DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

brinkloop 21-08-2018

Uitslag Brinkloop 21-08-2018        
             
Afstand 10 km          
  Aantal deelnemers 25 0 uitvallers dame/meisje
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Jan   Venhuizen Appingedam 0:36:30  
2 Willem de Haan Garijp 0:38:47  
3 Albert Jan de Haan Hoogeveen 0:39:54  
4 Jeroen   Thalen Hoogeveen 0:40:01  
5 Egbert   Top Tolbert 0:42:35  
6 Martin Jan   Visser Mildam 0:43:22  
7 Peter van der Honing Heerenveen 0:45:18  
8 Henk   Sijbranda Ureterp 0:45:18  
9 Jans   Benghuis Zuidwolde 0:45:39  
10 Meike   Regeling Stiens 0:46:22 dame
11 Jeroen   Beekhof Zwolle 0:47:57  
12 Aad van Herk Hellevoetsluis 0:48:12  
13 Freek   Schonewille Drachten 0:48:25  
14 Henry   Wijngaarden Heerenveen 0:48:42  
15 Pieter van der Veen Dieverbrug 0:49:12  
16 Henk   Strating Diever 0:50:14  
17 George de Roo Dwingeloo 0:51:44  
18 Henk   Loonstra Zwolle 0:53:03  
19 Geert   Woltjes Wijster 0:53:23  
20 Lieuwe   Dijkstra Appelscha 0:54:21  
21 Wim   Mouwer Nunspeet 0:58:43  
22 Tamara   Vasilica Luttenberg 0:58:43 dame
23 Cor   Kort Steenwijk 0:59:10  
24 Marian   Putter H.I. Ambacht 1:01:52 dame
25 Evert   Dijkstra Appelscha 1:07:53  
             
Afstand 5 km          
  Aantal deelnemers 78 6 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Folkert   Visser Burgum 0:17:18  
2 Peter   Lenderink Ommen 0:18:00  
3 Erik   Bolding Tuk 0:18:07  
4 Anno   Huizenga Assen 0:18:14  
5 Janet   Oortwijn Annen 0:18:46 dame
6 Richard   Aalders Nietap 0:19:07  
7 Theo   Groenendijk Ravenswoud 0:19:28  
8 Henry   Perdok Norg 0:19:32  
9 Eline   Kelly Steenwijk 0:19:33 dame
10 Jan Bart   Kip Noorscheschut 0:19:37  
11 Robin   Ploegstra Assen 0:19:58  
12 Girbe   Zwaagstra Leeuwarden 0:21:21  
13 Berry   Pees Eesveen 0:21:33  
14 Gerrie van Barneveld Assen 0:21:42  
15 Geert   Adema Ravenswoud 0:22:06  
16 Herman   Gruppen Havelte 0:22:24  
17 Andries   Faber Beilen 0:22:41  
18 Jet van Mensvoort Smilde 0:22:47 dame
19 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:22:47  
20 Jetze   Regeling Stiens 0:22:52  
21 Tieme   Dongstra Diever 0:22:55  
22 Marten   Polet Hardergerijp 0:22:57  
23 Hendrik Jan   Blomberg Smilde 0:23:07  
24 Machiel   Diever Nijeveen 0:23:14  
25 Jaco   Schrauwen Meppel 0:23:29  
26 Jan Willem v.d. Molen Donkerbroek 0:23:29  
27 Domien   Mulder Joure 0:23:53  
28 Berry   Koerts Smilde 0:24:07  
29 Ina   Oortwijn Annerv. Kanaal 0:24:31 dame
30 Henri   Bouwknegt Nijeveen 0:24:49  
31 Fedde   Beijert Ureterp 0:24:51  
32 Willem   Hoekstra Donkerbroek 0:25:01  
33 Jurgen   Riesenbeck Emmen 0:25:05  
34 Gerrit   Mulder Harderwijk 0:25:17  
35 Kevin   Bos Diever 0:25:34  
36 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:25:53  
37 Niek   Zwaagstra Leeuwarden 0:25:55  
38 Willemien   Nijdam Meppel 0:26:10 dame
39 Egbert   Kuiper Nieuweroord 0:26:17  
40 Arina   Petri Meppel 0:26:35 dame
41 Dik   Zantingh Hoogeveen 0:26:36  
42 Mirjam   Boers Beilen 0:26:50 dame
43 Susanne   Diever Nijeveen 0:27:15 dame
44 Piet   Kerstholt Groningen 0:27:38  
45 Lenze   Klein Appelscha 0:27:41  
46 Else   Diever Nijeveen 0:27:58 meisje
47 Eliza   Bouwknegt Nijeveen 0:27:59 meisje
48 Susan  van Milligen Hoornsterzwaag 0:27:59  
49 Martin op de Weegh Assen 0:28:05  
50 Cor   Hoogeveen Appelscha 0:28:10  
51 Henk   Daling Hoogeveen 0:28:23  
52 Marjolein van Tiggelen Diever 0:28:43 dame
53 Daan   Woltinge Appelscha 0:28:50  
54 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:28:53  
55 Art   Grit Zuidwolde 0:29:11  
56 Jan   Nieuwenhout Hijken 0:29:24  
57 Roelgea   Schuring Hijken 0:29:25 dame
58 Dave   Schinkelshoek Diever 0:29:36  
59 Jetty van Achteren Hoogeveen 0:29:37 dame
60 Johan   Nijland Ijhorst 0:29:40  
61 Johan   Schreur Drogteropslagen 0:29:41  
62 Jochum   Beetsma Wittelte 0:29:41  
63 Samantha van der Sluis Ravenswoud 0:31:28 dame
64 Alex Jan de Jong Blokzijl 0:31:36  
65 Dyllan   Hummel Diever 0:32:05  
66 Lubbert   Kloosterman Zwaagwesteinde 0:32:06  
67 Willemijn   Schaatsma Zuidwolde 0:32:13 dame
68 Harry   Prins Beilen 0:32:13  
69 Janine van der Meer Hoogeveen 0:32:26 dame
70 Arie den Boer Borger 0:32:33  
71 Margot   Lok-Knol Diever 0:34:21 dame
72 Henk   Beekelaar Hoogeveen 0:34:43  
             
Afstand 2,5 km          
  Aantal deelnemers 28 0 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Dave   Hulzebos Zuidwolde 0:08:09  
2 Menno   Hunneman Groningen 0:08:19  
3 Elsa   Rijpstra Oenkerk 0:08:35 dame
4 Aran   Polet Hardegarijp 0:10:31  
5 Joel   Koning Assen 0:11:29  
6 Tsjetty   Visser Burgum 0:11:44 dame
7 Thirsa   Rijpstra Oenkerk 0:11:50 meisje
8 Naomi   Kuiper Nieuweroord 0:12:00 meisje
9 Femm   Bruin Warmenhuizen 0:12:09 meisje
10 Laurens   Bussink Amsterdam 0:12:35  
11 Merijn van Goor Diever 0:13:04  
12 Joran   Doornbos Appingedam 0:13:54  
13 Twan   Mulder Diever 0:13:59  
14 Suze van Goor Diever 0:14:01 meisje
15 Sven   Cazemier Donkerbroek 0:14:01  
16 Jill   Bruin Warmenhuizen 0:14:27 meisje
17 Njiske   Regeling Stiens 0:14:36 meisje
18 Jim   Bruin Warmenhuizen 0:14:39  
19 Micah   Doornbos Appingedam 0:14:50  
20 Lydia   Doornbos Appingedam 0:14:51 dame
21 Merijn   Cazemier Donkerbroek 0:15:05  
22 Wesley   Kuiper Nieuweroord 0:15:07  
23 Gerlof   Hoekstra Donkerbroek 0:15:07  
24 Merel   Kraak Diever 0:15:10 meisje
25 Jantine van Goor Diever 0:15:50 dame
26 Amy   Kuiper Nieuweroord 0:16:43 meisje
27 Fardau   Cazemier Donkerbroek 0:17:23 meisje
28 Alida   Oldersma Donkerbroek 0:17:23 dame

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie