DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Boscross 21,1 km 12-12-2015

Boscrossmarathon 2015
   
Uitslag 21,1 km.-loop, Zaterdag 12 december 2015
               
Start: 11.00 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Martijn   Croon 762 m Coevorden 1:29:05
2 Ignas   Dummer 766 m Assen 1:31:38
3 Wim   Ravenshorst 737 m Annen 1:33:39
4 Erik   Leibbrand 729 m Den Helder 1:36:10
5 Marc   Jongejan 782 m Emmeloord 1:36:40
6 Bennie   Wiegman 752 m Kielwindeweer 1:38:34
7 Pieter Jan   Kooi 770 m Loppersum 1:39:42
8 Marco van der Wal 757 m Nieuwekerk a/d IJssel 1:40:16
9 Henk   Oldehinkel 783 m Dedemsvaart 1:41:00
10 Peter van Doorn 731 m Den Helder 1:41:36
11 Kevin   Verberkroes 755 v Rotterdam 1:42:54
12 Jolanda   Talen 791 v De Wijk 1:43:08
13 Evert   Bisschop 789 m Koekange 1:43:10
14 Gelles   Visser 778 m Halfweg 1:43:51
15 IJme   Woensdregt 719 m Groningen 1:44:30
16 Pascal van de Vendel 734 m Den Helder 1:44:55
17 Ger   Vlaming 725 m Oosterend 1:45:26
18 Calvin   Heuvelman 798 m Assen 1:45:42
19 Rene   Kromkamp 753 m Wolvega 1:45:51
20 Jan   Koopman 732 m Den Helder 1:46:23
21 Paul   Kromkamp 754 m Wolvega 1:46:30
22 Brenda de Jong 771 v Drachten 1:46:34
23 Folkert   Tienkamp 743 m Assen 1:48:00
24 Roeland   Santing 797 m Utrecht 1:48:26
25 Claudia   Geldermans 733 v Den Helder 1:48:57
26 Duco   Zijlstra 761 m Lekkum 1:49:54
27 Rogier   Braak 742 m Haren 1:52:03
28 Wilma van Galen 784 v Wolvega 1:52:18
29 Sjoerd   Mulder 697 m Wytgaard 1:52:38
30 Ids   Boersma 699 m Wytgaard 1:52:38
31 Dominique   Dinkla 720 v Leiden 1:52:39
32 Fred   Schoon 744 m Groningen 1:52:48
33 Garnt   Borgman 751 m Hoogezand 1:52:58
34 Marijke   Boersma 698 v Wytgaard 1:53:10
35 Mario   Oomkens 738 m Haren 1:53:48
36 Andries   Tolman 786 m Oldeholtpade 1:54:01
37 Fay van Zeijl 736 v Utrecht 1:54:44
38 Jaap van de Vliert 741 m Dwingeloo 1:54:48
39 Harry   Loos 779 m Emmeloord 1:55:09
40 Rob   Broeren 750 m Schiedam 1:55:45
41 Gunter   Runow 790 m De Wijk 1:55:45
42 Rob   Schnier 696 m Zwolle 1:56:44
43 Martin   Martena 774 m Dalen 1:56:59
44 Hennie   Lensink 776 m Dalen 1:57:10
45 Nina   Vesel 714 v Groningen (Slovenie) 1:57:16
46 Milan   Lacovic 716 m Revvca 1:57:29
47 Hans de Weerd 763 m Drachten 1:57:30
48 Gerard   Blaauwhof 785 m Wolvega 1:57:36
49 Marcel   Kuin 747 m Olterterp 1:58:18
50 Heidy   Snijders 795 v Zuidwolde 1:58:42
51 Bernard   Westeneng 735 m Utrecht 1:59:25
52 Orly   Pekelhoning 787 m Dwingeloo 1:59:53
53 Karst   Anema 760 m Stiens 2:01:10
54 Willem Eise   Jongsma 764 m Nijega 2:01:10
55 Jan   Post 695 m Smilde 2:01:21
56 Jenne   Klassens 767 m Assen 2:01:48
57 Marco van Kooten 726 m Nagele 2:02:20
58 Leo    Meijerink 721 m Leiden 2:02:38
59 Ingeborg van den Heuvel 756 v Rotterdam 2:03:08
60 Els ter Schuur 775 v Beetsterzwaag 2:03:35
61 Nico   Hooisma 692 m Dronrijp 2:03:50
62 Andre   Korbof 796 m Gorredijk 2:04:11
63 Henri   Ploeg 768 m Assen 2:04:22
64 Carin   Reest 749 v Rotterdam 2:04:25
65 Robert   Smit 788 m Elim 2:04:55
66 Caroline  van Rekum 545 v Aalsmeer 2:05:53
67 Bert   Meijering 694 m Odoorn 2:05:53
68 Watze   Nijdam 727 m Luxwoude 2:05:59
69 Eddy de Boer 793 m De Wijk 2:06:10
70 Jacqueline van Fransen 708 v Dedemsvaart 2:06:18
71 Jan Hein   Bunk 709 m Dedemsvaart 2:06:18
72 Durk   Haitsma 560 m Franeker 2:06:31
73 Heijo   Dieterman 611 m Scheemda 2:07:06
74 Anneke   Wester 623 v Spannum 2:07:22
75 Erik van den Berg 740 m Spring TX (USA) 2:07:25
76 Lisanne   Langerijs 701 v Schoninghsdorf (Dui) 2:07:28
77 Harm   Brinkman 700 m Zuidwolde 2:09:44
78 Samantha   Stomphorst 516 v Vinemont Alabama (VS) 2:10:44
79 Eike   Mahlandt 711 v Groningen 2:12:13
80 Samir   Bensliman 723 m Groningen 2:13:30
81 Inge van Beem 777 v Zwanenburg 2:19:12
82 Feije Jan van der Meulen 769 m Lelystad 2:19:33
83 sjaak   Schipper 794 m Grongen 2:22:12
84 Sietske   Reitsma 705 v Wolvega 2:23:42
85 Hessel   Reitsma 706 m Wolvega 2:23:42
86 Yde   Haarsma 693 m Sneek 2:24:35
87 Henriette   Hooge 792 v Zuidwolde 2:24:35
88 Adriaan   Mollema 772 m Nieuwe Pekela 2:26:50
89 Faizal   Boumann 715 m Groningen 2:28:37
90 Johan   Panneman 748 m Nieuw Buinen 2:28:55
91 Remko   Meijer 773 m Drachten 2:28:55
92 Annemarie   Dijkstra 745 v Dwingeloo 2:31:05
93 Bastiaan   Nijenboer 722 m Emmen 2:34:14
94 Joke   Cremer 758 v Gorredijk 2:40:41
95 Aafke   Keizer-Zijlstra 759 v St. Annaparochie 2:45:42
96 Marijke   Piets 780 v Amsterdam 2:49:23
97 Ineke   Brouwer 781 v Amsterdam 2:51:00
98 Ger van Nijkerken 765 m Eext 2:54:30

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie