DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents-Friese woldmarathon 26-3-2016 10 km

 

17e Drents Friese wold  Marathon
               
Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 26 maart 2016
               
Start 12:55 uur         Afstand 10 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Jordi   Stam 869 m Diever 0:37:47
2 Niels  van Hoorn 822 m Den Haag 0:38:53
3 Adriaan   Huisman 860 m Oosterwolde 0:39:46
4 Siem   Hiemstra 881 m Appelscha 0:40:13
5 Simon   Regnerus 867 m Marrum 0:41:07
6 Mariska   Tjeerdsma 831 v Dilbeek (Belgie) 0:42:45
7 Michael   Theelen 879 m Lelystad 0:43:02
8 Ab   Vos 877 m Julianadorp 0:43:37
9 Jordi   Eummelen 809 m Dwingeloo 0:44:45
10 Alienka   Huft-Brandsma 895 v Oldeberkoop 0:44:57
11 Rob   Bos 856 m Klazienaveen 0:45:28
12 Jan Anne   Postma 886 m Zwagerbosch 0:45:56
13 Henk   Reinderink 839 m Bolsward 0:46:07
14 Herman   Gruppen 850 m Havelte 0:46:09
15 Albert de Boer 848 m Meppel 0:47:06
16 Auke   Brouwer 894 m Urk 0:47:39
17 Doede   Terhuin 840 m Bant 0:47:44
18 Sieberen de Jong 836 m Vegelinsoord 0:48:31
19 Henk   Sijbranda 912 m Ureterp 0:49:25
20 Henk de Jager 883 m Appelscha 0:49:31
21 Rinke   Visscher 890 v Urk 0:49:38
22 Linda   Peereboom 899 v Amsterdam 0:49:57
23 Ietse   Bakker 905 m Assen 0:50:01
24 Willem   Mulderij 823 m Groningen 0:50:28
25 Martijn   Wesseling 857 m Klazienaveen 0:50:45
26 Fedde   Beijert 878 m Ureterp 0:50:47
27 Dikkie van der Werf 837 m Bolsward 0:51:06
28 Erwin   Staal 891 m Assen 0:51:10
29 Bennie   Brandsma 907 m Wolvega 0:51:23
30 Saakje   Regnerus 855 v Broeksterwoude 0:52:01
31 Harm   Noppes 816 m Groningen 0:52:18
32 M   Dam 851 m Appelscha 0:52:49
33 Eric   Gernaat 862 m Wildervank 0:52:52
34 Hannemijn   Meulman 815 v Sneek 0:53:24
35 Jack van Rozen 875 m Oosterwolde 0:53:24
36 Johan van Slooten 888 m Urk 0:53:45
37 Willem de Boer 889 m Urk 0:53:52
38 Klaas   Peereboom 900 m Heerenveen 0:53:56
39 Sjoerdtje   Veenstra 911 v Burgum 0:54:10
40 Piet   Visser 910 m Driezum 0:54:22
41 Bennie   Janssen 806 m Assen 0:54:26
42 Piet   Kerstholt 842 m Groningen 0:54:26
43 Sybrand   Jongeling 896 m Veenwouden 0:54:26
44 Jeanette   Mussche 892 v Rouveen 0:54:27
45 Hendrie van der Werf 841 m Bolsward 0:54:36
46 Hendrik-Jan   Meulenaar 812 m Bergum 0:54:44
47 Ria   Lasker 863 v Hoogezand 0:55:09
48 Nick van Loon 864 m Tilburg 0:55:09
49 Karen   Danhof 876 v Jirnsum 0:55:09
50 Pier de Roos 865 m Heerenveen 0:55:49
51 Marcella   Ypma 873 v Sneek 0:56:15
52 Ron   Siemelink 885 m Losser 0:56:16
53 Ronald   Honhoff 852 m Appelscha 0:56:17
54 Beanne   Bakker 866 v Drachten 0:56:21
55 Johan   Zwerver 871 m Goutum 0:56:33
56 Berry   Strik 887 m Gieten 0:56:53
57 Afke   Hylkema 861 v Grou 0:57:01
58 Alwin van Hassel 826 m Appingedam 0:57:25
59 Jolanda   Postel 901 v Appelscha 0:57:41
60 Ronald   Danhof 830 m Onderdam 0:57:48
61 Anton   Brandsma 897 m Oosterwolde 0:57:54
62 Marije   Visser 872 v Sneek 0:58:03
63 Ferry   Bos 849 m Zaandam 0:58:07
64 Rein   Baarsma 898 m Leeuwarden 0:58:16
65 Djurre van der Schaaf 853 m Oentsjerk 0:58:32
66 Jaap   Wieling 884 m Fochteloo 0:58:42
67 Ingrid   Staal 818 v Apeldoorn 1:01:51
68 Sarina   Jannes 808 v Leeuwarden 1:02:39
69 Inge   Kools 824 v Leeuwarden 1:02:39
70 Peter   Boersen 825 m Leeuwarden 1:02:39
71 Ria   Ziegerink 844 v Oldenzaal 1:02:39
72 Sebastiaan   Bouwknegt 906 m Haarlem 1:02:45
73 Jan Jaap   Middel 904 m Schoonoord 1:02:51
74 Trudy   Schroor 902 v Vries 1:02:56
75 Piet   Koster 802 m Nijmegen 1:03:19
76 Siebrand van Breden 805 m Assen 1:03:22
77 Betsy de Vries 854 v Oldenzaal 1:03:38
78 Gea   Offerein 914 v Beuningenv 1:04:07
79 Leonie van Zijll de Jong 803 v Diever 1:04:14
80 Annie   Matete 804 v Den Haag 1:04:14
81 Hennie   Wesseling 810 v Assen 1:04:14
82 Pytsje   Reinderink 838 v Bolsward 1:04:25
83 Jelte   Nijholt 847 m Oosterwolde 1:05:14
84 Jan   Panhuis 868 m Leeuwarden 1:05:28
85 Monique   Kaper 811 v Vries 1:05:37
86 Karin   Akse-Wielinga 820 v Stuifzand 1:05:52
87 Kees   Bozelie 903 m Medemblik 1:05:52
88 Aukje   Veenema 834 v Dokkum 1:06:01
89 Jacolina de Swart 835 v Dokkum 1:06:01
90 Geertruud   Silvius 858 m Groningen 1:06:01
91 Ingrid   Laverman 814 v Groningen 1:06:15
92 Gerrie   Dors 843 v Boekelo 1:07:00
93 Jan   Maas 819 m Den Haag 1:07:04
94 Femme de Bruin 870 m Leeuwarden 1:07:40
95 Aafke   Keizer-Zijlstra 846 v Sint Annaparochie 1:08:29
96 Jolanda   Eggink-Boezerooy 909 v Oldemarkt 1:08:31
97 Anneke   Sytsma 882 m Goutum 1:08:52
98 Herman   Hoekstra 829 m Goutum Sud 1:09:38
99 Lubbert   Kloosterman 908 m De Westereen 1:10:18
100 Kerstin   Wozny 832 v Herten (Belgie) 1:11:56
101 Simon   Wozny 833 m Herten (Belgie) 1:11:56
102 Meindert   Roosjen 880 m Leeuwarden 1:12:53
103 Jippe   Bokma 827 m Leeuwarden 1:13:15
104 Joop   Boonstra 828 m Leeuwarden 1:13:15
105 Wietze   Baron 874 m Hoogezand 1:16:31
106 Jannette   Hoogeveen 913 v Hoogersmilde 1:18:25

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie