DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents-Friese woldmarathon 26-3-2016 halve marathon

 

17e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag halve marathon, Zaterdag 26 maart 2016
               
Start: 13.15 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Richard   Moesker 706 m Emmercompascuum 1:21:36
2 Jasper   Stein 747 m Bussum 1:23:37
3 Robert van Bloem 643 m Rijssen 1:27:38
4 Alishum Osman   Osman 694 m Vledder 1:28:05
5 Rob   Doornbos 673 m Klazienaveen 1:29:01
6 Stefan   Oostland 717 m Emmen 1:29:01
7 Sander den Hartog 662 m Apeldoorn 1:30:20
8 Jos   Alberink 724 m De Lutte 1:31:00
9 Jacco ten Zijthoff 646 m Hoogeveen 1:32:11
10 Jan   Roetes 763 m Beilen 1:34:01
11 Klaas de Haan 742 m Steenwijk 1:36:25
12 Ton van Tellingen 693 m Sleen 1:37:52
13 Keimpe   Reitsma 676 m Pieterzijl 1:37:59
14 Willem   Biemolt 718 m Utrecht 1:38:22
15 Jasper   Keizer 700 m Sint Annaparochie 1:38:33
16 Bart van der Veen 720 m Zwagerbosch 1:38:33
17 Arthur   Groenink 615 m Emmeloord 1:38:59
18 Theo   Groenendijk 759 m Ravenswoud 1:39:59
19 Wiebe de Vries 739 m Appelscha 1:40:41
20 Jelle   Miedema 749 m Willemsoord 1:40:41
21 Robert   Zijlstra 737 m Groningen 1:40:57
22 Sander   Kijk in de Vegte 704 m Klazienaveen 1:42:08
23 Folkert   Bos 705 m Klazienaveen 1:42:50
24 Mark   Steenbergen 627 m Groningen 1:42:51
25 Jan   Kersies 637 m Zwolle 1:43:25
26 Andries   Tolman 750 m Oldeholtpade 1:43:32
27 Sietze van Hemmen 623 m Steenwijk 1:43:53
28 Marco van Barneveld 675 m Kampen 1:43:53
29 Marije   Botterbloem 614 v Gieten 1:43:54
30 Dick   Metselaar 654 m Meppel 1:43:54
31 Nynke   Steigenga 730 v Exmorra 1:43:54
32 Menno   Mud 740 m Tytsjerk 1:43:54
33 Timo   Schraa 741 m Sint Annaparochie 1:44:03
34 Bart   Groeneveld 619 m Meppel 1:44:41
35 Niels   Nederstigt 628 m Monaco   (Monaco) 1:44:50
36 Hedzer   Brouwer 766 m Berltsum 1:45:12
37 Bart   Zuiderveen 653 m Zuidhorn 1:45:14
38 Marko   Everts 649 m Groningen 1:45:25
39 Tally Ho van der  Sluis 602 m Sneek 1:45:42
40 Monica   Keers 657 v Meppel 1:45:50
41 Claudia van Tellingen 692 v Sleen 1:46:05
42 Rob   Smeding 677 m Drachten 1:46:14
43 Marcel   Stein 746 m Sneek 1:46:17
44 Klaas   Abrahams 722 m Blokker 1:46:35
45 Lammert van der  Veen 642 m 9269 SE 1:46:50
46 Han   Postma 658 m Oudeschoot 1:46:54
47 Rinke de Jong 767 m Herpen 1:47:20
48 Henk ter Veen 716 m Gieten 1:47:23
49 Jort van Ast 666 m Rotsterhaule 1:47:40
50 Nicolette   Huijkman 671 v Hoogeveen 1:47:40
51 Paul   Kromkamp 752 m Wolvega 1:48:00
52 Ivette   Leemhuis 728 v Dedemsvaart 1:49:07
53 Ewout   Doddema 640 m Nijkerk 1:49:11
54 Wietze de Jager 719 m Leek 1:49:20
55 Alitha   Lanting-Werner 626 v Groningen 1:49:35
56 Johann   Straatsma 616 m Dokkum 1:49:44
57 Steffen   Burger 622 m Amsterdam 1:49:54
58 Gert van Es 667 m Darp 1:49:55
59 Douwe   Plantinga 682 m Heerenveen 1:50:28
60 Robert   Zijlstra 757 m Boelenslaan 1:50:52
61 Geert   Bleekstra 731 m Sneek 1:51:19
62 Laurens   Koldeweij 738 m Havelte 1:51:49
63 Claartje   Freriks 688 v Havelte 1:51:57
64 Marieke   Haikens 659 v Papenvoort 1:51:58
65 Jan Hendrik   Polhuijs 631 m Spijk 1:52:03
66 Peter de Vries 755 m Zeewolde 1:52:03
67 Mark   Hoek 679 m Veendam 1:52:42
68 Martijn   Bentum 687 m Veendam 1:52:42
69 Gregor   Williamson 732 m Hardegarijp 1:52:56
70 Michiel van der Zee 733 m Leeuwarden 1:52:56
71 Petra   Kassing 702 v IJmuiden 1:53:45
72 Rene   Laassen 703 m IJmuiden 1:53:45
73 Sander   Polhuijs 629 m Leeuwarden 1:53:54
74 Evelyn   Polhuijs 630 v Spijk 1:53:55
75 Gerbrand   Foppes 669 m Amsterdam 1:54:02
76 Evelyne   Goossens 670 v Amsterdam 1:54:02
77 Martin   Zandberg 754 m Drachten 1:54:20
78 Jan   Post 685 m Smilde 1:54:24
79 Renie   Plantinga 683 v Heerenveen 1:54:49
80 Piet   Sikkema 764 m Grou 1:55:00
81 Harrie van Faassen 707 m Meppel 1:55:03
82 Ad van Beilen 715 m Gieten 1:55:06
83 J van de Leij 768 v Leeuwarden 1:55:11
84 Michael   Damm 758 m Heerenveen 1:55:27
85 Marcel   Hoekstra 765 m Harlingen 1:55:47
86 Paul de Knecht 678 m Steenwijk 1:55:54
87 Auke van der Sluis 601 m Sneek 1:56:02
88 Mart   Meulman 672 m Sneek 1:56:03
89 Arjen   Pestoor 648 m Groningen 1:56:05
90 Renate   Jansen 661 v Oldenzaal 1:56:27
91 Miranda   Kikkert 726 v Dedemsvaart 1:56:55
92 Lyke   Rots 721 v Drachten 1:58:00
93 Bennie   Smit 665 m Hoogeveen 1:58:24
94 Anton van den  Broek 664 m Gorredijk 1:59:07
95 Frans   Bosscher 645 m Heino 1:59:14
96 Arjen   Luinenburg 743 m Groningen 1:59:32
97 Rita van der Does 634 v Dwingeloo 1:59:41
98 Leen van Waardenberg 751 m Hellevoetsluis 2:01:02
99 Sven   Muller 612 m Nijmegen 2:01:05
100 Alida   Jansma 668 v Hoogeveen 2:02:25
101 HIlda van Wagtendonk 696 v Anna Paulowna 2:02:49
102 Annemiek   Duffhues 655 v Nieuwleusen 2:03:07
103 Wiebe   Ypinga 729 m Oldemarkt 2:03:28
104 Leendert Jan   Meier 761 m Beilen 2:03:28
105 Wim   Haringsma 734 m Balk 2:04:19
106 Robert   Noppers 753 m Borger 2:04:25
107 Jackelien   Beikes 725 v Beilen 2:04:35
108 Tom   Severien 647 m Hoogersmilde 2:06:15
109 Corrie   Vegter 691 v Winschoten 2:06:15
110 Ronald   Roosendaal 633 m Delfzijl 2:06:22
111 Frans de Jonge 636 m Delfzijl 2:06:22
112 Jan   Bron 690 m Zuidhorn 2:06:33
113 Brigitte   Zwart 727 v Pesse 2:07:19
114 Anky   Kant 674 v Winschoten 2:07:54
115 Jan Dirk   Pruimboom 632 m Sneek 2:08:10
116 Jaap   Wit 689 m Leeuwarden 2:08:10
117 Jan van Bruggen 760 m Ureterp 2:08:21
118 Roel   Timmerman 697 m Tynaarlo 2:08:58
119 Sara van Zalinge 695 v Dronrijp 2:09:00
120 Winy   Grent 723 v Blokker 2:09:28
121 Els   Koster 610 v Utrecht 2:10:43
122 Charles   Schutte 745 m Schagen 2:10:49
123 Ans   Agricola 756 v Joure 2:10:52
124 Wierd   Bethlehem 617 m Dokkum 2:11:22
125 Ronald   Breedveld 762 m Meppel 2:11:22
126 Marijke   Muller-Koster 611 v Nijmegen 2:11:57
127 Piet   Bozelie 748 m Heiloo 2:14:20
128 Tanja   Kootstra 635 v Diever 2:14:32
129 Hillegien   Tol 603 v Leeuwarden 2:15:01
130 Hans   Popken 638 m Assen 2:15:28
131 Annet   Popken 639 v Assen 2:15:28
132 Lucia   Ruiter 660 v Oldenzaal 2:15:32
133 Mark   Severien 644 m Hoogersmilde 2:16:39
134 Annet   Guns 708 v Hoogezand 2:16:39
135 Esther   Jager 709 v Sappemeer 2:16:39
136 Andre   Smit 710 m Hoogezand 2:16:39
137 Anja   Tuinstra 711 v Kolham 2:16:39
138 Karin   Mollema 712 v Hellum 2:16:39
139 Judith de Jong 713 v Hoogezand 2:16:39
140 Danielle   Boekholt 714 v Hoogezand 2:16:39
141 Gerrit   Nauta 680 m Elst 2:16:51
142 Martien   Hofman 681 v Elst 2:16:51
143 Ed van der Werk 621 m Wittelte 2:18:11
144 Kiki de Boer 618 v Waarder 2:19:36
145 Robin   Kleian 607 m Groningen 2:20:20
146 Larissa   Droogendijk 686 v Dordrecht 2:21:23
147 Didi   Evers 650 v Hoogeveen 2:21:53
148 Mirjan   Haverkamp 651 v Hoogeveen 2:21:53
149 Ria   Meijerink 698 v Oldenzaal 2:30:33
150 Ans   Waleczek 699 v Oldenzaal 2:30:33
151 Lies van Langen 701 v Oldenzaal 2:30:33
152 Marjan   Strijker 613 v Steggerda 2:31:10
153 Jan   Wieringa 735 m Usquert 2:32:09
154 Harma   Kooi-Wieringa 736 v Usquert 2:32:09
155 Marjanna   Bremer 656 v Pesse 2:33:48

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie