DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen 10 km Drents Friese Woldmarathon 2011

 

Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 26 maart 2011
               
          Afstand 10 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Jan   Scheenstra 844 m40 Zuidveen 0:34:44
2 Robert   Huisjes 833 msen Assen 0:36:09
3 Jeroen   Grooten 807 msen Amsterdam 0:37:33
4 Andre   Zwart 907 msen Gorredijk 0:38:52
5 Thijs   Timmermans 837 msen Diever 0:38:53
6 Marco   Klapwijk 838 m40 Amersfoort 0:39:22
7 Teun van Garderen 852 m40 Uffelte 0:39:37
8 Gerard   Vogelzang 881 m50 Kerkenveld 0:39:48
9 Erwin de Jong 883 msen Diever 0:39:53
10 Jan   Driessen 876 m50 Oosterwolde 0:40:02
11 Jeroen   Raijmakers 811 msen Uden 0:40:08
12 Robert   Stam 857 m40 Bovensmilde 0:41:48
13 Peter   Laagland 885 msen Mildam 0:42:17
14 Jerry   Duinkerken 875 msen Assen 0:43:20
15 Pascal den Hartog 856 msen Rotterdam 0:43:27
16 Jaap   Bosma 862 m50 Apeldoorn 0:43:52
17 Eric Jan   Jonker 878 m40 Smilde 0:44:04
18 Jelle   Merkus 898 m40 Dwingeloo 0:44:33
19 Cor van Sluis 851 m60 Franeker 0:45:02
20 Alastair   Wright 804 m40 Stiens 0:45:42
21 Esther   Buikema 891 v35 Westerbork 0:45:56
22 Markus de Boer 908 msen Terwispel 0:46:23
23 Jan   Lip 882 m60 Alteveer 0:46:25
24 Arend   Enting 855 m40 Orvelte 0:46:28
25 Jan   Post 821 m40 Smilde 0:46:32
26 Abe   Glazema 902 msen Langezwaag 0:46:37
27 Bennie   Moed 840 m50 Steenwijk 0:46:42
28 Menno   Vos 874 m40 Assen 0:46:49
29 Sanne   Vandewall 818 v35 Vorstenbosch 0:47:14
30 Marcel   Harderwijk 819 msen Leeuwarden 0:47:17
31 Martin   Reitsma 873 msen Uffelte 0:47:34
32 Rudy   Bos 905 m40 Wittelte 0:47:43
33 Michel   Hartman 820 msen Gytsjerk 0:47:47
34 Ruus v. Zanten 895 msen   0:47:49
35 Ivonnne   Wessels 860 vsen Steenwijk 0:48:17
36 Egbert   Vink 861 m40 Steenwijk 0:48:17
37 Klaas van der Veen 863 m50 St. Jansklooster 0:48:17
38 Lisette ten Wolde 904 vsen Noordwolde 0:48:31
39 Taco   Petri 848 m40 Den Haag 0:48:48
40 Jan   Bult 872 m60 Oosterwolde 0:49:00
41 Arjan van der Vis 826 m40 Zwolle 0:49:30
42 Heleen   Russchen 845 vsen Rotterdam 0:49:56
43 Philip   Pruim 854 msen Groningen 0:50:26
44 Sjoerd   Koelmans 836 msen Meppel 0:50:36
45 Joke   Nicola 903 v35 Oosterwolde 0:51:22
46 Lambert   Nieuwenhuis 896 m60 Dwingeloo 0:52:07
47 Feije Jan van der Meulen 859 m40 Joure 0:52:15
48 Arno van Breukelen 809 msen Zwolle 0:52:31
49 Koos   Kip 864 m50 Hoogeveen 0:52:31
50 Michel   Olling 812 m40 Groningen 0:52:35
51 Rol   Nieuwpoort 884 m50 Beilen 0:52:35
52 Rik   Veenma 823 msen Groningen 0:52:54
53 Danielle   Driesen 839 v35 Rotterdam 0:53:00
54 Edwin   Cnossen 824 msen Sneek 0:54:27
55 Cees   Muijskens 846 m50 Terschelling 0:54:50
56 Spencer   Langhout 849 m40 Veendam 0:55:08
57 Harry   Vos 889 m40 Westerbork 0:55:17
58 Wietse van der Heide 866 m50 Katlijk 0:55:20
59 Simone de Vries 814 v45 Edam 0:55:37
60 Tina   Koens 813 v35 Groningen 0:55:39
61 Jan   Hein 888 m40 Dwingeloo 0:55:47
62 Piet   Kerstholt 835 m60 Groningen 0:55:51
63 Evelien   Mandemaker 868 vsen Nieuwe Horne 0:56:30
64 Annie   Wortelboer 886 v45 Dalen 0:56:30
65 Hennie   Schans 887 v45 Dalen 0:56:30
66 Jouke   Andringa 890 m60 Oudehorne 0:56:35
67 Adrie van Dijk 829 m50 Paterswolde 0:56:46
68 Wim   Hunneman 901 m50 Oosterwolde  0:57:00
69 Merlijn   Enserink 817 v35 Wilhelminaoord 0:57:10
70 Bety   Nicolai 806 v35 Wilhelminaoord 0:57:22
71 Max   Staal 877 m50 Smilde 0:57:28
72 Lubbert   Kloosterman 893 m60 Zwaagwesteinde 0:57:54
73 Leo de Vries 810 m40 Leeuwarden 0:58:11
74 Gera   Hummel 822 vsen Groningen 0:58:11
75 Bianca van de Wakker 815 v35 Steenwijk 0:58:30
76 Natascha   Klein 841 v35 Leiden 0:58:32
77 Frans   Scheuneman 853 m60 Hoogezand 0:58:35
78 Tjitske   Koopman 899 vsen de Knipe 0:58:42
79 Loes van Iersel 825 v45 Dwingeloo 0:58:46
80 Dick   Sanders 858 m60 Sneek 0:59:06
81 Janet   Scheper 892 v35   0:59:10
82 Pouwla   Hettinga 842 vsen Hoogkerk 1:00:09
83 Grietje   Klomp 900 v35 De Wijk 1:00:16
84 Annemieke van der Weele 843 v45 Groningen 1:00:24
85 Lize   Ruygt 871 v45 Heerenveen 1:00:53
86 Herman   Hoekstra 828 m50 Leeuwarden 1:01:00
87 Anneke   Sytsma 880 v45 Leeuwarden 1:01:00
88 Hennie   Reurink 897 v45 Koekange 1:01:15
89 Lies v.  Zanten 894 vsen   1:02:11
90 Jeannette   Medema 834 v45 Leeuwarden 1:03:44
91 Aafke   Keizer-Zijlstra 831 m50 St. Annaparochie 1:04:20
92 Martin   Messing 832 m50 Houten 1:04:43
93 Ina   Veenstra 816 v45 St. Nicolaasga 1:05:51
94 Piet   Noorderboy 847 m60 Hoorn Terschelling 1:06:15
95 Toli   Schanssema 850 m60 Hoogezand 1:07:10
96 Thijs    Hofstra 827 m60 Wijtgaard 1:07:52
97 Anna de Boer 906 msen Groningen 1:07:52
98 Marijke   Terpstra 865 v35 Nieuwehorne 1:10:09
99 Colina van der Heide 867 v45 Katlijk 1:10:09

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie