DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag boscross 21,1 km 10-12-2011

Boscrossmarathon 2011
   
Uitslag 21,1 km.-loop, Zaterdag 10 december 2011
               
Start: 11.00 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Eelco   Hooegeveen 262 m Blije 1:32:32
2 Michel   Eekhof 268 m Valthe 1:34:14
3 Jeroen   Auener 313 m Rolde 1:34:14
4 Edward   Pechler 225 m Groningen 1:40:16
5 Marco   Chumm 234 m Rotterdam 1:41:16
6 Rienk de Vries 274 m Burgum 1:42:46
7 Jasper   Stein 265 m Sneek 1:42:54
8 Harry   Oosterhuis 236 m Stiens 1:44:04
9 Marco van der  Wal 238 m Nieuwekerk ad IJssel 1:44:04
10 Rob   Broeren 229 m Schiedam 1:45:00
11 Janine van der Plas 264 v Haren 1:45:23
12 Geert   Aardema 222 m Ravenswoud 1:45:27
13 Harry   Boerefin 205 m Emmeloord 1:45:37
14 Ben  de Boer 223 m Amsterdam 1:45:47
15 Gerhard    Pool 271 m Luttelgeest 1:47:07
16 Fedde   Beijert 233 m Ureterp 1:48:03
17 Tjark   Mulder 203 m Groningen 1:50:50
18 Leddy   Karelse 210 m Meppel 1:51:08
19 Henny   Berends 226 m Balkbrug 1:51:14
20 Evert   Zuidmeer 254 m Maarssen 1:51:19
21 Jacco   Feenstra 213 m Rotterdam 1:51:29
23 Jeffery   Robers 251 m Leeuwarden 1:51:59
24 Henk van der Meer 261 m Gorredijk 1:52:11
25 Marc   Jongejan 245 m Emmeloord 1:52:17
26 Albert   Posthumus 232 m Luttelgeest 1:52:19
27 JosÚ   Stuivenvolt 206 v Emmeloord 1:52:34
28 Albert   Beijen 202 m Groningen 1:52:50
29 Harold   Oeverhaus 221 m Emmeloord 1:52:54
30 Harry   Loos 208 m Emmeloord 1:54:00
31 Renaldo   Koopman 255 m Oldeberkoop 1:54:25
32 Jaap   Boelsen 267 m Wapserveen 1:56:06
33 Bouke   Fennema 237 m Britsum 1:56:42
34 Leo van Meel 228 m Nieuwerkerk a/d IJssel 1:56:54
35 Alex de Jong 231 m Rotterdam 1:56:59
36 Henk   Koopman 257 m Hasselt 1:57:35
37 Marcel   Bomas 246 m Leeuwarden 1:58:12
38 Jan-Johan   Balkema 219 m Praag (Tsjechie) 1:58:45
39 Willem   Koster 248 m Groningen 1:58:46
40 Wendy   Meijer 250 v Groningen 1:58:47
41 Sjef   Damhuis 270 m Steenwijkerwold 1:59:02
42 Ina   Oortwijn 209 v Annerveenschekanaal 2:00:02
43 Wieger van Kenten 244 m Leeuwarden 2:00:24
44 Feye Jan van der  Meulen 247 m Lelystad 2:00:47
45 Lenneke   Menger-Vergunst 259 v Oldeberkoop 2:01:33
46 Dick   Abee 273 m Winschoten 2:02:00
47 Hans   Meulemans 263 m Haren 2:03:05
48 Paul   Claessens 204 m Gieten 2:03:58
49 Yde   Haarsma 272 m Sneek 2:03:58
50 Jannie de Jong 266 v Wapse 2:04:14
51 Michiel   Mast 227 m Rotterdam 2:04:26
52 Sergio   Ellero 212 m Wassenaar 2:04:47
53 Anke de Jong 218 v Groningen 2:06:08
54 Alex   Klein 256 m Hasselt 2:07:32
55 Gerdi   Wicherson 269 v Emmeloord 2:08:28
56 Jeannette   Schram - Moll 214 v Wolvega 2:10:46
57 Wilfried   Duivenvoorden 415 m Hopofddorp 2:10:46
58 Riekend   Koopman 260 m Bontebok 2:11:58
59 Jan   Panhuis 215 m Leeuwarden 2:12:57
60 Frans   Scheuneman 230 m Hoogezand 2:14:00
61 Calvin   Heuvelman 252 m Assen 2:15:16
62 Arie van Tilburg 249 m Luttelgeest 2:15:49
63 Joop   Colpa 242 m Appingedam 2:18:11
64 Gert   Mannenga 243 m Appingedam 2:18:11
65 Dimitri van Doeselaar 169 m Beek Ubbergen 2:19:23
66 Stephanie   Bakker 201 v Beek Ubbergen 2:19:23
67 Ienskje van der  Weg 253 v Ouwsterhaule 2:20:32
68 Kees   Geers 258 m Amsterdam 2:20:47
69 Femme de Bruin 241 m Leeuwarden 2:21:33
70 Neel van Mourik 428 v Ravenswoud 2:30:00
71 Cordula   Behrens 216 v Wardenburg (Duitsland) 2:34:09

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie