DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Brinkloop 27-08-2013

Uitslag Brinkloop 27-08-2013          
Afstand  10 km
36 Aantal deelnemers     5   uitvallers
             
Uitslag Naam     Woonplaats Startnummer Tijd
1 Adriaan   Huisman Oosterwolde 20 0:36:24
2 Klaas   Oudman Winschoten 17 0:37:33
3 Evert Jan   Heringa Marum 13 0:37:46
4 Eric   Moen De Wijk 34 0:39:31
5 Ronald   Brunsting Winschoten 15 0:38:05
6 Erwin   Rinsma Stadskanaal 14 0:38:35
7 Robert   Groenink Meppel 8 0:40:23
8 Rink   Post Appelscha 27 0:40:34
9 Tjaard   Berger Joure 25 0:40:46
10 Friso   Kingma Appelscha 30 0:41:49
11 Theo   Groenendijk Ravenswoud 31 0:41:49
12 Martin Jan   Visser Mildam 33 0:42:41
13 Abe   Glazema Langezwaag 26 0:42:55
14 Garmt   Borgman Hoogezand 10 0:43:13
15 Bennie   Wiegman Kielwindeweer 9 0:43:15
16 Martin   Bolhuis Dwingeloo 23 0:43:55
17 Freek   Schonewille Hoogeveen 36 0:44:25
18 Wiebe de Vries Appelscha 21 0:44:52
19 Jan   Post Smilde 28 0:44:52
20 Pieter de Jong Oosterwolde 29 0:44:59
21 Patrick   Gelling Meppel 24 0:45:15
22 Eddie van der Tuin Langezwaag 16 0:45:24
23 Rinze van der Hoop Meppel 18 0:46:41
24 Jan de Jonge Groningen 37 0:47:32
25 Adrie   Hartholt Appelscha 42 0:48:48
26 Sietse   Booi Ureterp 35 0:49:51
27 Karin   Betten Oosterwolde 32 0:49:57
28 Peter van Vliet Drachten 38 0:50:33
29 Arjan   Klaassen Diever 39 0:50:43
30 Peter van Veen Heerhugowaard 11 0:52:26
31 Ton   Wever Zuid-Scharwoude 12 1:03:05
             
Uitslag Brinkloop 27-08-2013          
Afstand  5 km
66 Aantal deelnemers     1   uitvallers
             
Uitslag Naam     Woonplaats Startnummer Tijd
1 Jordi   Stam Diever 846 0:17:29
2 Sjaak van Leeuwen Leeuwarden 818 0:17:58
3 Hielke   Nienhuis Lekkum 819 0:18:34
4 Roelof   Burghoorn Wijtgaard 822 0:18:35
5 Folkert   Visser Burgum 842 0:19:00
6 Jan   Beldman Dalfsen 815 0:19:15
7 Pieter   Stegeman Elp 844 0:19:24
8 Koert van Buuren Diever 847 0:19:27
9 Rob v/d Graaf Hoogeveen 859 0:19:29
10 Jippe   Jongsma Oudehorne 861 0:19:35
11 Rik   Russchen Heerenveen 860 0:19:38
12 Guus   Hoekstra Donkerbroek 828 0:19:42
13 Jacco den Zijthoff Hoogeveen 855 0:19:48
14 Jerôme de  Corba Hoogeveen 853 0:19:48
15 Albert   Zijlstra Elsloo 805 0:19:56
16 Andres   Faber Beilen 817 0:20:00
17 Bertha   Bruggenkamp Smilde 809 0:20:10
18 Tom   Fobbe Barendrecht 806 0:20:15
19 Leon   Oosterhof Diever 848 0:20:27
20 Frans   Fobbe Barendrecht 807 0:20:31
21 Alco   Sybrandy Meppel 841 0:20:31
22 Durk   Polet Burgum 810 0:20:42
23 Henk   Oosterveen Ruinerwold 834 0:20:45
24 René   Tissingh Meppel 839 0:20:50
25 Simon van der Gun Wapse 837 0:20:55
26 Roeland te Velde Hoogeveen 856 0:20:56
27 Sjoerd   Mulder Wytgaard 824 0:21:01
28 Michel   Zwart Alkmaar 862 0:21:19
29 Martijn   Smidt Dieverbrug 866 0:21:50
30 Jan Kasper van Dijk Hoogeveen 854 0:22:01
31 Mark   Berghorst Diever 849 0:22:23
32 Sandra   Medendorp Pesse 835 0:22:47
33 William de Ruiter Wytgaard 827 0:23:16
34 Ids   Boersma Wytgaard 825 0:23:20
35 Jels   Kramer Appelscha 865 0:23:41
36 Frans   Scheuneman Hoogezand 804 0:23:43
37 Amarins   Krol Meppel 843 0:23:53
38 Gerrit   Mulder Harderwijk 816 0:23:54
39 Gert-Jan   Ubels Staphorst 852 0:23:57
40 Wout   Hummel Wateren 864 0:24:06
41 Edward van der Wal Wytgaard 823 0:24:07
42 Tieme    Dongstra Diever 821 0:24:43
43 Senne   Hummel Diever 814 0:25:36
44 Marco   Hummel Diever 813 0:25:37
45 Gerrit   Schuitema Emmen 808 0:25:40
46 Marloes   Kok Meppel 838 0:26:14
47 Johannes   Dongstra Diever 820 0:26:26
48 Sumathy   Nagalingam Smilde 857 0:26:35
49 Ben   Reuvers Assen 812 0:26:51
50 Yvonne   Wiegman Kielwindeweer 801 0:27:01
51 Martin   Borgman Hoogezand 802 0:27:01
52 Impe   Stoker Wijnjewoude 851 0:27:15
53 Greta   Huitema Hoornsterzwaag 830 0:27:43
54 Gerrit   Trul Hoogersmilde 863 0:27:44
55 Henk   Warnders Hoogersmilde 840 0:28:50
56 Wim   Schuurman Wytgaard 826 0:29:17
57 Linda   Wols Ruinen 831 0:29:40
58 Ellis van Halem Eext 811 0:29:45
59 Roelof   Kiers Beilen 829 0:30:02
60 Jan   Haagsma Hoogeveen 803 0:30:07
61 Willeke de Weerd Dwingeloo 833 0:30:51
62 Gerjo   Ballast Dwingeloo 832 0:30:52
63 Jan Douwe de Jong  Frieschepalen 850 0:31:23
64 Hennie   Bruggink Smilde 845 0:33:23
65 Kristine   Yun Dwingeloo 858 0:34:17
             
Uitslag Brinkloop 27-08-2013          
Afstand  2 1/2 km
20 Aantal deelnemers       1 uitvallers
             
Uitslag Naam     Woonplaats Startnummer Tijd
1 Danaïd   Prinsen Winschoten 919 0:08:46
2 Loïs   Oldhoff Leeuwarden 929 0:09:06
3 Jing   Oldhoff Leeuwarden 927 0:09:19
4 Julian van der Veer Hemrik 923 0:09:45
5 Jan   Oldhoff Leeuwarden 928 0:10:59
6 Bjarne   Ballast Dwingeloo 925 0:11:04
7 Elmar   Ballast Dwingeloo 926 0:11:35
8 Indy van   Buuren Diever 932 0:11:36
9 Adjosie   Zwiep Diever 922 0:12:11
10 Basten   Moorman Staphorst 933 0:12:14
11 Marleen   Kok Wapse 930 0:12:28
12 Evanne   Dongstra Diever 921 0:12:37
13 Kay van Buuren Diever 931 0:13:50
14 Irene   Wols Ruinen 924 0:14:07
15 Jente   Hummel Diever 920 0:14:13
16 Sarmia   Nagalingam Smilde 935 0:14:17
17 Rishani   Nagalingam Smilde 934 0:14:18
18 Antoinette Priem Breen Deiver 918 0:15:11
19 Aldus   Yun Dwingeloo 936 0:17:44

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie