DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Brinkloop 15-7-2014

Uitslag Brinkloop 15-07-2014        
Afstand  10 km
36 Aantal deelnemers     2 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Peter   Boeters Groningen 0:39:14
2 Frans de Rijk Weesp 0:40:10
3 Arnold   Otten Sneek 0:42:58
4 Sybe de Bruin Assen 0:43:43
5 Jan   Zwanenburg Wetering 0:43:51
6 Martin   Hink Hoogeveen 0:44:39
7 Jeroen   Stobbe Beilen 0:44:49
8 Wilma de Vries Groningen 0:44:57
9 Pieter de Jong Oosterwolde 0:45:44
10 Jan   Post Smilde 0:46:22
11 Gerard   Boeters Nieuw Weerdinge 0:46:33
12 Arjan   Merkus Leeuwarden 0:46:36
13 Menno   Pepping Assen 0:46:50
14 Sytze   Bouma Bakkeveen 0:47:25
15 Arjan   Bijlsma Beilen 0:47:36
16 Benny   Oosterom Steenwijk 0:47:57
17 Gerard   Over Meppen (Duitsland) 0:48:53
18 Lammert   Heidstra Veenwouden 0:49:16
19 René v/d Zwaag Leeuwarden 0:49:35
20 George de Roo Dwingeloo 0:49:43
21 Oscar   Kortenhorst Rotterdam 0:50:48
22 Jouke   Kleefstra Joure 0:50:52
23 Feike   Pieters Westerbork 0:51:32
24 Pieter van der Veen Dwingeloo 0:51:49
25 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:52:20
26 Harm   Appelo Bovensmilde 0:53:27
27 Henk   Daggert Hellendoorn 0:55:49
28 Cirta   Tooth Edinburgh (Schotland) 0:55:50
29 Angelique   Haar-Aalbers Niieuwleusen 0:56:09
30 Frans   Levelt Amsterdam 0:56:24
31   Kok Kampen 0:59:46
32 Trijnie   Fictorie Hoogeveen 1:04:17
33 Greet   Otten Hoogeveen 1:04:21
34 Jetty van  Achteren Hoogeveen 1:05:43
35 Carla   Boelens Wijster 1:06:09
Uitslag Brinkloop 15-07-2014        
Afstand  5 km
71 Aantal deelnemers     0 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Jan   Venhuizen Smilde 0:16:08
2 Gerko   Floor Groningen 0:16:15
3 Alwin   Hoorn Ruinen 0:17:29
4 Dave   Hulzebos Zuidwolde 0:15:54
5 Hielke   Nienhuis Lekkum 0:18:27
6 Pieter   Stegeman Elp 0:19:02
7 Robert   Groenink Meppel 0:19:07
8 Rintje   Bosma Heerenveen 0:19:13
9 Tino van Garderen Uffelte 0:19:20
10 Bertha   Bruggenkamp Smilde 0:19:36
11 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:20:17
12 Alco   Sybrandy Meppel 0:20:53
13 Tom   Best Noordwolde 0:20:53
14 Robbert ter Steege Winsum 0:20:56
15 Stefan   Kampen Skopje (Macedonie) 0:20:57
16 Albert   Zijlstra Elsloo 0:21:06
17 Ineke    Ligthart Groningen 0:21:16
18 Marten   Polet Hardegaryp 0:21:19
19 Peter   Kampen Skopje (Macedonie) 0:21:34
20 Heero van der Ven  Wijnjewoude 0:21:41
21 Herman   Gruppen Havelte 0:21:47
22 Rein    Schuurman Appelscha 0:22:03
23 Frank   Overweg Nijeveen 0:22:06
24 Alex   Kedde Assen 0:22:18
25 Elleke    Koornneef Pijnacker 0:22:22
26 Onno   Hiemstra Appelscha 0:22:31
27 Siem   Hiemstra Appelscha 0:22:31
28 Jannes   Bouwmeester Beilen 0:22:45
29 Machiel   Diever Nijeveen 0:22:47
30 Jarno   Betlem Krommenie 0:22:49
31 Domien   Mulder Joure 0:22:50
32 Jan-Pieter   Gorter Oosterwolde 0:22:51
33 Egbert   Kuiper Hoogeveen 0:23:16
34 Peter v/d Bij Wijnjewoude 0:23:42
35 Mark   Berghorst Diever 0:23:45
36 Harro   Hilberts Diever 0:23:54
37 Paul de Ridder Diever 0:24:16
38 Henk   Daling Hoogeveen 0:24:19
39 Tjipke   Nieuwland Oosterstreek 0:24:23
40 Truus   Luten Hoogeveen 0:24:51
41 Piet    Kerstholt Groningen 0:24:52
42 Carolien   Adriaensen Retie 0:24:55
43 Daniëlle   Hoogvliet Groningen 0:24:57
44 André   Nieuwland Noordwolde 0:24:59
45 Wytske van der  Kooi Burgum 0:25:52
46 Franciska   Hofstee Makkinga 0:26:00
47 Senne   Hummel Diever 0:26:02
48 Egbert   Geertsma Groningen 0:26:18
49 Marco   Hummel Diever 0:26:32
50 Albert   Koffeman Urk 0:26:38
51 Alwin van Hassel Appingedam 0:26:51
52 Erik v/d Heide De Westereen 0:27:29
53 Susanne   Diever Nijeveen 0:27:41
54 Jochum   Beetsma Wittelte 0:27:42
55 Ben   Reuvers Assen 0:27:43
56 Marieke van Schuppen Wolvega 0:27:48
57 Anita   Brockötter Zwolle 0:28:02
58 Lubbert   Kloosterman Zwaagwesteinde 0:28:23
59 Marieke van Dalen Wapserveen 0:28:40
60 Vera   Pals Wapserveen 0:28:40
61 Roelien   Idserda Wapserveen 0:28:40
62 Leon van Hassel Appingedam 0:29:30
63 Thijs van Dijk Dokkum 0:30:30
64 Henk   Idserda Wapserveen 0:30:46
65 Wim   Hummel Hoogeveen 0:30:59
66 Wieger   Looijenga Assen 0:31:32
67 Jan   Haagsma Hoogeveen 0:31:35
68 Henk   Beekelaar Hoogeveen 0:31:49
69 Louise   Kampen-van Dijken Skopje (Macedonie) 0:32:22
70 Henriëtte   Kedde Assen 0:32:54
71 Elske   Kedde Assen 0:32:54
Uitslag Brinkloop 15-07-2014        
Afstand  2 1/2 km
19 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Djurre   Hoeksema Grolloo 0:07:32
2 Jeroen   Vochteloo Groningen 0:07:48
3 Frank   Driessen Oosterwolde 0:08:23
4 Daan van der Hoek  Tilburg 0:08:54
5 Robin    Prent Ruinen 0:09:47
6 Jarin v/d Kooi Burgum 0:09:59
7 Aron   Polet Hardegaryp 0:11:14
8 Aki   Nieuwland Oosterstreek 0:13:13
9 Liesbeth   Lageman Leek 0:14:25
10 Siebrand   Polet Hardegaryp 0:14:41
11 Coby van der Zijl Makkinga 0:15:05
12 Remco   Hilberts Diever 0:15:29
13 Naomi   Kuiper Hoogeveen 0:16:33
14 Berend   Schreuder Zweeloo 0:15:45
15 Maxe   Hummel Diever 0:20:41
16 Wesley   Kuiper Hoogeveen 0:20:42

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie