DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag boscross 10 km 10-12-2011

Boscrossmarathon 2011
   
Uitslag 10,5 km.-loop , zaterdag 10 december 2011
               
Start 11:00 uur         Afstand 10,5 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Jappie   Doller 130 m Waskemeer 0:43:26
2 Harold de Boer 133 m Rotterdam 0:46:03
3 Jaap van de Vliert 168 m Dwingeloo 0:48:48
4 Harold   Brouwer 159 m Heerenveen 0:49:07
5 Ruben   Dol 155 m Zwolle 0:51:03
6 Marcel    Roo 115 m Rouveen 0:51:33
7 Kees   Machielse 116 m Rotterdam 0:51:38
8 Iris   Meerts 117 v Rotterdam 0:51:38
9 Arend   Enting 131 m Orvelte 0:51:52
10 Hendrie van der Werff 134 m Bolsward 0:52:10
11 Lisette ten Wolde 144 v Noordwolde 0:52:50
12 Albert de Boer 146 m Meppel 0:53:05
13 Esther   Buikema 152 v Westerbork 0:53:06
14 Egbert   Slagter 150 m Ruinen 0:53:10
15 Joyce   Verwey 126 v Rotterdam 0:53:12
16 Ricardo   Goedkoop 129 m Rotterdam 0:53:12
17 Wietze   Westerhuis 139 m Marum 0:54:24
18 Jan   Post 111 m Smilde 0:54:51
19 Jeanine   Santing 167 v Wapse 0:55:58
20 Berend   Schreuder 128 m Zweeloo 0:56:10
21 Harrie van Faassen 145 m Meppel 0:57:30
22 Dirk   Berger 162 m Heerenveen 0:57:35
23 Rinus   Rankenberg 148 m Ter Idzard 0:57:41
24 Lub van Gent 127 m Den Helder 0:57:47
25 Dacato   Messan 110 m Beetsterzwaag 0:58:15
26 Lydia   Doornbos 308 v Appingedam 0:58:55
27 Grietus   Veenstra 160 m Steenwijkerwold 0:59:10
28 Carin   Piest 239 v Rotterdam 0:59:15
29 Renate van Dop 151 v Westerbork 0:59:33
30 Ingeborg van den Heuvel 122 v Rotterdam 0:59:56
31 Willem   Hoogen Stoevenbeld 123 m Rotterdam 0:59:56
32 Dikkie van der Werf 125 m Bolsward 1:00:05
33 Sa´d   Henstra 107 m Leeuwarden 1:00:54
34 Ebbeth   Rispens 142 v Gorredijk 1:01:21
35 Wendy   Kelder 103 v Groningen 1:01:27
36 Piet   Kerstholt 141 m Groningen 1:02:15
37 Caroline   Penthum 235 v Julianadorp 1:02:30
38 Anne   Rooks 147 m Elsloo 1:02:38
39 Sido   Martens 166 m Leeuwarden 1:03:08
40 Marcel   Stein 153 m Sneek 1:03:30
41 Henk   Jubbinga 114 m Lemmer 1:03:47
42 Karst   Anema 135 m Stiens 1:03:55
43 Lubbert   Kloosterman 165 m De Westereen 1:04:00
44 Willemien   Runia 132 v Lemmer 1:04:38
45 Kees   Bozelie 149 m Medemblik 1:05:05
46 Jouke   Andringa 163 m Oudehorne 1:06:06
47 Johannes   Dongstra 119 m Diever 1:06:42
48 Angela   Boels 164 v Onstwedde 1:06:59
49 Margot   Reinink 109 v Meppel 1:07:17
50 Sumathy   Nagalingdam 137 v Smilde 1:08:13
51 Geja   Zoutman 138 v Smilde 1:08:13
52 Anneke   Kuuper 154 v Leeuwarden 1:08:47
53 Carlien   Hendrickx 157 v Espel 1:09:20
54 Marianne van Geleuken 158 v Meppel 1:09:24
55 Anja   Vos 113 v Nijmegen 1:09:32
56 Rutger   Kluiver 156 m Groningen 1:09:32
57 Wim   Hunneman 143 m Oosterwolde 1:09:42
58 Claire   Houweling 120 v Rotterdam 1:10:09
59 Michel   Kooijman 121 m Rotterdam 1:10:10
60 Marijke   Broeren 108 v Schiedam 1:10:20
61 Dennis   Bornebroek 104 m Oude Bildtzijl 1:10:22
62 Ytsje van der Burg 105 v Oude Bildtzijl 1:11:06
63 Mariska   Brands 136 v Almere 1:11:18
64 Astrid   Zijlstra 140 v Leeuwarden 1:12:30
65 Joke de Vries 118 v Purmerend 1:14:52
66 Corine van Ipenburg 112 v Schiedam 1:18:10
67 Ineke van der Hoek 106 v Ursum 1:29:47
68 Annie van Rossum 217 v Vianen 1:51:51

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie