DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag boscross 21,1 km 13-12-2014

Boscrossmarathon 2014
   
Uitslag 21,1 km.-loop, Zaterdag 13 december 2014
               
Start: 11.00 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Lambertus    Moes 744 m Leeuwarden 1:34:25
2 Reinier   Ingwersen 793 m Arum 1:35:18
3 Jean   Remoitre 701 m Le Mautroy 1:39:49
4 Johan de Jong 781 m Haren 1:40:44
5 Bertus   Pettinga 774 m Assen 1:40:48
6 IJme   Woensdregt 733 m Groningen 1:41:09
7 Eric   Vnk 773 m Assen 1:42:10
8 Luite   Nijdam 798 m   1:42:52
9 Harry   Oosterhuis 737 m Stiens 1:44:03
10 Luuk van der Helm 790 m Wolvega 1:44:10
11 Henk Jan   Deekens 749 m Heerenveen 1:44:16
12 Herman   Gramman 772 m Haren 1:45:52
13 Minke   Spoelstra 463 v Buitenpost 1:45:54
14 Harry   Boerefijn 723 m Emmeloord 1:47:26
15 Alco de Jong 459 m St Annaparochie 1:48:12
16 Marco   Schumm 761 m Rotterdam 1:48:25
17 Kelly van den Heuvel 715 v Havelterberg 1:48:38
18 Arvid   Landwaart 720 m Amsterdam 1:48:47
19 Harrie   Loos 747 m Emmeloord 1:49:56
20 Iris   Dahler 799 v Hoogeveen 1:50:37
21 Rogier   Braak 754 m Haren 1:52:08
22 Wim   Winthorst 795 m Haren 1:54:46
23 Mark van Mossel 767 m Onnen 1:54:49
24 JosÚ   Stuivenvolt 724 v Emmeloord 1:54:58
25 Jolanda   Pater 735 v Emmeloord 1:55:44
26 Tsjeard   Hofstra 780 m Lommels 1:56:13
27 Mario   Oomkens 752 m Haren 1:56:32
28 Marco van der Wal 763 m Nieuwerkerk ad IJssel 1:56:39
29 Stefan de Nekker 718 m Noordwolde (FR) 1:56:53
30 Minne   Brouwen 791 m Wolvega 1:57:01
31 Marton   Seiwerth 706 m Mosonmagyarova'r 1:57:14
32 Karst   Anema 760 m Stiens 1:57:16
33 Rick   Vlaming 756 m Biddinghuizen 1:57:55
34 Bruce   Tanke 762 m Dedemsvaart 1:57:58
35 Jan   Witte 789 m   1:58:11
36 Martijn ten Wolde 717 m Zwolle 1:58:46
37 Daan de Bie 707 m Utrecht 1:59:05
38 Frans   Raven 741 m Beilen 1:59:11
39 Hut   Gea 770 v Leek 2:00:07
40 Berber   Akkerman 779 v Wommels 2:00:14
41 Marc   Jongejan 783 m Emmeloord 2:00:22
42 Francis van der Schoot 702 v Zwolle 2:01:02
43 Olga   Appelo 745 v Zwolle 2:01:03
44 Marco van Kooten 727 m Nagele 2:01:19
45 Jan Peter   Hovinga 784 m Beetsterzwaag 2:01:31
46 Bas   Vroling 709 m Nijmegen 2:01:42
47 Aaldrik   Scholtens 759 m Oostwold 2:01:58
48 Alex de Jong 716 m Rotterdam 2:02:19
49 Peter   Krom 782 m Beilen 2:02:55
50 Benny   Bijlsma 765 m Marsum 2:03:09
51 Gerdi   Wichersen 792 v   2:03:18
52 Jenne   Klasens 776 v Assen 2:03:31
53 Maurits   Sietsma 794 m Haren 2:03:32
54 Adriaan   Mollema 753 m Nieuwe Pekela 2:04:25
55 Remko   Meijer 750 m Drachten 2:04:31
56 Johan   Panneman 751 m Nieuw Buinen 2:04:31
57 Laurence   Harms 708 v Den Haag 2:04:33
58 Renate   Kikkert 705 v Westerbork 2:05:21
59 Alex van Wammel 785 m Westerbork 2:05:21
60 Harry   Vos 787 m Westerbork 2:05:21
61 Thijs   Beumer 721 m Amsterdam 2:05:27
62 Ina   Oortwijn 797 v Annerveenschekanaal 2:05:47
63 Eddy de Boer 786 m De Wijk 2:07:04
64 Jolanda van den Berg-Jongejan 729 v Rotterdam 2:07:33
65 Hetty van Burg 704 v Westerbork 2:07:57
66 Watze   Nijdam 732 m Luxwoude 2:08:49
67 Anje van  Gijssel 777 v Woudbloem 2:09:06
68 Rob   Dragt 541 m Den Helder 2:09:33
69 Bouke   Fennema 738 m Britsum 2:10:38
70 Bas   Kouwenhoven 758 m Emmen 2:10:42
71 Henri   Ploeg 775 m Assen 2:11:21
72 Jeannette   Schram-Moll 788 v Wolvega 2:11:21
73 Robert   Noppers 768 m Borger 2:12:51
74 Henri   Vierhoven 748 m Westerbork 2:12:59
75 Henk de Vries 551 m   2:14:00
76 Ybe   Haarsma 468 m Sneek 2:15:16
77 Dorien   Obdeijn 771 v Roelofarendsveen 2:17:54
78 Felix van Ginkel 739 m Groningen 2:18:15
79 Willy   Bergman 740 v Groningen 2:18:15
80 Wim   Saaltink 465 m Groningen 2:18:38
81 Marcel van den Berg 730 m Rotterdam 2:20:14
82 Boorsma   Hans 769 m Groningen 2:20:14
83 Jeffery   Robbers 605 m Leeuwarden 2:21:30
84 Fred   Backhaus 714 m Meppel 2:21:30
85 Nico   Hooisma 469 m Dronrijp 2:21:46
86 Brent   Wise 719 m Tilburg 2:23:19
87 Karin   Welters 461 v Vledderveen 2:23:25
88 Jose   Baas-Zondag 460 v Grou 2:24:38
89 Hans van der Meulen 467 m Ugchelen 2:25:08
90 Fleur van de Meer 778 v Woudbloem 2:25:36
91 Jan   Panhuis 755 m Leeuwarden 2:25:52
92 Nelleke   Vos 726 v Groningen 2:30:15
93 Cordula   Behren 764 v Wardenburg 2:43:05

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie