DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drent sFriese Wold Rabo Marathon halve marathon 30-3-2013

14e Drents Friese wold Rabo - Marathon
   
Uitslag halve marathon, Zaterdag 30 maart 2013
               
Start: 13.15 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Adriaan   Huisman 767 m40 Oosterwolde 1:23:59
2 Gerard   Dunnink 720 m40 Steenwijk 1:27:08
3 Jan van Dijk 621 m50 Veenendaal 1:27:26
4 Theo   Groenendijk 754 m50 Ravenswoud 1:30:01
5 Dirk   Muizer 615 m50 Leeuwarden 1:31:32
6 Peter   Bil 719 m40 Sneek 1:31:45
7 Reno   Papa 725 m40 Leeuwarden 1:33:10
8 Jippe   Jongsma 679 msen Oudehorne 1:33:39
9 Horst van den  Berg 685 m40 Hoogeveen 1:34:18
10 Rienk de Vries 762 m50 Burgum 1:34:44
11 Keimpe   Reitsma 750 m40 Pieterzijl 1:35:20
12 Jelle   Steensma 718 m40 Veenwouden 1:35:42
13 Roel   Baten 742 msen Utrecht 1:35:56
14 Peter van Grootheest 765 m40 Zwolle 1:35:56
15 Eduard vd Steeg 746 m50 Veenwouden 1:36:22
16 Klaas   Hoekstra 758 m40 Meppel 1:36:47
17 Floris   Boere 638 msen Amsterdam 1:37:03
18 Nils   Nijhof 778 m40 Eexterveenschekanaal 1:37:07
19 Tim   Brouwer 780 msen Urk 1:37:12
20 Jan   Zwanenburg 777 m50 Wetering 1:37:13
21 Jan   Baan 741 m40 Hellendoorn 1:37:20
22 Joost   Doelman 689 m40 Amerongen 1:37:51
23 Frank   Ottenhof 727 m40 Beilen 1:38:20
24 Sjouke   Venema 694 m40 Wageningen 1:39:02
25 Auke   Brouwer 779 m40 Urk 1:39:14
26 Auke   Ykema 706 m40 Sexbierum 1:40:36
27 Eric   Koldeweij 772 m40 De Wijk 1:40:36
28 Bauke   Triemstra 683 msen Boschoord 1:40:56
29 Robert   Groenink 709 msen   1:40:58
30 Bart   Jansen 686 msen Utrecht 1:41:00
31 Gerben   Nijsingh 786 msen Vledder 1:41:04
32 Andries   Tolman 723 m50 Oldeholtpade 1:41:09
33 Henk de Jager 752 m60 Appelscha 1:41:17
34 Henk   Koopman 751 m40 Hasselt 1:41:23
35 Jort van Ast 690 m40   1:41:28
36 Sander van Oyen 601 m40 Nes 1:41:44
37 Wilfred van Es 644 m50 De Meern 1:41:51
38 Trees   Vermeulen 616 v45 De Meern 1:42:04
39 H de Lang 764 m40 Leeuwarden 1:42:08
40 Willemiek   Everts 781 vsen Zwolle 1:42:24
41 Mieke   Hooijschuur 642 v35 Maastricht 1:42:27
42 Klaas   Wildeboer 737 m50 Schipborg 1:42:32
43 Gerrie   Schnning 730 msen Klazienaveen 1:43:10
44 Sipke   Moes 669 msen Utrecht 1:43:13
45 Laurens   Koldeweij 770 m50 Havelte 1:43:19
46 Dirk van der Meiden 612 m40 Alkmaar 1:43:25
47 Coen   Adsams 678 m40 Boijl 1:44:02
48 Hester   Leendertz 656 v45 Bennekom 1:44:35
49 Martijn   Venema 784 m40 Feanwalden 1:44:35
50 Richard   Buls 627 m40 Sleen 1:45:10
51 Ellen   Duijzer 659 v45 Zoetermeer 1:45:10
52 Tom   Rijpma 785 m40 Leeuwarden 1:45:14
53 Cor   Schuttrups 713 m40 Emmen 1:45:18
54 Barend   Visser 636 m50 Leeuwarden 1:46:06
55 Jannes   Bouwmeester 728 m50 Beilen 1:46:20
56 Janneke   Wittebol 771 vsen Hardegarijp 1:47:05
57 Rob   Schrien 782 msen Zwolle 1:47:05
58 Gerrit   Baan 740 m50 Veenwouden 1:47:15
59 Herman   Weening 757 m50 Hardenberg 1:47:47
60 Ake   Sikkema 677 m50 Zwolle 1:47:56
61 Renate   Post 732 vsen Klazienaveen 1:48:13
62 Saskia   Smits 721 v35 Intrijp 1:48:15
63 Klaas   Glas 698 m60 Oosterwolde 1:48:16
64 Marijke   Kroezen 759 vsen Hoogeveen 1:48:19
65 Freddy   Spreen 789 m50 Annen 1:48:27
66 Arjen   Salemink 608 m50 Soest 1:48:40
67 Jos   Kuiper 671 m40 Staphorst 1:48:42
68 Marco   List 722 m40 Joure 1:48:44
69 Fokke   Hoeksma 747 m40 Menaam 1:48:47
70 Ingrid   Kollen 688 v35 Hoogeveen 1:48:50
71 Folkert   Bos 731 m40 Klazienaveen 1:49:15
72 Bart   Groeneveld 675 m40 Meppel 1:49:20
73 Martin   Schuiling 602 m40 Groningen 1:49:34
74 Colin   Osborne 603 m40 Epe 1:49:34
75 Janneke   Nienhuis 745 v45 Oosterwolde 1:49:36
76 Ger van Diepen 702 m60 Diever 1:49:42
77 Rick   Munster 760 m50 Hoogeveen 1:50:00
78 Fokko   Borgman 756 m50 Vledder 1:50:22
79 Jolanda   Muizer 620 v35 Leeuwarden 1:50:36
80 Dick   Metselaar 776 m40 Meppel 1:50:55
81 Jackny v Dieren 768 m40 Meppel 1:51:02
82 Jan   Bron 670 m50 Zuidhorn 1:51:46
83 Geert   Muggen 739 m60 Hoogeveen 1:51:51
84 Riekel de Groot 714 m50 Emmen 1:52:22
85 Leo vd Meulen 711 m50 Sneek 1:52:32
86 Ronald   Breedveld 626 m40 Meppel 1:52:42
87 Alida   Jansma 658 v45 Hoogveen 1:52:44
88 Klaas   Abrahams 682 m60 Hoorn 1:52:54
89 Winy   Grent 681 v45 Blokker 1:52:59
90 Dick van Hilten 653 m60 Harskamp 1:53:02
91 Rinse de Valk 773 m40 Utrecht 1:54:01
92 Meinte   Jelsma 743 m60 Leeuwarden 1:54:29
93 Gerben   Brouwer 774 m60 Sneek 1:54:45
94 Bas   Dijkstra 761 msen Amersfoort 1:54:51
95 Heleen   Klunder 660 v35 Utrecht 1:54:56
96 Hans van der Werff 700 m50 Haren 1:55:00
97 Jannie de Jong 680 vsen Wapse 1:55:05
98 Auke   Lenstra 710 m50 Assen 1:55:13
99 Piet   Verlaan 625 m50 Vleuten 1:55:20
100 Gerrit   Lahuis 650 m60 Aalden 1:55:27
101 Monica   Scheper 654 v35 Ruinen 1:55:36
102 Richard   Stillebroer 704 m50 Goutum 1:55:48
103 Hendrik   Klunder 755 m60 Meppel 1:55:48
104 Carla   Frankruijter 617 vsen Bedum 1:56:08
105 Rolf   Paapst 775 m40 Eelderwolde 1:56:27
106 Allart   Middelbrink 640 msen Steenwijk 1:56:35
107 Mirjan   Middelbrink 641 vsen Kallenkote 1:56:35
108 Cora van Zwol 634 v45 Leeuwarden 1:56:56
109 Sierk   Postma 729 m50 Ryptsjerk 1:56:56
110 Fedde   Beijert 701 m40 Ureterp 1:57:04
111 Yde   Haarsma 705 m60 Sneek 1:57:07
112 Hans   Hoving 624 m40 Coevorden 1:57:12
113 Elly   Rutgers 691 v45 Groningen 1:57:42
114 Wout  van Drunen 668 m50 Dwingeloo 1:57:52
115 Matthijs   Wevers 611 msen Groningen 1:58:07
116 Everhard   Grafhorst 749 m50 Oosterwolde 1:58:28
117 Wouter   Caro 613 msen Utrecht 1:58:37
118 Maria   Redder 664 vsen Groningen 1:58:39
119 Bart vd Veen 753 msen Kollum 1:58:56
120 Johann   Straatsma 635 m40 Dokkum 1:59:06
121 Hans   Nagtegaal 655 m50 Grou 1:59:27
122 Inge   Wulffel√© 717 v45 Leeuwarden 1:59:27
123 Eelco   Wierda 687 m50 Amsterdam 1:59:32
124 Maarten   Ton 766 m50 Assen 1:59:32
125 Freddy de Jong 744 m50 Veenhuizen 1:59:39
126 Ellen van Dijk 733 v45 Leersum 1:59:46
127 Kees vd Graaf 748 m50 Appelscha 1:59:56
128 Emile   Koop 763 m40 Dedemsvaart 2:00:31
129 Akkie   Greydanus 674 v45 Ruinen 2:01:56
130 Gea   Leenstra 736 v45 Zuidlaren 2:01:56
131 Else   Tepper 783 v45 Hoogeveen 2:01:56
132 Judith   Baas 692 v35 Hoogeveen 2:02:22
133 Ane de Jong 619 m40 Leeuwarden 2:02:34
134 Charles   Schutte 696 m60 Schagen 2:03:17
135 Jan   Panhuis 663 m60 Leeuwarden 2:03:23
136 Johan   Knoester 699 m60 Oudehaske 2:04:14
137 Mark   Severien 629 m40 Hoogersmilde 2:05:46
138 Kees   Bozelie 697 m60 Medemblik 2:07:48
139 Luuk   Lijkendijk 646 m40 Meppel 2:08:07
140 Freek van Leeuwen 604 m60 Leeuwarden 2:08:15
141 Thijs   Likkel 734 m60 Coevorden 2:08:15
142 Geertje   Boersma 715 v45 Assen 2:09:06
143 Siska   Wever 716 v35 Een 2:09:06
144 Mary-Lou   Veldkamp 684 v45 De Meern 2:09:12
145 Piet   Bozelie 695 m60 Heiloo 2:09:16
146 Sandra   Timmerman 738 v45 Schipborg 2:09:44
147 Kobie   Fokkens 735 v45 Zuidlaren 2:12:14
148 Marjan van Breukelen 647 v45 Vleuten 2:14:22
149 Dirk   Draaisma 632 m50 Drachten 2:14:55
150 Gosse van der Heide 643 m40 Wilhelminaoord 2:15:49
151 Lidwien   Broenink 657 v45 Joure 2:15:52
152 Louis vd Heide 787 m50 Watering 2:16:17
153 Patrick v Schravenmade 788 msen Kwintsheul 2:16:17
154 Riekend   Koopman 712 m50 Bontebok 2:18:58
155 Ammy   Langenbach 769 v45 Gorredijk 2:19:40
156 Anita   Overal 672 v35 Dronrijp 2:20:07
157 Petra   Renema 673 v35 Dronrijp 2:20:07
158 Mattie de Boer 724 v45 Joure 2:21:19
159 Heleen van der Grijn 645 v35 Meppel 2:21:25
160 Fopke   Bijma 666 m50 Stiens 2:21:46
161 Wya   Bijma-Douma 667 vsen Stiens 2:21:46
162 Jurrien   Krol 703 m50 Assendelft 2:21:52
163 Tjerk van Dijk 630 m50 Drachten 2:22:24
164 Ank   Verhoeff 693 v45 Heerenveen 2:25:56
165 Els   Schrijvers 708 vsen Utrecht 2:30:54
166 Leendert   Baris 622 m50 Ochten 2:41:08

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie