DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents Friese woldmarathon marathon 28-3-2015

16e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag marathon recreatief, zaterdag 28 maart 2015
   
Start: 12.15 uur         Afstand 42,195 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Saco   Hemstra 1151 m Weidum 3:15:04
2 Hans   Pleij 1130 m Katwijk 3:15:26
3 Jan Willem van Dijk 1136 m Groningen 3:16:36
4 J÷rg   Chittka 1162 m Ratingen (D) 3:20:44
5 Xavier   Verhaeghe 1109 m Brussel (Belgie) 3:24:03
6 Frans   Woerden 1174 m Mijdrecht 3:25:16
7 Eric van den  Oetelaar 1159 m Schijndel 3:33:43
8 Wieberen  de Jong 1145 m Drachten 3:34:51
9 Henry   Wijffelaars 1160 m St Oedenrode 3:41:18
10 Johannes de Boer 1167 m t Heidenskip 3:41:33
11 Norberth   Korsmit 1105 m Sint-Oedenrode 3:42:30
12 Cor   Meems 1125 m Heemskerk 3:44:12
13 Peter   Honig 1124 m Zwolle 3:46:36
14 Robert   Stabel 1133 m W÷rrstadt (Duitsland) 3:47:10
15 Tineke   Mous 1158 v St Oedenrode 3:47:31
16 Jeroen   Moser 1180 m Roden 3:47:56
17 Rienk   Bouma 1115 m Harkema 3:50:21
18 Bennie   de Vries 1127 m Stadskanaal 3:52:20
19 Roel   Kleine 1170 m Hoogeveen 3:52:20
20 Wessel   Kranghand 1172 m Hoogeveen 3:52:20
21 Johan   Kats 1152 m Pesse 3:53:06
22 Wim van Amerongen 1157 m Wijk bij Duurstede 3:54:29
23 Holley   Sweeney 1168 m Sneek 3:54:58
24 Kevin   Sweeney 1169 m Sneek 3:54:58
25 Juergen   Lehmann 1177 m Emlichheim 3:55:36
26 Jan   Hooge 1153 m Hoogeveen 3:56:25
27 Ruud   Verhoef 1166 m Utrecht 3:57:08
28 Marcel   Stein 1171 m Sneek 3:58:38
29 Wim   Oostindier 1175 m Groningen 3:59:22
30 Kees   Haasnoot 1118 m Katwijk aan Zee 3:59:28
31 Jacques van Male 1116 m Zoetermeer 4:01:35
32 Astrid   Menks 1164 v Leeuwarden 4:01:38
33 Coen   Driessen 1107 m Valkenswaard 4:02:23
34 Gerrit van Putten 1117 m Zoetermeer 4:06:15
35 Eduard   Vossebeld 1128 m Holten 4:06:27
36 Ina   Oortwijn 1173 v Annerveenschekanaal 4:09:14
37 Ger van Diepen 1147 m Diever 4:09:58
38 Ton   Aker 1150 m Boskoop 4:10:45
39 Wim   Wuestenenk 1176 m Creil 4:11:14
40 Sjoerdje de Boer 1141 v Ede 4:11:40
41 Ubel   Dijk 1179 m Wanneperveen 4:15:13
42 John   Groen 1103 m De Knipe 4:15:35
43 Menne   Brouwer 1161 m Marrum 4:18:01
44 Hans   Wopereis 1112 m Empe 4:19:54
45 Johann   Spieker 1178 m Laar 4:20:07
46 Cees   Bouma 1142 m Biddinghuizen 4:21:47
47 Rita   Spoor 1155 v Anna Paulowna 4:23:34
48 Janine   Does 1104 v Bontebok 4:24:04
49 Jos   Cornelissen 1126 m Aalsmeer 4:26:28
50 Ylona   Joesten 1123 v Bussum 4:28:14
51 Sjoerd    Slaaf 1135 m Groningen 4:28:53
52 Martien   Romen 1156 m Anna Paulowna 4:29:09
53 Nico   Nijweide 1120 m Winterswijk 4:29:23
54 Klaas Jan van der Kooi 1165 m Burgum 4:32:30
55 Dietje   Noordhof 1143 v Sappemeer 4:34:45
56 Thomas   Pruim 1138 m Adorp 4:36:09
57 Frouwkje   Herder 1132 v Ravenswoud 4:37:53
58 Jan   Prins 1101 m Veendam 4:43:19
59 Rob   Barendrecht 1149 m Hellevoetsluis 4:43:38
60 Karel van Loo 1113 m Hofstade/Zemst (Belgie) 4:44:30
61 Ineke   Scheffer 1134 v Leens 4:45:13
62 Jan   Zondag 1154 m Leeuwarden 4:46:52
63 Gerrit   Kooistra 1114 m Tolbert 4:48:32
64 Liafail van Opstal 1129 v Gent (Belgie) 4:59:30

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie