DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Midzomeravondmarathon 10 km 18-07-2015

Midzomeravondmarathon 2015
               
Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 18 juli 2015
               
Start 17:00 uur         Afstand 10 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Erik   Bolding 111 m Tuk 0:34:21
2 Folkert   Visser 182 m Burgum 0:38:51
3 Andre   Scholing 148 m Noordscheschut 0:39:15
4 Albert   Mussche 147 m Nieuwleusen 0:39:19
5 Bennie   Akkerman 132 m Rouveen 0:40:49
6 Marten   Teule 165 m Slochteren 0:41:25
7 Bram   Smit 101 m Noordhorn 0:41:39
8 Robert   Groenink 152 m Meppel 0:41:45
9 Henry   Strijker 149 m Hollandscheveld 0:42:23
10 Evert   Bisschop 161 m Koekange 0:43:43
11 Herman   Fransen 115 m Gendringen 0:43:53
12 Jonathan   Bosma 181 m Smilde 0:44:43
13 Miranda   Vrieling 151 v Zuidwolde 0:44:45
14 Erika   Broekema 138 v Groningen 0:44:46
15 Jannes   Scholing 150 m Geesbrug 0:44:47
16 Willem   Biemolt 142 m Utrecht 0:44:48
17 Eeuwe   Schot 128 m Groningen 0:44:53
18 Freddy de Witte 159 m Staphorst 0:44:58
19 Gerrit   Bosma 180 m Smilde 0:45:16
20 Nienke   Wolda 157 v Wolvega 0:45:59
21 Vincent   Janssen 125 m Duiven 0:47:15
22 Siebe   Huizenga 177 m Grootegast 0:47:41
23 Bert   Koster 107 m Wijster 0:47:44
24 Benny   Bijlsma 113 m Marsum 0:48:40
25 Jasper   Klein 156 m Dedemsvaart 0:49:19
26 Josse   Postma 169 m Leeuwarden 0:49:20
27 Jan   Koornneef 119 m Pijnacker 0:49:46
28 Inge   Wagt 103 v Nieuw Roden 0:49:48
29 Ronald   Holleman 176 m Pijnacker 0:50:27
30 Jan   Lip 122 m Alteveer 0:50:41
31 Lonneke   Opsteegh 166 v Slochteren 0:50:51
32 Win van der Til 105 m Nieuw Roden 0:51:37
33 Saakje   Regnerus 140 v Broeksterwoude 0:51:45
34 Harm   Appelo 145 m Bovensmilde 0:51:46
35 Petra   Wieringa 155 v Leeuwarden 0:51:47
36 Karin   Danhof 160 v Irnsum 0:51:52
37 Jack van der Walle 137 m Groenekan 0:51:57
38 Willemijn   Drok 136 v Wageningen 0:51:58
39 Hary   Werkman 178 m Lemmer 0:52:02
40 Ron   Otten 106 m Geeuwenbrug 0:52:08
41 Jan   Fransen 158 m Hasselt 0:52:41
42 Sjef   Damhuis 172 m Steenwijkerwold 0:52:51
43 Gea   Brink 131 v Staphorst 0:53:00
44 Henk   Daling 121 m Hoogeveen 0:53:23
45 Alwin van Hassel 104 m Appingedam 0:53:26
46 Karin   Boeksma 144 v St. Nicolaasga 0:53:38
47 Sent   Hoekstra 174 m Emmeloord 0:53:52
48 Jack van Rozen 133 m Oosterwolde 0:54:35
49 Peter van der Heide 167 m Den Helder 0:54:35
50 Mans   Veldsink 110 m Dedemsvaart 0:54:38
51 Carolien de Vries 114 v Heerenveen 0:54:42
52 Roos   Groothuis 168 v Stadskanaal 0:54:47
53 wim   Mouwer 129 m Nunspeet 0:55:16
54 Feije Jan van der Meulen 116 m Lelystad 0:55:49
55 Gwenda   Bolding 112 v Tuk 0:56:20
56 Reinder   Tel 146 m Surhuizum 0:56:21
57 Rob van den Brink 124 m Assen 0:56:54
58 Diana van der Werff 164 v Ruinerwold 0:57:06
59 Edwin   Claessens 173 m Espel 0:57:42
60 Ellen van der Beld 143 v Leiderdorp 0:58:05
61 Appie de Bruin 126 m Hitzum 0:59:12
62 Helma   Bloemert 134 v staphorst 0:59:56
63 Anita   Berendsen 162 v Veessen 1:00:16
64 Be   Kok 130 m Kampen 1:00:30
65 Mieke   Sellis 135 v Staphorst 1:00:34
66 Lubbert   Kloosterman 179 m De Westereen 1:00:38
67 Verena   Koster 108 v Wijster 1:00:40
68 Annemieke   Klijnstra 118 v Winschoten 1:01:02
69 Reint van der Vlier 123 m Vlaardingen 1:01:32
70 Klaudia   Everts 141 v Hollandscheveld 1:03:12
71 Richtje   Taal 139 v Alkmaar 1:03:47
72 Marcel   Fokkema 102 m Zeewolde 1:03:48
73 Piet   Kerstholt 127 m Groningen 1:04:47
74 Silvia van Roozendaal 117 v Heemskerk 1:05:33
75 Dora   Mual 120 v Amsterdam 1:06:36
76 Ariana   Kuijpers 175 v Drachten 1:07:30
77 Joop   Boonstra 109 m Leeuwarden 1:07:59
78 Hidzer   Groenhof 153 m Sint Jacobiparochie 1:11:16
79 Ria   Rozeboom 171 v Hoogersmilde 1:11:17
80 Jannette   Hoogeveen 170 v Hoogersmilde 1:11:26

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie