DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Drents Friese Wold Rabo Marathon rec 30-3-2013

14e Drents Friese wold Rabo - Marathon
   
Uitslag marathon recreatief, zaterdag 30 maart 2013
   
Start: 12.15 uur         Afstand 42,195 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Johan   Beumer 266 msen Hoogeveen 3:19:08
2 Susanna   Ortega 213 v35 Amsterdam 3:22:54
3 Kees van Oosterhout 218 m50 Zoetermeer 3:24:03
4 Cees   Dijkstra 273 M50 Menaam 3:26:58
5 Wim   Peters 264 m40 Wijchem 3:27:26
6 Marco   Davelaar 291 msen Veenendaal 3:27:59
7 Rob   Loozen 287 m50 Beek 3:28:47
8 Rob   Kelder 230 m40 Leeuwarden 3:31:05
9 Willan   Tychon 252 m40 Wijchen 3:31:15
10 Erwin  van Heerde 225 msen Dokkum 3:31:56
11 Andr√©   Damen 283 m50 Mijdrecht 3:33:06
12 Albert   Waninge 222 msen Dieverbrug 3:33:14
13 Marc   Peters 262 m40 Wijchen 3:33:23
14 Durk   Polet 302 m40 Burgum 3:40:36
15 Rob   Barendrecht 294 m50 Hellevoetsluis 3:42:13
16 Jeffrey   Laterveer 288 m40 Zoeterwoude 3:43:01
17 Johan van der Pijl 269 m40 Zutphen 3:43:36
18 Hella   Greuell 267 v45 Ede 3:44:07
19 Inge   Arts 265 v35 Wijchem 3:44:21
20 Paul van der Brug 221 m40 Zwolle 3:44:53
21 Anke ten Velde 253 v35 Apeldoorn 3:45:27
22 Andre   Langejan 245 m50 Kielwindeweer 3:45:32
23 Cor   Meems 234 m50 Heemskerk 3:45:48
24 Teun van Nee 268 m40 Zwolle 3:46:20
25 Theo   Slump 236 m40 Hoogkerk 3:48:28
26 Wim   Jochems 293 m40 Lieren 3:48:40
27 Don   Idsinga 292 m60 Scheerwolde 3:49:36
28 Paul van der Logt 239 m40 Hellevoetsluis 3:49:44
29 Geert   Wierth 235 m40 Groningen 3:49:47
30 Eric   Timmer 246 m40 Vaassen 3:50:56
31 Wessel   Kranghand 301 m40 Hoogeveen 3:51:48
32 Albert Pieter   Venema 237 msen Marknesse 3:53:43
33 Wierd   Bethlehem 233 m50 Dokkum 3:53:55
34 Georges van der Hauten 263 m50 Meise (Belgie) 3:54:45
35 Johan   Wander 286 m50 Nagele 3:56:57
36 Johannes   Bloem 231 m50 Dokkum 3:57:29
37 Ab van der Roest 270 m50 Veenendaal 3:57:38
38 Nienke   Dijk 271 vsen Almen 3:58:32
39 Adrie   Braker 206 msen Hoogeveen 3:58:42
40 Toon van Vlimmeren 279 m60 Roelofarendsveen 3:58:52
41 Simone   Guikema 277 v35 Amsterdam 3:58:54
42 Albert   Koedem 289 m50 Veenendaal 3:59:08
43 Sjoerd   Edelenbos 211 msen Leeuwarden 3:59:28
44 Wim van Brummen 226 m60 Almere 4:00:38
45 Koen   Hoving 220 msen Beilen 4:00:43
46 Rienhart   Wolf 240 m40 Ter Apel 4:01:12
47 Bert   Bijstra 241 m50 Stadskanaal 4:01:12
48 Broer   Sytsma 275 m40 Dokkum 4:01:33
49 Evert Jan de Vries 278 m40 Amsterdam 4:01:47
50 Rob van der Eyden 227 m40 Badhoevedorp 4:01:50
51 Johan   Derriks 249 m40 Ede 4:02:14
52 John van Hoorn 295 m50 Reeuwijk 4:03:07
53 Timo   Angenent 242 msen Giessenburg 4:03:24
54 Hans   Koeleman 254 msen Amsterdam 4:04:48
55 Jouke   Schouten 229 m40 Amsterdam 4:05:26
56 Jacob   Hartman 290 m50 Veenendaal 4:08:13
57 Minke   Kooistra 261 v45 Dokkum 4:08:47
58 Mees van Elk 243 m50 Zegveld 4:08:50
59 Mathieu de Badts 258 m40 Zwolle 4:11:16
60 Cees   Bouwma 281 m40 Biddinghuizen 4:11:26
61 Juergen   Lehmann 300 m60 Emlichheim Duitsland) 4:11:41
62 Thijs van 't Hul 207 msen t Harde 4:12:02
63 Melchior   Ram 257 msen Harlingen 4:12:02
64 Herman de Boer 276 m60 Den Haag 4:12:16
65 Robert van der  Hilst 232 msen Groningen 4:12:47
66 Dik van den Dool 208 m50 Lelystad 4:12:54
67 Johann   Spieker 298 m60 Laar (Duitsland) 4:14:31
68 Ton   Gorissen 297 m50 Bennekom 4:14:49
69 Carla   Vaessen 250 v45 Dokkum 4:15:31
70 Sytze   Hellema 274 m50 Dokkum 4:18:20
71 Han van 't Ende 303 msen IJsselmuiden 4:18:23
72 Jos   Cornelissen 223 m50 Aalsmeer 4:18:51
73 Durk Jan de Bruin 272 m50 Vogelenzang 4:20:00
74 Eric   Pieterse 244 m40 Amsterdam 4:22:10
75 Manfred   Franken 214 m50 Rees (Duitsland) 4:22:35
76 Peter   Krom 284 m50 Beilen 4:22:35
77 Linda   Voets 217 vsen Amsterdam 4:25:53
78 Arran   Knight 255 v35 Devon (Engeland) 4:26:46
79 Chris   Spooren 247 m60 Overpelt (Belgie) 4:27:21
80 Chris   Slot 296 m50 Zevenhuizen 4:29:05
81 Dick   Stam 259 m50 Maarssen 4:32:40
82 Annemieke   Reuvecamp 215 v45 Nieuwkoop 4:33:10
83 Marc van Lubek 299 msen Meppel 4:33:50
84 Jan   Zondag 282 m60 Leeuwarden 4:37:53
85 Karel van Loo 219 m60 Hofsrade/Zemst(Belgie) 4:38:15
86 Judo   Bakker 209 m60 Emmeloord 4:39:15
87 Ton    Spierings 238 m50 Ede 4:41:36
88 Bernd   Rohrmann 216 m50 Hagen (Duitsland) 4:58:09
89 Manuel   Ortega 212 m50 Amsterdam 4:58:40

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie