DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents Friese Wold Marathon 29-3-14 10 km

15e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 29 maart 2014
               
Start 12:55 uur         Afstand 10 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Michel van der Klein-Driesen 823 m Rotterdam 0:34:29
2 Robert   Huisjes 931 m Assen 0:36:35
3 Harmen   Perk 820 m Rotterdam 0:36:58
4 Willie   Kiewiet 883 m Mantgum 0:40:52
5 Ab   Vos 892 m Julianadorp 0:41:08
6 Marnix   Schaab 944 m Meppel 0:41:28
7 Jan   Driessen 914 m Oosterwolde 0:41:52
8 Folkert   Visser 948 m Burgum 0:42:33
9 Wilfred   Venema 954 m Wildervank 0:43:30
10 Hendrie van der Werf 875 m Bolsward 0:43:48
11 Laura   Batterink 919 v Westerbork 0:44:15
12 Ivan   Versteeg 946 m Wolvega 0:44:22
13 Hennie   Leusink 906 m Dalen 0:44:45
14 Jaco   Schrauwen 827 m Meppel 0:44:51
15 Henriette   Pepels 889 v Beilen 0:45:04
16 Roij   Grotentraast 896 m Hoogeveen 0:45:05
17 Eeuwe   Schot 890 m Groningen 0:45:18
18 Marc   Breukers 845 m Eindhoven 0:45:24
19 Herman   Gort 895 m Hoogeveen 0:45:58
20 Krista van Os 928 v Zwolle 0:46:11
21 Peter   Kuyper 910 m Maarssen 0:46:36
22 Alco   Sybrandy 828 m Meppel 0:47:10
23 Jackny van Dieren 831 m Meppel 0:47:18
24 Sybren de Boer 861 m Menaldum 0:47:29
25 Annemieke   Bloem 810 v Rotterdam 0:47:56
26 Arjan   Groningen 933 m Laar (Dld) 0:48:00
27 Peter   Boersen 878 m Leeuwarden 0:48:14
28 Henk de Jager 949 m Appelscha 0:48:21
29 Jeroen   Raijmakers 856 m Uden 0:49:01
30 Klaas   Haveman 899 m Beilen 0:49:01
31 Rogier van Dijk 806 m Anna Paulowna 0:49:14
32 Inez van Bruggen 803 v Deurze 0:49:24
33 Dick   Tuyp 826 m Volendam 0:50:04
34 Harrie van Faassen 869 m Meppel 0:50:25
35 Ingrid   Janssen 909 v Waalre 0:50:26
36 Daniëlle   Slomp 913 v Ruinerwold 0:50:38
37 Duco   Zijlstra 877 m Lekkum 0:50:44
38 Paul   Annegarn 908 M Ruinen 0:50:51
39 Ronald   Weistra 882 m Den Helder 0:50:54
40 Johan   Bloemsma 939 m Kollum 0:51:05
41 Jacob   Meijer 930 m Diever 0:51:07
42 Wouter van Brevoort 886 m Zuidveen 0:51:12
43 Goos   Bies 934 m Leeuwarden 0:51:23
44 Jan   Smit 924 m Heerenveen 0:51:36
45 Lieuwe   Dijkstra 942 m Oosterwolde 0:51:54
46 Fedde   Beijert 874 m Ureterp 0:52:41
47 Lars   Mellema 911 m Langezwaag 0:53:18
48 Sep   Benak 955 m Meppel 0:53:20
49 Lucette   Abrahams 891 v Diever 0:53:23
50 Theo   Mossel 832 m Edam 0:53:30
51 Reina   Wijnja-Kwant 950 v Hasselt 0:53:44
52 Gerrit   Klopstra 865 m Groningen 0:53:50
53 Alberdine   Heuvelman 835 v Meppel 0:54:03
54 Erwin   Lazaroms 941 m Meppel 0:54:03
55 Leo   Kochen 907 m Dwingeloo 0:54:11
56 DIkkie van der Werf 876 m Bolward 0:54:16
57 Ellen   Molenaar 815 v Volendam 0:54:17
58 Sjoerdtje de Boer 945 v Ede 0:54:36
59 Jels   Kramer 940 m Appelscha 0:54:49
60 Jan   Knol 916 m Nijeveen 0:54:55
61 Nina   Knol 917 v Nijeveen 0:54:55
62 Annet   Knol 918 v Nijeveen 0:54:55
63 Dinand   Jansen 953 m Wilnis 0:54:55
64 Annete   Kremers 824 v Emmen 0:55:30
65 Barry   Hartsuiker 935 m Meppel 0:55:44
66 Ruud van Brevoort 887 m Zuidveen 0:55:52
67 Jelle Jacob   Postma 932 m Kollum 0:56:15
68 Diana van der Werff 829 v Ruinerwold 0:56:30
69 Carolien de Vries 804 v Assen 0:56:33
70 Simon   Mooijer 868 m Volendam 0:56:39
71 Suzanne   Mooijez-Tol 867 v Volendam 0:56:47
72 Frans   Suelmann 929 m Klazienaveen 0:56:51
73 Tim   Geukers 927 m Wapse 0:57:04
74 Simone de Vries 818 v Edam 0:57:05
75 Henny   Steenbergen 846 v Beielen 0:57:05
76 Klaas   Peereboom 920 m Heerenveen 0:57:15
77 Jelma   Wassenaar 858 v Berltsum 0:57:36
78 Lubbert   Kloosterman 943 m Zwaagwesteinde 0:57:37
79 Fennie   Beukema 872 v Groningen 0:57:44
80 Kees van Ham 873 m Groningen 0:57:44
81 Loes van Pekel 884 v Dwingeloo 0:57:48
82 Leon   Scholte 870 m Zoetermeer 0:58:00
83 Ella van den Berg 885 v Oosterwolde 0:58:02
84 Linda   Peereboom 921 v Heerenveen 0:58:06
85 Frank   Damen 881 m Den Helder 0:58:09
86 Wim   oosting 839 m Beilen 0:58:18
87 Rob van der Goot 912 m Heerenveen 0:58:33
88 Djurre van der Schaaf 860 m Oentsjerk 0:58:39
89 Marloes   Smit-Paesscher 805 v Hippolytushoef 0:59:06
90 A de Bruin 852 m Hitzum 0:59:19
91 Gonnie   Room 898 v Frederiksoord 0:59:54
92 G van Leyden 838 m Voorburg 0:59:58
93 Wim van der Lelie 922 m Hijken 1:00:26
94 Kees   Bozelie 866 m   1:01:20
95 Jan    Jonk 841 m Volendam 1:01:30
96 Mettje   Elzinga 923 v Leeuwarden 1:01:31
97 Daniele   Mezzalira 855 m Utrecht - Italie 1:01:40
98 Dave van Deutekom 880 m Den Helder 1:02:00
99 Paulien   Vinke 857 v Wageningen 1:02:06
100 Linda   Buikman 822 v Edam 1:02:25
101 Joop   Boonstra 849 m Leeuwarden 1:02:30
102 Inge   Kools 879 v Leeuwarden 1:02:31
103 Femke   Adams 848 v Boijl 1:03:08
104 Leo van Herksen 936 m Marum 1:03:14
105 Marga   Tuyp 825 v Volendam 1:03:25
106 Kina   Klopstra 864 v Groningen 1:03:32
107 Marjan   Hofstra 844 v Steenwijk 1:03:34
108 Angela   Bond-Schilder 830 v Volendam 1:03:38
109 Janine van der Linden 834 v Meppel 1:03:51
110 Agatha   Hofstra 915 v Wolvega 1:03:55
111 Aafke   Keizer-Zijlstra 854 v Sint Annaparochie 1:04:00
112 Debora   Kroese 819 v Ruinerwold 1:04:28
113 Harma   Kooi 925 v Usquert 1:04:36
114 Wiebe   Nienhuis 863 m Groningen 1:04:56
115 Hester van der Schaaf 897 v Bolsward 1:05:30
116 Lammy   Monsma 871 v Eelderwolde 1:06:01
117 Bernadette   Nienhuis 862 v Groningen 1:06:02
118 Grietje   Klomp 900 v De Wijk 1:06:17
119 Grietje   Lubbers 901 v Ruinerwold 1:06:24
120 Simone   Kuiper 893 v Edam 1:07:40
121 Lies van Zanten 902 v De Wijk 1:07:43
122 Annelies van Zanten 937 v Meppel 1:07:43
123 Renske   Bralten 938 v Meppel 1:07:43
124 Brenda   Rodenhuis 814 v Leeuwarden 1:07:54
125 Tineke   Jassin 947 v Steenwijk 1:08:02
126 Jippe   Balema 850 m Leeuwarden 1:08:08
127 Henk   Eising 840 m Hiijken 1:08:41
128 Theo    Runia 859 m Leeuwarden 1:09:10
129 Moniek van der Boom 951 v Assen 1:09:13
130 Gerdien   Nijboer 952 v Assen 1:09:13
131 Eddy   Middel 904 m Assen 1:09:18
132 Marjon de Rijk 926 v Wapse 1:11:14
133 Eritia   Weening 903 v Assen 1:11:28
134 Dick van der Goot 833 m Heerenveen 1:11:46
135 Cor   Zeemans 853 m Goutum 1:13:44
136 Inge   Bergsma 842 v Assen 1:13:50
137 Chris   Bergsma 843 m Assen 1:13:51
138 Jasmijn van Vuure 836 v Voorburg 1:15:13
139 Angelique   Kwakman 817 v Volendam 1:15:53
140 Marjan   Oosterveen 894 v Garmerwolde 1:16:21
141 Louise   Middel 905 v Assen 1:19:19

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie