DIEVERSPORTIEF.NL

Wandel- en hardloopevenementen in het Drents Friese Woud

sporten

Uitslag Boscross 10,5 km 14-12-13

1 Harmen   Perk 169 m Rotterdam 40:40
2 Timo   Schraa 130 m Leeuwarden 43:58
3 Rogier   Beele 142 m Lelystad 45:20
4 Jan   Roeles 163 m Beilen 46:57
5 Richard   Doggen 185 m Den Hoorn 47:11
6 Jan   Uiterwijk 177 m Eesveen 47:22
7 Robert Jan   Eggens 434 m Eelde 48:04
8 Jerzy   Kasemier 260 m Groningen 48:45
9 Ronald   Branke 187 m Staphorst 49:55
10 Henriette   Pepels 152 v Beilen 50:14
11 Jan Roelof   Hofstra 173 m Leeuwarden 50:15
12 Martijn   Korbijn 137 m Nieuw-Beijerland 50:22
13 Olaf   Sloot 179 m Assen 50:44
14 Marko   Meerman 147 m Veendam 52:40
15 Henk   Brons 122 m Zwolle 53:09
16 Peter van Vliet 196 m Drachten 53:15
17 Stella   Petric 190 v   54:21
18 Lieuwe   Dijkstra 159 m Oosterwolde 54:46
19 Cor   Bult 160 m Oosterwolde 54:46
20 Adrie   Hartholt 167 v Appelscha 54:53
21 Harry   Oosterveen 158 m Den Haag 55:55
22 Marten van der Steeg 136 m Aalden 56:02
23 Jan   Maggre 141 m Lelystad 56:08
24 Gerlof   Vries 133 m Groningen 56:16
25 Wietze   Westerhuis 189 m Marum 56:34
26 Arjan   Klaassen 195 m Diever 56:37
27 Henk   Aarden 180 m Assen 57:00
28 Carolien   Scholten 140 v Amsterdam 57:33
29 Raoul   Meulenkamp 121 m Zwolle 57:36
30 Gerrie   Drenth 151 V Hijken 58:03
31 Arjen   Lettinga 182 m Leeuwarden 58:04
32 Jan Hein van der Bruggen 188 m Dwingeloo 58:49
33 Fedde   Beijert 149 m Ureterp 59:01
34 Lecette   Abrahams 157 v Diever 59:26
35 Folkert   Vos 162 m oosterwolde 59:27
36 Jeroen   Hoogeveen 126 m Suirhuisterveen 59:46
37 Peter   Vollebregt 431 m Houten 59:50
38 Harro   Hilberts 125 m Diever 59:53
39 Koen van der Poel 113 m Leiden 1:00:13
40 Brenda   Zomer 103 v Hoogeveen 1:00:24
41 Ingrid   Kollen 131 v Hoogeveen 1:00:24
42 Koos   Kip 164 m Hoogeveen 1:00:40
43 Arie   Driesprong 184 m Dwingeloo 1:00:50
44 Heidi   Blaauw 155 v Groningen 1:01:11
45 Sandra   Ronde 156 v Meeden 1:01:13
46 Paul   Flierman 168 m Havelte 1:01:30
47 Berend   Schreuder 138 m Zweeloo 1:02:08
48 Paul   Posthumus 171 m Wittelte 1:02:31
49 Theun van der Werf 181 m Leeuwarden 1:02:43
50 Arjan   Pruim 178 m Groningen 1:02:53
51 Sjouke   Veldhuizen 144 m Wolvega 1:03:08
52 Saskia   Kors 124 v Vledder 1:03:17
53 Wim   Hunneman 176 m Oosterwolde 1:03:27
54 Rosanne   Diderich 170 v Vledder 1:03:41
55 Lyke   Rots 132 v Drachten 1:03:54
56 Lubbert   Kloosterman 191 m De Westereen 1:05:23
57 Ruud van Brevoort 148 m Zuidveen 1:05:27
58 Wijnand   Bot 153 m   1:05:36
59 Rudie    Vallinga 145 m Bolsward 1:05:37
60 Huibert   Scholtens 226 m Groningen 1:05:46
61 Marit   Houtsma 197 v Ried 1:05:52
62 Noortje van der Poel 111 v Leiden 1:06:09
63 Mylene   Veldhuizen 165 v Vledderveen 1:06:41
64 Karen van Rijn 941 v Vledderveen 1:07:09
65 Kaylie   Kist 119 v Hilversum 1:07:37
66 Jose van Breugel 118 v Assen 1:07:50
67 Rutger   Bos 109 m Leiden 1:07:59
68 Maarten   Jacobs 174 m Emmeloord 1:08:08
69 Jeroen   Vis 106 m Leiden 1:08:12
70 Jenny   Tolsma 150 v Drachten 1:08:27
71 Peter   Moeken 166 m Vledderveen 1:08:38
72 Sjoerd   Post 194 m Welsrijp 1:09:33
73 Marije   Jonker 172 v Steenwijk 1:10:12
74 Anna van der Kuur 129 v Groningen 1:10:19
75 Marianne van Geleuken 161 v Meppel 1:10:26
76 Rene   Keuter 962 m Leeuwarden 1:10:30
77 Angelica   Stevens 950 v Amstelveen 1:11:40
78 Els   Janssen 117 v Rotterdam 1:12:00
79 Marijke   Broeren 134 v Schiedam 1:12:00
80 Carlien   Hendickxs 154 v Espel 1:12:59
81 Daphne   Wijnholt 175 v Emmeloord 1:12:59
82 Bas   Heuts 120 m Leiden 1:13:00
83 Meindert   Roosjen 198 m Leeuwarden 1:13:13
84 Leen van Zwol 135 m Westerbork 1:13:30
85 Marie-JosÚ   Klaver 114 v Westerbork 1:14:11
86 Dennis   Wierda 105 m Leeuwarden 1:15:30
87 Ineke   Brouwer 183 v Amsterdam 1:15:46
88 Jose van Dooren 186 v Amsterdam 1:15:46
89 Ollie   Eyckenschild 107 m Leiden 1:16:36
90 Roosie de Ruiter 108 v Leiden 1:16:36
91 Hetty   Post 193 v Wijersrijp 1:16:45
92 Sandra   Wierda 104 v Leeuwarden 1:21:07
93 Erwin   Ponk 259 m Beilen 1:21:30
94 Greet   Wersma 143 v Diepenveen 1:25:17
95 Anja   Gillebaarn 192 v Wijersrijp 1:25:53
96 Mark   Hobers 139 m Emmen 1:32:00
97 Jeannette   Medema 230 v Leeuwarden 1:35:31
98 Martin   Struik 128 m Feanwalden 1:49:13

Contact

Algemene vragen:
sportpromdiever@planet.nl

Bankgegevens:

NL25 RABO 0313.7245.71
BIC-code: Rabonl2u
t.n.v. Sport Promotie Diever

© 2018 Sport Promotie Diever

Webdesign: Valksites - St.-Annaparochie