DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Brinkloop 29 augustus 2006

Uitslag 10 km
35 deelnemers, 3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Clemens   Roos Dwingeloo 0:35:29
2 Jannes   Dijkstra Donkerbroek 0:36:34
3 Edo   Elzenga Bovensmilde 0:38:17
4 Otto de Boer Leeuwarden 0:38:44
5 Siemen   Dijkstra Dwingeloo 0:38:48
6 Henk Jan    Kamerbeek  Steenwijk  0:39:10 
7 Yvonne   Kassenberg Bergum 0:39:12
8 Duco    Zijlstra Lekkum 0:39:51
9 Anco   Goos Nijeveen 0:39:57
10 Rudy   Bos Wittelte 0:41:36
11 Meine   Hoitsma Oudebildtzijl 0:42:07
12 Adriaan   Koster Krimpen a/d Lek 0:42:10
13 Alfred   Abbringh Assen 0:42:18
14 Pieter   Bloemhof Staphorst 0:42:47
15 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:42:54
16 Rob   Moenandar Groningen 0:42:58
17 Hink   Boelens Nieuw Buinen 0:43:34
18 Sytze   Bouma Bakkeveen 0:43:59
19 Piet van Oosterom Schalkhaar 0:44:09
20 George de Roo Diever 0:44:15
21 Jeroen   Stobbe Beilen 0:44:36
22 Gelmer van Noord Dwingeloo 0:45:29
23 Ron   Kersjes Hoogeveen 0:46:47
24 Martin op de Weegh Assen 0:47:14
25 Jan de Vries Westerbork 0:47:22
26 Lourens   Looijenga Vledder 0:47:23
27 Johan   Buurmeijer Hoogeveen 0:48:47
28 Willem van der Linden Hoogeveen 0:51:14
29 Erik van de Velde Drachten 0:52:06
30 Geke   Reitsma-Koornstra Damwoude 0:52:32
31 Jappie de Jong Bakkeveen 0:53:17
32 Anita   Koper Wervershoof 0:55:07
           
Uitslag 5 km
31 deelnemers, 4 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Jappie   Doller Appelscha 0:17:24
2 Rink   Post Appelscha 0:18:33
3 Lars   Zwaagstra Donkerbroek 0:18:39
4 Arjan   Kruyt Assen 0:19:35
5 DaniÙl   Gruppen Nijeveen 0:19:41
6 Gert-Jan   Ubels Staphorst 0:19:56
7 Michiel   Broeksma Zwolle 0:20:02
8 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:21:07
9 Gezienus   Hoven Oosterwolde 0:21:40
10 Margje   Timmerman Staphorst 0:22:04
11 Karel   Wilms Oosterwolde 0:22:11
12 Annet   Zwiep-Kuipers Beilen 0:22:42
13 Jarno    Wilms  Oosterwolde  0:23:02 
14 Mark van Noord Wijster 0:23:20
15 Anne   Bartelds Havelte 0:23:59
16 Erik   Zwiep Beilen 0:25:30
17 Thijs   Hofstra Wijtgaart 0:25:33
18 Inge   Derks Beilen 0:25:45
19 Toli   Schanssema Hoogezand 0:25:52
20 Henk   Warnders Hoogersmilde 0:26:35
21 Klaas   Duits Sneek 0:26:46
22 Johan van Buiten Steggerda 0:26:49
23 Rene   Vree Egberts Diever 0:27:28
24 Klaas   Swieringa Beilen 0:28:02
25 Ellis   Elzenga Bovensmilde 0:28:07
26 Mirjam   Kuipers Beilen 0:28:27
27 Hennie   Bruggink Smilde 0:32:28
           
Uitslag 2,5 km
21 deelnemers, 5 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Elmar   Ruiter Hardegarijp 0:09:09
2 Christina   Pot Wittelte 0:10:02
3 Freek   Wiltvank Smilde 0:10:05
4 Abe   Elzenga Bovensmilde 0:10:43
5 Peter   Steens Bovensmilde 0:11:19
6 Niek   Zwaagstra Donkerbroek 0:11:39
7 Tanita   Tillema Smilde 0:12:20
8 Joke   Hoekstra Donkerbroek 0:12:21
9 Jan   Tillema Wapse 0:12:21
10 Tom   Vree Egberts Diever 0:12:48
11 Simon de Vries Westerbroek 0:13:01
12 Tim   Popken Diever 0:13:18
13 Lennart   Wiltvank Smilde 0:13:19
14 Niels van Noord Wijster 0:13:29
15 Robin   Wilms Oosterwolde 0:14:44
16 Lisa   Swieringa Beilen 0:15:46
           

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie