
719 Coos   Datema Zuidhorn m 02:07:34  
701 Liesbeth   Hillebrand Meppel v 02:07:43  
686 Karst   Anema Stiens m 02:08:33  
608 Femke   Boersma Lemmer v 02:09:40  
677 Inge   Schellekens Eelde v 02:09:52  
656 Sjack   Jansma Sneek m 02:10:14  
668 Ellen   Morriën Almere v 02:10:37  
669 Frans   Baar Nederhorst m 02:10:37  
714 Wim   Saaltink Groningen m 02:10:46  
678 Henk   Hiemstra Franeker m 02:10:55  
688 Tjeerd   Jongsma Oranjewoud m 02:12:10  
690 Tineke   Lautenbach Heerenveen v 02:12:10  
710 Marcel   Swart Sneek m 02:12:22  
696 Jeanette   Langius Coevorden v 02:12:36  
700 Sylvin   Talen Meppel v 02:12:42  
671 Reinder   Tel Surhuizem m 02:13:20  
717 Rudmer   Andringa Oosterwolde m 02:13:33  
630 Annegina de Vries Urk v 02:13:38  
606 Jan   Vreeling Oudehaske m 02:14:42  
629 Hilde   Woort Urk v 02:16:27  
602 Hans de Boer Haarlem m 02:17:03  
625 Ilona   Reinier Vledder v 02:17:03  
643 Sjouke de Gee Gauw v 02:17:20  
623 Ana   Santos Haarlem v 02:18:50  
645 Martijn de Groot Gouda m 02:18:50  
718 Sandra van Oost Assen v 02:19:58  
664 Rianne   Schuurman Nieuwolda v 02:20:25  
665 Ceren   Zwijnenburg Nieuwolda v 02:20:25  
636 Gert   Heres Heerde m 02:22:32  
617 Carla   Lassche Wapenveld v 02:22:54  
634 Anneke   Mooy Meppel v 02:23:20  
614 Wesley   Huisman Assen m 02:32:22  
605 Anneke de Vries Oudehaske v 22:45:00 dnf
639 Gonnie   Room Frederiksoord v 22:45:00 dnf
644 Jurjen   Smit Goëngahuizen m 22:45:00 dnf
659 Lisanne   Hein Zwolle v 22:45:00 dnf

Contact

Algemene vragen:
dieversportief@outlook.com

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie