DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Brinkloop 11-08-2015

Uitslag Brinkloop 11-08-2015        
Afstand  10 km
41 Aantal deelnemers     2 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Adriaan   Fransen Assen 0:33:35
2 Kasper   Wulff Hoogeveen 0:37:21
3 Fjodor van der Sluijs Gasselte 0:38:03
4 Eric   Moen De Wijk 0:38:39
5 Jacob   Wieland Heerenveen 0:40:55
6 Tom   Best Noordwolde 0:41:11
7 Rene   Ronde Assen 0:41:49
8 Ruben   Dol Zwolle 0:42:40
9 Edo   Elzenga Bovensmilde 0:43:21
10 Martin Jan   Visser Mildam 0:44:08
11 Alco   Sybrandy Meppel 0:45:09
12 Willem   Dondorff Groningen 0:45:31
13 Freek   Schonewille Drachten 0:45:59
14 Pieter de Jong Oosterwolde 0:46:10
15 Erwin   Bontius Steenwijk 0:47:42
16 Jannes   Bouwmeester Beilen 0:47:59
17 Pieter van der Veen Dieverbrug 0:48:06
18 Hink   Boelens Nieuw Buinen 0:48:10
19 Daan van Turenhout Noordeinde 0:48:25
20 Emiel   Bijkerk Zwolle 0:49:13
21 Willem   Koning Assen 0:49:19
22 Eline   Zomer Hoogeveen 0:49:43
23 Nico   Vierkant Bedum 0:49:54
24 Peter vsn den Hulst Zuidwolde 0:49:54
25 Durk   Geertsma Eelde 0:50:17
26 Marc v/d  Laan Eelde 0:50:57
27 Linda   Everts Assen 0:51:40
28 Marry   Nederhoed Beilen 0:51:50
29 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:52:04
30 Rosanna van  Teijen Lippenhuizen 0:53:18
31 Sepp   Joling Eelde 0:53:32
32 Jannes   Wieringa Usquert 0:53:48
33 Diana van der Werff Ruinerwold 0:54:31
34 Jelle Jacob   Postma Kollum 0:55:49
35 Johan Hendrik   Bloemsma Kollum 0:55:49
36 Jurgen de Vries Bedum 0:59:53
37 Sander de Vries Bedum 1:01:15
38 Aafje van den Akker Bedum 1:05:36
39 Wilma van Teijen Lippenhuizen 1:20:05
Uitslag Brinkloop 11-08-2015        
Afstand  5 km
99 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Ben   Stellingwerf Onderdendam 0:15:48
2 Marcel   Adema Akkrum 0:17:02
3 Henri   Harmsen Drachten 0:17:23
4 Johannes   Postma Leeuwarden 0:17:35
5 Folkert   Visser Burgum 0:17:44
6 Sjaak van Leeuwen Deinum 0:18:18
7 Timo   Schraa St. Annaparochie 0:18:53
8 Jean   Seine Zwolle 0:18:54
9 Henk van Eldik Leeuwarden 0:19:00
10 Hielke   Nienhuis Lekkum 0:19:02
11 Koert van Buuren Diever 0:19:16
12 Sjoerd van Westerop Zwolle 0:19:22
13 Ruben   Muller Leeuwarden 0:19:26
14 Sieger   Everts Assen 0:19:59
15 Piet   Kampenaar Bedum 0:20:10
16 Christien   Koning Groningen 0:20:15
17 Max   Ketelaar Smilde 0:20:20
18 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:20:29
19 Abe   Elzenga Groningen 0:20:30
20 Simon van der Gun Wapse 0:20:44
21 Albert de Boer Meppel 0:20:55
22 Freddy de Witte Staphorst 0:20:59
23 Marco   Taatgen Bedum 0:21:02
24 Klaas   Luten Ruinerwold 0:21:04
25 Leon   oosterhof Diever 0:21:26
26 Sietze   Huizenga Grotegast 0:21:35
27 Andres   Faber Beilen 0:21:41
28 Sjoerd   Mulder Wytgaard 0:21:49
29 Ids   Boersma Wytgaard 0:21:58
30 Arend   Enting Orvelte 0:22:00
31 William de Ruiter Wytgaard 0:22:27
32 Eric-Jan   Jonker Smilde 0:22:28
33 Jels   Kramer Appelscha 0:22:36
34 Niels Overzet Wytgaard 0:22:43
35 Nardie   Mulder Zwolle 0:22:49
36 Domien   Mulder Joure 0:23:22
37 Machiel   Diever Nijeveen 0:23:24
38 Henk   Funke Wijster 0:23:49
39 Olga   Appelo Zwolle 0:23:50
40 George de Roo Dwingeloo 0:23:51
41 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:24:10
42 Gerrit   Mulder Harderwijk 0:24:37
43 Jan   Boessenkool Staphorst 0:24:49
44 Jetze vd Veen Assen 0:24:59
45 Henk   Berends Assen 0:25:01
46 Akkie   Greydanus Ruinen 0:25:02
47 Inge   Strating Dwingeloo 0:25:03
48 Lucette   Abrahams Diever 0:25:04
49 Martin   Op de Weegh Assen 0:25:11
50 Bert   Middelbos Nijeveen 0:25:33
51 Lenze   Klein Hoogersmilde 0:25:53
52 Lennart   Zuur Stadskanaal 0:25:55
53 Saskia   Roos Leeuwarden 0:25:58
54 Guido   Bouwhuis Diever 0:26:06
55 Gert-Jan   Ubels Staphorst 0:26:26
56 Feije Jan van der Meulen Lelystad 0:26:34
57 Bob   Mijwaard Assen 0:26:37
58 Tessa   Visser Steenwijk 0:26:51
59 Wim   Boelens Stadskanaal 0:26:52
60 Jan   Mulder Zwolle 0:26:58
61 Egbert   Urff Vledder 0:27:06
62 Karen   Buitenhuis-Kooiker Rouveen 0:27:10
63 Ineke   Berends Assen 0:27:10
64 Gosse   Eefting Diever 0:27:23
65 Mieke   Sellis Staphorst 0:27:37
66 Nick   Haveman Wapse 0:27:38
67 Wim van der Lelie Hijken 0:27:42
68 Miguel   Chan Leeuwarden 0:27:43
69 Marten   Kingma Leeuwarden 0:27:48
70 Susanne   Diever Nijeveen 0:27:50
71 Sumathy   Nagalingam Smilde 0:27:51
72 Astrid van Utteren Meppel 0:28:39
73 Marchiena   Boelens Stadskanaal 0:28:46
74 Janny   Weurding-Janssen Beilen 0:28:52
75 Rita de Gooijer Wijster 0:28:52
76 Alize   Kramer Zwolle 0:28:58
77 Maartje   Moen De Wijk 0:29:18
78 Geertje   Hoogeveen Smilde 0:29:31
79 Karin   Jonker Smilde 0:29:38
80 Mirjam   Boers-Kuipers Beilen 0:30:01
81 Margot   Daleman Groningen 0:30:03
82 Pauline van Os Beilen 0:30:07
83 Johannes   Dongstra Diever 0:30:16
84 Lucas van der Linde Wapse 0:30:21
85 Wieneke   Boelens Nieuw-Buinen 0:30:29
86 Ryan   Haveman Wapse 0:30:35
87 Agnes   Haveman Wapse 0:30:36
88 Peter   Kloosterhuis Assen 0:30:43
89 Marja van Stein Hoogersmilde 0:30:57
90 Judith   Nijs Ruinerwold 0:31:13
91 Bert   Timmer Smilde 0:31:52
92 Jolanda   Eggink Oldemarkt 0:32:12
93 Margot   Reinink Meppel 0:34:16
94 Paulien   Reinke Meppel 0:34:16
95 Dirkje   Veltman Hijken 0:34:16
96 Irene vd Veen Dwingeloo 0:34:44
           
           
Uitslag Brinkloop 11-08-2015        
Afstand  2 1/2 km
19 Aantal deelnemers     1 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Paul   Geertsma Leeuwarden 0:07:41
2 Robin   Print Ruinen 0:09:58
3 Jort   Cazemier Donkerbroek 0:11:19
4 Thorsten   Huinink Lelystad 0:11:20
5 Tjeerd   Huizenga Grotegast 0:12:22
6 Sven   Cazemier Donkerbroek 0:12:33
7 Tsjetty   Visser Burgum 0:12:27
8 Rishani   Nagalingam Smilde 0:13:31
9 Bram   Tissingh Meppel 0:13:37
10 Pascal   Seine Zwolle 0:13:50
11 Pien   Tissinh Meppel 0:14:04
12 Merijn   Cazemier Donkerbroek 0:14:09
13 Kelvin   Seine Zwolle 0:14:20
14 Wilfried   Arndt Lichtenstein (Duitsland) 0:14:50
15 Babel   Kramer Appelscha 0:16:35
16 Lynn   Meijer Assen 0:17:00
17 Floor v/d Aa Diever 0:17:10
18 Berend   Schreuder Zweeloo 0:21:30

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie