DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents Friese Wold Marathon 29-3-14 Marathon

15e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag marathon wedstrijd , zaterdag 29 maart 2014
   
Start: 12.15 uur         Afstand 42,195 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Gerard   Vos 254 m Appingedam 2:50:54
2 Eric   Crombaghs 255 m Eindhoven 3:02:47
3 Dik   Jagersma 305 m Groningen 3:09:20
4 Gerard   Terwisscha van Scheltinga 218 m Haren 3:15:22
5 Albert de Bakker 231 m Wageningen 3:22:20
6 Sam   Kamminga 312 m Bellingwolde 3:26:12
7 Léon   Dodemont 274 m Landgraaf 3:28:37
8 Leo van Egmond 272 m Alphen a/d Rijn 3:30:38
9 Wolter de Lange 317 m Steenwijk 3:32:19
10 Rob   Schoonbeek 248 m Doetinchem 3:32:40
11 Egbert   Oosterhoff 282 m Winschoten 3:33:30
12 John   Bouwens 278 m Alphen a/d RIjn 3:34:25
13 Gerry   Visser 307 v Borne 3:34:59
14 Kenneth van Schooten 279 m Voorhout 3:35:53
15 Matthias   Schröter 288 m Ede 3:35:53
16 Andre   Smit 206 m Hoogezand 3:36:05
17 Peter   Verbeek 269 m Alphen a/d Rijn 3:36:05
18 Rob van Noordt 310 m Monster 3:39:27
19 Wiliam van de Wetering 240 m Rhenen 3:40:55
20 Henry   Wijffelaars 302 m St Oederode 3:42:35
21 Hans   Wilmink 249 m Bennekom 3:42:54
22 Gert   Rens 273 m Meerhout (Belgie) 3:43:29
23 Marcel   Stein 267 m Sneek 3:43:36
24 Ton   Vlasveld 233 m Almere 3:44:03
25 Anton   Slagers 303 m Eelderwolde 3:45:04
26 Willy   Peetermans 219 m Laakdal (Belgie) 3:46:08
27 Margo   Visser 213 v Babberich 3:46:58
28 Frans   Woerden 299 m Mijdrecht 3:47:01
29 Wilma van Galen 298 v Wolvega 3:47:35
30 Jan van Nuenen 224 m Utrecht 3:47:53
31 Cor   Meems 258 m Heemskerk 3:48:58
32 Jaap Sije   Bosgraaf 214 m Kollumerzwaag 3:49:00
33 Dirk   Dijkstra 266 m Groningen 3:49:49
34 Tsjeaard   Hofstra 285 m Wommels 3:50:05
35 Simone   Bellinga 284 v Donkerbroek 3:50:40
36 Ron   Santifort 212 m Veenendaal 3:51:16
37 Wieberen Jan de Jong 227 m Drachten 3:51:25
38 Paul van der Logt 241 m Hellevoetsluis 3:51:51
39 Wim   Scholtens 301 m Winschoten 3:52:53
40 Pieter van Zijl 293 m Ede 3:55:20
41 Herman   Geritz 261 m Midlum 3:57:28
42 Mark   Duinkerken 256 m Delfgauw 3:58:15
43 Maaike   Braat 314 v Muiderberg 3:59:50
44 Eric vd  Oetelaar 297 m Schijndel 4:00:45
45 Arjan   Griffioen 232 m Hoogezand 4:00:59
46 Niels de Vos 205 m Leeuwarden 4:01:14
47 Durk   Haitsma 309 m Franeker 4:03:28
48 Wisse   Zantema 283 m Heeg 4:05:55
49 Abel   Vertesy 253 m Utrecht 4:07:07
50 Tineke   Mous 259 v St Oedenrode 4:07:07
51 Marieke van Loon 271 v Delfgauw 4:07:32
52 Rob   Roelofsen 229 m Westervoort 4:08:13
53 Marcel   Top 276 m Nijmegen 4:08:22
54 Adrie van Dijk 246 m Paterswolde 4:08:53
55 Joos de Bakker 223 m Amersfoort 4:09:20
56 Pascal den Hartog 313 m Rotterdam 4:09:20
57 Marco   Klapwijk 242 m Amersfoort 4:09:23
58 Thierry van Groen 289 m Gorredijk 4:10:09
59 Cees   Dijkstra 202 m Menaam 4:10:11
60 Peter   Boltjes 277 m Winschoten 4:10:49
61 Dirk-Jan van der  Schulp 264 m Gorredijk 4:10:57
62 Najat   Belhaj 247 v Den Haag 4:11:17
63 Erwin van  Haren 236 m Rotterdam 4:11:42
64 Sjoerd    Slaaf 268 m Groningen 4:11:44
65 Johan   Tip 239 m Hoogezand 4:11:53
66 René   Kornelius 245 m Coevorden 4:12:11
67 Teije   Velds 211 m Reduzum 4:12:29
68 Theo   Slump 287 m Hoogkerk 4:16:11
69 Mirjam   Steuverink 316 m Eelde 4:18:25
70 Johann   Spieker 311 m   4:18:28
71 Tibo   Rodenburg 292 m Assendelft 4:19:28
72 Mike   Munson 216 m Suffolk (Engeland) 4:19:35
73 Guido   Mols 275 m Krimpen a/d IJssel 4:19:44
74 Ina   Oortwijn 207 v Annerveenschekanaal 4:20:12
75 Leo   Nauta 209 m Ede 4:24:32
76 Rob   Barendrecht 262 m Hellevoetsluis 4:25:03
77 Marc van Lubek 315 m Meppel 4:26:03
78 Ineke   Plant 306 v Groningen 4:27:03
79 Raymond   Barkman 226 m Rotterdam 4:28:14
80 Michel   Mooiman 250 m Ten Boer 4:29:33
81 Dik van den Dool 238 m Lelystad 4:30:00
82 Ineke   Scheffer 230 v Leens 4:31:17
83 Cees   Bouma 280 m Biddinghuizen 4:32:18
84 Erik van Zessen 308 m Heerenveen 4:32:26
85 Hanny   Algra 252 v Leeuwarden 4:32:49
86 Marten de Vries 300 m Buitenpost 4:33:16
87 Leen   Duijzer 286 m Breezand 4:36:24
88 Ton   Roodhuijzen 237 m Trierweiler 4:36:52
89 Aede   Bakker 290 m Kiel Windeweer 4:37:51
90 Peter van der Hulst 257 m Zuidwolde 4:38:48
91 Karel van Loo 217 m Hofstade/Zemst (Belgie) 4:40:29
92 Wim   Oostindier 265 m Groningen 4:41:18
93 Thijm   Konter 304 m Raalte 4:43:59
94 Valter   Mezzalira 244 m Roma (Italie) 4:46:39
95 Dietje   Noordhof 225 v Sappemeer 4:48:24
96 Eduard   Hovinga 215 m Grou 4:56:45
97 Charles van  Rheenen 296 m Veenendaal 5:02:38
98 Anke   Peterson 228 v Leeuwarden 5:08:04
99 Luc   Minderhoud 270 m Sint-Oedenrode 5:30:00

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie