DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag boscross 10,5 km 13-12-2014

Boscrossmarathon 2014
   
Uitslag 10,5 km.-loop , zaterdag 13 december 2014
               
Start 11:00 uur         Afstand 10,5 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Michel   Eekhof 464 m Valthe 0:44:55
2 Jeroen   Auener 865 m Rolde 0:45:32
3 Germ Anne    Hooisma 806 m Groningen 0:45:54
4 Allard   Brunsting 878 m Hoogeveen 0:46:35
5 Marco   Bakker 850 m Assen 0:46:42
6 Arend Jan van de Hoek 848 m Nieuwleusen 0:46:48
7 Bart van der Veen 867 m   0:47:02
8 Jacco   Feenstra 796 m Rotterdam 0:47:16
9 Jan   Roeles 883 m Beilen 0:47:37
10 Henk   Ruiter 881 m Sneek 0:47:51
11 Jaap van de Vliert 887 m Dwingeloo 0:48:22
12 Annick   Taselaar 841 v Rotterdam 0:48:28
13 Jippe   Jongman 855 m Gorredijk 0:49:10
14 Jan    Huisman 880 m Arum 0:49:17
15 Jan   Uiterwijk 886 m Eesveen 0:49:46
16 Stefan    Ensing 814 m Steenwijk 0:49:56
17 San   Brealey 907 m   0:50:16
18 Henk   Brassien 813 m Zwolle 0:50:37
19 Kevin   Verberkmoes 842 m Rotterdam 0:51:21
20 Rob   Broeren 839 m Schiedam 0:51:39
21 Sandra   Medendorp 877 v Pesse 0:51:51
22 Jan Anne   Postma 866 m   0:52:30
23 Albert de Boer 858 m Meppel 0:52:41
24 Geert   Aardema 864 m Ravenswoud 0:53:40
25 Wijtse van de Meer 854 m Woudbloem 0:54:10
26 Matthijs   Betten 899 m Groningen 0:54:11
27 Duw   Zijlstra 903 m Lekkum 0:54:41
28 Fred   Riezebos 902 m Ermelo 0:54:42
29 Janet   Werkema 882 v Sneek 0:54:49
30 Wietze   Westerhuis 857 m Marum 0:54:53
31 Joost   Meijer 819 m Groningen 0:55:36
32 Klaziena   Politiek 817 v Groningen 0:55:57
33 Jeroen   Nijholt 875 m Groningen 0:56:41
34 Henk   Popken 896 m Appelscha 0:57:26
35 Klaas   Doornbos 821 m Emmeloord 0:57:38
36 Haaije   Koenders 833 m Groningen 0:57:56
37 Arjen   Mol 852 m Vledder 0:58:17
38 Adrie   Hartholt 897 v Appelscha 0:59:16
39 Lieuwe   Dijkstra 884 m Oosterwolde 0:59:18
40 Ronald   Wieringa 825 m Assen 0:59:23
41 Roel   Nijland 861 m   0:59:25
42 Karin   Betten 898 v Oosterwolde 0:59:44
43 Karla   Schipper 734 v Groningen 1:00:04
44 Jakob   Brasser 836 m Groningen 1:00:33
45 Jelle   Visser 893 m Zeist 1:00:44
46 Lucette   Abrahams 844 v Diever 1:00:45
47 Arie   Driesprong 905 m Dwingeloo 1:00:47
48 Laure   Obelink 824 v Apeldoorn 1:00:55
49 Peter   Ton 823 m Emmeloord 1:01:12
50 Wouter   Willers 831 m Rotterdam 1:01:19
51 Ingeborg van de Heuvel 845 v Rotterdam 1:01:19
52 Willem   Hoogen Stoevenbeld 846 m Rotterdam 1:01:19
53 Stepahny   ?? 889 v Rotterdam 1:01:19
54 Renata   Vermeulen 509 v Den Helder 1:02:15
55 Marleen   Vos 834 v Maarssen 1:02:17
56 Johan   Vos 835 m Maarssen 1:02:17
57 Martin   Treub 879 m Makkum 1:03:00
58 Emile   Koop 766 m   1:03:16
59 Lyke   Rots 815 v Drachten 1:03:21
60 Willem van der Velde 869     1:03:22
61 Saskia   Kors 832 v Vledder 1:03:23
62 Ben   Bouwhuis 906 m Marknesse 1:03:31
63 Wietske   Sikkens 871 v Heerenveen 1:03:42
64 Fred   Visser 837 m Tjerkgaast 1:03:56
65 Tonnie   Rooks 863 m Appelscha 1:03:59
66 Susan van Millingewn 888 v Hoornsterzwaag 1:04:02
67 Meinte   Jelsma 843 m Leeuwarden 1:04:25
68 Jeanette   Hooijman 872 v Tollebeek 1:04:31
69 Rpelof   Moes 851 m Nijeveen 1:05:24
70 Ruud van Brevoort 856 m Zuidveen 1:05:29
71 Edson   Fortes 804 m Rosmalen 1:05:34
72 Sjoerd   Mulder 860 m Eelderwolde 1:05:41
73 Marije  van der Meulen 868 v Joure 1:06:05
74 Ruud   Glas 826 m Wirdum 1:06:43
75 Lubbert   Kloosterman 892 m De Westerveen 1:06:53
76 Frens   Hein 828 m Emmeloord 1:06:59
77 Rinske   Tolsma 853 v Emmeldoord 1:06:59
78 Rene   Bruinsma 466 m Tijnje 1:07:10
79 Karen van Rijn 462 v Vledderveen 1:07:24
80 Broertje   Mestrini 830 m Roterdam 1:07:48
81 Theo   Mestrini 742 m Bolsward 1:07:49
82 Mieke   Sellis 849 v Staphorst 1:07:50
83 Albert   Bodde 862 m   1:08:06
84 Maaike Anne   Boonstra 807 v Groningen 1:08:24
85 Anita   Brockotter 904 v Zwolle 1:08:53
86 Carlien   Hendrickx 876 v Espel 1:08:55
87 Annetta de Boer 870 v De Wijk 1:09:11
88 Sjoerd   Post 890 m Welsrijp 1:09:18
89 Jelte   Nijholt 874 m Oosterwolde 1:09:26
90 Stijntje   Troost 895 v Staphorst 1:09:44
91 Timo   Drent 810 m Breda 1:09:50
92 Alice   Veijer 894 v Staphorst 1:10:47
93 Hyun-Jung   Kim 808 v Rotterdam 1:10:55
94 Maggie   Chun 811 v Zwolle 1:10:55
95 Geke van de Hoek 859 v   1:11:04
96 Ingeborg   Zeijlmans 820 v Groningen 1:11:51
97 Jacques   Marais 885 m Haren 1:11:59
98 Berend   Schreuder 840 m Zweeloo 1:12:18
99 Carolien   Joling 873 v Groningen 1:12:21
100 Roel   Zaal 802 m Amsterdam 1:12:47
101 Maarten   Jacobs 900 m   1:14:51
102 Daphne   Wijnbelt 901 v Emmeloord 1:14:51
103 Hetty   Post 891 v Welsrijp 1:15:29
104 Marijke   Broeren 838 v Schiedam 1:15:45
105 Jennifer   Floter 847 v Hilversum 1:19:35
106 Geert   Boesjes 827 m Wergea 1:22:00
107 Jeanne   Slob 803 v Amsterdam 1:32:40

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie