DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Brinkloop 05-08-2014

Uitslag Brinkloop 05-08-2014        
Afstand  10 km
22 Aantal deelnemers     2 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Erik   Verdoorn Leeuwarden 0:38:00
2 Michiel   Broeksma Zwolle 0:39:43
3 Alfred van Kuyl Varik 0:39:59
4 Peter   Liemburg Drachten 0:40:29
5 Theo   Trul Assen 0:40:38
6 Tjaard   Berger Joure 0:41:54
7 Ricardo   Damminga Baflo 0:42:05
8 Euwe   Schot Groningen 0:44:24
9 Menno   Pepping Assen 0:44:52
10 Pieter de Jong Oosterwolde 0:45:15
11 Simon van der Gun Wapse 0:46:46
12 Freek   Schonewille Hoogeveen 0:47:20
13 Michiel de Graaf Almere 0:48:53
14 Pieter van der Veen Dwingeloo 0:48:59
15 Harm   Appelo Bovensmilde 0:49:19
16 René   Bakker Hoofddorp 0:49:42
17 George de Roo Dwingeloo 0:50:25
18 Conrad   Wabers Hoogezand 0:52:15
19 Hilda   Knol Steenwijk 0:54:19
20 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:56:55
           
Uitslag Brinkloop 05-08-2014        
Afstand  5 km
77 Aantal deelnemers     1 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Immy-Auck   Kersbergen Wommels 0:17:34
2 Sjaak van Leeuwarden Leeuwarden 0:17:44
3 Folkert   Visser Burgum 0:18:14
4 Henk van Eldik Leeuwarden 0:18:31
5 Eric   Moen De Wijk 0:18:43
6 Andre   Posthomus Ingelum 0:18:56
7 Sicco   Koopmans Groningen 0:19:02
8 Koert van Buuren Diever 0:19:06
9 Marnix   Schaab Meppel 0:19:08
10 Rob van de Graaf Hoogeveen 0:19:19
11 Kasper   Kombrink Meppel 0:19:26
12 Henk   Boertjes Zwolle 0:19:31
13 Sierk   Spits Zutphen 0:19:37
14 Jonathan   Bosma Smilde 0:19:48
15 Tom   Best Noordwolde 0:20:22
16 Rolf de Gier Zuidwolde 0:20:23
17 Simone van Dijk Makkum 0:20:24
18 Arend   Kisteman Zwolle 0:20:25
19 Guus    Hoekstra Donkerbroek 0:20:26
20 Albert   Zijlstra Elsloo 0:20:30
21 Ab   Vos Julianadorp 0:20:35
22 Gerrie van Barneveld Assen 0:20:46
23 Jan   Driessen Oosterwolde 0:21:03
24 Klaas   Algra De Wilp 0:21:13
25 Herman   Gruppen Havelte 0:21:17
26 Alco   Sybrandy Meppel 0:21:20
27 Gerrit   Bosma Smilde 0:21:23
28 Harm   Horstede Staphorst 0:21:48
29 Nynke   Steiginga Exmorra 0:21:55
30 Benny   Oosterom Steenwijk 0:22:12
31 André   Jellema Leeuwarden 0:22:15
32 Heidy   Snijders Zuidwolde 0:22:17
33 Johan   Buist Hollandscheveld 0:22:36
34 Ruud   Douma Gasselternijveen 0:22:40
35 René   Schapelhouman Oosterwolde 0:22:49
36 Mark   Berghorst Diever 0:23:10
37 Egbert   Kuiper Hoogeveen 0:23:34
38 Sjef   Damhuis Steenwijkerwold 0:23:35
39 Akkie   Greydanus Ruinen 0:23:45
40 Martin op de  Weegh Assen 0:23:58
41 Tieme   Dongstra Diever 0:24:00
42 Indy van Buuren Diever 0:24:01
43 Henk   Daling Hoogeveen 0:24:06
44 Chris   Tuinstra Oosterwolde 0:24:16
45 Hendrik Jan van  Zanden Haule 0:25:09
46 Sietze   Booi Ureterp 0:25:20
47 Ria   Rozeboom Hoogersmilde 0:25:32
48 Bauke van der hem Groningen 0:26:09
49 Inge   Strating Dwingeloo 0:26:30
50 Agnes   Wolters Bovensmilde 0:26:49
51 Hanneke   Schaab Meppel 0:27:37
52 Grietus   Veenstra Steenwijkerwold 0:27:40
53 Anita   Brockötter Zwolle 0:27:43
54 Jan   Boessenkool Staphorst 0:27:44
55 Gerrit   Trul Hoogersmilde 0:27:45
56 Benny van der Rijst Zwolle 0:27:53
57 Inge   Haitel Bovensmilde 0:27:59
58 Ben    Reuvers Assen 0:28:02
59 Lubbert   Kloosterman De Westereen 0:28:06
60 Egbert   Geertsma Groningen 0:28:14
61 Jochum   Beetsma Wittelte 0:28:37
62 Sumathy   Nagalingam Smilde 0:28:46
63 Ben de Jong Diever 0:28:48
64 Gerrit   Schuitema Emmen 0:29:24
65 Alie   Luitjes Bovensmilde 0:29:57
66 Annet   Mettrop Bovensmilde 0:29:57
67 Rob   Vinke Borger 0:30:29
68 Johannes   Dongstra Diever 0:30:59
69 Impe   Stoker Wijnjewoude 0:31:12
70 Bennie   Holwerda Oegstgeest 0:31:37
71 Anniek   Santing Zwolle 0:32:11
72 Simone van Dijk Borger 0:33:22
73 Roelanda   Bonder Smilde 0:34:19
74 Hennie   Bruggink Smilde 0:34:31
75 Jannette   Hoogeveen Hoogersmilde 0:37:06
76 Ina   Middelkamp Groningen 0:43:05
Uitslag Brinkloop 05-08-2014        
Afstand  2 1/2 km
25 Aantal deelnemers     0 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Frank   Driessen Groningen 0:09:02
2 Tom   Fobbe Barendrecht 0:09:13
3 Julian van der Veer Hemrik 0:09:19
4 Robin   Prent Ruinen 0:10:37
5 Felix van der Gun Wapse 0:11:03
6 Stefan   Schaab Meppel 0:11:03
7 Erik   Kamstra Ureterp 0:11:27
8 Wouter   Booi Ureterp 0:11:28
9 Anna-Romée vd Spel Eexterveen 0:11:54
10 Marlene van   Straalen Den Haag 0:12:01
11 Niek   Boeve s-Heerenbroek 0:13:26
12 Daan   Scheper Diever 0:13:30
13 Takkie   Hoekstra Makkinga 0:13:41
14 Sarmia   Nagalingam Smilde 0:13:46
15 Greta   Huitema Hoornsterzwaag 0:13:52
16 Lianne   Luning Diever 0:13:52
17 Rishani   Nagalingam Smilde 0:14:03
18 Judith   Offereins s-Heerenbroek 0:15:24
19 Lieke   Oenema Wapse 0:16:19
20 Lotte   Scheper Diever 0:16:22
21 Erwin   Scheper Diever 0:16:23
22 Berend   Schreuder Zweeloo 0:19:39
23 Naomi   Kuiper Hoogeveen 0:19:47
24 Wesley   Kuiper Hoogeveen 0:21:27
25 Alexandrea   Smit Almere 0:25:55

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie