DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Drents Friese Woldmarathon 21 km

 

Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Michel   Eekhof 781 m50 Valthe 1:24:22
2 Erik van Gelderen 741 msen Haarlem 1:24:32
3 Martijn   Croon 613 msen Coevorden 1:25:29
4 Hans   Versteeg 761 m50 Wolvega 1:27:42
5 Dimitri   Solleveld 660 msen Meppel 1:27:48
6 Gian   Lelieveld 722 m40 Zoeterwoude 1:29:49
7 Pieter   La Roi 771 m50 Punthorst 1:31:16
8 Heerke   Bosma 760 m50 De Blesse 1:31:22
9 Klaas de Haan 777 m50 Steenwijk 1:31:32
10 Geert van Iersel 766 msen Meppel 1:33:19
11 Evert-Jan   Heringa 730 msen Marum 1:33:20
12 Allard   Brunsting 632 m40 Hoogeveen 1:33:35
13 Horst van der Berg 758 m40 Hoogeveen 1:33:43
14 Siem   Hiemstra 669 m40 Appelscha 1:33:50
15 Ronnie   Krul 697 m40 Nieuwleusen 1:34:17
16 Sipke   Zeldenrust 718 m40 Woudsend 1:34:29
17 Johan   Stielstra 733 m50 Oosterwolde 1:35:25
18 Clemens   Weersink 708 m40 Vasse 1:35:44
19 Peter  van Gils 688   Wijchen 1:35:59
20 Jurij   Balacenko 703 msen Groningen 1:37:17
21 Egbert Jan   Jongsma 710 msen Assen 1:37:17
22 Kai   Hamer 617 msen Rosstal (Duitsland) 1:38:20
23 Tjeerd   Hofstra 737 msen Wommels 1:38:34
24 Hennie   Lensink 732 m60 Dalen 1:38:38
25 Fedde   Beijert 740 m40 Ureterp 1:39:01
26 Mario   Olsoer 778 msen Steenwijk 1:39:31
27 Arjen   Salemink 604 m40 Soest 1:40:12
28 Koos   Adema 687 m40 Boerakker 1:40:46
29 Andries   Tolman 764 m50 Oldeholtpade 1:40:51
30 Cor   Schutrups 755 m40 Emmen 1:41:02
31 Anno   Brandsema 726 m50 Beilen 1:41:12
32 M.   Thijssen 785 m40 Coevorden 1:41:28
33 Theo   Deur 683 m50 Amerongen 1:41:32
34 Marietje   Bolle 783 v45 Emmeloord 1:41:37
35 Leddy   Karelse 663 m50 Meppel 1:41:49
36 Eric   Hartog 714 msen Edam 1:42:15
37 Dick   Stevert 769 m40 Hoogteveen 1:42:42
38 Henk de Jager 780 m50 Appelscha 1:43:09
39 Hans   Jansen 702 m50 Assen 1:43:17
40 Cees   Root 713 m40 Edam 1:43:36
41 Sloot   Emmie 745 vsen Luinjeberd 1:43:51
42 Niels   Geijssen 611 msen Groningen 1:43:58
43 Carla   Boekema 686 v45 Zwolle 1:43:59
44 Richard   Buls 619 m40 Sleen 1:44:31
45 Klaas   Keekstra 668 msen Holwerd 1:44:48
46 Epko   Haijer 765 m60 Emmeloord 1:44:52
47 Bert   Bos 701 m50 Groningen 1:44:54
48 Hanneke   Slootweg 651 v35 Zwolle 1:45:02
49 Alie   Zwarthoed 712 v45 Volendam 1:45:21
50 Ake   Sikkema 638 m50 Zwolle 1:45:25
51 Hans   Jansen 677 m60 Zwolle 1:45:25
52 Jan   Folkers 744 m50 Nieuw Amsterdam 1:45:50
53 Arend-Jan van Geldere 696 msen Zwijdrecht 1:45:59
54 Jippe   Jongsma 627 msen Oudehorne 1:46:05
55 Jan   Abbas 620 m40 Gieten 1:46:21
56 Paul   Bosloper 723 m50 Tuk 1:46:22
57 Gerard van de Gachte 759 m40 Emmeloord 1:46:29
58 Ger van Diepen 706 m50 Diever 1:46:53
59 Cor   Bult 763 m40 Oosterwolde 1:47:23
60 Johan van Duren 641 m50 Giethoorn 1:48:03
61 Arno   Jans 709 m40 Dalen 1:48:31
62 Toos de Vries 743 v45 Steggerda 1:48:47
63 Sandra   Medendorp 631 v35 Pesse 1:48:53
64 Bart   Groeneveld 630 msen Meppel 1:49:02
65 Jort van Ast 615 m40 Rotsterhaule 1:49:18
66 Harmen   Bos 648 msen  Veendam 1:49:30
67   Eikens 655 m40 Wildervank 1:49:30
68 Gerrit van Wijk 779 m50 Tuk 1:50:07
69 Harrie van  Faassen 735 m50 Meppel 1:50:11
70 Gerrit   Vennik 731 m50 Assen 1:50:42
71 George de Roo 672 m50 Diever 1:50:50
72 Rochelle   Bakker 679 vsen Coevorden 1:50:56
73 Carla   Vaessen 673 v45 Dokkum 1:51:03
74 Sippie   Roukema 661 v45 Heerenveen 1:51:07
75 Hendrik   Waijer 690 m50 Winschoten 1:51:18
76 Lammie   Lomulder-Huis 728 v45 Dalen 1:51:20
77 Lieuwe   Dijkstra 762 m60 Oosterwolde 1:51:27
78 Emile   Koop 664 m40 Dedemsvaart 1:51:35
79 Tini   Kolijn-Zwarthoed 711 v45 Edam 1:51:39
80 Berber   Akkerman 738 vsen Wommels 1:52:13
81 Jaap   Boerema 705 m40 De Wijk 1:52:19
82 Geert   Muggen 756 m60 Hoogeveen 1:52:29
83 Ronald   Dorenbos 614 m50 Culemborg 1:52:56
84 Hendrik   Oosterhoff 695 m40 Heerenveen 1:53:06
85 Ton   Pauw 640 m50 Wijchen 1:53:33
86 Erik   Kloeze 704 m40 Groningen 1:53:43
87 Rolf   Meems 725 msen Den Bosch 1:54:19
88 Henk   Sijbranda 784 msen Ureterp 1:55:36
89 Ronald van Essen 746 msen Hoogeveen 1:56:30
90 Else   Tepper 757 v45 Hoogeveen 1:56:30
91 Meinte   Jelsma 739 m50 Leeuwarden 1:56:37
92 Rodger   Okkersen 647 msen Schimmert 1:56:49
93 Hans   Wortelboer 601 m40 Diever 1:57:03
94 Peter van Rooij 636 m40 Sint-oedenrode 1:57:06
95 Bert   Lichtendonk 624 m40 Hoogeveen 1:57:40
96 Joke de Jong-Heida 659 v45 Langezwaag 1:57:40
97 Kees   Bozelie 629 m60 Medemblik 1:57:51
98 Jommy   Messchendorp 716 m50 Sappemeer 1:58:15
99 Jannie de Jong 694 vsen Wapse 1:58:37
100 Boele   Koops 749 m50 Yde 1:58:44
101 Jack   Siesling 750 m40 Eelde 1:58:44
102 Henk   Ottens 751 m50 Yde 1:58:44
103 Piet   Finke 682 m50 Dalen 1:59:15
104 Gerard   Oudhuis 698 m50 Coevorden 1:59:30
105 Jacqueline ter Brummelhuis 782 v45 Stuifzand 1:59:35
106 Marian   Booijink 612 v45 Tiendeveen 1:59:36
107 Winy   Grit 767 v45 Blokker 1:59:44
108 Roelie   Meijering 727 v45 Dalen 1:59:56
109 Claudine   Cornelisse 610 v35 Leiderdorp 1:59:58
110 Roel   Kleine 747 m40 Hoogeveen 2:00:07
111 Jan   Verschuur 748 m40 Hoogeveen 2:00:07
112 Bert   Werkman 689 m60 Vries 2:00:33
113 Wietske   Sikkens 692 v45 Heerenveen 2:00:49
114 Piet   Bozelie 724 m60 Heiloo 2:01:03
115 Athalie   Bosma 685 vsen Kiel Windeweer 2:01:43
116 Hendrie   Meulman 753 m40 Nieuwe Pekela 2:02:03
117 Gerrit   Lahuis 742 m60 Aalden 2:02:07
118 Loes van Iersel 639 v45 Dwingeloo 2:03:02
119 Marielle   Eikenaar 665 vsen Zwolle 2:06:03
120 Wybo   Nauta 776 m40 Goutum 2:06:03
121 Annet   Wortelboer 602 v35 Diever 2:06:07
122 Jerden   Zaagman 775 m40 Drachten 2:06:07
123 Etty   Wiersma 768 v45 Hoogeveen 2:06:58
124 Wilma    Maas 680 v45 Creil 2:07:01
125 Gerrit   Ruiter 645 m60 Oldenzaal 2:07:30
126 Paul   Bijl 734 m60 Hardenberg 2:07:48
127 Erik van der Veld 754 m40 Nieuwe Pekel 2:07:48
128 Frans   Scheuneman 736 m60 Hoogezand 2:08:22
129 Marijke   Kroezen 618 v35 Hoogeveen 2:09:05
130 Jan   Sikkens 691 m60 Heerenveen 2:09:12
131 Agnes van der Tol 720 v45 Hengelo 2:09:16
132 Jan   Bron 670 m50 Zuidhorn 2:09:30
133 Charlie von Pickartz 700 m50 Burdaard 2:11:08
134 Femmy   Eikenaar 662 v45 Zwolle 2:11:34
135 Leo van Herksen 774 m50 Marum 2:12:15
136 Lee   Vermeulen 607 m40 Wisconsin (USA) 2:12:44
137 Wietze   Dupon 707 m50 Drachten 2:13:56
138 Sabina   Oudman 667 v45 Bedum 2:14:37
139 Karin   Kruize 603 v45 Lemmer 2:14:39
140 Tineke   Heres 715 m60 Zuidwolde 2:14:39
141 Nicolette   Westerhout 625 v35 Haarlem 2:14:49
142 Annemieke   Harmens 773 v35 Meppel 2:16:12
143 Gea   Offerein 772 v45 Beuningen 2:16:13
144 Ben   Logher 653 m60 Assen 2:17:48
145 Marjo   Smits 654 v45 Assen 2:17:48
146 Jackelien   Beikes 637 v45 Beilen 2:18:09
147 Rob   Heringa 609 m50 Kornhorn 2:18:33
148 Jurrien   Krol 719 m40 Assendelft 2:19:53
149 Dennis   Driehuis 644 m40 Veendam 2:21:04
150 Annet   Wortelboer 752 v35 Nieuwe Pekela 2:24:37
151 Jouke   Andringa 721 m60 Oudehorne 2:25:38
152 Gina   Kruisman 684 v45 Veendam 2:27:00
153 Tineke   Carolus 626 v45 Eexterveenschekanaal 2:27:08
154 Harm   Borgers 646 m60 Veendam 2:27:08
155 Anja   Eikens 656 v45 Wildervank 2:27:50
156 Lianne   Hosman 657 v45 Veendam 2:27:50
157 Loes   Smid-Usmanij 666 v35 Veendam 2:27:50
158 Anneke van Loon 671 v35 Wildervank 2:27:50
159 Annette   Mulder 674 v35 Veendam 2:27:50
160 Kirsten   Vegt 675 v35 Sappemeer 2:27:50
161 Carien van Beusekom 693 v35 Veendam 2:27:50
162 Dik   Herbers 729 m40 Coevorden 2:30:26
163 Jill   Kolesar 608 v45 Wisconsin (USA) 2:38:46

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie