DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Brinkloop 14-7-2015

Uitslag Brinkloop 14-07-2015        
Afstand  10 km
32 Aantal deelnemers     2 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Willem de Boer Exmorra 0:33:48
2 Wolter de Lange Steenwijk 0:37:48
3 Fjodor van der Sluis Gasselte 0:38:37
4 Henk van   Eldik Leeuwarden 0:40:04
5 Willi Jan    Veltman Leeuwarden 0:40:39
6 Piet   Stroek Rotterdam 0:40:46
7 Peter   Liemburg Drachten 0:41:26
8 Eeuwe   Schot Groningen 0:44:06
9 Klaas Jan van der Kooi Burgum 0:44:13
10 Johann de Jong Apeldoorn 0:44:42
11 Edwin van der Wal Leeuwarden 0:45:30
12 Afke   Kruis Emmeloord 0:45:32
13 Gerrit   Bosma Smilde 0:45:48
14 Jan   Post Smilde 0:46:00
15 Pieter de Jong Oosterwolde 0:46:08
16 Freek   Schonewille Drachten 0:46:40
17 Meine   Hoitsma Kollum 0:47:14
18 Peter   Rus Buitenpost 0:48:40
19 Henk   Sijbranda Ureterp 0:49:04
20 Jan   Koornneef Pijnacker 0:49:28
21 Martine van der Veen Dwingeloo 0:49:28
22 Eddy   Smook Dronten 0:49:28
23 Jelle Jacob   Postma Kollum 0:50:25
24 Esther   Wietzes Assen 0:50:26
25 Johan   Bloemsma Kollum 0:50:30
26 Harm   Appelo Bovensmilde 0:50:49
27 Niek   Verhoeff Meppel 0:52:05
28 Jeanette   Mussche Rouveen 0:52:05
29 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:52:36
30 Marian   Booyink Tiendeveen 0:56:05
           
Uitslag Brinkloop 14-07-2015        
Afstand  5 km
83 Aantal deelnemers     4 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Paul   Geertsma Leeuwarden 0:15:59
2 Johannes   Postma Leeuwarden 0:16:57
3 Anno   Huizenga Assen 0:16:58
4 Geale Simon   Postma Kollum 0:17:02
5 Erik   Verdoorn Leeuwarden 0:17:20
6 Immy-Auck    Kersbergen Wommels 0:17:30
7 Rob van de Graaf Hoogeveen 0:18:13
8 Saffira   Kiewiet Haren 0:18:27
9 Andre   Posthumus Ingelum 0:18:49
10 Tom   Best Noordwolde 0:19:12
11 Marcel   oosterhuis Wanneperveen 0:19:13
12 Hielke   Nienhuis Lekkum 0:19:17
13 Bennie   Akkerman Rouveen 0:19:21
14 Jonathan   Bosma Smilde 0:19:43
15 Ruben   Muller Leeuwarden 0:19:49
16 Sierk   Spits Zutphen 0:20:12
17 Freddy  de Witte Staphorst 0:20:30
18 Niek   Zwaagstra Donkerbroek 0:20:45
19 Nynke   Steigenga Exmorra 0:21:00
20 René     Wanneperveen 0:21:08
21 Benny   Oosterom Steenwijk 0:21:23
22 Mark   Berghorst Diever 0:21:47
23 Alfred   Abbringh Assen 0:21:52
24 Sietze   Huizenga Grootegast 0:21:53
25 Marit   Houtsma Ried 0:21:55
26 Henk   Tigelaar Smilde 0:22:03
27 Rene   Russcher Staphorst 0:22:03
28 Elleke   Koornneef Pijnacker 0:22:17
29 Marit de Vries Harderwijk 0:22:21
30 Feike   Pieters Zuidwolde 0:22:56
31 Arend   Enting Orvelte 0:23:03
32 Herman   Gort Hoogeveen 0:23:09
33 Jessica   Oosterhuis Wanneperveen 0:23:19
34 Jet van   Mensvoort Smilde 0:23:22
35 Girbe   Zwaagstra Donkerbroek 0:23:23
36 Hanneke   Scholing Orvelte 0:23:29
37 Machiel   Diever Nijeveen 0:23:32
38 Edwin   Bruinsma Leeuwarden 0:23:36
39 Sandra   Middel Jubbeba 0:23:38
40 Pieter van der Veen Dieverbrug 0:23:40
41 Martin H van Riesen Hoogeveen 0:23:47
42 Johan    Buist Hollandscheveld 0:23:54
43 Jan   Boessenkool Staphorst 0:24:11
44 Egbert   Kuiper Hoogeveen 0:24:17
45 Alwin van Hassel Appingedam 0:24:23
46 Gerda   Akkerman Rouveen 0:24:25
47 Domien   Mulder Joure 0:24:40
48 Henk   Daling Hoogeveen 0:25:11
49 Martin   op de Weegh Assen 0:25:19
50 Marc  van Gelder Leeuwarden 0:25:38
51 Maica   Hoogeveen Hoogeveen 0:25:42
52 Tjipke   Nieuwland Oosterbeek 0:25:49
53 Jacqueline   Russcher Staphorst 0:25:50
54 Piet    Kerstholt Groningen 0:25:51
55 Jos   Hassing Assen 0:26:05
56 Wytske van der Kooi Burgum 0:26:17
57 Ria   Rozeboom Hoogersmilde 0:26:19
58 Nick   Haveman Wapse 0:26:31
59 Esther   Kamphof Nieuwleusen 0:26:43
60 Gert-jan   Ubels Staphorst 0:26:44
61 Bert   Middelbos Nijeveen 0:27:07
62 Egbert   Geertsma Groningen 0:27:09
63 Guido   Bouwhuis Diever 0:27:28
64 Laura   Visscher Rouveen 0:27:41
65 Ietze van der Veen Assen 0:27:46
66 Agnes   Haveman Wapse 0:29:13
67 Marjan   Speelman Westerbork 0:29:14
68   Kok Kampen 0:29:15
69 Ben   Kok Kampen 0:29:16
70 Thijs van Dijk Dokkum 0:29:18
71 Geertje   Hoogeveen Smilde 0:29:22
72 Marja  van Stein Hoogersmilde 0:29:27
73 Janke   Brouwer Noordwolde 0:31:06
74 Léon   Bijker Wapse 0:31:49
75 Marjolein van Tiggelen Nieuwerkerk a/d Ijssel 0:31:59
76 Rika   Roffelsen Noordwolde 0:32:02
77 Angelique   Niemann Noordwolde 0:32:17
78 Jannette   Hoogeveen Hoogersmilde 0:33:13
79 Ryan   Haveman Wapse 0:34:04
           
Uitslag Brinkloop 14-07-2015        
Afstand  2 1/2 km
25 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Timo   Schraa Sint Annaparochie 0:08:46
2 Julian van der Veer Hemrik 0:09:17
3 Nick de Roo Ruinerwold 0:10:14
4 Rik   Huizenga Assen 0:10:15
5 Yara de Boer Exmorra 0:10:54
6 Sep de Jong Apeldoorn 0:11:12
7 Basten   Moorman Staphorst 0:11:31
8 Leon van der Hassel Appingedam 0:11:42
9 Marne van der  Kooi Burgum 0:11:55
10 Leon de Boer Diever 0:11:56
11 Daniel   Liemburg Drachten 0:12:54
12 Aki   Nieuwland Oosterstreek 0:12:58
13 Elske   Kedde Assen 0:13:10
14 Peter   Bazuijnen Diever 0:14:20
15 Lennard de Boer Diever 0:16:26
16 Menno de Boer Diever 0:16:27
17 Roelanda   Bonder Smilde 0:16:28
18 Fushiki   Fushiki Oosterstreek 0:17:01
19 Lisa   Nieuwland Oosterstreek 0:17:02
20 Wytse-Jan van der Kooi Burgum 0:18:30
21 Wesley   Kuiper Hoogeveen 0:18:48
22 Berend   Schreuder Zweeloo 0:20:55

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie