DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag brinkloop 10-08-2010

Uitslag Brinkloop 10-08-2010        
Afstand  10 km
30 Aantal deelnemers     0 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Rémon van Lunzen Leeuwarden 0:32:47
2 Richard   Kienstra Dronrijp 0:38:28
3 Fjodor van der Sluijs Grolloo 0:39:23
4 Edo   Elzenga Bovensmilde 0:40:44
5 Pieter   Stegeman Elp 0:40:58
6 Hans van der Steen Leeuwarden 0:41:09
7 Anno   Brandsema Beilen 0:41:11
8 Willie   Kiewiet Mantgum 0:41:20
9 Peter   Visscher De Wijk 0:41:29
10 Fedde   Beijert Ureterp 0:42:52
11 Hans   Groenewoud Menaldum 0:43:04
12 Martin   Hink Hoogeveen 0:43:57
13 Simon   Vos Workum 0:44:03
14 Pieter van der Steeg Leeuwarden 0:44:30
15 Gerdo de Boer Houwerzijl 0:44:58
16 Arnout   Vinkhuijzen Amsterdam 0:45:20
17 Gerard   Arends Staphorst 0:45:34
18 Andre   Kerbof Gorredijk 0:46:38
19 Jaap   Veltman Ruinerwold 0:46:38
20 Joost   Kerkhoff Loppersum 0:48:14
21 Jelle   Pranger Dokkum 0:48:56
22 Johannes de Vette Spijkenisse 0:51:44
23 Berend   Kok Kampen 0:51:52
24 Maarten van der Plas Leiden 0:52:44
25 Klaas   Peereboom Heerenveen 0:53:11
26 Marjo   Doeven Heerenveen 0:54:10
27 Egbert   Geertsma Groningen 0:54:22
28 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:54:22
29 Anke   Ebbens Fochteloo 0:54:26
30 Karst   Schonewille Klazienaveen 0:56:46
           
Uitslag Brinkloop 10-08-2010        
Afstand  5 km
88 Aantal deelnemers     6 uitvallers
           
1 Franke   Smidstra Leeuwarden 0:16:41
2 Douwe   Nauta Leeuwarden 0:17:12
3 Johannes   Postma Leeuwarden 0:17:26
4 Lars   Eefting Borger 0:17:48
5 Yvonne   Kassenberg Burgum 0:18:09
6 Maurits   Greving Leeuwarden 0:18:29
7 Bert de Boer Staphorst 0:18:37
8 Daan   Schalk Smilde 0:18:50
9 Joost   Schalk Smilde 0:19:16
10 Girbe   Zwaagstra Donkerbroek 0:19:18
11 Rob   Mulder Assen 0:19:38
12 Hielke   Nienhuis Lekkum 0:19:44
13 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:19:44
14 Jaap van der Vliert Dwingeloo 0:19:44
15 Rik   Wolting Vriezenveen 0:19:55
16 Niek   Zwaagstra Donkerbroek 0:20:01
17 Harmen   Dijkstra Leeuwarden 0:20:17
18 Peter   Gils Zwolle 0:20:24
19 Sybe de Bruin Assen 0:20:24
20 Linda   Werner Goutum 0:20:35
21 Peter   Rogers London (Engeland) 0:20:44
22 Geert   Luinstra Leeuwarden 0:20:54
23 Marko de Haas Leiden 0:20:55
24 Ivonne   Wessels Steenwijk 0:21:00
25 Henriëtte   Pepels Beilen 0:21:12
26 Albert   Coelingh Zuidwolde 0:21:19
27 Berry   Pees Eesveen 0:21:29
28 Heidy   Snijders Zuidwolde 0:21:34
29 Hans   Nagtegaal Grou 0:21:35
30 Gerrit van der Bij Hoogeveen 0:21:49
31 Geert   Keizer Leeuwarden 0:21:55
32 Jan   Lip Alteveer 0:21:56
33 Art   Grit Zuidwolde 0:21:57
34 Vera   Keidel Wirdum 0:22:04
35 Hayo   Bootsma Leeuwarden 0:22:10
36 Johan   Buist Hollandscheveld 0:22:14
37 Alco   Sybrandy Meppel 0:22:22
38 Jaap   Bakker Oranje 0:22:28
39 Richard   Brinkhuis Zwolle 0:22:29
40 Sienk   Werner Goutum 0:23:04
41 Patricia   Seinen Zwolle 0:23:05
42 Daan van der Burken Veenendaal 0:23:28
43 Hotze   Blomsma Smilde 0:24:02
44 George de Roo Diever 0:24:06
45 Karin   Danhof Irnsum 0:24:07
46 Tim de Rooij Vledder 0:24:14
47 Inge   Poortvliet Zwaagstra Donkerbroek 0:24:15
48 Peter   Hulst Kerkenveld 0:24:41
49 Iris   Bouman Nieuwolda 0:25:02
50 Jochum   Beetsma Zwolle 0:25:21
51 Lucette   Abrahams Diever 0:25:33
52 Johan   Buurmeijer Hoogeveen 0:25:50
53 Ed   Feitsma Houwerzijl 0:25:58
54 Rudy   Bos Wittelte 0:26:14
55 Willem van der Linden Hoogeveen 0:26:17
56 Johannes   Dongstra Diever 0:26:22
57 Amarins   Krol Winsum 0:26:40
58 René   Vree Egberts Diever 0:26:41
59 Thijs van   Dijk  Dokkum 0:26:57
60 José   Speerstra Workum 0:26:59
61 Maaike van der Plas Leiden 0:27:08
62 Benjamin   Reuvers Assen 0:27:12
63 Martha de Boer Houwerzijl 0:27:22
64 Tess   Foreman Diever 0:27:25
65 Bertha   Pastoor Assen 0:27:41
66 Meindert   Roosjen Leeuwarden 0:27:42
67 Nico   Wassens Dedemsvaart 0:27:58
68 Koos   Leidekker Zeijen 0:28:16
69 Thijs   Hofstra Wijtgaard 0:29:13
70 Anniek   Santing Zwolle 0:29:20
71 Carla   Meijer Fluitenberg 0:29:21
72 Fred   Meijer Fluitenberg 0:29:22
73 Astrid   Zijlstra Lekkum 0:29:24
74 Laura   Feitsma Groningen 0:29:30
75 Marloes   Feitsma Groningen 0:30:13
76 Hans   Kaemingk Hoogeveen 0:30:23
77 Willemien   Kaemingk Hoogeveen 0:31:14
78 Minke   Trul Hoogersmilde 0:31:40
79 Hennie   Bruggink Smilde 0:31:53
80 Frans de Bode Gouda 0:31:57
81 Sue   Rogers London (Engeland) 0:32:01
82 Riët   Berkhout Diever 0:50:08
Uitslag Brinkloop 10-08-2010        
Afstand  2 1/2 km
25 Aantal deelnemers     2 uitvallers
           
1 Marc van Eijden Beilen 0:09:37
2 Folkert   Visser Burgum 0:09:42
3 Frenklin van Rijswijk Veenendaal 0:10:18
4 Sanne   Otten Dedemsvaart 0:10:22
5 Leroy   Bos Wittelte 0:10:31
6 Thom   Dijkstra Diever 0:10:53
7 Mariska van Eijden Beilen 0:12:05
8 Rens   Kerbof Gorredijk 0:12:57
9 Anna   Wiersema Voorthuizen 0:13:06
10 Justin   Kramer Bovensmilde 0:13:09
11 Niels   Wiersema Voorthuizen 0:13:13
12 Krijn   Nieuwenburg Vledder 0:13:22
13 Jeffrey   Zijlstra Lekkum 0:14:59
14 Lies-Anne   Levering Heerde 0:15:17
15 Evanne   Dongstra Diever 0:15:18
16 Tieme   Dongstra Diever 0:15:20
17 Jolijn   Kuiper Diever 0:15:28
18 Karlijn   Kerbof Gorredijk 0:15:33
19 Djemelja   Bos Wittelte 0:15:46
20 Gerard   Abrahams Oegstgeest 0:18:24
21 Berend   Schreuder Zweeloo 0:18:49
22 Sanne   Mulder Dwingeloo 0:22:17
23 Tessa   Vos Diever 0:22:17

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie