DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen

  Uitslag Eerder Gestopt Midzomer Avondmarathon. 2018  
                 
1 246 Gerard   Hoogeveen Bolsward m 10.00 45:19:00
2 445 Riekele   Kobes Heerenveen m 12.2 46:08:00
3 252 Hans   Westenbrink Nijeveen m 10.00 47:22:00
3 222 Niek v.d. Berg Bovensmilde m 10.00 49:04:00
4 254 Michiel   Weuting Meppel m 10.00 49:55:00
5 223 Peter   Theunissen Assen m 10.00 52:34:00
6 342 Henk   Sijbranda Ureterp m 10.00 52:58:00
7 255 George de Roo Dwingeloo m 10.00 53:59:00
8 249 Roel   Verschoor Den Helder m 10.00 55:04:00
9 253 Tonny   Houtenbos Schagerbrug v 10.00 59:45:00
10 220 Jurriën   Krol Assendelft m 10.00 1:01:28
11 238 Henk   Nieborg Scheemda m 10.00 1:08:51
12 215 Joke   Bleijerveld Dokkum v 10.00 1:11:36
13 259 Bas   Bussink Amsterdam m 10.00 1:18:00
14 440 Jan ter Haar Borne m 12.2 1:21:20
15 433 Willem   Meffert Oude Pekela m 12.2 1:21:50
16 135 Reinder   Sinnema Leeuwarden m 10.00 1:31:13
                 
1 326 Joao   Lopes Almera m 20.00 1:47:39
2 320 Jan   Stolker Steenwijk m 20.00 1:47:48
3 447 Arie v.d. Steen Bontebok m 22.2 1:50:55
4 323 Erik   Pakeb Roden m 20.00 1:57:46
5 301 Nynke de Jong Tzum v 20.00 2:00:20
6 316 Henk de Groot Burgum m 20.00 2:11:10
7 482 Hans   Wilmink Bennekom m 22.2 2:11:32
8 343 Peter   Crossing Amsterdam m 20.00 2:14:40
9 307 Lidwien   Broenink Joure v 20.00 2:15:47
10 470 Elko   Knoop Tolbert m 22.2 2:16:28
11 460 Jan   Venhuizen Appingedam m 32.2 2:19:08
12 420 Jan   Jaarsma Vlaardingen m 22.2 2:19:14
13 318 Diana   Flobbe Apeldoorn v 20.00 2:23:02
14 419 Jelle   Pastoor Apeldoorn m 20.2 2:23:04
15 432 Tom ten Have Vorden m 32.2 2:38:40
16 409 Ivo van Duijneveldt Waverveen m 32.2 2:49:39
17 455 Hans   Buis Midwoud m 22.2 2:50:32
18 411 John   Roobol Assen m 32.2 2:50:50
19 404 Feite v.d. Veen Randwijk m 32.2 3:08:50
20 450 Joseph   Castro Amsterdam m 32.2 3:17:18
21 459 Martijn   Hoek Roden m 32.2 3:18:50
22 461 Bas v.d. Heide Wageningen m 32.2 3:29:40
23 485 Erik   Dijksman Amerongen m 32.2 3:41:33
24 414 Goof   Lindjer Doorn m 32.2 3:43:50
25 468 Marc v.d. Valk Exloo m 32.2 3:48:44
26 474 Ikkelien   Cornelis Blauwestad m 32.2 3:49:02
27 475 Norbert   Cornelis Blauwestad m 32.2 3:50:00
28 472 Domien   Neuckens Ekeren m 32.2 3:55:50
29 448 Meggie   Klatt Mountabaur v 32.2 3:57:38

Uitslag Startnr. Voornaam Tussenv. Naam Woonplaats Cat. Afstand Tijd  
1 429 Mattias   Ekman Värnamo (Zweden) m 40 3:18:26  
2 436 Michiel   Huzen Nieuwleusen m 40 3:25:35  
3 446 Richard   Evering Lonneker m 40 3:26:30  
4 479 Laurenz   Boer Niekerk m 40 3:30:00  
5 483 Stoffer   Havinga Thesinge m 40 3:31:27  
6 444 Ruud   Frieling Apeldoorn m 40 3:34:46  
7 465 Anton   Slagers Eelderwolde m 40 3:38:36  
8 453 Cees   Brouwer Heerenveen m 40 3:41:12  
9 437 Mike   McCarthy Loosdrecht m 40 3:44:20  
10 454 Saco   Hemstra Weidum m 40 3:50:54  
11 412 Maarten   Mannee Papendrecht m 40 3:52:46  
12 434 Moussa   Kallo Wageningen m 40 3:55:02  
13 480 Gerrie   Boersma Twijze m 40 3:55:06  
14 464 Lydia   Doornbos Appingedam v 40 3:55:37 1e dame
15 471 Diemer   Top Hoogkerk m 40 3:57:46  
16 457 Reinhart   Mulder Assen m 40 4:02:42  
17 462 Peter de Decker Maldegem (belgie) m 40 4:03:42  
18 481 Rene van Haarem Assen m 40 4:05:33  
19 425 Bjorn   Loon Bussum m 40 4:06:49  
20 402 Jeroen van Vuuren Amsterdam m 40 4:07:05  
21 478 Wessel   Kranghand Hoogeveen m 40 4:10:00  
22 413 Roel   Kleine Hoogeveen m 40 4:10:02  
23 458 Jan   Claereboudt Lint (belgie) m 40 4:10:15  
24 484 Gerry   Visser Borne v 40 4:12:25  
25 424 Alex   Jager Roden m 40 4:12:58  
26 456 Wim   Hogentoren Vught m 40 4:13:53  
27 430 Jos   Stuyt Wageningen m 40 4:15:09  
28 438 Bennie de Vries Stadskanaal m 40 4:15:34  
29 426 Danny   Kuipers Winsum m 40 4:19:41  
30 463 Chris   Dol Stadskanaal m 40 4:20:28  
31 451 Harry   Bleeker Oude Pekela m 40 4:21:52  
32 469 Jurgen   Lehmann Emlichheim (duitsland) m 40 4:23:01  
33 452 Thomas   Michels Egem (Belgie) m 40 4:23:18  
34 443 Cees   Hardeman Amerongen m 40 4:24:35  
35 467 Andre   Boom Haarlem m 40 4:25:43  
36 421 Casper   Heij Zwolle m 40 4:27:34  
37 417 Hein   Drost Buitenpost m 40 4:27:38  
38 466 Ali   Kir Wageningen m 40 4:27:47  
39 441 Jan   Meijer Voorburg m 40 4:28:34  
40 486 Mieke   Hoefnagel Hoogeveen v 40 4:38:16  
41 428 Cees   Bouma Biddinghuizen m 40 4:41:13  
42 403 Jan   Parijs Wedde m 40 4:41:21  
43 407 Pieter   Hofmann Amsterdam m 40 4:41:56  
44 439 Sjoerd   Slaaf Groningen m 40 4:42:20  
45 422 Dennis   Hoekstra Drachten m 40 4:45:55  
46 415 Egbert van Dijk Schiedam m 40 4:52:33  
47 449 Dirk   Klatt Montabaur m 40 4:55:35  
48 476 Dick   Abee Winschoten m 40 4:56:02  
49 477 Angela   Schullingkamp Winschoten v 40 4:56:02  
50 410 Anne Dirk   Talsma Minnertsga m 40 4:58:18  

Uitslag Startnr. Voornaam Tussenv. Naam Woonplaats Cat. Afstand Tijd  
1 203 Tim   Baas s'Gravenhage m 20 01:19:27  
2 247 Albert-Jan de Haan Hoogeveen m 20 01:24:15  
3 226 Saskia   Schutte Veessen v 20 01:27:17 1e dame
4 248 Jerome   Corba Hoogeveen m 20 01:30:45  
5 236 Mark   Landman Willemsoord m 20 01:33:19  
6 232 Marcel van Amstel Ketelhaven m 20 01:33:21  
7 225 Marion   Hofenk Epe v 20 01:36:07  
8 206 Gaspar   Rodriquez Amsterdam m 20 01:37:13  
9 219 Jaap de Vries Assen m 20 01:38:06  
10 251 Rolf   Gritter Beilen m 20 01:39:40  
11 205 Marielle   Schweickart Amsterdam v 20 01:43:05  
12 257 Bert   Gernaat Assen m 20 01:45:37  
13 221 Joppe van der Wal Den Dolder m 20 01:46:33  
14 258 Gerard   Gelling Bovensmilde m 20 01:47:52  
15 240 Andries   Tolman Oldeholtpade m 20 01:48:13  
16 233 Peter van der Sleen Assen m 20 01:48:35  
17 231 Marlies van Amstel Ketelhaven v 20 01:48:56  
18 250 Marcel   Duim Purmerend m 20 01:49:23  
19 228 Laura   Hak Alkmaar v 20 01:50:37  
20 229 Eric   Klepper Alkmaar m 20 01:50:37  
21 234 Duco   Zijlstra Lekkum m 20 01:51:24  
22 260 Henk   Strating Diever m 20 01:51:28  
23 204 Brian   Kerssies Grand Rapids (USA) m 20 01:56:04  
24 218 Maurice   Jong Amsterdam m 20 01:56:44  
25 212 Thomas   Driessen Apeldoorn m 20 01:57:27  
26 213 Marlous van Duijn Apeldoorn v 20 01:57:27  
27 216 Ulbe   Keegstra Dokkum 20 01:59:30  
28 214 Martijn   Bos Berkel en Rodenrijs m 20 02:03:16  
29 237 Manfred   Berners Gilsdorf m 20 02:03:47  
30 245 Mirjam   Boers Beilen v 20 02:05:56  
31 210 Johan   Hoekstra Drachten m 20 02:08:07  
32 235 Chadassa   Manner Papendrecht v 20 02:09:30  
33 241 Melchior   Ram Harlingen m 20 02:10:50  
34 242 Bennie   Westra Bolsward m 20 02:10:50  
35 243 Annet   Kuipers Beilen v 20 02:12:03  
36 217 Sankar Anand   Subbiah Eindhoven m 20 02:12:48  
37 256 Marjan  van Dijk Jubbega v 20 02:18:56  
38 227 Han   Holtslag Leende m 20 02:26:20  
39 201 Cordula   Behrens Wardenburg (Duitsland) v 20 02:29:32  
40 230 Anke   Peterson Leeuwarden v 20 02:34:05  
41 244 Marja   Botma Assen v 20 02:39:27  
42 239 Gerard van der  Velde Hoogkerk m 20 03:05:07  
43 224 Samantha   Granberry California v 20 03:07:53  

Uitslag Startnr. Voornaam Tussenv. Naam Woonplaats Cat. Afstand Tijd  
1 339 Hinke   Schokker Eastermar v 30 2:06:01 1e dame
2 314 Henri   Harmsen Drachten m 30 2:11:02 1e man
3 316 Henk de Groot Burgum m 30 2:11:10  
4 311 Henk   Piek Drachten m 30 2:26:51  
5 321 Rick   Liesting Deventer m 30 2:31:40  
6 308 Nicole van Jaarsveld IJsselstein v 30 2:37:43  
7 331 Johan   Wensink Klarenbeek m 30 2:44:45  
8 334 Jonathan   Engberts Assen m 30 2:45:28  
9 324 Eddie van der Tuin Langezwaag m 30 2:48:39  
10 327 Abe   Glazemn Langezwaag m 30 2:48:39  
11 341 Johannes van der Kooi Assendelft m 30 2:48:39  
12 303 Arian   Nieboer Meppel m 30 2:50:45  
13 315 Ype   Boelens Burgum m 30 2:51:43  
14 313 Gijs   Christiaans Enschede m 30 2:58:46  
15 325 Sandra   Medendorp Pesse v 30 2:59:10  
16 338 Paul van Snick Groningen m 30 2:59:20  
17 305 Maarten   Ranke Enschede m 30 2:59:58  
18 306 Iris van Heesch Enschede v 30 2:59:58  
19 310 Peter-Paul de Winter Bilthoven m 30 3:06:02  
20 335 Nico   Hooisma Drongrijp m 30 3:07:15  
21 340 Johan   Kregel Peize m 30 3:11:42  
22 332 Wouter van Beek Veenendaal m 30 3:12:45  
23 312 Freek van Til Enschede m 30 3:13:43  
24 336 Gina   Lamberts Uplengen (D) v 30 3:14:49  
25 330 Wibo   Veenstra Assen m 30 3:17:03  
26 319 Wilma   Hemstra Weidum v 30 3:23:12  
27 337 Rob van Goor Uplengen (D) m 30 3:23:56  
28 333 Regina de  Jong Harkema v 30 3:24:30  
29 322 Dirk   Boersma Buitenpoort m 30 3:32:34  
30 328 Harma   Wieringa Usquert v 30 4:10:51  
31 329 Jan   Wieringa Usquert m 30 4:10:51  

Uitslag Startnr. Voornaam Tussenv. Naam Woonplaats Cat. Afstand Tijd  
1 152 Stefan de Nekker Noordwolde m 10 0:37:10  
2 144 Melchior van de Pol Apeldoorn m 10 0:38:45  
3 131 Marco   Leeverink Bolsward m 10 0:40:03  
4 124 Gert Jan   Tichelaar Oldebroek m 10 0:40:11  
5 157 Teun   Hunneman Wapse m 10 0:43:10  
6 154 Jan   Uiterwijk Mildam m 10 0:45:07  
7 171 Jirtsin   Beenhakker Ruinen m 10 0:45:11  
8 139 Ab   Vos Julianadorp m 10 0:46:56  
9 101 Maxwell   Bayer Huizen m 10 0:47:07  
10 183 Sander   Boeve s Heerenbroek m 10 0:47:09  
11 164 Johan   Buermans Eke (België) m 10 0:47:47  
12 141 Henriette   Pepels Beilen v 10 0:48:02 dame 1
13 147 Anno   Brandsema Beilen m 10 0:48:02  
14 177 Hessel van Essen Woerden m 10 0:48:28  
15 133 Christoph   Dietze Drachten m 10 0:48:50  
16 166 Jildert   Visser Assen m 10 0:48:58  
17 127 Folkert   Tienkamp Assen m 10 0:49:12  
18 182 Klaas Jan van der Kooi Burgum m 10 0:49:27  
19 176 Leonie   Woldendorp Appingedam m 10 0:52:01  
20 103 Alwin van Hassel Appingedam m 10 0:52:43  
21 128 Ruurd   Veenstra Twijzelerheide m 10 0:52:43  
22 160 Eelke   Bouma Drachten m 10 0:52:43  
23 174 Hemry   Kouwen Nieuwleusen m 10 0:52:43  
24 173 Manon   Dirksen Apeldoorn m 10 0:53:11  
25 175 Herman   Gruppen Havelte m 10 0:53:19  
26 179 Rogier   Kottenberg Meppel m 10 0:53:24  
27 143 Fedde   Beijert Ureterp m 10 0:53:37  
28 178 Jeanine   Santing Wapse v 10 0:53:38  
29 156 Lucia van der Bijl Bolsward v 10 0:54:17  
30 123 Eveline   Jonkers Schagen v 10 0:54:38  
31 186 Guido   Bouwhuis Diever m 10 0:55:23  
32 136 Judith de Vries Nijland v 10 0:55:52  
33 155 Marga   Zwanenburg Sneek v 10 0:56:01  
34 130 Peter   Boersen Leeuwarden m 10 0:56:15  
35 162 Merlijn   Zoobol Assen v 10 0:56:44  
36 126 Jenne   Klasens Assen m 10 0:56:59  
37 161 Tineke   Pieterson Drachten v 10 0:57:05  
38 169 Aty   Duin Purmerend v 10 0:57:16  
39 153 Khelma   Bloemert Staphorst v 10 0:57:20  
40 159 Wytske   Kok Joure v 10 0:57:29  
41 112 Rik van Ommen Kampen m 10 0:57:37  
42 118 Femke   Boersma Lemmer v 10 0:58:24  
43 165 Sjuk   Dijkstra Burgum m 10 0:58:47  
44 168 Linda   Timmer Roden v 10 0:59:14  
45 148 Egbert   Kuiper Nieuweroord m 10 0:59:28  
46 125 Liane   Visscher Genemuiden v 10 0:59:31  
47 149 Reinder   Tel Surhhuizum m 10 1:00:25  
48 180 Frouke   Rullmann Jellum v 10 1:01:19  
49 181 Wytske van der Kooi Burgum v 10 1:02:12  
50 115 Ronald van Driel Zoetermeer m 10 1:02:21  
51 134 Inge   Helder De Knipe v 10 1:02:33  
52 111 Krista   Knollema Roden v 10 1:02:46  
53 132 Stephan   Dietze Eickhof m 10 1:03:25  
54 121 Mans   Veldsink Dedemsvaart m 10 1:04:04  
55 137 Ria   Leeverink Bolsward v 10 1:04:14  
56 106 Shanthi   Kerssies Grand Rapids (USA) v 10 1:04:32  
57 138 Bar-Lev   Yariv Kear-Saba (Israël)   10 1:06:47  
58 102 Jan   Miedema Joure m 10 1:07:00  
59 140 Theo   Kroeze Wildervank m 10 1:07:57  
60 167 Jan van de Meij Waddinxveen m 10 1:08:07  
61 172 Grietje van der Kooi Assendelft v 10 1:10:24  
62 116 Jan   Panhuis Leeuwarden m 10 1:10:35  
63 129 Inge   Kools Leeuwarden v 10 1:10:48  
64 145 Jaring de Groot Burgum m 10 1:12:42  
65 146 Xanthe de Groot Burgum v 10 1:12:42  
66 117 Femme de Bruin Leeuwarden v 10 1:12:55  
67 113 Joanka van der Laan Groningen v 10 1:13:05  
68 122 Frans   Scheuneman Hoogezand m 10 1:14:56  
69 108 Corrine van der Veer Drachten v 10 1:16:34  
70 142 Ietsje de Boer Surhuisterveen v 10 1:20:24  
71 158 Klaske van der West Joure m 10 1:21:11  
72 150 Lisette   Kooistra Harlingen v 10 1:21:41  
73 107 Anja   Walter Drachten v 10 1:22:07  
74 119 Jippe   Bokma Leeuwarden m 10 1:25:37  
75 120 Joop   Boonstra Leeuwarden m 10 1:25:37  
76 135 Reinder   Sinnema Leeuwarden m 10 1:31:11  
77 163 Herman   Hoekstra Goutum-Sud m 10 1:31:11  
78 170 Grietje   Stoker Wirdum v 10 1:31:11  

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie