DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag brinklopen 03-08-2010

Uitslag Brinkloop 3-08-2010        
Afstand  10 km
31 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Jan   Scheenstra Zuidveen 0:33:31
2 Dirk   Hoekman Bathmen 0:37:52
3 Siemon   Hinrichs Delfzijl 0:38:29
4 Erwin de Jong Heerenveen 0:39:04
5 Louis   Oortman Austerlitz 0:39:42
6 Fjedor van der Sluijs Grolloo 0:39:55
7 Anno   Brandsema Beilen 0:40:54
8 Gerrit   Greven Steenwijk 0:42:15
9 Freek   Schonewille Hoogeveen 0:42:35
10 Ruben   Dol Zwolle 0:42:37
11 Fedde   Beijert Ureterp 0:43:43
12 Henriette   Pepels Beilen 0:44:19
13 Marko de Haas Leiden 0:44:39
14 Jan   Harshagen Maartensdijk 0:45:09
15 Simon   Vos Workum 0:45:30
16 Henk   Veenstra Steenwijkerwold 0:46:38
17 Johan   Stulp Assen 0:47:31
18 Jeffery   Robbers Leeuwarden 0:47:53
19 Ron de Leeuw van Weenen Zuidland 0:48:50
20 Daan van Burken Veenendaal 0:49:23
21 Jeep   Zwier Sneek 0:49:40
22 Arnoud   Dokter Heerde 0:50:29
23 Berend   Kok Kampen 0:51:08
24 Piet   Franken Huizen 0:51:08
25 Egbert   Geertsma Groningen 0:52:47
26 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:52:47
27 Ed   Feitsma Houwerzijl 0:53:37
28 Saskia   Phaff Helmond 0:57:46
           
Uitslag Brinkloop 3-08-2010        
Afstand  5 km
84 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
1 Jesse   Nijboer Uffelte 0:16:05
2 Robert   Huisjes Assen 0:16:51
3 Jasper   Mulder Joure 0:17:04
4 Lars   Eefting Borger 0:17:33
5 Daan   Schalk Assen 0:18:31
6 Jan   Beldman Dalfsen 0:18:43
7 Bert de Boer Staphorst 0:18:52
8 Anouk   Eerts Assen 0:18:54
9 Jordi   Stam Diever 0:18:57
10 Girbe   Zwaagstra Donkerbroek 0:19:15
11 Eric   Wattez Fochteloo 0:19:19
12 Pieter   Stegeman Elp 0:19:33
13 Jaap van de Vliert Dwingeloo 0:19:51
14 Niek   Zwaagstra Donkerbroek 0:20:11
15 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:20:16
16 Alfred   Ubels Steggerda 0:21:09
17 Heidy   Snijders Zuidwolde 0:21:11
18 Joop   Godwalt Beilen 0:21:14
19 Martin   Bolhuis Geeuwenbrug 0:21:16
20 Joeri   Phaff Helmond 0:21:26
21 Peter   Rogers London-Engeland 0:21:27
22 Geert   keizer Leeuwarden 0:21:51
23 Jeroen   Eefting Beilen 0:21:52
24 Richard   Trul Hoogersmilde 0:21:54
25 Art   Grit Zuidwolde 0:22:03
26 Jan   Lip Alteveer 0:22:04
27 Albert   Coelingh Zuidwolde 0:22:10
28 Ria   Winter Beilen 0:22:17
29 Domien   Mulder Joure 0:22:23
30 Gerard   Arends Staphorst 0:22:28
31 Johan   Buist Hollandscheveld 0:22:30
32 Johan   Nijland Ijhorst 0:22:40
33 Tinus   Wils Pesse 0:22:42
34 Martijn   Haveman Havelte 0:22:43
35 Arend   Bisschop Pesse 0:23:17
36 Matthias   Scheffer Hoogeveen 0:23:59
37 Karin    Danhof Irnsum 0:24:09
38 Bianca   Hinrichs Delfzijl 0:24:10
39 George de Roo Diever 0:24:16
40 Piet    Kerstholt Groningen 0:24:37
41 Iris   Bouman Nieuwolda 0:24:51
42 Sarina   Jannes Heerenveen 0:25:09
43 Pieter van der Veen Dwingeloo 0:25:49
44 Nicoleta   Hijgenaar Opijnen 0:26:08
45 Anke   Ebbens Fochteloo 0:26:15
46 Johannes   Dongstra Diever 0:26:42
47 Willem van der Linden Hoogeveen 0:26:52
48 Thijs van Dijk Dokkum 0:26:57
49 Bertha   Pastoor Assen 0:27:00
50 Jans   Takens Zeijen 0:27:02
51 Gerrit   Trul Hoogersmilde 0:27:06
52 Henk   Warnders Hoogersmilde 0:27:08
53 Rudy   Bos Wittelte 0:27:10
54 Meindert   Roosjen Leeuwarden 0:27:27
55 Dirkje   Veltman Hijken 0:28:05
56 Kees van der Weide Meppel 0:28:08
57 André   Boorsma Kootstertille 0:28:14
58 Bareld   Boorsma Kootstertille 0:28:14
59 Robert   Lanting Assen 0:28:15
60 Niels van Noord Wijster 0:28:33
61 José   Speerstra Workum 0:28:54
62 Jantienus   Ruinemans Zeijen 0:29:02
63 Astrid   Zijlstra Lekkum 0:29:19
64 Grada   Bisschop Hoogeveen 0:29:22
65 Thijs   Hofstra Wijtgaard 0:29:47
66 Gerrit te Cate Beetgumermolen 0:29:47
67 Carla   Meijer Fluitenberg 0:29:55
68 Fred   Meijer Fluitenberg 0:29:55
69 Wilma   Pit Vledder 0:29:59
70 Loes   Struik Steenwijk 0:30:43
71 Trijnie   Fictorie Hoogeveen 0:31:19
72 Hennie   Bruggink Smilde 0:31:20
73 Marloes   Feitsma Groningen 0:31:40
74 Albertha   Harms Hoogeveen 0:31:42
75 Sue   Rogers London-Engeland 0:31:46
76 Marjo   Greven Steenwijk 0:31:52
77 Minke   Trul Hoogersmilde 0:32:58
78 Irene van der  Veen Dwingeloo 0:33:38
79 Anja de Rooij Vledder 0:33:40
80 Piet   Kamp Roden 0:34:30
81 Willem   Boorsma Drachten 0:35:40
Uitslag Brinkloop 3-08-2010        
Afstand  2 1/2 km
29 Aantal deelnemers     0 uitvallers
           
1 Roy   Hinrichs Delfzijl 0:08:14
2 Jorrit   Hiemstra Appelscha 0:09:37
3 Folkert   Visser Burgum 0:09:47
4 Peter-Jan de Jong Joure 0:09:58
5 Roos   Everts Assen 0:10:11
6 Thom   Dijkstra Diever  0:11:23
7 Yasmin de Groot Nietap 0:11:00
8 Ester   Bolhuis Geeuwenbrug 0:11:29
9 Bjarne   Phaff Helmond 0:11:46
10 Mayke   Blok Dieverbrug 0:11:47
11 Rianne   Snoeken Uffelte 0:11:54
12 Onno   Hiemstra Appelscha 0:12:56
13 Aukje   Eefting Borger 0:13:22
14 Merel   Phaff Helmond 0:13:58
15 Bryan   Hellendoorn Kampen 0:14:55
16 Julian   Hellendoorn Kampen 0:14:57
17 Anna de Haas Leiden 0:15:23
18 Judy   Nihof Leiden 0:15:28
19 Demi   Noorman Dieverbrug 0:15:41
20 Arnoud   Blok Dieverbrug 0:15:43
21 Isolde   Blüm Zeijen 0:15:43
22 Evanne   Dongstra Diever 0:16:34
23 Tieme   Dongstra Diever 0:16:34
24 Djemelja   Bos Wittelte 0:16:35
25 Nadine de Groot Nietap 0:16:52
26 Guinevere   Blüm Zeijen 0:17:13
27 Natascha   Blüm Zeijen 0:17:13
28 Berend   Schreuder Zweeloo 0:19:34
29 Jolijn   Kuiper Diever 0:19:35

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie