DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents Friese Wold Marathon 29-3-2014 Halve Marathon

15e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag halve marathon, Zaterdag 29 maart 2014
               
Start: 13.15 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Bert van den Bos 783 m Barendrecht 1:22:33
2 Wietze de Vries 719 m Appingedam 1:28:09
3 Adriaan   Huisman 715 m Oosterwolde 1:28:30
4 Jappie   Doller 738 m Waskemeer 1:28:30
5 John   Buikman 670 m Edam 1:30:34
6 Theo   Groenendijk 746 m Ravenswoud 1:31:58
7 Klaas   Elzinga 755 m Amsterdam 1:32:35
8 Clemens   Weersink 749 m Vasse 1:32:50
9 Jan   Roeles 709 m Beilen 1:33:05
10 Jan   Uiterwijk 672 m Eesveen 1:34:34
11 Liesbeth van leeuwen 699 v Voorschoten 1:34:50
12 Albert   Lantink 632 m Zwolle 1:37:08
13 Frank   Houtenbos 622 m Alkmaar 1:37:30
14 Paul   Latour 606 m Almere 1:38:13
15 Keimpe   Reitsma 730 m Pieterzijl 1:38:13
16 Bernard   Korten 754 m Pesse 1:38:34
17 Tom   Smit 617 m Den Haag 1:38:39
18 Karin van der Giessen 649 v Elst 1:38:59
19 Pieter   Stegeman 742 m Elp 1:39:16
20 Frank   Ottenhof 743 m Beilen 1:39:16
21 Hilly   Jonk 706 v Volendam 1:39:55
22 Harrie   Wetterhahn 658 m Leeuwarden 1:40:02
23 Sjouke   Veenema 704 m Wageningen 1:40:33
24 Otto   Okken 674 m Schuinesloot 1:40:39
25 Jippe   Jongsma 702 m Oudehorne 1:41:10
26 Richard   Dasselaar 636 m Amsterdam 1:43:01
27 Sietze   Soepboer 714 m Donkerbroek 1:43:13
28 Wierd   Duursma 695 m Beilen 1:43:30
29 Romina   Vitale 703 v Groningen 1:43:36
30 Tim   Baas 623 m Schermerhorn 1:43:45
31 Jan de Vries 789 m De Wilp 1:43:54
32 Andries   Tolman 748 m Oldeholtpade 1:44:12
33 Eddie van der Tuin 745 m Langezwaag 1:44:32
34 Abe   Glazema 744 m Langezwaag 1:44:32
35 Edwin de Wit 657 m Groningen 1:44:35
36 Erik   Schotanus 644 m De Knipe 1:45:37
37 Siebe de Vries 740 m Drachten 1:46:24
38 Louis   Elsenga 741 m Drachten 1:46:26
39 Evelyne   Avezaat/Abeln 726 v Smalle Ec 1:46:33
40 Robert   Rijpma 756 m Sneek 1:46:38
41 Lisette ten Wolde 792 v Noordwolde 1:47:12
42 Sander van Oyen 603 m Nes 1:47:16
43 Mario   Olsder 710 m Steenwijk 1:47:24
44 Allard   Bloem 759 m Zuidhorn 1:47:28
45 Eline   Lip 793 v Rotterdam 1:47:36
46 Minke   Spoelstra 655 v Buitenpost 1:47:37
47 Henk   Wellen 607 m Raalte 1:47:42
48 Marleen   Luning-Koster 747 v Ruinerwold 1:47:50
49 Jan ten Klooster 677 m Kallenkote 1:48:26
50 Dorien   Sombroek 668 v Volendam 1:49:51
51 Henk   Kuhlman 768 m Westzaan 1:50:14
52 Bart   Zuiderveen 712 m Zuidhorn 1:50:37
53 Ruurd   Veenstra 713 m Twijzelerheide 1:50:56
54 Alie   Zwarthoed 711 v Volendam 1:51:06
55 Lori   Koster 752 v Mijdrecht 1:51:22
56 Pieter   Wiersma 671 m Zetten 1:51:30
57 John   Hogervorst 777 m Assen 1:51:50
58 Sophie   Bosma 673 v Amsterdam 1:53:04
59 Harry   Beenen 782 m Meppel 1:53:40
60 Hans   Nagtegaal 689 m Grou 1:53:42
61 Herbert   Bodner 638 m Amsterdam 1:54:08
62 John   Eising 642 m Assen 1:54:32
63 Ellen van Dijk 724 v Leersum 1:55:02
64 Matthijs   Wevers 716 m Groningen 1:55:07
65 Douwe   Plantinga 612 m Heerenveen 1:55:18
66 Thony van der Veen 790 m Burgum 1:55:20
67 Henk   Bond 681 m Volendam 1:55:21
68 Arno   Jans 775 m Dalen 1:55:27
69 Daan   Smit 614 m Hippolytushoef 1:55:36
70 Inge   Wulffele 621 v Leeuwarden 1:55:43
71 Leo van der Meulen 758 m Sneek 1:56:00
72 Peter   Schilder 687 m Volendan 1:56:20
73 Rene   Laan 763 m Heerenveen 1:56:23
74 Koert van der Meer 764 m Garrelsweer 1:56:37
75 Ans van der Meer 765 v Garrelsweer 1:56:37
76 Jimmy   Zwiep 772 m Hoogeveen 1:56:42
77 Xander   Arling 616 m Hollandscheveld 1:57:02
78 Ronald van Vuuren 615 m Hippolytushoef 1:57:13
79 Tom   Mossel 679 m Volendam 1:57:19
80 Margot van Mourik 787 v De Wilp 1:57:35
81 Koosje   Bozelie 720 v Purmerend 1:57:44
82 Marco van Kooten 639 m Nagele 1:57:49
83 Miranda   Kikkert 722 v Dedemsvaart 1:58:26
84 Gijs   Klein 665 m Millingen aan de Rijn 1:58:38
85 Harry de Jonge 780 m Blankenham 1:58:45
86 Marina   Mittermaier 637 v Amsterdam 1:59:22
87 Hendrik   Klunder 776 m Meppel 1:59:30
88 Hetty van Burg 729 v Westerbork 1:59:33
89 Michel   Schilder 700 m Volendam 1:59:39
90 Fred   Backhaus 708 m Meppel 1:59:46
91 Wim   Wolbers 773 m Hollandscheveld 1:59:48
92 Saskia   Koster 753 v Mijdrecht 2:00:17
93 Sylvia   Talen 778 v Meppel 2:00:36
94 Jeannette   Schram-Moll 785 v Wolvega 2:00:46
95 Renie   Plantinga 613 v Heerenveen 2:01:08
96 Jeroen   Zaagman 781 m Drachten 2:01:12
97 Lida   Kwakman 694 v Volendam 2:01:34
98 Jaap   Wit 626 m Heerhugowaard 2:01:35
99 Eric van den  Kerkhoff 686 m Markelo 2:01:36
100 Hendrik Jan   Kleef 630 m Haule 2:02:04
101 Wout van Drunen 634 m Dwingeloo 2:02:12
102 Ilona   Myles 641 v Aalsmeer 2:02:15
103 Geerda   Plokhooy 718 v Zwijndrecht 2:03:07
104 Elsa   Lautensch³tz 697 v Volendam 2:03:38
105 Frank van Dillewijn 675 m Markelo 2:03:47
106 Jan   Gritter 774 m Beilen 2:04:24
107 Anneke   Vink 684 v Volendam 2:04:28
108 Nynke   Velds 609 v Reduzum 2:04:41
109 Saskia   Kors 645 v Vledder 2:04:41
110 Peter de Boer 737 m Beilen 2:05:01
111 Lianne   Frankruijter 698 v Stedum 2:05:10
112 Riekie van den Berg 766 v Stedum 2:05:10
113 Dick van den  Berg 767 m Stedum 2:05:10
114 Lucie   Schusler 682 v Edam 2:05:12
115 Caroline   Klouwer 692 v Volendam 2:05:12
116 Jolanda   Jorna 627 v Heerenveenn 2:05:25
117 Cees   Boer 732 m Hoogezand 2:05:56
118 Jan   Bron 707 m Zuidhorn 2:06:04
119 Riekele   Heida 688 m Heerenveen 2:06:07
120 Petra van Dijk 620 v Anna Paulowna 2:06:19
121 Monique   Medema 770 v Leeuwarden 2:06:36
122 Janine   Does 608 v Bontebok 2:06:40
123 Ydo de Vries 739 m Bontebok 2:06:40
124 Cees   Meinder 788 m De Wilp 2:06:59
125 Willem   Jonk 660 m Volendam 2:06:59
126 Jackelien   Beikes 725 v Beilen 2:07:03
127 Gert   Egberts 784 m Meppel 2:07:14
128 Yde   Haarsma 791 m Sneek 2:08:03
129 Ramon   Tol 678 m Volendam 2:08:12
130 Fre van Rein 628 m Vries 2:08:19
131 Tiny de Jong 786 v Wolvega 2:08:56
132 Jan   Miedema 762 m Boyl 2:10:09
133 Piet   Bozelie 721 m Heiloo 2:10:42
134 Caroline van de  Goot 690 v Heerenveen 2:11:34
135 Bart   Lekkerkerker 761 m Woudsend 2:11:48
136 Lyke   Rots 757 v Drachten 2:11:55
137 Neeltje    Lefferts 685 v Heerenveen 2:12:17
138 Janneke   Klouwer 676 v Volendam 2:12:19
139 Sven   Muller 654 m Nijmegen 2:12:44
140 Anne de Munnik 601 v Wolfheze 2:12:53
141 Angelique   Bootsman 662 v Volendam 2:13:39
142 Kees   Bootsman 663 m Volendam 2:13:39
143 Arend   Stevens 728 m Westerbork 2:14:14
144 Alma   Haaijer 735 v Westerbork 2:14:14
145 Alice   Vos-Westert 771 v Hoogeveen 2:15:00
146 Bonne de Haan 779 m Twijzelerheide 2:15:10
147 Lidwien   Broenink 610 v Joure 2:15:18
148 Marcel   Vermeulen 661 m Volendam 2:16:00
149 Sofia   Houwer-Zijlstra 701 v Joure 2:16:13
150 GossÚ van der Heide 664 m Wilhelminaoord 2:16:29
151 Petra   Buist-Bijma 656 v Noordwolde 2:17:20
152 Pieter   Poelstra 760 m Lemmer 2:17:44
153 Mattie de Boer 611 v Joure 2:18:20
154 Margareth   Koning 693 v Volendam 2:18:20
155 Elsa   Kwakman 691 v Volenda, 2:19:56
156 Helma   Siebenga 624 v De Knipe 2:20:20
157 Ellen   Boomer 643 v Den Haag 2:21:06
158 Ineke van den Bos 651 v Wildervank 2:27:10
159 Cor   Teeken 751 m Staphorst 2:27:31
160 Sander   Datema 727 m Veendam 2:28:32
161 Nanny   Steenhuis 734 v Westerbork 2:29:29
162 Oebele   Annema 625 m De Knipe 2:29:45
163 Gerda   Zandvoort 733 v Westerbork 2:32:31
164 Albertje   Stegers 736 v Westerbork 2:32:31
165 Philip-Jan   Reeb 750 m Den Haag 2:33:46
166 Jeannette   Medema 769 v Leeuwarden 2:34:10
167 Dennis   Driehuis 647 m Veendam 2:35:34
168 Bertha   Kloet 646 v Veendam 2:35:35
169 Kirsten   Vegt 650 v Sappemeer 2:35:35
170 Anneke van Loon 731 v Wildervank 2:35:35
171 Alma   Schaafstal 723 v Amerongen 2:39:52
172 Frank   Plokhooy 717 m Zwijndrecht 2:40:01
173 Shirish   Baviskar 629 m Delft 2:41:58

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie