DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Midzomeravondmarathon 10 km 19-07-2014

Midzomeravondmarathon 2014
   
Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 19 juli 2014
               
Start 17:00 uur         Afstand 10,2 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Robert   Huisjes 140 m Assen 0:38:05
2 Bouke  de Jong 135 m Staphorst 0:40:19
3 Jappie   Doller 131 m Waskemeer 0:41:27
4 Siem   Hiemstra 146 m Appelscha 0:42:54
5 Andrea   Bakker 208 v Den Haag 0:45:03
6 Andre   Goes 141 m Diever 0:46:04
7 Vincent   Holly 111 m Arnhem 0:46:14
8 Anno   Brandsema 133 m Beilen 0:46:33
9 Henriette   Pepels 132 v Beilen 0:47:19
10 Eric   Weernink 232 m Haren 0:48:02
11 Niels   Torre 130 m Viareggio (Italie) 0:48:31
12 Marjolijn   Spoorenberg 101 v Amsterdam 0:48:33
13 Erika   Broekema 136 v Groningen 0:49:07
14 Timo   Schraa 305 m Leeuwarden 0:49:21
15 Simon   Anderson 116 m London (Engeland) 0:51:40
16 Michel   Doornkamp 139 m Tolbert 0:51:56
17 George de Roo 149 m Dwingeloo 0:52:37
18 Jan-Anne   Postma 144 m Zwagerbosch 0:52:49
19 Harm   Appelo 142 m Bovensmilde 0:53:12
20 Benny   Bijlsma 302 m Marsum 0:53:26
21 Gerrie   Bijl 237 m Stadskanaal 0:54:10
22 Piet   Kerstholt 127 m Groningen 0:54:46
23 Jan   Fransen 214 m Hasselt 0:54:54
24 Iris   Heuckeroth 227 v Staphorst 0:54:54
25 Marc   Engelsma 240 m Lelystad 0:55:02
26 Egbert   Urff 106 m Vledder 0:56:33
27 Jacco   Snoeijer 147 m Voorburg 0:56:35
28 Hans de Groot 129 m Delfgauw 0:56:45
29 Johan   Greydanus 150 m Wijnjewoude 0:57:31
30 Mans   Veldsink 121 m Dedemsvaart 0:57:33
31 Ake   Sikkema 124 m Zwolle 0:59:24
32 Theo   Sikkema 125 m Zwolle 0:59:32
33 Wietze   Jonker 218 m Luxwoude 1:00:00
34 Renate   Middelkamp 110 v Utrecht 1:00:19
35 Saakje   Regnerus 138 v Broeksterwoude 1:00:31
36 Henk   Sikkema 123 m Zwolle 1:00:34
37 Marcel   Ederveen 216 m Emmen 1:02:02
38 Be   Kok 126 m Kampen 1:03:06
39 Hermien   Kooiker 148 v Rouveen 1:03:19
40 Sander   Bijkerk 143 m Emmeloord 1:03:20
41 Anke   Spoorenberg 102 v Castricum 1:03:58
42 Niekie   Spoorenberg 103 v Weesp 1:03:58
43 Appie de Bruin 128 m Hitzum 1:04:00
44 Bernadette   Heijmans 134 v Amsterdam 1:05:02
45 Brian   Stott 105 m Bangkok (Thailand) 1:08:17
46 Jurrien   Krol 122 m Assendelft 1:08:23
47 Joop   Boonstra 109 m Leeuwarden 1:09:52
48 Koos van Eijk 114 m Utrecht 1:10:11
49 Frans   Suelmann 145 m Klazienaveen 1:11:25
50 Jose   Abbink 226 v Varsseveld 1:13:40
51 Erik   Berendsen 454 m Heerde 1:13:50
52 Arine   Achterstraat 104 v Bangkok (Thailand) 1:15:29
53 Roelof   Sondaar 418 m Wanneperveen 1:16:52
54 Rob van Goor 309 m Uplengen (Duitsland) 1:18:40
55 Jan   Haagsma 120 m Hoogeven 1:19:05
56 Jan   Zondag 451 m Leeuwarden 1:22:04
57 Christiaan   Kroesen 303 m Hengelo (Gld) 1:24:39
58 Yvonne   Kuis 119 v Groningen 1:34:23
59 Hessel de Boer 453 m Leeuwarden 1:57:57

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie