DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag midzomeravondmarathon 10 km 16-7-2016

Midzomeravondmarathon 2016
   
Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 16 juli 2016
               
Start 17:00 uur         Afstand 10 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Jendo   Visser 186 m Eesveen 0:37:46
2 Gertjan   Tichelaar 136 m Oldebroek 0:38:10
3 Fjodor van der Sluijs 129 m Gasselte 0:40:10
4 Chris   Woldhuis 180 m Groningen 0:42:02
5 Roel   Westert 174 m Ruinerwold 0:42:33
6 Ab   Vos 132 m Julianadorp 0:42:38
7 Vincent   Vlaar 117 m Pijnacker 0:43:03
8 Gerard   Vogelzang 188 m Kerkenveld 0:43:13
9 Eeuwe   Schot 131 m Groningenm 0:43:53
10 Rink   Post 193 m Appelscha 0:44:49
11 Durk   Polet 148 m Burgum 0:45:01
12 Henk van der Meiden 198 m De Rijp 0:45:08
13 Henrie van der Veen 118 m Bolsward 0:46:07
14 Klaas   Beute 214 m Steenwijk 0:46:14
15 Lars van Westerlaak 194 m Bunnink 0:46:28
16 Thomas van der Meiden 197 m Amsterdam 0:46:30
17 Henk   Popker 178 m Appelscha 0:46:31
18 Malou   Eisen 154 v Zwolle 0:46:35
19 Ronnie   Bakker 159 m Heerenveen 0:46:44
20 Siemen van der  Meulen 165 m Roden 0:46:53
21 Willem   Brinkman 915 m De Schiphorst 0:46:53
22 Wiebe de Vries 172 m Appelscha 0:47:39
23 Benny   Bijlsma 128 m Marsum 0:48:09
24 Anne   Rooks 151 m Elsloo 0:48:11
25 Luuk   Kruizinga 270 m Aduard 0:48:13
26 Erik   Pakes 220 m Roden 0:48:22
27 Jan   Post 917 m Smilde 0:48:31
28 Jesse   Jager 102 m Oosterwolde 0:48:44
29 Johan   Jorritsma 929 m Sneek 0:48:50
30 Johan   Broekman 183 m Gieten 0:48:52
31 Bauke   Brands 150 m Klazienaveen 0:49:04
32 Anne   Sinnema 919 m Joure 0:49:17
33 Adrie   Hartholt 177 v Appelscha 0:49:20
34 Jan   Lip 189 m Alteveer 0:49:42
35 Lieuwe   Dijkstra 176 m Oosterwolde 0:50:10
36 Wim van der Til 190 m Nieuw Roden 0:50:18
37 Fedde   Beijert 163 m Ureterp 0:50:55
38 Jack van Rozen 127 m Oosterwolde 0:51:00
39 Lucia van der Bijl 134 v Bolsward 0:51:16
40 Inge   Wagt 191 v Nieuw Roden 0:51:20
41 Karin   Danhof 164 v Jirnsum 0:51:34
42 Frank   Neijenhuis 109 m Assen 0:52:11
43 Jan   Fransen 923 m Hasselt 0:52:35
44 Dikkie van der Werf 115 m Bolsward 0:52:47
45 Matthias   Pepping 196 m Alkmaar 0:53:09
46 Dirk van der Meiden 199 m Heiloo 0:53:10
47 Jan   Smit 153 m Heerenveen 0:53:14
48 Gea   Kleiker 173 v Vries 0:53:32
49 Karin   Danhof 179 v Zuidhorn 0:54:25
50 Ger   Laffra 107 m Castricum 0:54:34
51 Ankie   Moll 167 v Gorredijk 0:54:42
52 Ivo   Eikenaar 135 m Havelte 0:54:44
53 Hendrik Jan   Boehle 187 m Ermelo 0:54:46
54 Piet   Kerstholt 133 m Groningen 0:54:49
55 Otto de Boer 122 m Leeuwarden 0:54:54
56 Sarina   Jannes 123 v Leeuwarden 0:54:54
57 Rianne van Vianen 111 v Gorinchem 0:55:12
58 Famke   Bakker 924 v Zwolle 0:55:20
59 Helma   Bloemert 147 v Staphorst 0:55:33
60 Djurre Joh van der Schaaf 116 m Oentsjerk 0:55:37
61 Peter   Ledjiz 103 m Amsterdam 0:55:40
62 Gerard van Swieten 171 m Zoetermeer 0:55:55
63 Erik   Hoogmoed 130 m Wijk en Aalburg 0:56:18
64 Maaike   Hermse 918 v Groningen 0:56:30
65 Alwin van Hassel 101 m Appingedam 0:56:34
66 Guido   Bouwhuis 925 m Diever 0:56:35
67 Sietske   Bakker 140 v Nijmegen 0:56:43
68 Bert   Bakker 141 m Epe 0:56:43
69 Inge   Helder 156 v De Knipe 0:56:52
70 Jan  de Boer 182 m Oldeholtpade 0:57:10
71 Jeannette   Schram 168 v Wolvega 0:57:13
72 Judith   Nijs 181 v Steenwijk 0:57:19
73 Jan   42370 930 m Oenkerk 0:57:26
74 Mieke   Sellis 110 v Staphorst 0:57:30
75 Mans   Veldsink 108 m Dedemsvaart 0:57:32
76 Wytske van der Kooi 195 v Burgum 0:57:43
77 Johannes van der Kooi 200 m Giekerk 0:57:43
78 Gerhard   Over 192 m Meppen (Duitsland) 0:57:49
79 Peter   Gruben 926 m Diever 0:57:53
80 Minke   Oord 120 v Joure 0:58:00
81 Ans   Agricola 928 v Joure 0:58:29
82 Matthijs van Akker 105 m Franeker 0:58:57
83 Frans   Suelmann 149 m Klazienaveen 0:58:58
84 Wijnand   Bol 262 m Emmeloord 0:58:58
85 Margriet   Smeenk 170 v Vries 0:59:05
86 Hennie   Wesselink 166 v Assen 0:59:06
87 Angelique   Bangma 137 v Havelte 0:59:11
88 Josien   Sinnema 920 v Joure 0:59:16
89 Egbert   Vink 145 m Steenwijk 0:59:27
90 Marja   Elslo 142 v Steenwijk 0:59:31
91 Gerdie de Jong 143 v Giethoorn 0:59:31
92 Wietse van der Heide 158 m Katlijk 0:59:35
93 Yvonne   Vonk-Blaauw 160 v Nijehaske 0:59:35
94 Gerard   Bakker 112 m Appingedam 0:59:40
95 Lubbert   Kloosterman 916 m De Westereen 0:59:59
96 Jeltje   Ferwerda 927 v Joure 1:01:49
97 Jacqueline   Clements 121 v Garrelsweer 1:01:53
98 Jetske   Oenema 152 v Heerenveen 1:02:36
99 Gerrie   Strijbosch 169 v Smilde 1:02:54
100 Wietze   Jonker 311 m Luxwoude 1:03:22
101 Thea   Mooij-Bergstra 162 v Heerenveen 1:04:09
102 Be   Kok 175 m Kampen 1:04:24
103 Pytsje   Reinderink 114 v Bolsward 1:04:58
104 Yvonne   Landman 138 v Havelte 1:08:16
105 Roel   Veld 139 m Havelte 1:08:16
106  Thijs   Hofstra 125 m Wytgaard 1:08:49
107 Lineke   Tepper 144 v Zwolle 1:08:56
108 Jurrien   Krol 218 m Assendelft 1:09:06
109 Mark   Eisen 155 m Zwolle 1:10:10
110 Meindert   Roosjen 126 m Leeuwarden 1:11:35
111 Jolanda   Boezerooij 184 v Oldemarkt 1:12:53
112 Jacqueline   Boezerooij 185 v Slijkenburg 1:12:53
113 Herman   Hoekstra 124 m Goutum-Sud 1:13:59
114 Joop   Boorstra 146 m Leeuwarden 1:13:59
115 Colina van der Heide 157 v Katlijk 1:15:49
116 Annemiek   Vonk 161 v Nijehaske 1:15:49
117 Theo   Runia 119 m Leeuwarden 1:16:33
118 Jannette   Hoogeveen 921 v Hoogersmilde 1:16:57
119 Ria   Rozeboom 922 v Hoogersmilde 1:17:51
120 Truus   Bakker 113 v Appingedam 1:18:03
121 Gerrie   Bakker 221 m Appingedam 1:25:50

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie