10 km. | |||||
42 | deelnemers | 1 | uitvallers | ||
Uitslag | Naam | Woonplaats | Tijd | ||
1 | Jan | de | Lange | Tuk | 0:36:52 |
2 | Martijn | Dekker | Dalfsen | 0:38:00 | |
3 | Klaas | de | Haan | Steenwijk | 0:38:18 |
4 | Freddie | Bouma | Steenwijk | 0:38:48 | |
5 | Murk | Falkena | Swifterbant | 0:38:50 | |
6 | Henk Jan | Kamerbeek | Steenwijk | 0:39:42 | |
7 | Gerrit | Greven | Steenwijk | 0:39:57 | |
8 | Kasper | Ritsema | Diever | 0:40:17 | |
9 | Wim | Ritsema | Dieren | 0:41:13 | |
10 | Maik | Hendriks | Dieren | 0:41:37 | |
11 | Marijke | Krutzen | Wilhelminaoord | 0:41:40 | |
12 | Hink | Boelens | Nieuw Buinen | 0:43:19 | |
13 | Sytze | Bouma | Bakkeveen | 0:43:29 | |
14 | Jaco | Schrauwen | Meppel | 0:43:38 | |
15 | André | Kroek | Giethoorn | 0:43:44 | |
16 | Jannes | Bouwmeester | Beilen | 0:43:58 | |
17 | Lutsen | Wijma | Oudega | 0:44:02 | |
18 | Martijn | Venema | Veenwouden | 0:44:37 | |
19 | Jan | van | Erp | Vledderveen | 0:44:45 |
20 | George | de | Roo | Diever | 0:45:46 |
21 | Martin | op de | Weegh | Assen | 0:46:07 |
22 | Arend | Bisschop | Pesse | 0:46:28 | |
23 | Tinus | Wils | Pesse | 0:46:28 | |
24 | Tseard | Wijma | Veenouden | 0:46:53 | |
25 | Ron | Kersjes | Hoogeveen | 0:46:55 | |
26 | Lambert | Nieuwenhuis | Dwingeloo | 0:47:02 | |
27 | Frans | Scheuneman | Hoogezand | 0:47:15 | |
28 | Patric | Derks | Drachten | 0:47:19 | |
29 | Johannes | Idema | Noordbergum | 0:48:08 | |
30 | Evert | Akkerman | Meppel | 0:48:31 | |
31 | Wanczyk | Andrzej | Checmiec Polska | 0:48:31 | |
32 | Alie | Hamminga | Beilen | 0:49:00 | |
33 | Monique | de | Ruijter | Zuidwolde | 0:49:19 |
34 | Lucien | Davids | Groningen | 0:49:37 | |
35 | Frans | van | Dokkumburg | Steenwijk | 0:50:55 |
36 | Thijs | Hofstra | Wijtgaart | 0:50:59 | |
37 | Sjoukje | Attema | Buitenpost | 0:51:37 | |
38 | Willem | van der | Linden | Hoogeveen | 0:51:44 |
39 | Diana | van | Oort | Oude Willem | 0:53:44 |
40 | Dirkje | Veltman | Smilde | 0:53:58 | |
41 | Jaap | Koerts | Groningen | 0:55:15 | |
5 km. | |||||
27 | deelnemers | 2 | uitvallers | ||
Uitslag | Naam | Woonplaats | Tijd | ||
1 | Jannes | Dijkstra | Donkerbroek | 0:18:43 | |
2 | Gertjan | Petter | Giethoorn | 0:18:46 | |
3 | Simon | Vos | Tuk | 0:19:12 | |
4 | Peter | Stegeman | Papendrecht | 0:20:22 | |
5 | Guus | Hoekstra | Donkerbroek | 0:20:44 | |
6 | Klaas | Luten | Ruinerwold | 0:20:56 | |
7 | Benny | Oosterom | Diever | 0:22:29 | |
8 | Aad | Eerland | Den Helder | 0:23:19 | |
9 | Jan | Tillema | Wapse | 0:23:21 | |
10 | Evert | Vloothuis | Steenwijk | 0:24:34 | |
11 | Toli | Schanssema | Hoogezand | 0:24:58 | |
12 | Henk | Warnders | Hoogersmilde | 0:25:58 | |
13 | Gerrit | ten | Cate | Beetgummermolen | 0:26:57 |
14 | Rene | Vree Egberts | Diever | 0:27:17 | |
15 | Menno | Bosma | Boornbergum | 0:27:19 | |
16 | Bianca | Grote-Beverborg | Meppel | 0:27:32 | |
17 | Mirjam | Kuipers | Beilen | 0:27:54 | |
18 | Sikke | Visser | Wouterswoude | 0:32:24 | |
19 | Rudolf | Bergsma | Buitenpost | 0:32:58 | |
20 | Hilly | Hoekstra | Buitenpost | 0:32:58 | |
21 | Douwe | de | Boer | Kollum | 0:33:45 |
22 | Wiedeke | Hoekstra | Buitenpost | 0:33:57 | |
23 | Ria | Nienhuis-Bakema | Buitenpost | 0:33:57 | |
24 | Esther | Hoekstra | Buitenpost | 0:34:41 | |
25 | Henk | Koet | Buitenpost | 0:34:41 | |
2,5 km. | |||||
12 | deelnemers | 1 | uitvaller | ||
Uitslag | Naam | Woonplaats | Tijd | ||
0* | Jappie | Doller | Appelscha | 0:08:25 | |
1 | Anouk | Hof | Gieterveen | 0:10:25 | |
2 | Geert | van | Greunsven | Diever | 0:11:00 |
3 | Rianne | Jorritsma | Diever | 0:11:11 | |
4 | Jesse | Klumper | Diever | 0:11:21 | |
5 | Koen | Vree Egberts | Diever | 0:12:23 | |
6 | Tom | Vree Egberts | Diever | 0:12:39 | |
7 | Patrick | Ritsma | Diever | 0:13:05 | |
8 | Ryanne | van | Kampen | Wapse | 0:13:50 |
9 | Bart | Vree Egberts | Diever | 0:14:06 | |
10 | Marchiena | Boelens | Nieuw Buinen | 0:15:18 |
* tijd geldt niet voor parcours-/seizoensrecord aangezien het klassement van deze afstand wordt opgemaakt voor de jeugd tot 18 jaar.