DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Brinkloop 14-08-2012

Uitslag Brinkloop 14-08-2012        
Afstand  10 km
35 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Erik   Grave Annen 0:35:59
2 Yvonne   Kassenberg Leeuwarden 0:36:07
3 Harry   Wiersma Blije 0:37:17
4 Jordi   Stam Diever 0:37:30
5 Arthur   Hopman Alkmaar 0:37:57
6 Erik   Verdoorn Leeuwarden 0:38:00
7 Kees   Noppert Leeuwarden 0:38:19
8 Auke   Postma Damwald 0:38:38
9 Dimitri   Solleveld Meppel 0:39:25
10 Siem   Hienstra Appelscha 0:39:38
11 Jorrit   Wielinga Groningen 0:40:05
12 Erik   Schippers Leeuwarden 0:41:10
13 Hans v/d Steen Leeuwarden 0:41:32
14 Peter de Decker Maldegem 0:42:58
15 Hans   Groenewoud Menaum 0:43:00
16 Praphan   Butthong Assen 0:43:52
17 Albert   Zijlstra Elsloo 0:44:46
18 Rink   Post Appelscha 0:45:33
19 Jan   Post Smilde 0:45:33
20 Luitzen   Hoekstra Oudehorne 0:46:12
21 Adrie   Hartholt Appelscha 0:46:16
22 Fedde   Beijert Ureterp 0:46:16
23 Duco   Zijlstra Lekkum 0:46:47
24 Bouke van der Hem Groningen 0:46:56
25 Lambert   Veldman Hoogeveen 0:49:19
26 Rogier   Lukas Ommem 0:49:11
27 Mans   Veldsink Dedemsvaart 0:49:11
28 Henk   Daling Hoogeveen 0:49:45
29 Saskia   Scholtens Leeuwarden 0:52:32
30 Marieke   Abbink Grijpskerk 0:54:02
31 Lourens   Looijenga Noordwolde 0:57:07
32 Reinder   Tel Surhuizum 0:59:00
           
Uitslag Brinkloop 14-08-2012        
Afstand  5 km
77 Aantal deelnemers     3 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Riekele   Kobes Haskerhorne 0:16:28
2 Johannes   Postma Leeuwarden 0:16:37
3 Robert   Huisjes Assen 0:17:09
4 Maurice   Veijer Staphorst 0:18:34
5 Hielke   Nienhuis Lekkum 0:18:37
6 Sjaco   Kramer Drachten 0:18:39
7 Marcel   Hoekstra Harlingen 0:18:45
8 Tino van Garderen Uffelte 0:18:48
9 Guus   Hoekstra Donkerbroek 0:19:06
10 Frank   Zondag Assen 0:19:11
11 André   Brakke Staphorst 0:19:42
12 Mario   Bakker Assen 0:19:46
13 Jannes   Dijkstra Donkerbroek 0:19:55
14 Sieger   Everts Assen 0:20:04
15 Sandra van Strien Burgum 0:20:26
16 Willie   Kiewiet Mantgum 0:20:40
17 Vera   Keidel Leeuwarden 0:20:44
18 Andres   Faber Dwingeloo 0:20:48
19 Hans   Nagtegaal Grou 0:21:07
20 Jeroen   Stobbe Beilen 0:21:20
21 Inge van Schaick Leeuwarden 0:21:21
22 Bert   Smit Staphorst 0:21:24
23 Joop   Godwaldt Beilen 0:21:31
24 Ruben   Muller Leeuwarden 0:21:41
25 Jan    Lip Alteveer 0:21:57
26 Jannes   Bouwmeester Beilen 0:22:03
27 André   Nieuwland Noordwolde 0:22:04
28 Tjipke   Nieuwland Oosterstreek 0:22:04
29 Jürgen   Riesenbeck Emmen 0:22:23
30 Brian   Blaauw Diever 0:22:27
31 Sjef   Damhuis Steenwijkerwold 0:22:28
32 Wout   Hummel Wateren 0:22:33
33 Dik   Zantingh Zuidwolde 0:22:48
34 Frank   Overweg Nijeveen 0:22:51
35 René   Smid Leek 0:23:14
36 Lukas   Nieuwland Almere 0:23:27
37 Piet   Dam  Oldeholtpade 0:23:35
38 Teun   Wortelboer Diever 0:23:41
39 Johan    Buist Hollandscheveld 0:23:43
40 Jan   Stuiver Zwolle 0:23:45
41 Coen   Silvius Wilhelminaoord 0:23:49
42 Eveline de Valk Zwolle 0:23:50
43 Harmen   Dijkstra Leeuwarden 0:23:51
44 Jels   Kramer Appelscha 0:23:58
45 George de Roo Diever 0:24:16
46 Andries de Haan Hoogersmilde 0:24:17
47 Ludo   Abbink Grijpskerk 0:24:19
48 Hilleane   Kuiers Staphorst 0:24:31
49 Sarina   Jannes Heerenveen 0:24:32
50 Marcel   Dekker Meppel 0:24:33
51 Frans   Scheuneman Hoogezand 0:24:41
52 Linda   Everts Assen 0:24:52
53 Egbert   Geertsma Groningen 0:24:56
54 Danielle   Luning Diever 0:25:07
55 Gerhard van der Ploeg Koekangerveld 0:25:11
56 Johan   Oosting Assen 0:25:43
57 Cees   Brouwer Hoogeveen 0:25:59
58 Annelien   Mussche Staphorst 0:26:38
59 Ben   Reuvers Assen 0:26:45
60 Sytze   Beuving Hoogeveen 0:26:55
61 Patrick   Meijer Hoogeveen 0:26:57
62 Sumathy   Nagalingam Smilde 0:27:32
63 Henk   Warnders Hoogersmilde 0:27:58
64 Gerrit   Trul Hoogersmilde 0:28:19
65 Trijnie   Fictorie Hoogeveen 0:28:20
66 Corrie   Dam Oldeholtpade 0:28:40
67 Marten   Kingma Leeuwarden 0:28:59
68 Mats   Oosting Assen 0:30:13
69 Linda   Rienstra Assen 0:30:19
70 Derk   Kuipers Beilen 0:30:30
71 Marcello   Blomsma Smilde 0:30:48
72 Gea   Klaassen Dwingeloo 0:31:26
73 Wieger   Looijenga Assen 0:31:37
74 Alie   Tel Surhuizum 0:39:19
Uitslag Brinkloop 14-08-2012        
Afstand  2 1/2 km
15 Aantal deelnemers     0 uitvallers
           
Uitslag Naam     Woonplaats Tijd
1 Thom   Dijkstra Diever 0:10:14
2 Jeroen   Klapwijk Diever 0:10:59
3 Dylan   Lucas Hoogeveen 0:11:03
4 Jessie   Verbeke Sint-Laureins 0:11:23
5 Kevin de Joode Ternaard 0:11:50
6 Niels   Damhuis Steenwijkerwold 0:12:19
7 Maud   Abbink Grijpskerk 0:12:43
8 Roelof   Zwaneveld Norg 0:12:58
9 Lianne   Luning Diever 0:13:40
10 Mariska   Veldman Hoogeveen 0:14:25
11 Rishani   Nagalingam Smilde 0:14:55
12 Sarmia   Nagalingam Smilde 0:14:55
13 Sophie   Abbink Grijpskerk 0:14:55
14 Adjosie   Breen Diever 0:15:38
15 Antoinette   Priem Diever 0:20:30

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie