DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag brinkloop 9-7-2013

Uitslag Brinkloop 09-07-2013        
Afstand  10 km
31 Aantal deelnemers     0 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Jordi   Stam Diever 0:36:52
2 Michiel   Huzen Nieuwleusen 0:37:28
3 Jan Willem   Davidse Zwolle 0:37:36
4 Siem    Hiemstra Appelscha 0:38:51
5 Rink   Post Appelscha 0:39:06
6 Eric   Moen De Wijk 0:39:09
7 Martin Jan   Visser Mildam 0:39:20
8 Gerrie van Barneveld Assen 0:39:29
9 Eeuwe   Schot Groningen 0:40:56
10 Jacco ten Zijthoff Hoogeveen 0:41:59
11 Gerritjan   Moen De Kiel 0:42:03
12 Jerome   Corba Hoogeveen 0:43:02
13 Albert van Duinen Appelscha 0:43:08
14 Jan   Koopman Den Helder 0:43:18
15 Sander    Boeve s Heerenbroek 0:43:52
16 Meine   Haitsma Kollum 0:44:05
17 Freek   Schonewille Hoogeveen 0:44:44
18 Nico   Veninga Wijnjewoude 0:45:00
19 Rienk   Bouma Harkema 0:45:20
20 Sander    Hoogeveen Hoogeveen 0:45:30
21 Jan   Post Smilde 0:45:32
22 Jan Kasper van Dijk Hoogeveen 0:48:05
23 George de Roo Dwingeloo 0:48:34
24 Jels   Kramer Appelscha 0:49:49
25 Eveline de Valk Zwolle 0:50:24
26 Ralf de Vreede Hoogersmilde 0:50:28
27 Pieter   Poelstra Lemmer 0:51:01
28 Pieter van der Veen Dieverbrug 0:51:02
29 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:51:33
30 Ytje   Hoekstra Veenwouden 1:01:25
31 Romke van der Veen Lemmer 1:01:31
           
Uitslag Brinkloop 09-07-2013        
Afstand  5 km
69 Aantal deelnemers     1 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Jan   Venhuizen Smilde 0:16:09
2 Jasper   Mulder Joure 0:16:10
3 Niels   Roseboom Duiven 0:18:10
4 Hielke   Nienhuis Lekkum 0:18:49
5 Johan ten Kate Nijeveen 0:18:56
6 Andres   Faber Beilen 0:19:04
7 Martin   Luteijn Zuidwolde 0:19:31
8 Rob van de Graaf Hoogeveen 0:19:40
9 Jan   Uiterwijk Eesveen 0:19:54
10 Frank   Driesen Oosterwolde 0:19:56
11 Koert van   Buuren Diever 0:20:16
12 Leon   Oosterhof Diever 0:20:22
13 Henk   Oosterveen Ruinen 0:20:22
14 Jan   Driesen Oosterwolde 0:20:31
15 Jarno   Wilms Oosterwolde 0:02:32
16 Ben   Stellingwerf Onderdendam 0:20:38
17 Peter   Stikje Groningen 0:20:39
18 Nico   Kottrik Coevorden 0:20:41
19 Alco   Sybrandy Meppel 0:21:05
20 Brian   Blaauw Diever 0:21:36
21 René   Tissingh Meppel 0:21:37
22 Roeland te  Velde Hoogeveen 0:21:38
23 Jan   Lip Alteveer 0:21:43
24 Wout   Hummel Wateren 0:21:44
25 Thom   Klein Appelscha 0:21:45
26 Martin   Hulst Staphorst 0:21:53
27 Mark   Kluitenberg Coevorden 0:21:56
28 Domien   Mulder Joure 0:21:59
29 Robin   Wilms Oosterwolde 0:22:22
30 Martin van Riesen Hoogeveen 0:22:27
31 Johan   Buist Hollandscheveld 0:22:32
32 Karel   Wilms Oosterwolde 0:22:40
33 Jannes   Bouwmeester Beilen 0:22:43
34 Patrick   Derks Drachten 0:22:52
35 Jan de Jonge Groningen 0:22:58
36 Akkie   Greydanus Ruinen 0:23:25
37 Arend de Haan Jubbega 0:23:33
38 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:23:36
39 Henk   Daling Hoogeveen 0:23:46
40 Elmar   Ballast Dwingeloo 0:24:28
41 Dianne   Kottrik Coevorden 0:24:29
42 Amarins   krol Meppel 0:24:32
43 Gert-Jan   Ubels Staphorst 0:24:35
44 Gerjo   Ballast Dwingeloo 0:24:43
45 Tinus   Wils  Pesse 0:24:51
46 Indy van Buuren Diever 0:25:37
47 Adri   Sluis Eesveen 0:25:48
48 Marco   Hummel Diever 0:25:49
49 Senne   Hummel Diever 0:25:50
50 Jetze van der Veen Assen 0:25:54
51 Gerrit   Schuitema Emmen 0:25:55
52 Gea   Brink Staphorst 0:26:08
53 Ben   Reuvers Assen 0:26:11
54 Alfred   Wouterse Bunnik 0:27:17
55 Charles   Yun Dwingeloo 0:27:58
56 Johannes   Dongstra Diever 0:28:05
57 Marloes   Kok Meppel 0:28:06
58 René   Vree Egberts Diever 0:28:13
59 Annemieke   Nienhuis Lekkum 0:28:32
60 Marja van Stein Hoogersmilde 0:29:08
61 Wieger   Looijenga Assen 0:29:38
62 Meindert   Roosjen Leeuwarden 0:29:49
63 Linda   Lassche Staphorst 0:29:54
64 Geert Jan   Bosma Leeuwarden 0:30:00
65 Froukje de Vries Bakkeveen 0:30:00
66 Henk   Warnders Hoogersmilde 0:30:15
67 Astrid   Zijlstra Lekkum 0:32:16
68 Eelkje de Vries Katlijk 0:32:30
           
Uitslag Brinkloop 09-07-2013        
Afstand  2 1/2 km
24 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Loïs   Oldhoff Leeuwarden 0:08:54
2 Jan   Oldhoff Leeuwarden 0:09:04
3 Ruben   Klein Appelscha 0:10:43
4 Dominique   Bazuijnen Diever 0:10:47
5 Jing   Oldhoff Leeuwarden 0:11:03
6 Daan   Wilms Hengelo 0:11:34
7 Manouk ten Kate Nijeveen 0:11:47
8 Esmee ten Kate Nijeveen 0:11:50
9 Marleen   Kok Wapse 0:11:52
10 Jeroen   Weener Bovensmilde 0:12:21
11 Marije de Weerd Dwingeloo 0:12:49
12 Kay van Buuren Diever 0:13:11
13 Lieke   Oenema Wapse 0:13:54
14 Lianne   Luning Diever 0:13:54
15 Esmee   Bosma Leeuwarden 0:14:10
16 Bjarne   Ballast Dwingeloo 0:14:11
17 Saskia   Weener Bovensmilde 0:14:23
18 Anita   Radix Smilde 0:14:55
19 Martijn de Haan Jubbega 0:15:09
20 Aldus   Yun Dwingeloo 0:16:42
21 Berend   Schreuder Zweeloo 0:21:46
           

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie