DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslagen

Startnummer Voornaam tussenvoegsel Achternaam Woonplaats M/V gelopen tijd
823 Michal   Cerny Praha m 00:40:54
870 Arjan   Hoeve Meppel m 00:41:08
859 Jappie   Doller Oosterwolde m 00:41:11
850 Drygin   Maxim Amsterdam m 00:44:10
902 Teun   Hunneman Wapse m 00:44:22
897 Ab   Vos Julianadorp m 00:45:16
855 Hannelore van der Spek Nijeveen v 00:45:36
898 Henk   Popken Appelscha m 00:46:16
865 Theo   Groenendijk Ravenswoud m 00:46:30
878 Geert   Aardema Ravenswoud m 00:46:50
869 Antien van der Vegt Zuidwolde v 00:47:35
864 Arend   Grit Dwingeloo m 00:48:33
892 Petra   Grimbergen Nijbeets v 00:48:38
845 Lydia   Wiebenga Ijhorst v 00:48:40
853 Durk   Polet Burgum m 00:48:43
867 Wesley   Lammerding Barendrecht m 00:49:28
863 Berry   Koerts Smilde m 00:50:13
840 Otto de Boer Gytsjerk m 00:50:23
829 Rink   Post Appelscha m 00:51:07
891 Minke   Oenema Groningen v 00:51:07
903 Siem   Hiemstra Appelscha m 00:51:07
834 Jacob   Meijer Diever m 00:51:17
831 Myrddin   Isidora Sneek   00:51:52
879 Rogter   Kattenberg Meppel m 00:52:25
890 Johanna   Krol Appelscha v 00:52:28
882 Henry   Wijngaarden Heerenveen m 00:53:31
900 Allard   Tempelman Meppel m 00:53:44
816 Jaap   Talen Hoogeveen M 00:53:47
814 Daan van den Broek Heerenveen M 00:53:50
812 Tirza   Draaijer-Werkman Assen V 00:53:55
836 Willem   Mennega Haren m 00:54:25
889 Jan   Post Smilde m 00:54:25
894 Lenze   Klein Appelscha m 00:54:25
842 Tjitske   Kooistra Westerhof Lelystad v 00:54:50
843 Henk   Kooistra Lelystad m 00:54:51
861 Domien   Mulder Joure m 00:55:04
835 Lucia van der Bijl Bolsward v 00:55:28
857 Eltjo   Wieringa Usquert m 00:55:42
825 Sake   Lageveen Haulerwijk m 00:56:10
896 Wineke   Holtrop Emmen v 00:56:11
862 Winy   Grent Blokker v 00:56:35
877 Petra van Dijk Jubbega v 00:58:05
866 Marijke   Stoker Heerenveen v 00:58:12
805 Reinier   Gatsonides Buitenpost M 00:58:26
876 Nienke   Hartwig Beilen v 00:58:35
806 Jan Wytse van Dijk Buitenpost M 00:58:37
893 Trienke   Boltjes Surhuisterveen v 00:58:56
895 Aileen de Vries Hoogkerk v 00:58:56
880 Jackelien   Beikes Beilen v 01:00:04
887 Bert   Loof Wateren m 01:02:00
885 Bianca   Hoekstra Veendam v 01:02:02
886 Astrid   Hoekstra Leeuwarden v 01:02:02
839 Marijke ter Stege Winsum v 01:02:15
844 Marjolein   Kraak Appelscha v 01:02:23
822 Alwin van Hassel Appingedam m 01:02:31
884 Iewke   Hoekstra Veendam m 01:02:39
813 Grejanne   Hornstra Steenwijkerwold V 01:03:05
801 Tamara   Joosten Ruinen V 01:03:07
802 Nathalie de Boer Gouda V 01:03:09
854 Kees   Bozelie Medemblik m 01:03:25
846 Chris   Vruggink Buitenpost m 01:03:28
847 Thea   Noord Drachten v 01:03:28
899 Piet   Schat Rolde m 01:05:06
881 Renie   Koopmans Boornbergum v 01:05:20
832 Ella van den Berg Oosterwolde v 01:05:52
833 Jack van Rozen Oosterwolde m 01:05:55
819 Margreet van Dorsten-Lopers Meppel v 01:05:59
808 Jolanda   Aerts Nij Beets V 01:06:20
856 Jan   Wieringa Usquert m 01:06:27
820 Marina   Miedema Jubbega v 01:07:29
849 J   Miedem Joure m 01:07:29
868 Leo van Herksen Marum m 01:07:47
852 Anita   Brockotter Zwolle v 01:07:50
901 Mireille   Beukers Diever v 01:07:58
841 Anniek   Santing Zwolle v 01:08:10
815 Mans   Veldsink Dedemsvaart M 01:08:14
826 Frens   Scheuneman Hoogezand m 01:08:14
872 Marije   Pathuis Nieuwe Pekela v 01:08:34
807 Bart   Aerts Nij Beets M 01:08:38
888 Romana de Boer Beetsterzwaag v 01:08:38
811 Ellen   Niewold Zuidbroek V 01:08:49
871 Wietze   Pathuis Nieuwe Pekela m 01:09:43
874 Janny   Perdok Veendam v 01:09:43
830 Mattie de Boer Appelscha v 01:09:48
848 Lidwien   Groenink   v 01:09:48
851 Jan   Doodeman Hoorn m 01:13:04
858 Harma   Wieringa Usquert v 01:13:04
875 Marielle van der Veer Veendam v 01:13:04
873 Ineke   Kamps Tripscompagnie v 01:13:07
883 Anita   Hoekstra Veendam v 01:13:07
803 Niene te Biesebeek Groningen V 01:14:38
860 Robin   Kleian Groningen m 01:14:38
821 Wouter   Sierdsma Jubbega m 01:17:53
804 Jennifer   Kluin Steenwijk V 01:19:12
828 Theo   Runia Leeuwarden m 01:20:07
824 Greetje   Hein Emmeloord v 01:21:38

Startnummer Voornaam tussenvoegsel Achternaam Woonplaats M/V Eindtijd  
679 Wilfed ten Caat Elim m 01:31:37 1e man
691 Ronald van Lubek Zuidwolde m 01:33:18  
657 Richard   Buls Sleen m 01:33:29  
612 Jan Hein   Bunk Dedemsvaart m 01:36:04  
720 Clement   Waarheid Assen m 01:37:20  
650 Bart   Trip Emmen m 01:38:08  
637 Gregorz   Gajek Poland m 01:38:22  
638 Magdelene   Gajek Poland v 01:38:22 1e dame
603 Rogier   Nolet Breda m 01:38:40  
716 Hans   Westenbrink Nijeveen m 01:39:19  
689 Sebastiaan   Gerards Steenwijkerwold m 01:39:42  
706 Henk   Oldehinkel Dedemsvaart m 01:40:47  
681 Ruben de Aaijer Assen m 01:41:54  
619 Jos van Beek Groningen m 01:41:59  
684 Henk   Renderink Bolsward m 01:42:46  
713 Johannes   Schenk Urk m 01:42:46  
672 Gerard   Telaar Delden m 01:44:12  
673 Gerrit Jan   Rave Assen m 01:44:36  
675 Jan Egge   Hommes Emmeloord m 01:44:57  
611 Jacqueline van Faassen Dedemsvaart v 01:45:15  
676 Richard   Brinkhuis Zwolle m 01:45:23  
655 Martijn   Groeneveld Zalk m 01:45:48  
660 Yorick   Smit Enschede m 01:46:27  
604 Alexander   Overtoom Amsterdam m 01:47:22  
704 Andries   Tolman Oldeholtpade m 01:48:01  
601 Henk   Strating Diever m 01:48:06  
685 Wiebe de Vries Appelscha m 01:48:32  
715 Jarig van der Mossel Minnertsga m 01:48:35  
653 Wout van Wissen Werkhoven m 01:49:05  
654 Sandra   Spronk Werkhoven v 01:49:05  
661 Henk de Jager Appelscha m 01:49:28  
709 John   Eising Assen m 01:50:00  
683 Leon den Hertog Assen m 01:50:15  
658 Greetje   Buist Haren v 01:50:23  
621 Jurjen van Terwisga Sneek m 01:50:45  
695 Henk   Westerkamp Borger m 01:50:46  
707 Roel   Otten Bruchterveld m 01:51:03  
667 Rick   Isidora Sneek m 01:51:20  
682 Gerwin   Kamps Vledder m 01:51:44  
693 Renate   Post Emmen v 01:52:42  
626 Cristiaan van Ginkel Ugchelen m 01:53:03  
670 Ger van Diepen Diever m 01:55:17  
666 Gert van Es Darp m 01:55:33  
609 Geert   Woltjer Wijster m 01:55:37  
642 Tuncay   Isidora Sneek m 01:55:39  
615 Monique   Houtsma Meppel v 01:55:50  
694 Hans   Popken Assen m 01:56:42  
622 Chris   Kouwenhoven Ruinen m 01:56:51  
711 Mirjam   Steuvebrink Eelde v 01:57:12  
646 Hans   Hagen Gouda m 01:57:38  
721 Charlene   Torres Assen v 01:57:56  
641 George de Roo Dwingeloo m 01:58:30  
698 Hannie   Meijering Beilen m 01:58:40  
649 Jan   Bron Zuidhorn m 01:58:51  
662 Bert   Wiltinge Dwingeloo m 01:59:21  
627 Jurrien   Krol Assendelft m 02:01:05  
631 Willie   Sinke Urk v 02:01:13  
618 Marco   Doodeman Amsterdam m 02:01:23  
651 Bob   Riemersma Assen m 02:01:38  
624 Liane   Santing Vledder v 02:02:33  
635 Nick   Santing Meppel m 02:02:33  
640 Diethard   Jansen Zwolle m 02:02:48  
703 Lieuwe   Dijkstra Appelscha m 02:02:53  
680 Rutger van Dijk Groessen m 02:02:58  
712 Inge   Hulsebos Beilen v 02:03:14  
674 Hans van Putten Assen m 02:03:29  
697 Fedde   Beijert Ureterp m 02:03:36  
702 Sjoerd   Koelmans Meppel m 02:04:26  
663 Frens   Hein Dwingeloo m 02:04:57  
652 Annemiek de Boer Nieuwleusen v 02:05:15  
705 Wouter   Knol Nieuwleusen m 02:05:15  
633 Stefan   Markus Wapserveen m 02:05:21  
607 Robbert van Meulem Oostwoud m 02:05:28  
647 Jolien   Schat Groningen v 02:05:51  
628 Roelie   Plantinga Heerenveen v 02:06:06  
692 Gelske   Oud Wapse v 02:06:21  
699 Henk   Booiman Beilen m 02:07:00  
708 Esther   Kerssies Beilen v 02:07:00  
687 Edwin   Sterenborg Harkstede m 02:07:17  
719 Coos   Datema Zuidhorn m 02:07:34  
701 Liesbeth   Hillebrand Meppel v 02:07:43  
686 Karst   Anema Stiens m 02:08:33  
608 Femke   Boersma Lemmer v 02:09:40  
677 Inge   Schellekens Eelde v 02:09:52  
656 Sjack   Jansma Sneek m 02:10:14  
668 Ellen   Morriën Almere v 02:10:37  
669 Frans   Baar Nederhorst m 02:10:37  
714 Wim   Saaltink Groningen m 02:10:46  
678 Henk   Hiemstra Franeker m 02:10:55  
688 Tjeerd   Jongsma Oranjewoud m 02:12:10  
690 Tineke   Lautenbach Heerenveen v 02:12:10  
710 Marcel   Swart Sneek m 02:12:22  
696 Jeanette   Langius Coevorden v 02:12:36  
700 Sylvin   Talen Meppel v 02:12:42  
671 Reinder   Tel Surhuizem m 02:13:20  
717 Rudmer   Andringa Oosterwolde m 02:13:33  
630 Annegina de Vries Urk v 02:13:38  
606 Jan   Vreeling Oudehaske m 02:14:42  
629 Hilde   Woort Urk v 02:16:27  
602 Hans de Boer Haarlem m 02:17:03  
625 Ilona   Reinier Vledder v 02:17:03  
643 Sjouke de Gee Gauw v 02:17:20  
623 Ana   Santos Haarlem v 02:18:50  
645 Martijn de Groot Gouda m 02:18:50  
718 Sandra van Oost Assen v 02:19:58  
664 Rianne   Schuurman Nieuwolda v 02:20:25  
665 Ceren   Zwijnenburg Nieuwolda v 02:20:25  
636 Gert   Heres Heerde m 02:22:32  
617 Carla   Lassche Wapenveld v 02:22:54  
634 Anneke   Mooy Meppel v 02:23:20  
614 Wesley   Huisman Assen m 02:32:22  
605 Anneke de Vries Oudehaske v 22:45:00 dnf
639 Gonnie   Room Frederiksoord v 22:45:00 dnf
644 Jurjen   Smit Goëngahuizen m 22:45:00 dnf
659 Lisanne   Hein Zwolle v 22:45:00 dnf

Startnummr Voornaam tussenvoegsel Achternaam Woonplaats M/V Eindtijd  
201 Mark   Oude Alink Delden m 03:24:32 1e man
270 Wolter de Lange Steenwijk m 03:25:59  
234 Sjirk   Overal Kiel-Windeweeer m 03:28:03  
213 Joost   Wildenberg Elst m 03:34:18  
253 Wim   Strijker Goningen m 03:36:18  
263 Rene van Haaren Assen m 03:36:25  
252 Saco   Hemstra Weidum m 03:37:18  
266 Dennis   Mensink Heerde m 03:37:43  
264 Jannet   Lange Almere v 03:43:05 1e dame
265 Thijs van Hut 't Harde m 03:44:35  
249 Marco de Wit Hillegom m 03:45:03  
254 Anne   Siegers Groningen m 03:45:29  
219 Martijn   Otten Heerenveen m 03:48:46  
207 Rick   Walravens Zwolle m 03:50:00  
271 Arie van der Steen Bontebok m 03:51:18  
218 Hans   Nijman Schagen m 03:52:21  
212 Niels   Dimmers Amersfoort m 03:55:59  
226 Cor   Meems Heemskerk m 03:57:20  
257 Gert Jan van Groningen Cothen m 03:57:41  
203 Gerrie   Boersma Twijzel m 04:00:01  
215 Frank   Uijl Haarlem m 04:02:27  
209 Jan   Claereboudt Lint (Belgie) m 04:02:36  
211 Paul   Schijff Almere m 04:02:36  
216 Ida   Verduin- Boone Schagen v 04:03:18  
267 Alie   Brouwer Joure v 04:04:17  
227 Henk van Roekel Veenendaal m 04:06:35  
248 Erik   Brandsma Maurik m 04:06:35  
222 Bennie de Vries Stadskanaal m 04:06:56  
241 Gerry   Visser Borne v 04:10:56  
225 Richard   Dolle Joure m 04:14:51  
245 Marcel   Dankers Schijndel m 04:15:19  
262 Wim   Weustenenk Creil m 04:15:44  
223 Danny   Kuipers Winsum m 04:18:33  
244 Rene   Reumerman Hedel m 04:19:15  
221 Duco   Zijlstra Lekkum m 04:21:16  
276 Adrie van Dijk Paterswolde m 04:21:31  
205 Herman de Boer Den Haag m 04:22:14  
229 Marijke   Bekkema Itens v 04:25:53  
272 Paul   Kromkamp Groningen m 04:30:22  
268 Wim   Haringsma Balk m 04:30:25  
269 Alex de Lange Balk m 04:30:30  
274 Anita   Fokkens Tersoal v 04:30:30  
275 Gertie   Theunissen Eindhoven v 04:33:56  
202 Kester   Black Amsterdam m 04:39:45  
247 Roelof   Kedde Oudehaske m 04:39:50  
238 Klaas de Groot Leeuwarden m 04:43:23  
273 Wim   Oostindie Appelscha m 04:44:58  
224 Sacha   Wirtl D-Penzberg v 04:45:46  
100 Eddy   Hedemann Assen m 04:50:13  
259 Jildert   Visser Assen m 04:50:15  
260 Marc van der Valk Exloo m 04:50:15  
235 Jan   Wessels Rijssen m 04:51:26  
242 Cees   Dijkstra Menaam m 04:53:26  
258 Gerik   Mik Sint Annen m 04:53:26  
261 Jannie   Lindeboom Beilen v 05:08:40  
243 Henk   Biesterbos Lutten m 05:09:16  
214 Henk   Veenstra Drachten m 23:45:00 dnf
217 Lukas   Burk Groningen m 23:45:00 dnf
228 Arjan   Timmerman Genemuiden m 23:45:00 dnf
230 Fedde   Bloemhof Itens m 23:45:00 dnf
236 Frouwkje   Herder Ravenswoud v 23:45:00 dnf
237 Jurrien   Super Delfzijl m 23:45:00 dnf
239 Peter   Postma Leeuwarden m 23:45:00 dnf
246 Cor   Kort Steenwijk m 23:45:00 dnf
250 Geert   Schelkens Duffez (belgie) m 23:45:00 dnf
251 Sandra   Cannaerts Duffez (belgie) v 23:45:00 dnf
255 Hans   Buis Midwoud m 23:45:00 dnf
256 Wilbert   Roeleveld Wijk bij Duurstede m 23:45:00 dnf

Startnummer Voornaam tussenvoegsel Achternaam Woonplaats M/V Eindtijd  
430 René de Boer Zeist m 01:59:32 1e man
447 Michiel   Huzen Nieuwleusen m 02:09:53  
436 Lennaert   Steen Zwolle m 02:11:18  
448 Gerald   Hoogeveen Bolsward m 02:11:44  
442 Lourens van Benthem Vollenhove m 02:13:13  
429 Wilko   Kolkman Vroomshoop m 02:13:39  
440 Eric van den Berg Hoogkarspel m 02:16:30  
441 Henriette   Pepels Beilen v 02:16:30 1e dame
423 Jethro   Buter Hattem m 02:19:00  
405 Gerlof   Brandsma Mildam m 02:19:17  
411 Manuel   Gruen ??? m 02:23:05  
456 Arjen   Mol Vledder m 02:23:26  
461 Janke   Douma Lichtaard v 02:24:00  
421 Albert   Klerk Dordrecht m 02:24:34  
449 Anno   Brandsma Beilen m 02:25:09  
455 Robbert ter Steege Winsum m 02:25:44  
404 Sjouke   Vleuten Marum m 02:26:21  
451 Henk   Harenberg Eibergen m 02:27:21  
422 Peter de Waal Malefijt Amsterdam m 02:27:40  
437 Gerdi   Wicherson Emmeloord   02:28:15  
438 José   Stuivenvolt Emmeloord v 02:29:28  
406 Willem   Stienstra Grootegast m 02:30:00  
416 Ingrid   Boender-Dijkstra Zuidbroek v 02:30:45  
428 Wisse   Zantema Heeg m 02:31:21  
408 Jaap van der Dekken Marum m 02:32:00  
415 Lisette ten Wolde Peperga v 02:32:34  
426 Eddy   Oosterkamp Steggerda m 02:32:37  
457 Eddy   Danes Meppel m 02:33:28  
414 Karla   Blom Odoorn v 02:34:05  
412 Sjouke   Stoker Marum m 02:35:55  
435 Arlana van Ommen Zwolle v 02:35:57  
427 Rudy   Telkamp Hoogezand m 02:36:10  
432 Hilda   Hiemstra Harkema v 02:36:57  
433 Siet   Streefkerk Boelensloon   02:36:57  
434 Elly   Abbink Opende v 02:36:57  
452 Heidy   Wolters Muiderberg v 02:39:59  
450 Hans de Boer Zwolle m 02:42:36  
454 Bert Jan   Nijhuis Enschede m 02:44:04  
409 Renie   Plantinga Heerenveen v 02:44:55  
403 Kay van der   Rotterdam v 02:46:17  
460 Janmaarten   Obma Drachten m 02:47:13  
417 Casper   Heij Zwolle m 02:47:41  
407 Marian   Booijink Tiendeveen v 02:47:58  
402 Peter   Niewold Zuidbroek m 02:48:29  
458 Aleid   Busser Haren v 02:48:57  
459 Adrian   Wadham Haren m 02:49:00  
445 Minke   Kooistra Dokkum v 02:49:17  
439 Ton   Epskamp Amstelveen m 02:52:59  
410 Douwe   Plantinga Heerenveen m 02:53:40  
446 Annechien van der Veen Leeuwarden v 02:54:00  
462 Wiebe   Kootstra Burgum m 02:54:17  
444 Broer   Sytsma Dokkum m 02:57:08  
413 Jan-Hilbert van de Wetering Heerde m 03:04:12  
418 Liesbeth   Koehorst Hoogeveen v 03:06:55  
419 Richard   Koehorst Hoogeveen m 03:06:55  
401 Mirjam   Ruiter Oostwoud v 03:08:47  
431 René   Hoffmeijer Delden m 03:09:36  
443 Fedel van As Assen m 03:12:18  
453 Cor   Gorter Glimmen m 00:00:00  

1 434 Bob van der Weg Rohel m 3:21:20
2 402 Michiel   Huzen Nieuwleusen m 3:23:27
3 433 Anton   Slagers Eelderwolde m 3:30:43
4 403 Jelrik   Geurtz Bemmel m 3:39:01
5 426 Milou   Lendfers Zuidwolde v 3:59:03
6 413 Gerrard   Boot Amsterdam m 3:54:32
7 444 Gerrie   Boersma Twijzel m 3:55:13
8 447 Marc Noel de Wild Haastrecht m 4:01:32
9 435 Arie van der Steen Bontebok m 4:03:27
10 411 Roel   Kleine Hoogeveen m 4:09:58
11 417 Wessel   Kranghand Hoogeveen m 4:11:38
12 427 Lex de Boer Avenhorn m 4:11:38
13 431 Roland de Boer Hoogeveen m 4:13:57
14 445 Adrie van Dijk Paterswolde m 4:14:34
15 439 Annie   Oostenbrink Olderberkoop v 4:14:39
16 425 Cees   Dijkstra Menaam m 4:26:40
17 420 Nicole   Mills Amsterdam v 4:28:06
18 428 Wilfried   Duivenvoorden Noordwijkerhout m 4:28:06
19 446 Arie   Vedetsie Driel m 4:30:53
20 436 Hilde   Jansen Heerenveen v 4:31:31
21 437 Roelof   Kedde Heerenveen m 4:31:31
22 430 Stan   Drouen Steenderen m 4:33:10
23 419 Erwald   Boer Arnhem m 4:34:43
24 424 Cor   Kort Steenwijk m 4:35:25
25 423 Mike   McCarthy Loosdrecht m 4:36:01
26 443 Maarten   Mannee Papendrecht m 4:36:32
27 412 Jan   Spitael Hofstade m 4:40:06
28 448 Aukje   Jansen Drempt v 4:40:06
29 432 Jako   Sterrenburg Alblasserdam m 4:40:38
30 421 Jan   Wessels Rijssen m 4:43:26
31 418 Brian   Shuchuk Haarlem m 4:51:39
32 440 Ian   Brusselers Haarlem m 4:51:39
33 405 Ton ten Have Vorden m 4:54:16
34 441 Gertie   Theunissen Eindhoven v 5:05:57
35 414 Grzegorz   Gancarz Luxembourg m 5:07:00

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie