DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen

Uitslag Brinkloop 28-08-2018        
             
Afstand 10 km          
  Aantal deelnemers 13 0 uitvallers dame/meisje
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Jordi   Stam Diever 0:41:11  
2 Martin Jan   Visser Mildam 0:42:18  
3 Meike   Regeling Stiens 0:43:43 meisje
4 Siem   Hiemstra Appelscha 0:43:55  
5 Henk   Sijbranda Ureterp 0:44:16  
6 Jirtsin   Beenhakker Ruinen 0:45:50  
7 Freek   Schonewille Drachten 0:46:46  
8 Jeroen   Beekhof Zwolle 0:47:33  
9 George de Roo Dwingeloo 0:49:45  
10 Henk   Strating Diever 0:50:26  
11 Fedde   Beijert Ureterp 0:51:24  
12 Henk   Aarden Assen 0:51:46  
13 Carolien   Meloni Appelscha 0:51:56 dame
             
Afstand 5 km          
  Aantal deelnemers 68 6 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Folkert   Visser Burgum 0:17:03  
2 Anno   Huizinga Assen 0:17:55  
3 Jappie   Doller Oosterwolde 0:18:16  
4 Eline   Kelly Steenwijk 0:18:52 dame
5 Henry   Perdok Norg 0:19:26  
6 Robin   Ploegstra Assen 0:19:56  
7 Gerard   Bakker Hoornsterzwaag 0:20:16  
8 Rink   Post Appelscha 0:20:27  
9 Sierk   Spits Zutphen 0:21:08  
10 Freddy de Witte Staphorst 0:21:12  
11 Tieme   Dongstra Diever 0:21:40  
12 Willem   Kruithof Ruinen 0:21:46  
47 Johannes   Dongstra Diever 0:28:50  
13 Herman   Gruppen Havelte 0:21:51  
14 Klaas   Korterink Pretona (ZA) 0:22:10  
15 Kevin   Eefting Grolloo 0:22:16  
16 Hendrik Jan   Blomberg Smilde 0:22:32  
17 Klaas   Luten Ruinerwold 0:22:36  
18 Jan    Post Smilde 0:22:57  
19 Jan  de Jonge Groningen 0:23:08  
20 Jan Willem v/d Molen Donkerbroek 0:23:11  
21 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:23:11  
22 Berry   Koerts Smilde 0:23:40  
23 Henri   Bouwknegt Nijeveen 0:23:46  
24 Willem   Hoekstra Donkerbroek 0:23:53  
25 Roelof   Pepping Dronten 0:24:06  
26 Tsjetty   Visser Burgum 0:24:06 dame
27 Kevin   Bos Diever 0:24:41  
28 El Hami   Khalid Groningen 0:24:53  
29 Egbert   Kuiper Nieuweroord 0:24:56  
30 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:25:08  
31 Klaas   Vos Staphorst 0:25:42  
32 Jim   Bruin Warmenhuizen 0:25:45  
33 Jan    Nieuwenhout Hijken 0:25:56  
34 Tjibbe de Haan Wijnjewoude 0:26:16  
35 Else   Diever Nijeveen 0:26:29 meisje
36 Eline de Haan Vledder 0:26:34 dame
37 Susanne   Diever Nijeveen 0:26:35 dame
38 Mirjam   Boers Beilen 0:26:40 dame
39 Esther   Hendrikse Steenwijk 0:26:47 dame
40 Susanne van Millingen Hoornsterzwaag 0:27:28 dame
41 Daan   Woltinge Appelscha 0:28:08  
42 Emmaly   Koopmans Smilde 0:28:38 dame
43 Karin   Blomsma Bovensmilde 0:28:39 dame
44 Marjolein van Tiggelen Diever 0:28:50 dame
45 Martin op de Weegh Assen 0:28:50  
46 Marionne   Bosma Smilde 0:28:50 dame
48 Jan    Wieringa Usquert 0:29:22  
49 Dave   Schinkelshoek Diever 0:29:50  
50 Mattie de Boer Appelscha 0:30:15 dame
51 Jenny van der Linde Nijeveen 0:30:29 dame
52 Evert   Dijkstra Appelscha 0:30:32  
53 Egbert   Geertsma Groningen 0:31:13  
54 Alie   Luitjes Bovensmilde 0:31:16 dame
55 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:31:19  
56 Harry   Prins Beilen 0:31:32  
57 Anita   Brockotter Zwolle 0:31:39 dame
58 Harma   Wieringa Usquert 0:31:46 dame
59 Lubbert   Kloosterman Zwaagwesteinde 0:31:55  
60 Helen   Woltinge Appelscha 0:32:04 dame
61 Marleen de Keizer Assen 0:33:13 dame
62 Margot   Lok-Knol Diever 0:35:16 dame
             
Afstand 2,5 km          
  Aantal deelnemers 27 0 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Jetze   Regeling Stiens 0:10:00  
2 Maxim   Hoeve Diever 0:10:36  
3 Senne   Hummel Diever 0:10:45  
4 Rick   Grit Diever 0:10:49  
5 Loon de Boer Diever 0:11:14  
6 Antonio   Giardano Messina (Italie) 0:12:09  
7 Femm   Bruin Warmenhuizen 0:12:13 meisje
8 Naomi   Kuiper Nieuweroord 0:13:38 meisje
9 Maxe   Hummel Diever 0:13:46 meisje
10 Thijs van Vilsteren Diever 0:14:07  
11 Alida   Oldersma Donkerbroek 0:14:13 dame
12 Jill   Bruin Warmenhuizen 0:14:38 meisje
13 Merijn van Goor Diever 0:14:42  
14 Jolien   Tubben Coevorden 0:14:57 dame
15 Arjen   Nieuwenhuis Diever 0:14:57  
16 Njiske   Regeling Stiens 0:15:02 meisje
17 Jantine van Goor Diever 0:15:04 dame
18 Wesley   Kuiper Nieuweroord 0:15:28  
19 Max   Oosterloo Diever 0:15:35  
20 Lennard de Boer Diever 0:15:35  
21 Eva   Oosterloo Diever 0:16:05 meisje
22 Dione van Gelder Leeuwarden 0:16:31 meisje
23 Tara   Bruggink Diever 0:18:09 meisje
24 Suze van Goor Diever 0:18:10 meisje
25 Audrey van Gelder Leeuwarden 0:18:22 dame
26 Jesco van Gelder Leeuwarden 0:18:22  
27 Amy   Kuiper Nieuweroord 0:19:00 meisje

Uitslag Brinkloop 21-08-2018        
             
Afstand 10 km          
  Aantal deelnemers 25 0 uitvallers dame/meisje
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Jan   Venhuizen Appingedam 0:36:30  
2 Willem de Haan Garijp 0:38:47  
3 Albert Jan de Haan Hoogeveen 0:39:54  
4 Jeroen   Thalen Hoogeveen 0:40:01  
5 Egbert   Top Tolbert 0:42:35  
6 Martin Jan   Visser Mildam 0:43:22  
7 Peter van der Honing Heerenveen 0:45:18  
8 Henk   Sijbranda Ureterp 0:45:18  
9 Jans   Benghuis Zuidwolde 0:45:39  
10 Meike   Regeling Stiens 0:46:22 dame
11 Jeroen   Beekhof Zwolle 0:47:57  
12 Aad van Herk Hellevoetsluis 0:48:12  
13 Freek   Schonewille Drachten 0:48:25  
14 Henry   Wijngaarden Heerenveen 0:48:42  
15 Pieter van der Veen Dieverbrug 0:49:12  
16 Henk   Strating Diever 0:50:14  
17 George de Roo Dwingeloo 0:51:44  
18 Henk   Loonstra Zwolle 0:53:03  
19 Geert   Woltjes Wijster 0:53:23  
20 Lieuwe   Dijkstra Appelscha 0:54:21  
21 Wim   Mouwer Nunspeet 0:58:43  
22 Tamara   Vasilica Luttenberg 0:58:43 dame
23 Cor   Kort Steenwijk 0:59:10  
24 Marian   Putter H.I. Ambacht 1:01:52 dame
25 Evert   Dijkstra Appelscha 1:07:53  
             
Afstand 5 km          
  Aantal deelnemers 78 6 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Folkert   Visser Burgum 0:17:18  
2 Peter   Lenderink Ommen 0:18:00  
3 Erik   Bolding Tuk 0:18:07  
4 Anno   Huizenga Assen 0:18:14  
5 Janet   Oortwijn Annen 0:18:46 dame
6 Richard   Aalders Nietap 0:19:07  
7 Theo   Groenendijk Ravenswoud 0:19:28  
8 Henry   Perdok Norg 0:19:32  
9 Eline   Kelly Steenwijk 0:19:33 dame
10 Jan Bart   Kip Noorscheschut 0:19:37  
11 Robin   Ploegstra Assen 0:19:58  
12 Girbe   Zwaagstra Leeuwarden 0:21:21  
13 Berry   Pees Eesveen 0:21:33  
14 Gerrie van Barneveld Assen 0:21:42  
15 Geert   Adema Ravenswoud 0:22:06  
16 Herman   Gruppen Havelte 0:22:24  
17 Andries   Faber Beilen 0:22:41  
18 Jet van Mensvoort Smilde 0:22:47 dame
19 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:22:47  
20 Jetze   Regeling Stiens 0:22:52  
21 Tieme   Dongstra Diever 0:22:55  
22 Marten   Polet Hardergerijp 0:22:57  
23 Hendrik Jan   Blomberg Smilde 0:23:07  
24 Machiel   Diever Nijeveen 0:23:14  
25 Jaco   Schrauwen Meppel 0:23:29  
26 Jan Willem v.d. Molen Donkerbroek 0:23:29  
27 Domien   Mulder Joure 0:23:53  
28 Berry   Koerts Smilde 0:24:07  
29 Ina   Oortwijn Annerv. Kanaal 0:24:31 dame
30 Henri   Bouwknegt Nijeveen 0:24:49  
31 Fedde   Beijert Ureterp 0:24:51  
32 Willem   Hoekstra Donkerbroek 0:25:01  
33 Jurgen   Riesenbeck Emmen 0:25:05  
34 Gerrit   Mulder Harderwijk 0:25:17  
35 Kevin   Bos Diever 0:25:34  
36 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:25:53  
37 Niek   Zwaagstra Leeuwarden 0:25:55  
38 Willemien   Nijdam Meppel 0:26:10 dame
39 Egbert   Kuiper Nieuweroord 0:26:17  
40 Arina   Petri Meppel 0:26:35 dame
41 Dik   Zantingh Hoogeveen 0:26:36  
42 Mirjam   Boers Beilen 0:26:50 dame
43 Susanne   Diever Nijeveen 0:27:15 dame
44 Piet   Kerstholt Groningen 0:27:38  
45 Lenze   Klein Appelscha 0:27:41  
46 Else   Diever Nijeveen 0:27:58 meisje
47 Eliza   Bouwknegt Nijeveen 0:27:59 meisje
48 Susan  van Milligen Hoornsterzwaag 0:27:59  
49 Martin op de Weegh Assen 0:28:05  
50 Cor   Hoogeveen Appelscha 0:28:10  
51 Henk   Daling Hoogeveen 0:28:23  
52 Marjolein van Tiggelen Diever 0:28:43 dame
53 Daan   Woltinge Appelscha 0:28:50  
54 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:28:53  
55 Art   Grit Zuidwolde 0:29:11  
56 Jan   Nieuwenhout Hijken 0:29:24  
57 Roelgea   Schuring Hijken 0:29:25 dame
58 Dave   Schinkelshoek Diever 0:29:36  
59 Jetty van Achteren Hoogeveen 0:29:37 dame
60 Johan   Nijland Ijhorst 0:29:40  
61 Johan   Schreur Drogteropslagen 0:29:41  
62 Jochum   Beetsma Wittelte 0:29:41  
63 Samantha van der Sluis Ravenswoud 0:31:28 dame
64 Alex Jan de Jong Blokzijl 0:31:36  
65 Dyllan   Hummel Diever 0:32:05  
66 Lubbert   Kloosterman Zwaagwesteinde 0:32:06  
67 Willemijn   Schaatsma Zuidwolde 0:32:13 dame
68 Harry   Prins Beilen 0:32:13  
69 Janine van der Meer Hoogeveen 0:32:26 dame
70 Arie den Boer Borger 0:32:33  
71 Margot   Lok-Knol Diever 0:34:21 dame
72 Henk   Beekelaar Hoogeveen 0:34:43  
             
Afstand 2,5 km          
  Aantal deelnemers 28 0 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Dave   Hulzebos Zuidwolde 0:08:09  
2 Menno   Hunneman Groningen 0:08:19  
3 Elsa   Rijpstra Oenkerk 0:08:35 dame
4 Aran   Polet Hardegarijp 0:10:31  
5 Joel   Koning Assen 0:11:29  
6 Tsjetty   Visser Burgum 0:11:44 dame
7 Thirsa   Rijpstra Oenkerk 0:11:50 meisje
8 Naomi   Kuiper Nieuweroord 0:12:00 meisje
9 Femm   Bruin Warmenhuizen 0:12:09 meisje
10 Laurens   Bussink Amsterdam 0:12:35  
11 Merijn van Goor Diever 0:13:04  
12 Joran   Doornbos Appingedam 0:13:54  
13 Twan   Mulder Diever 0:13:59  
14 Suze van Goor Diever 0:14:01 meisje
15 Sven   Cazemier Donkerbroek 0:14:01  
16 Jill   Bruin Warmenhuizen 0:14:27 meisje
17 Njiske   Regeling Stiens 0:14:36 meisje
18 Jim   Bruin Warmenhuizen 0:14:39  
19 Micah   Doornbos Appingedam 0:14:50  
20 Lydia   Doornbos Appingedam 0:14:51 dame
21 Merijn   Cazemier Donkerbroek 0:15:05  
22 Wesley   Kuiper Nieuweroord 0:15:07  
23 Gerlof   Hoekstra Donkerbroek 0:15:07  
24 Merel   Kraak Diever 0:15:10 meisje
25 Jantine van Goor Diever 0:15:50 dame
26 Amy   Kuiper Nieuweroord 0:16:43 meisje
27 Fardau   Cazemier Donkerbroek 0:17:23 meisje
28 Alida   Oldersma Donkerbroek 0:17:23 dame

Uitslag Brinkloop 31-7-2018        
             
Afstand 10 km          
13 Aantal deelnemers        
1 Michiel   Huzen Nieuwleusen 0:39:42  
2 Henk   Veenstra Gorredijk 0:41:27  
3 Theo   Trul Assen 0:44:49  
4 Marco   Hassing De Blesse 0:46:58  
5 Jeroen   Beekhof Zwolle 0:47:54  
6 Freek   Schonewille Drachten 0:48:33  
7 Jan   Post Smilde 0:50:27  
8 Sjoerd   Klumper Culemborg 0:50:44  
9 George de Roo Dwingeloo 0:51:44  
10 Pieter vd Veen Dieverbrug 0:51:47  
11 Jacob   Meijer Diever 0:52:45  
12 Geert   Woltjer Wijster 0:53:26  
13 Wolfgang DR Mauer Duitsland 0:57:35  
             
Afstand 5 km          
66 Aantal deelnemers        
1 Folkert   Visser Burgum 0:17:40  
2 Anno   Huizenga Assen 0:18:12  
3 Rob van de Graaf Hoogeveen 0:18:27  
4 Gert Jan   Tichelaar Oldebroek 0:18:38  
5 Jodi   Hoogeveen Hoogeveen 0:20:11  
6 Wouter van den Beukel Naaldwijk 0:20:15  
7 Robin   Ploegstra Assen 0:20:18  
8 Fjodor van der Sluis Gasselte 0:20:46  
9 Ab   Vos Julianadorp 0:21:01  
10 Anno   Brandsema Beilen 0:21:35  
11 Jelmer   Kruithof Ruinen 0:21:44  
12 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:21:50  
13 Willem   Kruithof Ruinen 0:21:51  
14 Dennis van Tilburg Alphen a/d Rijn 0:21:53  
15 Klaas   Wierenga Annen 0:21:53  
16 Sandra   Middel Makkinga 0:22:02 dame
17 Alco   Sybrandy Meppel 0:22:14  
18 Dennis   Koning Diever 0:22:17  
19 Klaas   Luten Ruinerwold 0:22:19  
20 Arnold   Coomans Beilen 0:22:28  
21 Gennie van Barneveld Assen 0:22:37  
22 Sipke   Pyter Groningen 0:22:48  
23 Herman   Gruppen Havelte 0:23:15  
24 Jan-Willem van der Molen Donkerbroek 0:23:20  
25 Hilde   Boelema Groningen 0:23:42 dame
26 Jaco   Schrauwwen Meppel 0:23:51  
27 Robert   Groenink Meppel 0:23:55  
28 Marc   Roeland Rouveen 0:24:12  
29 Albert   Alberts Peize 0:24:39  
30 Janet   Oortwijn Annen 0:24:39 dame
31 Berend   Poelarends Staphorst 0:25:01  
32 Henk   Funke Wijster 0:25:03  
33 Stephan   Muijsson Hoogeveen 0:25:26  
34 Christian van Ginkel Ugchelen 0:25:47  
35 Klaas   Vos Staphorst 0:25:54  
36 Jan   Boessenkool Staphorst 0:25:58  
37 Erik   Gerritsen Pernis 0:26:11  
38 Willeke de Meulmeester Pernis 0:26:11 dame
39 Amarins   Krol Meppel 0:26:11 dame
40 Aty   Duin Purmerend 0:26:40 dame
41 Lex van der Wielen Castricum 0:26:46  
42 Eline de Haan Vledder 0:26:47 dame
43 Egbert   Geertsma Groningen 0:26:56  
44 Mirjam   Boers Beilen 0:27:05 dame
45 Tjibbe de Haan Wijnjewoude 0:27:20  
46 Bert   Rijnberg Beilen 0:27:37  
47 Simone de Leeuw Meppel 0:27:39 dame
48 Annet   Zwiep-Kuipers Beilen 0:28:28 dame
49 Piet   Kerstholt Groningen 0:28:33  
50 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:29:09  
51 Cor   Hoogeveen Appelscha 0:29:24  
52 Berber   Terpstra Wijtgaard 0:29:33 dame
53 Marijke   Boersma Wijtgaard 0:29:33 dame
54 Dian de Wit Groningen 0:29:44 dame
55 Marcelle   Duker Castricum 0:29:48 dame
56 Rita de Gooijer Wijster 0:30:10 dame
57 Marjolein van Tiggelen Diever 0:30:10 dame
58 Annieta de Haan Alphen a/d Rijn 0:30:49 dame
59 Gerben   Donker Staphorst 0:31:20  
60 Alex-Jan de Jong Blokzijl 0:32:01  
61 Richtje   Taal Alkmaar 0:32:16 dame
62 Lubbert   Kloosterman Zwaagwesteinde 0:32:28  
63 Alies   Tielken-Joling Beilen 0:33:27 dame
64 Arja   Jonink Beilen 0:33:35 dame
65 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:36:00  
66 Anneke   Bos Drijber 0:37:57 dame
             
Afstand 2,5 km          
17 Aantal deelnemers        
1 Maxwell   Bayer Huizen 0:08:45  
2 Niels   Rozeboom Oeganda 0:08:47  
3 Noah   Bierma Assen 0:08:52  
4 Richard   Bierma Assen 0:09:33  
5 Jasmine de Kraker Arnemuiden 0:10:23  
6 Paulette de Kraker Arnemuiden 0:10:55  
7 Tsjetty   Visser Burgum 0:11:32  
8 Leon de Boer Diever 0:11:37  
9 Luke de Ruiter Beilen 0:12:33  
10 Susan van Mulligen Hoornschewaag 0:13:24  
11 Merijn van Goor Diever 0:14:19  
12 Jantine van Goor Diever 0:14:55  
13 Josiefien van Goor Diever 0:14:55  
14 Lennard de Boer Diever 0:15:35  
15 Soufiane de Rijk Roosendaal 0:15:49  
16 Thomas   Donker Staphorst 0:17:08  
17 Jasmine de Rijk Roosendaal 0:19:38  

Afstand 10 km          
31 Aantal deelnemers 0 0 uitvallers dame/meisje
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Jan   Venhuizen Appingedam 0:36:46  
2 Albert-Jan de Haan Hoogeveen 0:38:46  
3 Aard van der Vinne Dedemsvaart 0:38:46  
4 Fjodor van der Sluijs Gasselte 0:40:48  
5 Klaasjan   Kisteman Rouveen 0:41:33  
6 Tom   Fobbe Barendrecht 0:41:50  
7 Frans   Fobbe Barendrecht 0:41:50  
8 Theo   Bolks Rouveen 0:42:03  
9 Richard   Brinkhuis Zwolle 0:45:47  
10 Alco   Sybrandy Meppel 0:46:29  
11 Freek   Schonewille Drachten 0:46:51  
12 Duco   Zijlstra Renkum 0:47:07  
13 Freddie   Kalsbeek Assen 0:47:17  
14 Meike   Regeling Stiens 0:47:22 meisje
15 Piet de Jong Oosterwolde 0:47:37  
16 Wildrik   Hoeksema Hoogersmilde 0:48:01  
17 Jan   Post Smilde 0:48:15  
18 Eelco de Groot Assen 0:48:37  
19 Jildert   Visser Assen 0:48:41  
20 Klaasjan van Lenthe Rouveen 0:48:44  
21 Rosalie   Koops Assen 0:49:05 dame
22 Pieter van der Veen Dieverbrug 0:50:09  
23 Fedde   Beijer Ureterp 0:51:05  
24 Henk   Strating Diever 0:51:23  
25 Jurgen   Rieserbeck Emmen 0:51:54  
26 Geert   Wolter Wijster 0:52:08  
27 Wim   Mouwer Nunspeet 0:57:20  
28 Tamara   Vasilica Luttenberg 0:57:20 dame
29 Bert   Beijering Assen 0:57:44  
30 Lars   Beijering Assen 0:57:44  
31 Jenneke   Netjes Assen 1:00:25 dame
             
Afstand 5 km          
57 Aantal deelnemers 0 3 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Folkert   Visser Burgum 0:17:17  
2 Pieter   Kool Weesp 0:19:02  
3 Richard   Aalders   0:19:25  
4 Eric   Moen De Wijk 0:19:38  
5 Ab   Vos Julianadorp 0:20:52  
6 Stijn   Koch Meppel 0:20:54  
7 Jan   Driessen Oosterwolde 0:20:54  
8 Jan   Talen Staphorst 0:21:17  
9 Sierk   Spits Zutphen 0:21:22  
10 Gerard   Bakker Hoornsterzwaag 0:21:25  
11 Arno   Greefhorst Moordrecht 0:21:51  
12 Frank   Driessen Groningen 0:21:52  
13 Geert   Aardema Ravenswoud 0:21:52  
14 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:22:10  
15 Hielke   Nienhuis Lekkum 0:22:10  
16 Anno   Brandsema Beilen 0:22:15  
17 Kevin   Eefting Grolloo 0:22:23  
18 Herman   Gruppen Havelte 0:22:24  
19 Klaas   Luten Ruinerdwold 0:22:26  
20 Jet van Mensvoort Smilde 0:22:35 dame
21 Jan Willem v.d. Molen Donkerbroek 0:22:49  
22 Hilde   Boelema Groningen 0:22:54  
23 Hendrik Jan   Blomberg Smilde 0:23:07  
24 Martin van Riesen Hoogeveen 0:23:39  
25 Matthijs   Kuipers Groningen 0:23:40  
26 Domien   Mulder Joure 0:23:45  
27 Tinus   Wils Pesse 0:23:49  
28 George de Roo Dwingeloo 0:24:13  
29 Oscar   Rensing Wijster 0:24:47  
30 Berry   Koerts Smilde 0:24:55  
31 Willem   Hoekstra Donkerbroek 0:24:59  
32 Janet   Oortwijn Annen 0:25:18  
33 Joost   Moen De Wijk 0:25:36  
34 Tsjetty   Visser Burgum 0:25:38 dame
35 Leo van der Pol Barendrecht 0:26:03  
36 Klaas   Vos Staphorst 0:26:05  
37 Jeanette   Mussche Staphorst 0:26:13  
38 Piet   Kerstholt Groningen 0:26:31  
39 Jan   Nieuwenhout Hijken 0:26:47  
40 Egbert   Geertsma Groningen 0:26:51  
41 Klaas Jan   Bos Middenbeemster 0:27:40  
42 Susan van Milligen Hoornsterzwaag 0:27:55 dame
43 Henk   Daling Hoogeveen 0:28:40  
44 Marjolein van Tiggelen Diever 0:29:37 dame
45 Dian de Wit Groningen 0:29:46 dame
46 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:29:55  
47 Cor   Hoogeveen Appelscha 0:30:20  
48 Jochum   Beetsma Wittelte 0:30:22  
49 Wilfried de Jong Assen 0:30:39  
50 Anniek   Santing Zwolle 0:32:37 dame
51 Angelique   Baan-de Regt Lisse 0:32:37 dame
52 Ben van der Rijst Zwolle 0:34:20  
53 Leen   Verschelden Waasmunster (B) 0:34:46 dame
54 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:37:08  
             
Afstand 2,5 km          
12 Aantal deelnemers 0 0 uitvallers  
             
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd  
1 Janco   Rijpstra Oenkerk 0:07:43  
2 Elsa   Rijpstra Oenkerk 0:08:43 dame
3 Jelmer   Rensing Wijster 0:09:24  
4 Marnix   Prins Hoogeveen 0:10:31  
5 Laura   Prins Hoogeveen 0:10:41 dame
6 Leon de Boer Diever 0:11:30  
7 Thirsa   Rijpstra Oenkerk 0:11:59  
8 Naomi   Kuiper Nieuweroord 0:12:17 meisje
9 Lennard de Boer Diever 0:14:41  
10 Jade   Luten Ruinerwold 0:16:21 meisje
11 Wesley   Kuiper Nieuweroord 0:16:30  
12 Gerlof   Hoekstra Donkerbroek 0:16:30  

  Uitslag Eerder Gestopt Midzomer Avondmarathon. 2018  
                 
1 246 Gerard   Hoogeveen Bolsward m 10.00 45:19:00
2 445 Riekele   Kobes Heerenveen m 12.2 46:08:00
3 252 Hans   Westenbrink Nijeveen m 10.00 47:22:00
3 222 Niek v.d. Berg Bovensmilde m 10.00 49:04:00
4 254 Michiel   Weuting Meppel m 10.00 49:55:00
5 223 Peter   Theunissen Assen m 10.00 52:34:00
6 342 Henk   Sijbranda Ureterp m 10.00 52:58:00
7 255 George de Roo Dwingeloo m 10.00 53:59:00
8 249 Roel   Verschoor Den Helder m 10.00 55:04:00
9 253 Tonny   Houtenbos Schagerbrug v 10.00 59:45:00
10 220 Jurriën   Krol Assendelft m 10.00 1:01:28
11 238 Henk   Nieborg Scheemda m 10.00 1:08:51
12 215 Joke   Bleijerveld Dokkum v 10.00 1:11:36
13 259 Bas   Bussink Amsterdam m 10.00 1:18:00
14 440 Jan ter Haar Borne m 12.2 1:21:20
15 433 Willem   Meffert Oude Pekela m 12.2 1:21:50
16 135 Reinder   Sinnema Leeuwarden m 10.00 1:31:13
                 
1 326 Joao   Lopes Almera m 20.00 1:47:39
2 320 Jan   Stolker Steenwijk m 20.00 1:47:48
3 447 Arie v.d. Steen Bontebok m 22.2 1:50:55
4 323 Erik   Pakeb Roden m 20.00 1:57:46
5 301 Nynke de Jong Tzum v 20.00 2:00:20
6 316 Henk de Groot Burgum m 20.00 2:11:10
7 482 Hans   Wilmink Bennekom m 22.2 2:11:32
8 343 Peter   Crossing Amsterdam m 20.00 2:14:40
9 307 Lidwien   Broenink Joure v 20.00 2:15:47
10 470 Elko   Knoop Tolbert m 22.2 2:16:28
11 460 Jan   Venhuizen Appingedam m 32.2 2:19:08
12 420 Jan   Jaarsma Vlaardingen m 22.2 2:19:14
13 318 Diana   Flobbe Apeldoorn v 20.00 2:23:02
14 419 Jelle   Pastoor Apeldoorn m 20.2 2:23:04
15 432 Tom ten Have Vorden m 32.2 2:38:40
16 409 Ivo van Duijneveldt Waverveen m 32.2 2:49:39
17 455 Hans   Buis Midwoud m 22.2 2:50:32
18 411 John   Roobol Assen m 32.2 2:50:50
19 404 Feite v.d. Veen Randwijk m 32.2 3:08:50
20 450 Joseph   Castro Amsterdam m 32.2 3:17:18
21 459 Martijn   Hoek Roden m 32.2 3:18:50
22 461 Bas v.d. Heide Wageningen m 32.2 3:29:40
23 485 Erik   Dijksman Amerongen m 32.2 3:41:33
24 414 Goof   Lindjer Doorn m 32.2 3:43:50
25 468 Marc v.d. Valk Exloo m 32.2 3:48:44
26 474 Ikkelien   Cornelis Blauwestad m 32.2 3:49:02
27 475 Norbert   Cornelis Blauwestad m 32.2 3:50:00
28 472 Domien   Neuckens Ekeren m 32.2 3:55:50
29 448 Meggie   Klatt Mountabaur v 32.2 3:57:38

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie