DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen

19e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag 28 km.-loop , zaterdag 31 maart 2018
               
Start: 12:00 uur         Afstand 28 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Gerlof   Veldstra 406 m Mildam 2:09:30
2 Alejandra   Hernandez 407 v Groningen 2:11:33
3 Coen   Adams 404 m Boijl 2:12:09
4 Olaf   Prins 424 m Hasselt 2:12:28
5 Roelof   Schra 425 m Staphorst 2:12:40
6 Henk   Reinderink 421 m Bolsward 2:15:24
7 Gerard   Hoogeveen 426 m Bolsward 2:15:24
8 Willem   Hofman 427 m Winsum 2:22:08
9 Henk   Sijbranda 429 m Ureterp 2:22:18
10 Lourens   Dijkstra 419 m Bovensmilde 2:22:19
11 Folkert   Tienkamp 418 m Assen 2:22:30
12 Gerrie   Boersma 411 m Twijzel 2:23:53
13 Mirjam   Ruiter 402 v Oostwoud 2:25:28
14 Lutsce   Wijma 273 m Oudega 2:11:03
15 Andre   Smit 412 m Hoogezand 2:26:18
16 Jildert   Visser 415 m Assen 2:29:56
17 Albert   Klerk 403 m Lekkerkerk 2:29:57
18 Sophie   Bazin 409 v Chartres (Frankrijk) 2:30:33
19 Jean-Pierre   Sacmon 410 m Chauffons (Frankrijk) 2:30:43
20 Coos   Datema 428 m Zuidhorn 2:35:03
21 Ytsen de Boer 417 m Steenwijk 2:36:34
22 Diana van Schijndel 420 v Steenwijk 2:36:34
23 Hans   Popken 414 m Assen 2:37:14
24 Hendrik   Waijer 413 m Winschoten 2:41:24
25 Theo   Weultjes 430 m Schokland 2:54:52
26 Marc v.d. Valk 416 m Exloo 2:59:12
27 Liesbeth   Koehorst 408 v Hoogeveen 2:59:56
28 Edward   Daanen 405 m Varsseveld 3:03:29
29 Ienskje v/d Weg 423 v Ouwsterhaule 3:03:51
30 Wim   Oostindier 243 m Groningen 2:54:11
31 Jeroen   Moser 260 m Roden 2:56:39
32 Harma   Wieringa 422 v Usquert 3:16:28

19e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 31 maart 2018
               
Start 12:55 uur         Afstand 10 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Bart van der Veen 835 m Zwagerbosch 0:39:35
2 Remco   Groot Beumer 874 m Raalte 0:40:01
3 Martin   Bijdevaate 865 m Steenwijk 0:41:07
4 Peter    Weinans 825 m Genderingen 0:41:26
5 Richard   Touber 878 m Stiens 0:42:30
6 Jan-anne   Postma 836 m Zwagerbosch 0:44:00
7 Iddo   Riemersma 889 m Zwiggelte 0:44:30
8 Jordi   Eummelen 821 m Dwingeloo 0:44:35
9 Petras   Kavaliauskas 839 m Hoovegenn (Belgie) 0:44:50
10 Jan   Uiterwijk 891 m Mildam 0:44:50
11 Geert   Moek 882 m Zuidwolde 0:45:06
12 Anja   Leusink 895 v Genemuiden 0:45:47
13 Lobke de Hollander 906 v Naarden 0:45:56
14 Hendrie van der  Werf 848 m Bolsward 0:46:12
15 Fenna de Hollander 910 v Nederhorst den Berg 0:46:19
16 Jaap van de Vliert 896 m Dwingeloo 0:46:48
17 Milan   Francot 873 m Arnhem 0:46:58
18 Hannelore van der  Spek 886 v Nijeveen 0:47:02
19 Nico van  Houten 901 m Zolle 0:47:52
20 Eelco de Groot 806 m Assen 0:48:08
21 Berteld   Ruiter 844 m Winschoten 0:48:11
22 Riekelt van Urk 918 m Urk 0:48:25
23 Kees   Regelink 877 m Vollenhove 0:48:47
24 Hilko   Snoek 872 m Scheemda 0:48:56
25 Otto de Boer 859 m Leeuwarden 0:49:06
26 John de Hollander 908 m Nederhorst den Berg 0:49:14
27 Henk   Heddema 919 m Wolvega 0:49:19
28 Robbert van Meulem 802 m Oostwoud 0:49:37
29 Rogier   Kattenberg 887 m Meppel 0:49:41
30 Inge   Dijkman 843 v Wijk bij Duurstede 0:49:59
31 Tjibbe de Vries 850 m Kampen 0:50:03
32 Laurie   Ras 827 v Urk 0:50:12
33 Jacob   Dijkstra 867 m Bitgemmole 0:50:44
34 Dikkie van der  Werf 847 m Bolsward 0:50:47
35 Annie van der  Linde 876 v Sint Jansklooster 0:50:53
36 Sjouke   Touber 881 m Stiens 0:50:58
37 Jan   Post 921 m Smilde 0:51:10
38 Joke   Nicolai 864 v Oosterwolde 0:51:17
39 Albert van  Duinen 892 m Appelscha 0:51:17
40 Fedde   Beijert 875 m Ureterp 0:51:19
41 Henk   Aarden 904 m Assen 0:51:39
42 Mieke de  Hollander 909 v Nederhorst 0:52:02
43 Egbert   Geertsma 833 m Groningen 0:52:03
44 Domien   Mulder 866 m Joure 0:52:06
45 Wim   Mouwer 890 m Nunspeet 0:52:14
46 Sylvie   Talen 917 v Meppel 0:52:15
47 Yvet   Mijnheer 897 v Meppel 0:52:32
48 Elsbeth v.d. Meulen 898 v Meppel 0:52:32
49 Caro de Boer 899 v Rijswijk 0:52:34
50 Tariq   Nazzal 900 m Rijswijk 0:52:51
51 Saskia   Weinans 849 v Gendringen 0:52:59
52 Jeanine   Santing 913 v Wapse 0:53:15
53 Frits   Lautenbag 851 m Hattem 0:53:18
54 Tjitske   Kooistra 853 v Lelystad 0:53:33
55 Ronald   Veen 812 m Wolvega 0:53:40
56 Henk   Kooistra 852 m Lelystad 0:53:42
57 Piet   Kerstholt 829 m Groningen 0:53:47
58 Minke   Hell 804 v Suwald 0:53:54
59 Dylano de  Boer 914 m Elsloo 0:53:56
60 Sietze   Soepboer 915 m Elsloo 0:53:59
61 Simone   Bellinga 916 v Elsloo 0:54:01
62 Wicher   Benning 832 m Steenwijk 0:54:04
63 Albert   Mulder 809 m Wapserveen 0:54:32
64 Danny   Louwes 856 m Groningen 0:55:45
65 Jack van Rozen 838 m Oosterwolde 0:56:28
66 Felipe   Porcher 816 m Berlijn (Duitsland) 0:56:44
67 Riekele   Brouwer 903 m Urk 0:56:54
68 Jaap   Brandenbarg 862 m Tjalleberd 0:57:10
69 Eline de  Hollander 907 v Nederhorst den Berg 0:57:12
70 Gerard   Donker 841 m Tjalleberd 0:57:35
71 Boukje   Efde 840 v Jirnsum 0:57:47
72 Lars   Eelsing 845 m Winschoten 0:57:47
73 Gerben-Jan de Vries 819 m Utrecht 0:58:03
74 Bianca   Vaartjes 888 v Nijensleek 0:58:25
75 Alwin van  Hassel 803 m Appingedam 0:58:42
76 Nellie   Dijkstra 814 v Sint Annaparochie 0:58:44
77 Sarina   Jannes 860 v Leeuwarden 0:58:44
78 Sylvia   Veerbeek 807 v Zuidwolde 0:58:57
79 Janneke   Top 830 v Westerlee 0:59:35
80 Janny   Bakker 842 v Nieuwe Pekela 0:59:46
81 RInske   Veenstra 883 v Joure 0:59:56
82 Jeanette   Mussche 894 v Rouveen 1:00:14
83 Grietje   Mink 884 v Joure 1:01:20
84 Mans   Veldsink 824 m Dedemsvaart 1:01:21
85 Ester   Heddema 920 v Wolvega 1:01:42
86 Thea   Noord 813 v Drachten 1:01:46
87 Marijn  de Vries 817 v Rheden 1:01:56
88 Philippine   Jenster 818 v Utrecht 1:01:56
89 Tiny   Veen-Dijksma 811 v Wolvega 1:02:06
90 Jan Hendrik   Jansen 820 m Glimmen 1:02:28
91 Minke   Oord 826 v Joure 1:02:29
92 Frans   Scheuneman 828 m Hoogezand 1:03:00
93 Miriam   Mulder 808 v Wapse 1:03:16
94 Dagmar   Hettinga 863 v Steenwijk 1:03:16
95 Gerda   Winters 868 v Scheemda 1:03:27
96 Lubbert   Kloosterman 831 m De Westereen 1:04:02
97 Jo-Ann   Dijkstra 885 v Wapserveen 1:04:14
98 Leonie van Asperen 854 v Groningen 1:04:26
99 Hella van Asperen 855 m Bremen 1:04:26
100 Lida van  Sloten 880 v Hardegerijp 1:04:46
101 Anna Hieke   Fennema 879 v Leeuwarden 1:05:40
102 Jan   Wieringa 837 m Usquert 1:05:44
103 Neel van Mourik 834 v Ravenswoud 1:05:49
104 Larissa Bruna   Streher 815 v Groningen 1:06:36
105 Patrick   Dijkhuizen 857 m Sneek 1:07:18
106 Ina   Gerding 905 v Steenwijk 1:07:29
107 Anneke   Sijtsma 871 v Goutum 1:07:57
108 Jolanda   Nijenhuis 893 v Sint Anna parochie 1:08:40
109 Anneke   Bos 869 v Bedum 1:10:07
110 Hermannes   Wolvekamp 870 m Groningen 1:10:07
111 Annie   Brouwer 902 v Urk 1:14:19
112 Jolien   Tubben 911 v Coevorden 1:17:59
113 Arjen   Nieuwenhuis 912 m Diever 1:17:59
114 Annemarie   Hessels 846 v Woudenberg 1:26:21
115 Klaas   Duits 858 m Sneek 1:29:15
116 Herman   Hoekstra 861 m Goutum 1:29:15

19e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag marathon recreatief, zaterdag 31 maart 2018
   
Start: 12.15 uur         Afstand 42,195 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Janis   Actins 249 m   2:59:24
2 Robbie   Bell 276 m Hengelo 3:04:34
3 Bob van der Weg 263 m Ousterhaule 3:06:17
4 Derek   Elfring 211 m Diever 3:14:37
5 Koos   Leeuw 229 m Deventer 3:24:44
6 Ron   Hofte 277 m Borne 3:27:30
7 Marco   Bakker 278 m Assen 3:27:34
8 Orjan   Klaesson 222 m Molndal (Zweden) 3:28:11
9 Saco   Hemstra 252 m Weidum 3:28:52
10 Jeroen   Vleer 284 m Oldeberkoop 3:31:38
11 Peter van Dijken 218 m Harderwijk 3:31:42
12 Jaap   Vink 268 m Bitgum 3:32:19
13 Harry   Eilander 281 m Dedemsvaart 3:32:46
14 Remco   Visser 245 m Bemmel 3:34:10
15 Milou   Lendfers 238 v Zuidwolde 3:38:04
16 Albert Pieter   Venema 272 m Havelterberg 3:38:04
17 Jan van de  Erve 217 m Bergeschenhoek 3:38:42
18 Wim   Strijker 255 m Groningen 3:39:07
19 Richard   Mensink 213 m Hattem 3:44:21
20 Gerda   Weitkamp 226 v Houten 3:47:06
21 Astrid   Menks 232 v Leeuwarden 3:47:08
22 Matthijs   Erwich 256 m Amersfoort 3:49:22
23 Alie   Brouwer 280 v Joure 3:50:03
24 Cor   Meems 221 m Heemskerk 3:50:33
25 Hans   Wilmink 264 m Bennekom 3:50:44
26 Frank   Jansen 207 m Groningen 3:51:29
27 Gerry   Visser 212 v Borne 3:53:38
28 Maarten   Oosterhuis 209 m Groningen 3:54:09
29 Adrie van Dijk 227 m Paterswolde 3:54:25
30 Anne-Lotte van der Kooi 270 v Rotterdam 3:55:02
31 Rene van Haaren 241 m Assen 3:55:41
32 Thijs van 't Hul 275 m t Harde 3:56:55
33 Jesse   Krijthe 271 m Rotterdam 3:57:33
34 Marlies de Jong 246 v Stadskanaal 3:57:59
35 Nick   Raadschelders 253 m Zoetermeer 3:58:05
36 Lex de  Boer 279 m Avenhorn 3:59:50
37 Chris   Dol 259 m Stadskanaal 4:01:39
38 Danny   Kuipers 239 m Winsum 4:03:49
39 Cees   Hardeman 269 m Amerongen 4:04:50
40 Lydia van Oosten 242 v Siddeburen 4:06:14
41 Ton   Gorissen 265 m Bennekom 4:06:14
42 Johannes de Boer 261 m It Heidenskip 4:07:41
43 Frank van Dillewijn 230 m Markelo 4:08:07
44 Jan    Broers 285 m Zwartebroek 4:11:43
45 Reinhart   Mulder 248 m Assen 4:13:11
46 Cees   Dijkstra 254 m Memaam 4:15:31
47 Cees   Bouma 234 m Biddinghuizen 4:16:02
48 Rob van Pelt 267 m Den Hoorn 4:17:24
49 Fred   Backhaus 203 m Meppel 4:17:30
50 Gerard van Gijtenbeek 205 m Eerbeek 4:17:55
51 Wim   Wuestenenk 258 m Creil 4:17:55
52 Harm   Blankwater 250 m Utrecht 4:19:07
53 Hans de Jong 237 m Zwolle 4:19:41
54 Wessel de  Vries 266 m Leeuwarden 4:20:04
55 Marcel   Swart 236 m Sneek 4:20:15
56 Hester   Schotanus 282 v Leeuwarden 4:21:35
57 Anuschka   Ronner 283 v Leeuwarden 4:21:35
58 Sjoerd   Slaaf 244 m Groningen 4:23:54
59 Hilda   Hiemstra 216 v Harkem 4:24:10
60 Elly   Abbink 220 v Opende 4:24:10
61 Wim van Amerongen 257 m Wijk bij Duurstede 4:24:58
62 Gertie   Theunissen 286 v Eindhoven 4:25:22
63 Sipko   Bulthuis 240 m Wageningen 4:26:29
64 Corine   Dieterman 247 v Scheemda 4:30:22
65 Hans   Swahn 210 m Espoo (Finland) 4:37:59
66 Catrien   Brinkman 215 v Nijeveen 4:40:12
67 Minke   Kooistra 223 v Dokkum 4:40:36
68 Broer   Sytsma 235 m Dokkum 4:40:36
69 Marco   Hartman 287 m Wildervank 4:47:12
70 Frouwkje   Herder 231 v Ravenswoud 4:51:23
71 Hans   Buis 251 m Midwoud 4:55:30
72 Esther   Koree 233 v Doetinchem 5:23:21

19e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag halve marathon, Zaterdag 31 maart 2018
               
Start: 13.15 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Ferreira   Helder 644 m Amstelveen 1:14:59
2 Cor   Ton 664 m Waskemeer 1:24:06
3 Dagmar   Jansen 703 m Assen 1:26:02
4 Martsje   Hell 631 v Hillsborough(Noordierland) 1:28:43
5 Hayo den Boeft 627 m Gouda 1:29:26
6 Albert van der Ziel 633 m Berltsum 1:31:49
7 Gerard van den Berg 661 m Kampen 1:33:03
8 Lennaert   Steen 690 m Zwolle 1:33:59
9 Siem   Hiemstra 706 m Appelscha 1:36:32
10 Horst van den Berg 677 m Hoogeveen 1:37:05
11 Mark   Hilboezen 682 m Kollumerzwaag 1:37:05
12 Vincent   Emmelot 704 m Amstelveen 1:37:31
13 Raymond   Klein 632 m Emmen 1:37:41
14 Sven van Etten 700 m Bunde 1:39:36
15 Tonnie   Schokker 653 m De Blesse 1:39:48
16 Johannes   Schenk 655 m Urk 1:39:56
17 Henriette   Pepels 663 v Beilen 1:40:53
18 Lammert   Wolters 654 m Drachten 1:41:06
19 Erik   Offereins 656 m Ede 1:41:28
20 Bas van Luijk 688 m Zwolle 1:41:48
21 Jackny van  Dieren 669 m Meppel 1:42:00
22 Sandou   Houwelink 668 v Meppel 1:42:43
23 Isabella van Schothorst 657 v Ede 1:44:19
24 Dick   Metselaar 674 m Meppel 1:44:32
25 Pieter   Stegeman 697 m Elp 1:45:28
26 Moïse   Emonts 621 v Amsterdam 1:46:28
27 Bernard   Wilkens 640 m Ureterp 1:46:28
28 Luit   Uijen 643 m Wildervank 1:46:52
29 Leonard   Smit 689 m Terwispel 1:47:20
30 Cor   Schuttrups 694 m Emmen 1:49:14
31 Henk de Jager 681 m Appelscha 1:49:42
32 George de Roo 638 m Dwingeloo 1:50:09
33 Danny   Olinga 670 m Meppel 1:50:09
34 Hein   Stoops 629 m Ouderkerk a/d Amstel 1:50:36
35 Astrid   Weinans 650 v Genderingen 1:50:58
36 Alana van  Ommen 691 v Zwolle 1:51:32
37 Nico   Hooisma 702 m Dronrijp 1:51:32
38 Hendrik-Jan   Meulenaar 620 m Burgum 1:51:36
39 Jouke-Atze   Posthumus 671 m Rottevalle 1:52:25
40 Chris   Pukke 683 m Hoogeveen 1:52:33
41 Duco   Zijlstra 618 m Lekkum 1:53:29
42 Lammert van der Veen 606 m Hemrik 1:54:39
43 Jeroen   Loovers 610 m Beilen 1:55:15
44 Erik   Tibben 673 m Hoogeveen 1:55:18
45 Bert   Wiltinge 639 m Dwingeloo 1:55:34
46 Roland   Wiltinge 645 m Dwingeloo 1:55:34
47 Heidy   Wolters 624 v Muiderberg 1:55:38
48 Chris   Vruggink 623 m Buitenpost 1:55:40
49 Nico   Venema 616 m Steenwiijkerwold 1:55:58
50 Wim   Konter 701 m Vollenhove 1:56:40
51 Stephen   Tews 658 m Rijswijk 1:56:57
52 Gert-Jan van den Brink 626 m Zwolle 1:57:26
53 Lieuwe   Dijkstra 695 m Appelscha 1:58:02
54 Rink   Post 680 m Appelscha 1:58:29
55 Carolien   Meloni 705 v Assen 1:58:29
56 Yde   Haarsma 708 m Sneek 1:58:40
57 Heijo   Dieterman 651 m Scheemda 1:58:48
58 Jan   Bron 646 m Zuidhorn 1:58:51
59 Aiko   Streunding 687 m Sleen 1:58:51
60 Tjeerd   Jongsma 622 m Oranjewoud 1:59:00
61 Sjoerd   Koelmans 678 m Meppel 1:59:02
62 Christiaan   Stavorinus 641 m Leeuwarden 1:59:58
63 Nienke   Schram 642 v Leeuwarden 1:59:58
64 Jan de Klein 613 m Hooghalen 2:00:22
65 Tonnie   Pruis 711 m Hoogezand 2:00:54
66 Jannet   Knol 628 v Hoogeveen 2:01:47
67 Inge   Hulzebos 693 v Beilen 2:02:29
68 Ronneke van der Molen 696 v Beilen 2:02:37
69 Karst   Anema 660 m Stiens 2:03:54
70 Sjouke   Stoker 665 m Marum 2:04:26
71 Simone   Loovers 611 v Beilen 2:04:49
72 Johan   Zwerver 662 m Goutum 2:05:23
73 Bea   Dijkstra 685 v Stiens 2:05:46
74 Saskia   Woltman 647 v Eenrum 2:06:28
75 Sippie   Koolhaas 675 v Emmeloord 2:06:28
76 Dimphy van de Laar 699 v Born 2:06:31
77 Harry   Beenen 667 m Meppel 2:08:05
78 Eelco van den Kerkhoff 630 m Markelo 2:08:25
79 Erik de Vries 684 m Assen 2:10:37
80 Roeof   Dijkstra 686 m Stiens 2:11:44
81 Marleen   Tromp 692 v Drachten 2:11:56
82 Willem   Meffert 666 m Oude Pekela 2:13:02
83 Melissa van den  Berg 676 v Hoogeveen 2:13:37
84 Regina de Jong 672 v Harkema 2:13:47
85 Jackelien   Beikes 698 v Beilen 2:14:15
86 Sjoukje   Egberts 601 v Meppel 2:14:30
87 Manny van der  Waard 652 v Zandvoort 2:18:02
88 Kees   Bozelie 619 m Medemblik 2:18:40
89 Jurrien   Krol 659 m Assendelft 2:18:47
90 Jenni   Brockmann 605 v Dortmund (Duitsland) 2:21:41
91 Saskia   Kors-Tukker 625 v Vledder 2:21:55
92 Mattie de Boer 679 v Appelscha 2:22:02
93 Jantina   Bulder 636 v Vlagtwedde 2:23:00
94 Raymond   Lammersma 648 m Hoogezand 2:24:50
95 Annet   Zwiep 707 v Beilen 2:26:15
96 Ria   Nobbe 635 v Bellingwolde 2:26:51
97 Erika   Genzel 714 v Hoogezand 2:29:04
98 Esther   Jager 709 v Sappermeer 2:29:22
99 Annet   Guns 710 v Hoogezand 2:29:22
100 Karin   Mollema 712 v Hellum 2:29:22
101 Danielle   Boekholt 713 v Hoogezand 2:29:22

Boscrossmarathon 2017
   
Uitslag Marathon , zaterdag 9 december 2017
               
Start 11:00 uur         Afstand marathon.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Laurenz   Boer 632 m Niekerk 3:20:26
2 Bob van der Weg 641 m Ouwsterhaule 3:22:00
3 Michiel   Huzen 624 m Nieuwleusen 3:38:56
4 Jan   Sietsma 604 m Drachten 3:59:54
5 Maarten   Mannee 618 m Papendrecht 4:09:04
6 Reinhart   Mulder 643 m Assen 4:09:20
7 Joost   Breedeveld 619 m Heiloo 4:10:30
8 Willem   Booij Lieuwers 603 m Lent 4:12:02
9 Wilfried   Duivenvoorden 615 m Noordwijkerhout 4:12:54
10 Bernard   Korten 636 m Pesse 4:18:49
11 Annie   Oostenbrink 626 v Oldeberkoop 4:22:55
12 Marc Noal de Wild 609 m Haastrcht 4:23:00
13 Pim   Peters 623 m Zaandam 4:23:04
14 Wessel   Kranghand 637 m Hoogeveen 4:23:04
15 Johan   Kats 638 m Pesse 4:23:04
16 Anna   Bukowinska 634 v Noordwijkerhout 4:26:59
17 Nico   Swart 622 m Groningen 4:29:33
18 Adrie van Dijk 639 m Paterswolde 4:33:17
19 Mike   Mc Carthy 628 m Loosdrecht 4:34:41
20 Sander   Jordans 606 m Rozendaal 4:34:57
21 Cees   Dijkstra 629 m Menaldum 4:34:57
22 Sjoerd   Slaaf 625 m Groningen 4:38:20
23 Arie   Vedetsie 645 m Driel 4:39:27
24 Jan   Tonkens 642 m Biddinghuizen 4:52:35
25 Heidi   Roeygens 601 v Maldegem (Belgie) 4:56:06
26 Sipko   Bulthuis 621 m Wageningen 4:57:35
27 Joeri   Schepers 602 m Aalter (Belgie) 4:57:38

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie