DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents Friese woldmarathon halve marathon 28-3-2015

16e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag halve marathon, Zaterdag 28 maart 2015
               
Start: 13.15 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Richard   Moesker 597 m Emmercompascuum 1:18:20
2 Theo   Fuhler 596 m Klazienaveen 1:26:00
3 Michiel van Reen 517 m Zeewolde 1:30:18
4 Eric   Vonk 577 m Assen 1:31:48
5 Jan   Roeles 594 m Beilen 1:32:55
6 Jippe   Jongsma 612 m Gorredijk 1:34:49
7 Ewout   Heuker 518 m Doorn 1:35:01
8 Adrien   Moyrand 535 m Hengelo 1:36:03
9 Albert   Lantink 513 m Zwolle 1:36:59
10 Folkert   Bos 595 m Klazienaveen 1:38:06
11 Dennis   Dekker 540 m Hoogeveen 1:39:05
12 Pavlo   Bazilinskyy 541 m Delft 1:40:07
13 Dennis   Wennemars 545 m Eelde 1:40:30
14 Edwin   Helder 534 m Hoogeveen 1:40:49
15 Wierd   Duursma 593 m Beilen 1:41:05
16 Ludi   Doeven 576 m Hoofddorp 1:41:31
17 Wouter van den Berg 610 m Rotterdam 1:41:34
18 Rolf   Gritter 584 m Dwingeloo 1:41:49
19 Romina   Vitale 527 v Groningen 1:42:34
20 Adam   Szult 601 m Amsterdam 1:42:55
21 Klaas   Haveman 592 m Beilen 1:43:59
22 Rob   Smeding 514 m Drachten 1:44:15
23 Peter   Schilder 555 m Volendam 1:44:38
24 Frank   Olthof 590 m Beilen 1:44:49
25 Richard   Buls 542 m Sleen 1:45:05
26 Bart van der  Veen 569 m Zwagerbosch 1:46:16
27 Inez   Schrijver 608 v Apeldoorn 1:46:43
28 Fokko   Borgman 589 m Vledder 1:46:55
29 Dora   Rozsa 543 v Amstelveen 1:46:58
30 Marcel   Vermeulen 564 m Volendam 1:47:08
31 George de Roo 600 m Dwingeloo 1:47:36
32 Chris    Sloot 570 m Zevenhuizen 1:48:01
33 Aaldrik   Scholtens 539 m Oostwold 1:48:50
34 Bas   Kouwenhoven 582 m Emmen 1:48:51
35 Gerrit   Baan 613 m Noordbergum 1:49:36
36 Marian   Pruiksma 537 v Joure 1:49:56
37 Michel   Alberts 609 m Eelderwolde 1:50:08
38 Henk   Bond 563 m Volendam 1:50:50
39 Minke   Kooistra 605 m Dokkum 1:50:56
40 Broer   Sytsma 606 m Dokkum 1:50:56
41 Harry   Beenen 575 m Meppel 1:51:37
42 Michel   Schilder 554 m Volendam 1:52:06
43 Ronald   Breedveld 586 m Meppel 1:52:10
44 Wilco   Huiskens 510 m Groningen 1:52:32
45 Tom   Mossel 561 m Volendam 1:53:56
46 Sven   Veldhuizen 508 m Wolvega 1:54:04
47 Grietje   Dijkstra 568 v Joure 1:54:45
48 Jan   Bron 532 m Zuidhorn 1:55:06
49 Siep   Nienhuis 523 m Veendam 1:55:19
50 Jan   Hollak 585 m Heino 1:55:19
51 Marjan   Dijken 519 v Lemmer 1:55:21
52 Henk   Westerkamp 530 m Borger 1:55:26
53 Jan   Tjeerdsma 599 m Pesse 1:55:31
54 Vincent   Jager 578 m Assen 1:55:34
55 Sierk   Postma 531 m Ryptsjerk 1:56:56
56 Jelle   Steensma 536 m Veenwouden 1:56:56
57 Theo   Jager 604 m Leeuwarden 1:56:56
58 Rutger van der Pijl 587 m Zwolle 1:57:54
59 Johan   Tromp 588 m Zwolle 1:57:54
60 Annemieke   Pappot 598 v Zwolle 1:57:54
61 Edmond   Letteboer 571 m Emmen 1:58:16
62 Marietje de Groote 572 v Emmen 1:58:16
63 Marcel   Perdok 521 m Wildervank 1:58:32
64 Elsa   Lautenschutz 565 v Volendam 1:58:44
65 Wobbe   Zuiderveld 579 m Kornhorn 1:59:18
66 Martin   Vosman 583 m Assen 1:59:33
67 Willeke   Kwakman 556 v Volendam 1:59:38
68 Stephan   Olof 515 m Idskenhuizen 1:59:45
69 Rob   Eikelboom 567 m Darp 1:59:54
70 Mario   Jansma 520 m Giekerk 2:01:03
71 Geert   Flinkert 574 m Meppel 2:01:33
72 Ab   Smit 557 m Volendam 2:03:10
73 Lida   Kwakman 562 v Volendam 2:03:13
74 Janneke   Klouwer 559 v Volendam 2:03:44
75 Yde   Haarsma 614 m Sneek 2:03:52
76 Stevan van der Werf 550 m Groningen 2:04:47
77 Geert   Stevens 573 m Hoogeveen 2:05:39
78 Charles   Schutte 553 m Schagen 2:06:08
79 Baukje   Smink 528 v Ysbrechtum 2:07:16
80 Cees   Boer 522 m Hoogezand 2:07:35
81 Sofia   Houwer 503 v Joure 2:07:52
82 Lyke   Rots 607 v Drachten 2:08:12
83 Herma   Mars 547 v Coevorden 2:08:29
84 Anneke   Vink 558 v Volendam 2:08:33
85 Marianne   Smits 560 v Edam 2:08:33
86 Jakko Jan   Leeuwangh 581 m Hempens 2:08:55
87 Harmke   Klasen 591 v Emmeloord 2:09:03
88 Annemieke   Kamstra 602 v Groningen 2:09:03
89 Marike   Slopsema 603 v Groningen 2:09:03
90 Hanneke van Wijk 525 v Houten 2:09:20
91 Astrid   Vianen 538 v Assen 2:09:40
92 Piet   Bozelie 551 m Heiloo 2:10:40
93 Dieuwke   Hettinga 580 m Hempens 2:10:47
94 Jose   Baas-Zondag 611 v Grou 2:10:57
95 Kees   Bozelie 505 m Medemblik 2:11:01
96 Gea de Kogel 524 v Houten 2:11:50
97 Anita   Brockotter 552 v Zwolle 2:12:50
98 Jeanette   Langius 546 v Coevorden 2:13:21
99 Femme de Bruin 549 m Leeuwarden 2:18:03
100 Yvonne   Vonk-Blauw 502 v Nijhaske 2:18:17
101 Sophie   Parker 526 v Amsterdam 2:18:31
102 Jose   Schonewille 507 v Hoogeveen 2:24:35
103 Ilse   Verkerk 544 v Wolvega 2:24:56
104 Cor   Zeemans 548 m Goutum 2:34:07
105 Joyce   Jetten 566 v Barendrecht 2:41:26

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie