DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Brinkloop 15 augustus 2006

Uitslag 10 km
59 deelnemers, 4 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Kees   Huizenga Hoogezand

0:33:25

2 Auke   Postma Damwoude

0:34:58

3 Martin   Ketellapper Leeuiwarden

0:35:26

4 Marcel   Hoekstra Drachten

0:36:06

5 Jannes   Dijkstra Donkerbroek

0:36:12

6 Hans van Driel Apeldoorn

0:36:49

7 Sieds   Wiersma Drachten

0:37:17

8 Henry   Hofman Tuitjenhorn

0:37:28

9 Niels   Mulderij Zwolle

0:38:06

10 Ab   Vos Den Helder

0:39:01

11 Eelco   Hoogeveen  Blya 

0:39:03

12 Gerrit   Greven Steenwijk

0:39:04

13 Dick   Scholing Gieten

0:39:13

14 Koen   Kiestra Leeuwarden

0:39:14

15 Yvonne   Kassenberg Bergum

0:39:31

16 Roelof   Sondaar Staphorst

0:39:55

17 Siemen   Dijkstra Dwingeloo

0:40:08

18 Peter    Wolters  Engelum 

0:40:20

19 Henk   Toepoel Noordwolde

0:40:21

20

Anco   Goos  Nijeveen

0:40:25

21 Duco    Zijlstra Lekkum 0:40:45
22 Peter   Rogers Londen (Eng.) 0:40:52
23 Marco   Havelaar Egmond-binnen 0:41:08
24 Inge   Wulffelé Leeuwarden 0:41:51
25 Hink   Boelens Nieuw Buinen 0:42:13
26 Joop   Godwaldt Beilen 0:42:17
27 Rudy   Bos Wittelte 0:42:43
28 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:42:48
29 Rob   Moenandar Groningen 0:42:53
30 Elmar   Otter Leeuwarden 0:43:27
31 André van der Werf Leeuwarden 0:43:36
32 Martin de Boer Leeuwarden 0:43:37
33 Frank   Schut Roderwolde 0:43:38
34 Sytze   Bouma Bakkeveen 0:44:28
35 George de Roo Diever 0:44:31
36 Martijn   Venema Veenwouden 0:44:31
37 Herman   Fransen Assen 0:44:38
38 Bert de Rouw Roderwolde 0:44:38
39 Gelmer van Noord Dwingeloo 0:45:07
40 Willy   Heidinga Leeuwarden 0:45:27
41 Jeffery   Robbers Leeuwarden 0:45:41
42   Kloezen Den Horn 0:45:57
43 Evert   Akkerman Meppel 0:46:56
44 René   Post Assen 0:47:01
45 Roelof   Offerein Dieverbrug 0:48:16
46 Jack   Siahaija Assen 0:50:15
47 Luuk de Vries Harlingen 0:50:48
48 Jaap   Bakker Hoogersmilde 0:51:57
49 Willem van der Linden Hoogeveen 0:52:10
50 Meinte   Sijbesma Ubbena 0:53:26
51 Chris   Ama Assen 0:54:00
52 Marcel   Lip Hoogeveen 0:55:12
53 Aad   Eerland Den Helder 0:55:52
54 Peter   Eerland Zwolle 0:55:54
55 Inge   Kools Leeuwarden 0:57:14
           
Uitslag 5 km
68 deelnemers, 4 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Reinder de Jonge Assen 0:16:47
2 Jappie   Doller Appelscha 0:17:20
3 Anno   Huizenga Assen 0:17:33
4 Harold   Kruidhof Staphorst 0:17:54
5 Klaas   Compagner Staphorst 0:18:04
6 Rink   Post Appelscha 0:18:13
7 Adriaan   Fransen Assen 0:19:36
8 Ronald   Kruidhof Staphorst 0:19:37
9 Henk Jan   Meier Hardenberg 0:19:44
10 Egbert   Vink Steenwijk 0:19:47
11 Sven   Vos Julianadorp 0:19:48
12 Rick ten Haken Valkenburg (ZH) 0:19:59
13 Jan van Dalen Donkerbroek 0:20:06
14 Harm   Horstede Staphorst 0:20:14
15 Alfred   Ubels Steggerda 0:20:36
16 Johan   Nijland IJhorst 0:20:40
17 Henk   Pruim Beilen 0:20:56
18 Arjen   Lettinga Leeuwarden 0:21:05
19 Gerlo   Hobbenschot Meppel 0:21:10
20 Frank   Kalkman Den Helder 0:21:32
21 Mathew   Rogers Londen (Eng.) 0:22:04
22 Gert-Jan   Ubels Staphorst 0:22:08
23 Mark van Noord Wijster 0:22:32
24 Lambert   Nieuwenhuis Dwingeloo 0:22:36
25 Hotze   Blomsma Smilde 0:22:52
26 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:22:56
27 Johan   Buurmeijer Hoogeveen 0:23:24
28 Piet   Kerstholt Groningen 0:23:41
29 Anne   Bartelds Havelte 0:23:54
30 Egbert   Geertsma Groningen 0:24:09
31 Judith   Kremers Bovensmilde 0:24:15
32 Evert   Vloothuis Steenwijk 0:24:34
33 Hanneke   Timmerman Staphorst 0:24:51
34 Gerry   Meier Hardenberg 0:24:52
35 Paula   Kip Noordscheschut 0:24:55
36 Hans   Swieringa Beilen 0:24:58
37 Loes   Bogers Diever 0:25:13
38 Toli   Schanssema Hoogezand 0:25:14
39 Alyde   Overweg Staphorst 0:25:15
40 Janneke   Warries Smilde 0:25:55
41 Lies   Siegersma Donkerbroek 0:26:02
42 Dora   Ronde Assen 0:26:04
43 Jurrien   Krol Assendelft 0:26:05
44 Thijs   Hofstra Wijtgaart 0:26:19
45 Henk   Warnders Hoogersmilde 0:26:46
46 Gerrit ten Cate Beetgummermolen 0:26:54
47 Charissa   Zijlstra Lekkum 0:27:05
48 Astrid   Zijlstra Lekkum 0:27:31
49 Rene   Vree Egberts Diever 0:27:43
50 Jan   Haagsma Hoogeveen 0:27:44
51 Meindert   Roosjen Leeuwarden 0:27:49
52 Karst   Schonewille Klazienaveen 0:27:56
53 Mirjam   Kuipers Beilen 0:27:57
54 Annet   Zwiep-Kuipers Hoogeveen 0:27:58
55 Roelfina de Vries Oosterwolde 0:28:07
56 Frans de Bode Gouda 0:28:32
57 Betsy   Koning Diever 0:28:53
58 Gerrit   Trul Hoogersmilde 0:29:17
59 Cynthina   Hoven Nieuw Buinen 0:29:30
60 Harry   Hoven Nieuw Buinen 0:29:32
61 Manon   Hoven Nieuw Buinen 0:29:44
62 Piet   Kamp Roden 0:30:08
63 Marjo   Greven Steenwijk 0:30:24
64 Saskia   Zwarteveen Wolvega 0:32:39
           
Uitslag 2,5 km
29 deelnemers, geen uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Vasko   Vos Julianadorp 0:09:18
2 Yoran   Ruiter Hardegarijp 0:09:39
3 Lynn   Meier Hardenberg 0:10:04
4 Joël   Gruppen Nijeveen 0:10:33
5 Thijs   Hofmann Tuitjenhorn 0:10:46
6 Christina   Pot Wittelte 0:10:53
7 Joris   Bogers Diever 0:11:27
8 Dennis   Hobbenschot Meppel 0:12:18
9 Jordi   Blaauw Diever 0:12:20
10 Jeffrey   Middelveldt Wapse 0:12:25
11 Brian   Blaauw Diever 0:12:39
12 Sharon   Bruggenkamp Smilde 0:12:49
13 Kelly   Klumper Heiloo 0:13:09
14 Tom   Vree Egberts Diever 0:13:09
15 Jese   Klumper Heiloo 0:13:11
16 Sander   Hobbenschot Meppel 0:13:46
17 Chantal ten Hoor Hoogeveen 0:13:46
18 Alwin   Wiersma Drachten 0:14:09
19 Bart   Vree Egberts Diever 0:14:33
20 Lisa   Bogers Diever 0:14:49
21 Julia   Bogers Diever 0:14:49
22 Joke   Hoekstra Donkerbroek 0:14:53
23 Marian   Hoekstra Donkerbroek 0:14:53
24 Maaike   Wiersma Drachten 0:14:57
25 Anna   Wiersma Voorthuizen 0:15:17
26 Gea   Offerein Beuningen 0:15:57
27 Marleen   Maris Ens 0:16:15
28 Lisa   Swieringa Beilen 0:16:28
29 Iris   Grootjans Beilen 0:16:39

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie