DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen Boscross 5-12-2009

Afstand 42,195 km.         Afstand 42,195 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Menno van Bruggen 429 m Lunteren 3:13:43
2 Marc   Steenhorst-Ensing 404 m Assen 3:26:20
3 Eelco   Hoogeveen 415 m Blija 3:28:02
4 Marleen   Verdonkschot 421 v Klazienaveen 3:29:26
5 Lex de Boer 425 m Avenhorn 3:55:35
6 Johannes de Boer 427 m it Heidenskip 3:58:41
7 Mo   Idrissi 420 m Heemskerk 4:01:51
8 Sjoerd   Slaaf 418 m Groningen 4:12:45
9 Karin van Eck 414 v Deventer 4:14:28
10 Durk   Polet 411 m Burgum 4:14:37
11 Ineke   Scheepbouwer 413 v Capelle a/d IJssel 4:29:07
12 Thijm   Konter 436 m Raalte 4:35:00
13 Yvonne   Rosenkamp 435 v Raalte 4:39:30
14 David   Major 402 m Northampton (Engeland) 4:47:07
15 Hans   Lems 407 m Wateringen 4:47:07
16 Johann   Spieker 417 m Laar (Duitsland) 4:52:00
17 Andries   Welles 406 m Lippenhuizen 4:55:00
18 Dinand   Uitslag 410 m Vriezenveen 5:04:02
19 Linda   Major 409 v Northampton (Engeland) 5:10:36
20 Dietrich   Eberle 416 m Seevetal (Duitsland) 5:13:02
21 Pieter   Cremer 430 m Gorredijk 5:14:44
22 Ineke   Scheffer 434 v Leens 5:14:44
               
Afstand 21,1 km.         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Thomas vd Wal 263 m Klazienaveen 1:32:00
2 Erwin   Koens 207 m Rotterdam 1:34:14
3 Edo   Elzenga 273 m Bovensmilde 1:39:58
4 Roelof   Bos 264 m Klazienaveen 1:40:38
5 Maurits vd Heijden 259 m Onstwedde 1:42:08
6 Jan   Hessels 261 m Mildwolda 1:42:16
7 Emile   Nales 236 m Groningen 1:43:06
8 Anno   Brandsema 233 m Beilen 1:43:25
9 Marcel de Jong 237 m Alphen a/d Rijn 1:44:19
10 Marijke   Krutzen 255 v Wilhelminaoord 1:44:56
11 Edwin   Töning 256 m Ede 1:44:56
12 Kjeld van Hees 204 m Utrecht 1:47:11
13 Jan   Rinsma 241 m Kraggenburg 1:47:33
14 Arnold   Nijp 209 m Grou 1:49:16
15 Duco   Zijlstra 232 m Lekkum 1:49:53
16 Gerhard   Pool 249 m Luttelgeest 1:51:20
17 Henderikus   Doorten 240 m Westerbork 1:52:21
18 Arjan   Blaauw 224 m Diever 1:52:25
19 Wierd   Duursma 266 m Beilen 1:52:36
20 Jos   Tibest 310 m Grijpskerk 1:53:02
21 Jan   Mulder 431 m Amsterdam 1:53:55
22 Calvin   Heuvelman 251 m Assen 1:54:12
23 Ina   Oortwijn 206 v Annerveenschekanaal 1:54:46
24 Yvonne vd Knaap 235 v Groningen 1:55:23
25 Feije Jan vd Meulen 252 m Joure 1:58:13
26 Eke vd Schaaf 231 v Emmen 2:00:41
27 Leo   Vaardrager 250 m Luttelgeest 2:01:01
28 Lenneke   Menger-Verguinst 245 v Oldeberkoop 2:01:16
29 Jan   Remery 216 m Sneek 2:01:23
30 Els   Raap 260 v Amsterdam 2:01:44
31 Ko   Halff 423 m Wormerveer 2:02:02
32 Geert Jan   Pottjewijd 274 m Beilen 2:02:34
33 Alet   Fransen 212 v Emmen 2:02:44
34 Bouke   Fennema 269 m Brutzum 2:02:56
35 Ceciel   Overgoor 234 v Beilen 2:03:25
36 Anke de Jong 265 v Groningen 2:03:30
37 Aeilt   Roelfsema 262 m Onstwedde 2:03:47
38 Theun   Zondag 267 m Beilen 2:03:49
39 Erik   Berendsen 270 m Noordwolde (zuid) 2:04:40
40 Meinte   Jelsma 228 m Leeuwarden 2:04:59
41 Dick   Dreschler 254 m Hooghalen 2:05:23
42 Tiny de Jong 248 v Wolvega 2:05:41
43 Kees   Bozelie 214 m Medemblik 2:07:16
44 Harry   Vos 244 m Westerbroek 2:07:22
45 Cor   Bellinga 223 m Emmen 2:07:46
46 Thijs   Likkel 243 m Coevorden 2:08:34
47 Jeanette   Schram 246 v Wolvega 2:08:36
48 Berend   Mosselaar 225 m Sebaldeburen 2:08:45
49 Frans   Scheuneman 217 m Hoogezand 2:09:23
50 Edwin   Olde Riekerink 210 m Groningen 2:09:24
51 Ewald van Kuppeveld 211 m Groningen 2:09:25
52 Gurbe vd Schaaf 230 v Emmen 2:11:05
53 Carola   Fledderus 203 v Dalen 2:11:34
54 Arjan   Timmer 213 m Coevorden 2:11:34
55 Piet   Bozelie 215 m Heiloo 2:12:59
56 Janneke   Wubs 229 v Emmen 2:14:40
57 Jan   Panhuis 219 m Leeuwarden 2:16:18
58 Sjouke   Veldhuizen 247 m Wolvega 2:17:04
59 Elly   Boer 271 v Hoogeveen 2:21:03
60 Frits   Gebhardt 239 m Bodegraven 2:21:52
61 Marie José   Nieuwkoop 221 v Drachten 2:24:35
62 Lian   Gebhardt 238 v Bodegraven 2:25:02
63 Coby   Krol 227 v Gasteren 2:25:08
64 Ineke   Plant 253 v Groningen 2:25:08
65 Angelica   Stevens 257 v Amsterdam 2:27:44
66 Irene   Bellinga 222 v Emmen 2:28:25
67 Roelie van Kessel 220 v Emmen 2:28:27
68 Willem   Kramer 405 m Apeldoorn 2:29:05
69 Thom   Scholing 242 m Westerbork 2:31:14
70 Anton   Schuurman 419 m Amsterdam 2:35:19
71 Toli   Schanssema 218 m Hoogezand 2:35:47
72 Regina   Mulder 258 v Amsterdam 2:50:03
73 Irma   Doeleman 268 v Westerbork 2:55:40
74 Annie van Rossum 301 v Vianen 3:52:10
               
Afstand 31,7 km.         Afstand 31,7 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Henk   Korteschiel 309 m Steenwijk 2:29:20
2 Ben   Plantinga 426 m Glimmen 2:33:48
3 Jasper   Keizer 302 m St. Annaparochie 2:36:04
4 Jaap   Koning 432 m Cruquius 2:49:52
5 Herman   Heijes 308 m Nieuw Buinen 2:50:16
6 Karst   Anema 303 m Stiens 2:57:13
7 Harry   Wolters 412 m Eelde 3:05:12
8 Jans   Timmer 424 m Kropswolde 3:05:28
9 Marcel   Stein 305 m Sneek 3:09:28
10 Riko   Douma 433 m Wapenveld 3:10:04
11 Patrick   Derks 307 m Drachten 3:20:51
12 Femme de Bruin 306 m Leeuwarden 3:25:13
13 Bennie   Koning 304 m Sappemeer 3:30:26
14 Monique   Jonker 311 v Ruinen 3:35:48
15 Sjaak   Schipper 312 m Groningen 3:37:42
               
Afstand 10,5 km.         Afstand 10,5 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Frank   Everts 122 m Hollandscheveld 0:42:31
2 Robert   Huisjes 129 m Assen 0:42:44
3 Gerald   Kleiker 124 m Vries 0:45:06
4 Joost ter Doest 138 m Beetsterzwaag 0:45:24
5 Jan   Roeles 108 m Beilen 0:47:50
6 Jaap vd Vliert 141 m Dwingeloo 0:49:17
7 Jelle   Merkus 106 m Dwingeloo 0:49:22
8 Martin   Bolhuis 136 m Dwingeloo 0:50:14
9 André vd Iest 104 m Groningen 0:52:22
10 Bas   Glasbergen 147 m Meppel 0:52:38
11 Henriette   Pepels 137 v Beilen 0:52:39
12 Arend   Enting 126 m Orvelte 0:52:48
13 Jan Willem   Sterk 139 m Leiden 0:53:27
14 Renate   Bosman 148 v Meppel 0:53:42
15 Harrie van Faassen 135 m Meppel 0:54:28
16 Fedde   Beijert 127 m Ureterp 0:54:30
17 Philip   Wildevuur 146 m Hooghalen 0:55:24
18 Rik   Prins 153 m Markenbinnen 0:56:17
19 Peter   Boersen 119 m Leeuwarden 0:56:21
20 Piet   Boelens 107 m Kollumerzwaag 0:56:35
21 Bert   Hogeboom 123 m Assen 0:56:39
22 Wiebe de Vries 154 m Oosterwolde 0:56:40
23 Joke   Gorter 155 v Oosterwolde 0:57:38
24 Fons   Schut 142 m Grou 0:58:04
25 Mark   Prins 152 m Markenbinnen 0:59:16
26 Dik   Jagersma 428 m Groningen 0:59:16
27 Chris   Hummel 130 m Assen 1:00:42
28 Olly   Pekelharing 140 m Dwingeloo 1:00:44
29 Leon   Schut 144 m Grou 1:00:46
30 Jaap   Schut 145 m Grou 1:00:48
31 Albert   Biel 110 m Westerbork 1:00:51
32 Halbe   Huitema 125 m Dearsum 1:04:53
33 Gerard   Buiter 105 m Duiven 1:05:42
34 Piet   Kerstholt 132 m Groningen 1:05:50
35 Ulbe vd Wal 103 m Zwagerbosch 1:06:15
36 Jacob vd Kamp 226 m Marum 1:07:48
37 Annelien van Zanten 151 v Meppel 1:08:53
38 Anouscha   Smit 118 v Diever 1:09:34
39 Henk   Meijering 128 m Assen 1:09:42
40 Anita   Brockötter 101 v Zwolle 1:09:45
41 Grietje   Klomp 150 v De Wijk 1:10:01
42 Arie den Bleker 116 m Diever 1:11:11
43 Janet   Biel 112 v Westerbork 1:11:37
44 Klaasje   Biel 111 v Westerbork 1:11:45
45 Lies van Zanten 149 v De Wijk 1:13:28
46 Saskia   Schut 143 v Grou 1:15:12
47 Pieter   Wetsema 133 m Veendam 1:15:21
48 Thijs   Hofstra 115 m Wytgaard 1:15:54
49 Ruth van Bruggen 131 v Leeuwarden 1:15:56
50 Herman   Hoekstra 121 m Leeuwarden 1:16:01
51 Inge   Kools 120 v Leeuwarenden 1:16:06
52 Joke de Vries 113 v Purmerend 1:21:03
53 Ineke vd Hoek 114 v Ursem 1:22:58
54 Rob   Meijnen 272 m Oranjewoud 1:26:53
55 Tiny   Wetsema 134 v Veendam 1:32:16

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie