DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uncategorised

-€ 72,48   14-6-2018
-€ 87,00   14-6-2018
-€ 35,77   17-6-2018
-€ 8,47   18-6-2018
-€ 2,50   19-6-2018
-€ 2,50   20-6-2018

Uitslag Brinkloop 26-7-2016        
           
Afstand  10 km        
           
47 Aantal deelnemers     5 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Bas   Hollegien Emmeloord 0:33:40
2 Andrea   Deelstra Dwingeloo 0:36:05
3 Tjeerd   Popkema Urk 0:36:05
4 Maurits   Hoonhorst Zwolle 0:38:11
5 Willem de Haan Garyp 0:38:45
6 Fjodor van der Sluijs Gasselte 0:39:18
7 Henk   Veenstra Gorredijk 0:40:16
8 Freek   Koffeman Urk 0:40:50
9 Thomas   Straathof Marknesse 0:41:02
10 Peter   Gnodde Urk 0:41:03
11 Tom   Best Noordwolde 0:42:08
12 David   Markvoort Ees 0:42:18
13 Richard   Oude Riekerink Dinxperlo 0:43:22
14 Alco   Sybrandy Meppel 0:43:32
15 Freek   Schonewille Drachten 0:44:10
16 Hester   Salverda Oudemirdum 0:44:26
17 Edwin   Keizer Heerenveen 0:45:24
18 Peter   Tims Urk 0:45:24
19 Tiny de Vries Urk 0:45:48
20 Stefan   Woudwijk Emmeloord 0:45:55
21 Meine   Hoitsma Kollum 0:46:01
22 Niels   Pluim Wolvega 0:46:11
23 Ralph   Arkema Zuidlaren 0:46:40
24 Jan   Post Smilde 0:46:49
25 Peter   Laaache Rouveen 0:46:55
26 Klaasjan van Lenthe Rouveen 0:47:26
27 Jels   Kramer Appelscha 0:47:50
28 Jacob   Strijbosch Smilde 0:48:31
29 Erik   Horst Haren 0:48:32
30 Arnout van Loenen Haren 0:48:40
31 Willem   Koning Assen 0:48:53
32 Emiel   Bijkerk Zwolle 0:49:02
33 Fedde   Beiijert Ureterp 0:49:34
34 René   Tissingh Meppel 0:49:43
35 Erwin   Scheve Zwolle 0:49:57
36 Eric   Jansen Zwolle 0:50:05
37 Sebastiaan van Dijk Hoogersmilde 0:51:20
38 Jan   Smit Heerenveen 0:52:30
39 Feye Jab v/d Meulen Lelystad 0:53:27
40 Haye   Nicolay Donkerbroek 0:58:14
41 Marion   Hoogeveen Hoogeveen 0:58:29
42 Foppe van Dijk Nijetijne 0:59:48
           
Uitslag Brinkloop 26-7-2016        
           
Afstand  5 km        
           
83 Aantal deelnemers     2 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Jens   Dijkstra Emmeloord 0:17:23
2 Ilan   Palstra Workum 0:17:33
3 Folkert   Visser Burgum 0:17:36
4 Jordi   Stam Diever 0:17:42
5 Rolf ten Heuvel Havelte 0:19:21
6 Koert van Buuren Diever 0:19:24
7 Thomas   Janssens Assen 0:20:04
8 Rink   Post Appelscha 0:20:10
9 Job ten Heuvel Havelte 0:20:11
10 Thijs   Timmermans Diever 0:20:33
11 Ab   Vos Julianadorp 0:20:34
12 Andres   Faber Beilen 0:20:45
13 Julian van der Veer Hemrik 0:20:58
14 Herman   Gruppen Havelte 0:21:23
15 Klaas   Luten Ruinerwold 0:21:43
16 Marco   Hassing De Blesse 0:22:12
17 Sanne   Scheltes Assen 0:22:14
18 Marco   Dik Zwolle 0:22:17
19 Albert   Zijlstra Elsloo 0:22:27
20 Herber   Molemaker Zwolle 0:22:35
21 Martin van Riesen Hoogeveen 0:22:36
22 Sandra   Middel Jubbega 0:23:00
23 Jannes   Bouwmeester Beilen 0:23:08
24 Bram   Wortelboer Diever 0:23:12
25 Teun   Wortelboer Diever 0:23:12
26 Jowen   Banwarie Aruba 0:23:17
27 Jan   Lip Alteveer 0:23:21
28 Corrine van der Meer Eelde 0:23:41
29 Martin   Santing Hoogeveen 0:23:46
30 Patrick   Houwer Houtingehage 0:23:54
31 Denice   Lucas Hoogeveen 0:23:57
32 Domien   Mulder Joure 0:23:57
33 Johan   Buist Hoollandscheveld 0:24:17
34 Iris   Osinga Heerenveen 0:24:18
35 George de Roo Dwingeloo 0:24:30
36 Julian   Banwarie Aruba 0:24:38
37 Eltjo   Kooi Usquert 0:24:45
38 Jacob   Willemsma Kloosterveen 0:25:00
39 Brigitte   Zwart Pesse 0:25:14
40 Henri   Bouwknegt Nijeveen 0:25:18
41 Alex Jan de Jong Blokzijl 0:25:19
42 Guido   Bouhuis Diever 0:25:23
43 Jan   Wieringa Usquert 0:25:26
44 lora   Willekes Ens 0:25:31
45 Jan   Boessenkool Staphorst 0:25:49
46 Susanne   Diever Nijeveen 0:25:57
47 Meggie   Banwarie Aruba 0:26:09
48 Mieke   Driehuyzen Appelscha 0:26:38
49 Egbert   Geertsma Groningen 0:26:38
50 Johan   Nijstad Ijhorst 0:26:50
51 Peter   Gruben Diever 0:27:03
52 Tessa   Visser Zwolle 0:27:12
53 Annet   Wortelboer Diever 0:27:14
54 Annet   Mettrop Bovensmilde 0:27:53
55 Wim van der Lelie Hijken 0:28:10
56 Jacinta   Lanphen Diever 0:28:26
57 Andres   Houwer Houtingehage 0:28:31
58 Sarah   Brinkkemper Wolvega 0:28:56
59 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:29:18
60 Lianne   Bosma Steggerda 0:29:43
61 Lubbert   Kloosterman De Westereen 0:29:51
62 Harma   Kooi Wieringa Usquert 0:29:51
63 Gerrie   Strijbosch Smilde 0:30:01
64 Thijs van Dijk Dokkum 0:30:21
65 Kelly   Houwer Houtingehage 0:30:44
66 Marjolein van Tiggelen Diever 0:30:56
67 Lisa van Langevelde Barendrecht 0:31:00
68 Richtje   Taal Alkmaar 0:31:15
69   Kok Kampen 0:31:19
70 Jelmer   Koeling Diever 0:31:33
71 Rob   Vinke Borger 0:31:57
72 Janine van der Meer Hoogeveen 0:32:04
73 Han   Kaemingk Hoogeveen 0:32:05
74 Paco   Jansen Koekange 0:32:23
75 Giggy   Jansen Koekange 0:32:23
76 Lars   Jansen Koekange 0:32:23
77 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:32:39
78 Marja van Stein Hoogersmilde 0:33:16
79 Simone van Dijk Borger 0:35:44
80 Janette   Hoogeveen Hoogersmilde 0:36:22
81 Gré   Mulder Hoogersmilde 0:39:09
           
Uitslag Brinkloop 26-7-2016        
           
Afstand  2 1/2 km        
           
22 Aantal deelnemers     4 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Elsa   Rijpstra Oentsjerk 0:08:34
2 Jarno   Betlem Krommenie 0:09:33
3 Dylan   Lucas Hoogeveen 0:09:48
4 Kay van Buuren Diever 0:09:52
5 Kars   Dijkstra Emmeloord 0:09:53
6 Robin   Prent Ruinen 0:10:13
7 Ando  de Ridder Krommenie 0:10:21
8 Ylse   Barkmeijer Akkrum 0:10:36
9 Leon de Boer Diever 0:12:16
10 Stas   Luten Ruinerwold 0:13:10
11 Menno de Boer Diever 0:13:10
12 Raimo   Middelkoop Swifterbant 0:13:18
13 Yvon   Kemperman Almere 0:14:37
14 Ingrid   Oelen Ruinerwold 0:16:39
15 Jade   Luten Ruinerwold 0:16:40
16 Babet   Kramer Appelscha 0:17:22
17 Lennard de Boer Diever 0:17:28
18 Eveline   Middelkoop Swifterbant 0:18:28
19 Duan de Ridder Krommenie 0:22:15

 

Hoewel deze site met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze website geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Bij het gebruikmaken van hyperlinks (doorverwijzigingen naar andere websites) aanvaardt Sport Promotie Diever geen enkele aansprakelijkheid voor de geboden informatie op deze sites. Ook aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele schade die daardoor kan ontstaan.

 

Midzomeravondmarathon 2016
   
Uitslag 20 km.-loop, Zaterdag 16 juli 2016
               
Start: 17.00 uur         Afstand 20 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Jurriaan de Rouw 252 m Oranjewoud 1:22:33
2 Gerald   Hoogeveen 232 m Bolsward 1:27:13
3 Simon   Regnerus 250 m Marrum 1:27:20
4 Freddy    Everts 230 m Hollandscheveld 1:29:53
5 Eric   Jansen 231 m Zwolle 1:31:54
6 Theo   Keizer 225 m Hengelo 1:32:53
7 Marcel   Kleizen 305 m Zwolle 1:32:53
8 Jelle   Miedema 242 m Willemsoord 1:33:33
9 Henk   Reinderink 224 m Bolsward 1:34:58
10 Martin Jan   Visser 319 m Mildam 1:36:34
11 Harrie   Wetterhahn 237 m Leeuwarden 1:38:14
12 Maurice   Jong 205 m Amsterdam 1:38:26
13 Elko   Knoop 235 m Tolbert 1:39:07
14 Andries   Tolman 243 m Oldeholtpade 1:39:24
15 INge van Schaick 238 v Leeuwarden 1:39:43
16 Jacco   Verbrugge 204 m Noordwolde 1:39:48
17 Murk   Postma 254 m Nijland 1:39:58
18 Ton van Ewijk 222 m Hooghalen 1:42:38
19 Albert   Zijlstra 227 m Elsloo 1:43:32
20 Duco   Zijlstra 226 m Lekkum 1:44:10
21 Marianne   Hoekstra 267 v Roden 1:45:26
22 Leo   Vaandrager 263 m Luttelgeest 1:45:34
23 Pieter van Dijk 241 m Heerenveen 1:46:00
24 Arjan   Zantinga 244 m Leek 1:46:00
25 Johan   Beintema 228 m Leeuwarden 1:46:17
26 Wieger van Lenter 229 m Leeuwarden 1:47:10
27 Hans   Zevenhoven 240 m Ter Aar 1:47:14
28 Ruurd   Veenstra 253 m Twijzelerheide 1:47:35
29 George de Roo 271 m Dwingeloo 1:48:17
30 Sven   Muller 206 m Nijmegen 1:49:24
31 Marjan   Meijerink 223 v Nieuwleusen 1:50:03
32 Marco van Kooten 248 m Nagele 1:50:31
33 Johan van der Meer 207 m Assen 1:50:43
34 F van der Velde 256 m Tollebeek 1:51:03
35 Jan   Miedema 257 m Boyl 1:51:09
36 Jaap   Brondijk 209 m Drachten 1:51:37
37 Peter   Prummel 249 m Emmeloord 1:51:45
38 Cor   Wijnja 239 m Heerenveen 1:52:06
39 Jaap   Vaandrager 264 m Luttelgeest 1:52:18
40 Kees   Elzinga 255 m Havelte 1:56:39
41 Saakje   Regnerus 251 v Broeksterwoude 1:57:25
42 Herman   Euverman 236 m Zwolle 1:57:51
43 Ron   Krabbe 308 m Hengelo 2:00:30
44 Robert   Noppers 340 m Borger 2:01:49
45 Heleen   Oterdoom 247 v Donderen 2:02:22
46 Sipke  van der West 258 m Joure 2:04:16
47 Hikmet   Yigit 272 v Leeuwarden 2:04:16
48 Miranda van der Wel 215 v Castricum 2:04:44
49 Ingrid   Ruiter 245 v Roden 2:04:58
50 Rickie   Bouma 246 v Roden 2:04:58
51 Jantine   Meijer 266 v Tolbert 2:04:58
52 Lidwien   Broenink 260 v Joure 2:06:10
53 Marten   Kingma 265 m Leeuwarden 2:06:10
54 Martien   Hofman 269 m Elst 2:06:10
55 Matie  de Boer 259 v Joure 2:06:15
56 Andries van Dijk 465 m Lemmer 2:06:30
57 Eric   Ringe 217 m Schiedam 2:09:28
58 Femme de Bruin 211 m Leeuwarden 2:16:41
59 Jos   Cornelissen 471 m Aalsmeer 2:17:43
60 Jans   Wieringa 233 m Usquert 2:21:35
61 Harma   Wieringa 234 v Usquert 2:21:35
62 Gabi   Schnackenberg 216 v Horneburg (Duitsland) 2:21:55
63 Lotte   Jansen 208 v Assen 2:32:13
64 Marlene   Kreijkes 412 v Franeker 2:46:59
65 Eertwijn van den Dool 261 m Appingedam 3:35:47

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie